Kullanım deneyimi El Macho

Bu tarihe karar verdi bizimle paylaşmak Ivanka, Dobrich (Bulgaria). Kadın anlattı, bir sorun hakkında bir kocası ve anlattı nasıl damla etki gücü artırmak için El Macho sayenizde onlara ikinci bir balayı.

Kullanım deneyimi, El Macho

Kocamla evleneli neredeyse 15 yıl. Seks var hiç bir sorun olmadı. Nedense en başından beri mükemmel yaklaştı birbirlerine samimi planda. İlk çocuğun doğumundan sonra biz bile olamazdı beklemek, ne zaman doktor izin cinsel yakınlık. İkinci çocuğum doğduktan sonra bizim şevk yatakta geçici olarak kesildi çünkü ben biraz aldım kilo. Değil kocam beni istemiyordu biraz tam – ben kendimi utandım, bu yüzden karar verdim bir rakam getirmek için sipariş. Birkaç ay diyet ve düzenli fitness dersleri meyvesini verdi – geldim forma ve benim kompleksleri yavaş yavaş gitti sayesinde kaliteli bir cinsel yaşam için geri önceki seviyeye.

Bizim gibi sorunlar başladı yatakta

Sonra yaklaşık 3 yıldır ben fark etmeye başladı ki, biz önemli ölçüde kötüleşti seks açısından hem de kalite açısından düzenlilik. İşten sonra kocası geldi, uyumadım, bir kanepe ve uzun süre dinlenmiş. Ben artık duymak ondan övgü, ben bizi özledim asmak, ve yatmadan önce bir şey ... ben de ondan bekleyin – en fazla yanağına bir öpücük. Ben de düşündüm ki, belki de artık çekmek erkeği fiziksel olarak, çünkü bu yıl gerçekten kazandı, 15 ekstra kilo. Bu yüzden karar verdim yürüyen bir kız arkadaşı ile spor salonu.

Altı ay içinde bedenim oldu formda, aşırı kilo neredeyse tamamen gitti (biraz vardı boca ve mide, ama bu daha çok yaşa bağlı sorunlar, imkansız ortadan kaldırmak için). Ben düşündüm en azından benim zayıflama var koca artıracak ve cinsel yaşam, ama oldu ben haksızdım. Kocam hala beni istemiyordu. Çünkü sevgilim ben bile etmedim, çünkü o bana sıkı bir muhafazakar ve yaşar tiksinti bile sevimli konuşmada «yan».

O zaman ben de güncelledi gardırop, gidip bir güzellik, ama buna iltifat bana bir şey alamadım. Benim kız konuşmaya başladı, bir seks oldu için değil ona ilgi nedeniyle gündelik, yoksun çeşitlilik ve tazelik duyguları. Ama bütün girişimleri yapmak, yeni bir şey, aşk hayatı tamamen önlenmiştir. O zaman karar verdim, bu sorun gerçekten ciddi, bu nedenle karar verdi, onunla yakın konuşmak.

Ne zaman bir çocuk vardı büyükanne hafta sonu edindim samimi bir konuşma. İstememiştim boşanma, ama korkutmaya kocasının bu şekilde sallayın. Kocası çok korktum ve oldu beni ikna etmek, ne var kimse yok, ben en iyi ve tek, onun hayatında bir kadın. O zaman ben de baskı oldu onu anlamaya, ne o zaman sorun yatıyor? O kadar konuşmak istedim, ama umudu boşanma için onu zorladı itiraf sorunları var kudret. Hiçbir şey için ereksiyon tamamen kayboldu, ama çok nadir ve zayıf. Bir yandan, ben memnun oldu, ne eksikliği nedeni seks bizim aile – gerçekten bir sevgilisi değilim, ama öte yandan üzülmüştü kocası inanmayarak ve tabii korktum, durumu sağlık, sonuçta, o hala oldukça genç bir adam.

Damla El Macho – iyi bir ilaç etki gücü artırmak için

Hatta yazmak olmaz, herhangi bir uğraşları bana değdi onu ikna etmek için bir doktor ziyaret, ama yine de yaptım. Genel olarak, bir doktor, tavsiye ederim daha az sinir, sigarayı bırakmak ve daha az kendini aşırı aşırı yüksek fiziksel aktivite (koca çalışmış, kaynakçı ve meslek gerekiyordu yükseltmek çok ağırlık kaldırma). Doktor damla yazdı El Machoyardımcı tedavi erkek sağlığı. Sigarayı bırakmak ve işini kocası tamamen reddetti, bu yüzden sadece içmek için bir damla o oldu sorun yok. İlacın oldu doğal ve zararsız, bu yüzden ben sakin eksikliği kontrendikasyonları ve yan etkileri olsa şüphe verimliliği hakkında.

İlk 3 gün hiç bir değişiklik fark etmedim, bu yüzden başardı altüst, ama dördüncü gün benim için sürpriz yatmadan önce koca başladı bana musallat yatakta. Seks çıktı en iyi ve değil çok uzun, ama manevi tatmin, samimi bir yakınlık oluştu, beni çok harika. Üzerinden henüz bir gün vardı, başka bir cinsel temas, bir hatırladım, uzun uzun: bende o kadar canlı orgazm, küçük oğlu kahvaltı, şöyle dedi: «Anne, senin çok hasta diş? Sen yüksek sesle inledi gece ben uyandım, ve artık senin için üzülüyorum». Bu en iyi iltifat kocama!

Seks var oldu, her gün, bu nedenle, biz karar verdik, en azından bir süreliğine yalnız kalmak için maksimum zevk birbirimize. Çünkü çocuklar yaz tatili, gönderdik, onların büyükanne tam 3 hafta sonra kendileri için ikinci bir balayı! Kocası konuştu, ne kadar beni istediğini bildiğim bir dakika, ne zaman bitecek bir gün ve o eve kollarıma. Böyle serin bir seks vardı düğünden önce! Bize bile başardı gerçekleştirmek için tüm ipuçları benim kız açısından çeşitlendirmek için cinsel yaşam.

Bir ay aldıktan sonra damla El Macho koca vazgeçtim, seks, tabii, oldu, biraz daha az (en iyisi bu, çünkü tam bir cinsel tatmin olur vermek zorunda kaldı çocuklar büyükanne temelli olarak), ama kalite ve süre bizim için bir sorun yok.

Hatırlayarak, ben nasıl acı olmaması dikkat çekiyor, kocasının ve nasıl başardı kurtulmak onun sorunu, ben de yazmaya karar verdim bizim hikaye için diğer çiftler zaman aldı, boşanma, şüpheli birbirlerini aldatma, sadece açıkça konuştuk, dertlerini, birlikte karar onların. Nedeni kudret ihlali çok olabilir (fiziksel ve psikolojik), ama bunları çözmek için bir etkili bir araç – damla El Macho. Ben iddia, bu ilaç %100 çalışıyor, çünkü bu gördüğümüz kişisel bir deneyim!