Ürünler ve ereksiyon için: önemli olan ne için erkek gücü?

Kudret ile sorunlar? Sen hiç merak ne üzerinde kaynaklanıyor olabilir dengesiz beslenme, sonuçta o kışkırtır çoğu çöker vücutta. Özellikle otuz sonra, ne zaman bir erkek gücünün yavaş yavaş yok olmaya başlar. Uyum özel bir diyet tüketen ürünler için ereksiyon sağlayacak ve libido artırmak ve cinsel gücü artırmak için. Ama merak etmeyin, zor bir oruç yoktur!

Hangi kurallara uymak?

ürünler için kudret

Hazırlanan diyet tek tek. Birisi kurtulmaya, kronik hastalık, ve birisi sadece istiyor önlenmesi için hangi gıdalar arttırır ereksiyon, ve gözden geçirilmesi için bir diyet. Evet ve yaşam tarzı herkes kendi, ne de göz ardı edilemez. Bazı genel ipuçları için hazır olanlar için doğru dürüst yemek yemek uğruna çalışması üreme sistemi:

 1. Eğer geçmek tedavisi, diyet önemli bir değişiklik uzmanıyla birlikte. Bazı ürünler nötralize eylem ilaç. Örneğin, greyfurt değmez eğer antibiyotik alıyorsanız.
 2. Porsiyon olmalıdır ortalama. Açlıktan kesinlikle yasaktır – geri yüklemek için vücudun gerekli olan besinleri yeterli miktarda. Ama yemek için değil tavsiye edilir – kilolu kışkırtır azalma, ereksiyon.
 3. Genellikle diyet kabul gözlemlemek sonuca ulaşana kadar. İstiyorsanız, ve daha sonra bilmek, sorunları ile kudret, tüketilmesi önemlidir, gıda ürünleri, artıran, ereksiyon, sürekli.

Hangi ürünler geliştirmek ereksiyon?

Açın bir günlük menü:

 1. Ürünleri, çinko içeren. O seks hormonlarının üretimini artırır, etkili enfeksiyonlar mücadele, temel bir azalma ereksiyon. Çinko bir sürü deniz lahana, kuşkonmaz, kereviz, kabak çekirdeği, kalamar ve nehir balık.
 2. İçeren ürünler karoten. Birçok meyve ve sebzeler, turuncu ve kırmızı renk – havuç, balkabağı, kayısı. Gerekli cinsel dürtü artırmak için, aynı zamanda bağışıklık sistemini güçlendirir. Ürünler için iyi bir ereksiyon olan karoten, yararlı ve prostat kanseri için etkili bir tedavi, prostatit.
 3. Lif. O hızlandırır metabolik süreçleri önemli bir cinsel işlev bozukluğu tedavisinde. Diyet tamamlamak gerekir lahana, yeşillik, elma ve ekmek ile kepek. Yararlı ve puding çilek.
 4. İçeren gıdalar, glisin, histidin, tirozin, treonin. Bu maddelerin üretimine katkıda testosteron hormonu etkileyen kaliteli bir ereksiyon ve boşalma. Bunun için bıldırcın yumurtası yiyin. İçinde kızarmış onlar kaybediyor yararlı özellikleri, bu yüzden onları tavsiye pişirin haşlanmış ya da tamamen tüketilmesi, çiğ gibi yaparak yumurta likörü veya kokteyl.

Başka ne yemek, olmak için kendine güvenen yatakta?

Kırmızı üzüm

O motor becerilerini geliştirir sperm. Derileri meyveleri vardır resveratrol – o sorumludur etkinlik çocuk taşıyan protein.

Ton balığı

En yararlı balık erkekler için. Bir sürü olan D vitamini %90 artar testosteron kan. Avusturyalı bilim adamları da anladım, bu balık üzerinde olumlu etki DNA molekülünün içerdiği sperm.

Avokado ve fındık

Yağ olamaz tamamen temizlemek için bir diyet. Zararlı katkıda bulunan eğitim kolesterol damarları kapatır, yerine bitkisel. Avokado – bir şey lazım. Yararlı ve fındık için ereksiyon.

Nar

Çalışmada, erkeklerin %47'si, günlük olarak tüketilen nar suyu, önemli bir gelişme kaydetti kudret. Ama unutmayın, bu paket meyve suları, en yakın süpermarket aşağı kullanışlılığı sıkılmış.

Sarımsak

İçerdiği kortizol – madde, koruma enerji kaynakları organizma. Onun sayesinde, sperm kasıtlı hareket ediyor yumurtaya. Ama önce randevu kötüye sarımsak herkes aynı değildir.

Bal

Bu ürün, içerdiği bor ve azot oksit, %50 artırmak ve kan akışını. Önleyici bir tedbir olarak her gün yiyin çay kaşığı ürün.

Süt

Süt protein kaynağı olan testosteron ve kas büyümesi olumlu etkiler. Bu ürün aynı zamanda vücut görüntüler kadınlık hormonu östrojen. Nereden erkeklerde? Vücutta biriken yaş ile de bir bağımlılık bir bira.

Yumurta

Günü en iyi şekilde, bir yemek, üç yumurta. Bu enerji miktarı, zarar vermeyecek bir kalp ve kan damarları kolesterol. Aynı zamanda bu yumurta akı – bir malzeme için gerekli eğitim sperm.

Bu kaldırmak için diyet?

tedavi kudret

Yemek için ereksiyon sağlamaz gıdalar yeme çok düşkün bir erkek. Bu yüzden hazırlıklı olun, bu yemek için kullanılan her gün ve hissettim onun lezzetli, vazgeçmek zorunda kalacak. Hangi gıdalar zarar cinsel işlev:

 1. Yağlı et, düşündürücü eğitim kolesterol. O da bozulmasına yol açar kan akımı vücutta, özellikle pelvik olduğunu ve bir sorun neden olan bir kudret. Yerine domuz eti ve sığır eti tavuk veya tavşan. Bu kızartın ve fırında bir ürün.
 2. Baharat – lezzetli, ama her zaman yararlı değildir. Aşırı baharatlı, baharatlı ve tuzlu yiyecekler düşürür ve ereksiyon.
 3. Soda, kahve, bira. Araştırma sonucunda kanıtlamak için başarısız oldu, bu içecekler libido azaltmak.
 4. Spor ve beslenme içeriyorsa takviyeleri steroid.

Şimdi biliyorum, ne olur bir ereksiyon ve hangi ürünler daha iyi temizlemek için günlük menü. Seçerek sağlıklı ve doğru beslenme, sadece kurtarmak için, cinsel fonksiyon, ancak ve durumunu iyileştirmek için vücut. Bu, kolay, deneyin ve!