Zencefil için kudret — yemek tarifleri ve yorumları erkek

İçin zencefil, kudret erkekler için kullanılan bir antik şifacılar, sağlıkçılar. İçin geçerlidir, doğal afrodizyak. Şimdi çok yıllık bir bitkidir dahil birçok eczane ilaç. İyileştirici özelliklere sahiptir kökü. Uygulama için bitkiler kudret ile bağlantılı kabiliyetini güçlendirmek, kan akımı, kan dolaşımı normale.

Zencefil sahip karmaşık etkileri. Kurtarır erkek gücü sayesinde doğrudan etkisi cinsel sistemi, vücudu bir bütün olarak. Özellikleri bitkiler nedeniyle kimyasal bileşimi. Büyük miktarda yararlı bileşenleri odaklı bir kök.

Organik asit

zencefil için kudret

Eksikliği bu bileşenlerin neden yetersiz beslenme, hücre, yavaş metabolizma. İhlal koruyucu vücut fonksiyonları, artan hastalık riski, yavaş yavaş yol zayıflaması sadece vücudun genel olarak, arızaları cinsel sistem.

Yetersiz miktarda organik asitler toksin birikmesine neden olur. Nedeniyle zararlı maddelerin acı, sindirim sistemi, bağırsak, kalp, kan damarları, böbrekler. İhlali bu kurumların içinde, sistemleri etkileyebilir erkek sağlığı.

Zencefil yapar miktarda yararlı maddeler, cildin oksidatif, yenileme süreci, toksinleri kaldırır iç organları. Bu eylem için bir üreme sistemi için bir fırsat olur düzgün çalışması.

Amino asitler

Yararlı bileşikler ile vücuda girer güç. Teşvik ve oluşumunda protein. Organize iletimi sinir hücreleri, herhangi bir sistem.

Açığı amino asit başarısızlıkla sonuçlanan beyin aktivitesi. Bir vücut geliyor sinyalleri teşvik daha fazla dönüşüm, artık emilmesi mineraller, vitaminler. Hayır arasındaki ilişkiyi kabul edilen, gıda, enerji. Vücudu yavaş yavaş azalıyor, ve onunla cinsel bir sistem.

Zencefil normalleştirir beyin kurduğu sinir impulslarinin iletimi, onarıcı bir tepki, cinsel organ, döndürür hassasiyet.

A Vitamini

Geçerlidir antioksidanlar, görüntüler vücuttan toksinleri, serbest radikalleri yok eder. Gelişimini engeller, kanser hücrelerinin. Sağlar tam teşekküllü bir iş, kalp, damar, normalleştirir, kan akışı için çok önemli bir güç.

C Vitamini

Bağışıklık sistemini güçlendirir, karşı yardımcı olur, viral, bakteriyel, mantar enfeksiyonları. Cildin yeni hücre oluşumunu, üretimini etkiler erkeklik hormonu – testosteron oluşumuna katılır sperm.

B grubu vitaminler

Bir rol bu yararlı bileşenleri son derece önemlidir. B3 vitamini emilimini teşvik mineraller, vitaminler, yararlı bağlantılar, döner bileşenleri enerji.

Grup vitamin kan temizler, görüntüler kolesterol plaklar, normalleştirir, kan, genişletir ve güçlendirir damarları. Mikro geliştirir. Sinir sistemi üzerindeki olumlu etkileri.

Bu bileşenle zencefil faaliyetlerini geliştirir dolaşım sistemi, artırır, enerji rezervleri, vücudu güçlendirir genel olarak. Kudret iyileştirilmesi nedeniyle kurtarma organizmanın.

Çinko

Bağışıklık sistemini güçlendirir, güçlendirir eylem vitamin. Teşvik koordineli çalışma sistemleri, organları uyarır, eğitim, testosteron, normalleştirir, cinsel organ.

Potasyum

Hücrelerin enerji ortamını iyileştiren oksijen hızlandırır metabolik süreçleri, atılımı teşvik, zararlı bileşenleri. Sağlık sağlar kasların normal çalışması, dolaşım, sinir sistemi.

Demir

Bir katalizör görevi görür ve doymuş zaman, hücrelerin oksijen. Artırır ve basınç üretimini uyarır, kırmızı boğa, destekler, hemoglobin düzeyi normal sınırlarda göstergeleri. İşlemini kolaylaştırır impuls iletim, beyin, bağışıklık sistemini güçlendirir, destekler, iç salgı bezlerinin.

Sodyum

Ayrılmaz bir bileşeni normalleşmesi için, gastrointestinal ve geliştirir dolaşım sistemi. Kan akışını artırır, damarları güçlendirir.

Magnezyum

Sorumlu enerji dengesi vücutta. Katılan işçiliği 300'den fazla yararlı enzimler. Anti-enflamatuar etkisi, serbest toksinlerin vücut. Sahip sedatif etkisi çok önemlidir, eğer kudret gözlenen sinir toprakta. Başa çıkmak için yardımcı olur alerjik reaksiyon, vücut ısısını düzenler, sindirim. Oluşturan kemik dokusu.

Diğer bileşenler içerdiği zencefil daha az önemli değildir normal çalışması için üreme sistemi, kudret, özellikle, ama onların rolü güçlendirmek maddelerin etkisi, mevcut çoğu.

Etkisi, kudret

kudret

Yararlı bileşenleri zencefil kökü değil, gücünü artıracak bir uygulama. Hareket kademeli bir sistem. Durumunu iyileştirir, vücudun genel olarak, daha fazla fırsat verir güçlenecek ve iş ayarlamak için cinsel bir sistem.

Ana eylem yönelik temizlik, vücudun toksinlerden güçlendirilmesi, damar, normalleştirme basıncı, kan akımı. Bu nedeniyle artırıldı iş beyin hücreleri oksijen doymuş bulunmaktadır, organları tepki darbe iletimi. İyi yağlanmış bir makine genel olarak yol sorunları olmaması kudret.

Uygulama kuralları

Herhangi bir ilaç olsa bile, geçerlidir, halk hekimliğinde kullanılması gerekir kurallara göre, sonra bir uzmana danışarak. Zencefil yardım edemez, eğer bir sorun potansiyeli olan ciddi hastalıklar ile ilişkili üreme sistemi, iç organlar. Danışma ve muayene için gerekli özel durum ciddi patolojiler.

Zencefil – ilaç ile belirgin bir etkisi vardır. Vardır kontrendikasyonları edilmesi için tedaviye başlamadan önce. Başarının sırrı yatıyor düzenli uygulama araçları. Etkisi olduğu bir ay. Daha önce sonuçlar elde edebilirsiniz, eğer kudret ile sorunlar başladı son zamanlarda, bağlı ciddi bir hastalıktır.

Geri erkek gücü zencefil, eğer bir sorun ile ilgili:

  • fiziksel yükü;
  • sinir bitkinlik;
  • alkol;
  • genel zayıflaması, vücudun.

Kurtarma kudret ilaç kullanmak, mutfakta ev yapımı ya da satın almak için eczane. Çoğu durumda, bu infüzyon, decoctions. Eylem zencefil tamamlayıcı diğer aktif maddeler.

Uygulama kuralları her zaman aynıdır – başlangıçta bir uzmana danışmak, düzenli olarak almak, yenilemek, kendi terapi kursu eğer istenilen sonucu elde etmek için başardı.

Etkili tarifler zencefil ile etki gücü artırmak için

Çeviri kelime «zencefil» cesur anlamına gelir. Oldu, bu özellikleri sayesinde etkisi, kudret erkekler. Etkili tarifler nesilden nesile devam ediyor ve birlikte kullanılan özel ilaçlar eczane zincirleri.

Klasik tentür

Pişirme çok zaman almaz, daha fazla beklemek zorunda kadar aracı dayanamıyorum. Satın almak bitmiş tentür kullanabilirsiniz eczaneden, ama varsa, satın almak için bir fırsat taze kök zencefil, ilaç yapmak kendi.

400 gr zencefil kökü öğütülür ile rende ile karıştırılır, 0,5 l, kaliteli votka. Cam yerleştirilen kapasite, zaman demlenmeye karanlık bir yerde en az 20 gün. Zaman zaman şişe çalkalanır. Kullanmadan önce süzün, bir gazlı bez ile, birkaç kat katlanmış.

Alınması gereken günlük 30 ml, yemeklerden önce yarım saat ya da 30 dakika sonra yemek. Tedavisi bir hafta ile birkaç ay arasında değişir.

Aracı, bal, limon

Zencefil kökü temizlenir, yıkanır, kurutulur, kıyma. Ezilmiş aynı şekilde limon kabuğu ile birlikte. Karışımı birbirine ekleyin 4 yemek kaşığı. bal. Vardiya cam kavanoz, kapak, kapak. Zaman demlenmeye uzak güneş ışığı bir gün. Gün boyunca koymak bir buzdolabı. Al 1 saat gezdirilir 20 dakika önce cinsel ilişki.

Zencefil ile bal

Pişirmek için bir araç gerekir banka kapasitesi 1 l zencefil Kökü kesilmiş küçük dilimler doldurmak kutulama 1/3 kısmı. Ekleyin üstüne kadar taze, sıvı bal. Zaman demlenmeye 2 hafta karanlık bir yerde. En önemlisi bu süreçte önlemek için fermantasyon. Kontrol aracı gerekiyor her gün. Eğer mevcut bozulma belirtileri, gerekir kaldırmak için bir araç buzdolabı. Kabul ilaç, 1 tatlı kaşığı kadar günlük normalleştirme cinsel fonksiyon.

Zencefil çayı

Sahip hoş bir tat, hafif bir aroma. İçki izin içmek yerine normal çay kadar 4 günde bir kez. Öğütülmüş kök. Dökülür 5 h kaşığı araçlar 1 litre su. Poz, küçük bir yangın kaynatın, yaklaşık 20 dakika. Gün boyunca ısınmak için bir içki için istenen bir durum.

Cennet tohumu taneleri küvet

Prosedürünü yürütmek için izin, günün ilk yarısında. Güneşlenmek, banyo, zevk, hafif kokulu ve 20 dakika, daha fazla değil, daha az değil. 4 yemek kaşığı kıyılmış zencefil kökü dökün 1 litre kaynamış su, kaynatın 10 dakika. Döküldü, kompozisyon, banyo.

Zencefil turşusu için kudret

Kökü kesilmiş küçük dilimleri, uykuya 1 çay kaşığı tuz karıştırılır. Saat bekletin. Hazırlanan tuzlu su – 300 ml sirke eklenir, 1 su bardağı şeker, 2 dakika kaynatılır. Dökülür, sıcak karanfil kökü. Geliştirmek için kudret alınmalıdır 3 dilim günde.

Zencefil kahve

Kabul 30 dakika önce cinsel ilişki. Eşit oranlarda karıştırılır, tarçın, biberiye, kakule, zencefil. 1 fincan kahve yeterli 0,5 h. kaşık karışımı.

Tentür zencefil şarap

zencefil

Bir şişe kaliteli kırmızı şarap ilave edilir 1 çay kaşığı kurutulmuş at, ya da 1 çorba kaşığı doğranmış taze. Aracı infüzyon karanlık bir yerde 2 hafta. Eklemek için izin verilir, tarçın, küçük hindistan cevizi. İçmek tavsiye edilir 1 çay kaşığı önlenmesi için her gün. Ya da 1 yemek kaşığı birkaç dakika önce cinsel ilişki.

Herhangi bir nemlendirici zencefil artırır ve kudret, ancak uygulamadan önce dikkate almanız gereken özellikleri, yardımcı maddeler ve bireysel özellikleri, vücudun kendi.

Kontrendikasyonları

Kullanmak için izin verilmez dayalı ilaç zencefil sırasında yüksek tansiyon basınç, hastalıklar, kalp damar sistemi, taşları, böbrek taşları, safra kesesi. Aracını kullanamazsınız bal, limon yüksek asit mide. Tentür ile alkol tavsiye edilmez muzdarip kişilere alkolizm. Doğrudan kontrendikasyon varlığı bireysel hoşgörüsüzlük bileşenleri.