Artırmak için nasıl erkek aphrodisiaka evde

Nasıl hızlı bir şekilde gücünü artırmak erkeklerde evde? Bunun için, doktorunuza başvurun ve bir çare olabilir yardım değil ilaç ilaç ve denemek ve geliştirmek cinsel aktivite, çeşitli araçları kullanarak, hangi tanıdık.

Erkek gücünü etkileyen çeşitli faktörler başlayan stres ve biten sinir sistemi hastalıkları ve kan sistem. Yani sorunu çözmek için nasıl, ve nasıl hızlı bir şekilde geri eski potansiyeli olmasa dahi yardım ilaç?

Genel öneriler

cinsel gücü artırmak için nasıl
 1. Vazgeçmek, alkol ve sigara, tütün. Nikotin ve alkol olumsuz bir şekilde etkiler kan akışını üreme organ, neden vazokonstriksiyon ve artan genel zehirlenme vücudun.
 2. Egzersiz (fiziksel aktivite geliştirmek, kan akımı dokulara ve organlara önemli ölçüde güçlendirir ereksiyon).
 3. Kurallara uymak güç (değil tüketmek, yağlı ve kızarmış gıdalar, takip miktarda tüketilen kalori).

Kimler risk altında:

 • insanlar obezite (aşırı kilo olumsuz bir şekilde etkilediği kişi);
 • yaş (zamanla potansiyeli azalır ve bu normaldir);
 • sinir sistemi hastalıkları ve kan sistem (sonucu hastalık oluşur ihlal kan akışı pelvik organlara, görünür ereksiyon sorunu).

Önlemek için, çeşitli komplikasyonlar durumunu izlemek gerekir, vücut, davranış, doğru yaşam tarzı, vitamin almak ve spor yapmak. Bu yeterli olacaktır, için, uzun yıllar boyunca yürürlükte kalacaktır. Ama eğer bir sorun ile kudret zaten herhangi bir deneyebilirsiniz artırmak için çeşitli yöntemler.

Çim erkekler için

Yükseltmek için kudret gerekir yardım yararlı bitkiler ve otlar ile evde yapılabilir. Erkek tüketilmesi tavsiye edilir decoctions dilleri bitkiler:

 1. Kekik (yararlı temsilcileri için güçlü bir zemin, çünkü bir etkisi vardır işe üreme sistemi genel olarak).
 2. Kekik (normalleştirmeye yardımcı olur, kan dolaşımını yardımcı olur ve hastalıkları üreme sistemi neden olabilir iktidarsızlık).
 3. St john's wort (bitki olarak kabul edilir güçlü bir antioksidan ve doğal bir antidepresan).

«Kokteyl» bu otlar yardım artırmak için bir arzu. Ama değmez ümidi yalnızca bitkisel ilaç beri vardır ve diğer ilaçlar yardımcı olabilir iktidarsızlık tedavisi.

Daha çeşitlendirilmiş bir diyet

Gerek diyet afrodizyak – bu madde doğal kaynaklı olumlu etkiler vücudu erkek.

Afrodizyak listesi:

 • istiridye;
 • avokado;
 • kereviz;
 • fındık;
 • yeşillik (dereotu, maydanoz);
 • kırmızı ve beyaz şarap (aşırıya kaçmadan).

İstiridye ve diğer deniz ürünleri olumlu etkiler durumu, üreme sisteminin, onlar zengin doğal maddeler artırır cinsel dürtü. Eser, içerdiği kabuklu deniz ürünleri, ile başa çıkmak için yardım sorun, «doyurmak», vücut için yararlı maddeler. Arzu yenen istiridye haftada 2 kez düzenli olarak.

Avokado bu meyve, bir erkek vardır mutlaka. Avokado zengin yararlı yağlar ve bileşenleri, kolay sindirilir ve normalize iş sadece vücut.

Kereviz, ana sebze için erkek sağlığı, yararlı bu bitkinin suyu ve sürgünler. Ekleyebilirsiniz kereviz (ona en çok faydalı maddeler) kök rendeleyin ve ekleyin, salata veya meyve suyu içmek, bu bitkiler.

Yararlı herhangi bir kuruyemiş yapabilirsiniz ile bunları birleştirmek, bal veya süt, ama var böyle bir «çare» tavsiye edilir sabah, küçük bir miktar için (vücut ağırlığı etmemekte). Fındık gereken günlük diyet verilmesi, onlar ile iyi uyum kurutulmuş meyve.

Böyle bir yeşillik olarak maydanoz ve dereotu mutlaka süsleyecek bir yemek, ama eğer her gün içme suyu bu otlar, sulandrarak çıkan içki havuç suyu, pancar veya herhangi başka bir sebze, bir geleceğim etkili bir uyarıcı için güç.

Dereotu, maydanoz ve kereviz ile iyi uyum ginseng, bir de yararlıdır erkekler.

Ilımlı miktarda alkol kan incelir arzını artırır, besin ve vitamin çeşitli organları. Alkol basınç artar, ama hareket damarları oldukça kaba. Bu nedenle tavsiye edilir, alkol var mı, kullanmak için küçük bir miktar, aksi takdirde olası bir ters etkisi.

Zıt prosedürleri

ürünler ve etki gücü artırmak için

Etki gücü artırmak için doğal bir şekilde kullanmamız gerekiyor yardımcı zıt prosedürleri. Bu kan akışını artırır makam, ne pahasına kumaş almak için yeterli miktarda oksijen ve besin.

Bunu aşağıdaki şekilde:

 1. Dökün 2 kapasiteli farklı sıcaklık sıvı (bir sıcak, diğerine soğuk).
 2. Sırayla ihmal cinsel organı, her bir kapasite.

Tedavi süresi 15 dakika, her zaman karşı soğuk ve sıcak su maliyeti artırmak için dakika sayısı olan bir organ geldiğinde her kapasite.

Banyo yordamı ile lavların veya defne banyo da yardımcı vücudunuzun durumu normalleştirmek ve geliştirmek kudret.

Nasıl yapılır prosedür:

 • önceden hazırlanan et suyu birkaç yaprak defne;
 • sonra kendisini bir küvet ılık su ile;
 • küvete dökülür yaprakları bir kaynatma lavra ve almak onu-e 10 ila 15 dakika;
 • sonra gerçekleştirilen işlemler losyonları vücut elinizle ya da bir havlu ile.

Yüksek verimlilik farklı masaj, masaj yapmak, kendiniz yapabilirsiniz ovmak alanı kalça, bel ve pubis elleriyle yaparak dairesel hareket.

Daha ısıt ayaklarını, bırakın bunları sıcak suya, sonra çorap giyilmesi, ayak ovmak, yavaş yavaş yükselen onlardan diz ve kalça oranı.

Ginseng tentür erkek için

Bu ilaç satın alınabilir eczane zinciri. Ginseng tentür kabul edilir uzun süreli göre, birleştirebilirsiniz onu farklı içecekler (oluşan alkol).

Tentür almak damla damla, eğer planlanan bir toplantı ile kız, daha sonra isteğe bağlı olarak kabul tentür bir kez daha. Güçlendirmek için cinsel istek kadınlar.

Egzersiz için ereksiyon

Birkaç egzersiz artırmaya yardımcı olacak kudret, yapabilirsiniz kendi ev:

 1. Bir sandalyeye oturup almak için ellerini koltuk ve yükseltmek için, kalça, ıkınma sırasında bu kaslar, sırt ve bel.
 2. Geri yatın, dizlerinizi bükün ve koymak onları dosdoğru, kol sokmak boyunca gövde, pelvis yükseltmek ve düşürmek için onu, havada kalan birkaç dakika.
 3. Bodur, ayrı bacaklar omuz genişliği, batan değil, tam kilitleme konumu için 30 saniye.
 4. Sabah koşu. Sabah koşusu için yardımcı olur sadece kurtulmak sorunları, potansiyeli olan, ama aynı zamanda kronik yorgunluk sendromu için bir neden olabilir ereksiyon sorunları.

Erkekler için vitaminler

Sağlığını geliştirmek ve kullanarak vitamin. Bunları kolayca satın almak için bir eczane ve ilaç çağıran bir bağımlılık onlar bir ilişki vardır.

Hangi vitaminler yardımcı olabilir adam:

 • Çinko — bu eser mineral başarı ile uygulanır ihlal vücudun metabolik süreçleri. Çinko yardımcı olur yükseltme erkek üreme hücreleri ve teşvik güçlendirmek ve yeniden üretim süreçlerinde vücutta.
 • Vitamin E güçlü bir antioksidan, bir vücut verir yaşlanmak. Teşvik, yükseltme, vücut geliştirir hücresel değişim.
 • B vitaminleri B — teşvik aktif bir bağışıklık sistemi için yararlıdır, sinir sistemi ve etkinliğini artırmak, beyin.
 • Selenyum — gerekli bir mineraldir erkek üreme sisteminde, aktif olarak bu süreçte kullanılan sperma.
 • Vitamin A — bu madde denir beta-karoten, o metabolizmasında yer alır, normale yardımcı olur, vücudun durumu, katıldığı eğitim sürecinde sperm.

Normal çalışma için, üreme sistemi erkek gerekli kapsamlı bir yaklaşım sorunu çözmek için. Tercihen huzursuz vitamin almak, yanı sıra doğru beslenmek, spor yapmak.

Cinsel dürtü ve aktivite erektil fonksiyonları ile doğrudan ilgili nicel içerik testosteron erkek vücudunda. Yetmezliği bu hormon azalmaya yol açar, kudret, cinsel istek ve yetenekleri.

İndirgeme gücü herhangi bir yaşta ortaya çıkabilir, ancak çoğu durumda, bu tür sorunları kolayca düzeltilebilir. Eğer zamanında doktorunuza başvurun, yaşam tarzını değiştirmek, biz iyi bir sonuç almak için, bu sorunla mücadele.

Ama sonuç için beklemek gerekir bir kaç gün sonra başladı «tedavi» tedavisi böyle bir karakter kendi özellikleri vardır, o akar üzerinde uzun süreli olarak ve giyer toplu yapısı, yani bir kaç ay sonra çıkacak.