Vitaminler erkekler için önemli bir faktör arttırıcı

Gelirleri olmadan vitaminler, vücudun normal faaliyetleri insan neredeyse imkansız. Bu görünmez madde, içinde bulunan gıda ya da özel katkı mikroskobik bir miktar için gereklidir:

 1. İş geliştirmek bağışıklık sistemi.
 2. Normalleştirme işlemi hücre yenileme, cilt ve iç organlar.
 3. Üretimi, istenilen miktarda, çeşitli hormonlar dahil olmak üzere genital.
 4. Sağlamak için yeterli kan akışı cinsel organlara.
 5. Dayanıklılık vücudun.
 6. Kas bina.
 7. Kazanç ve cinsel dürtü.
 8. Verimliliği artırmak.

Eksikliği bu veya diğer öğeleri güç büyük ölçüde sağlığı bozulan bir insan, yeteneği azalır, işçi, kayıp cazibe, karşı cinse. Görünce böyle bir belirti olarak halsizlik, zayıflama canlılık, bozulma, cilt ve saç, bu mümkün olmalıdır çeşitlendirmek beslenme ve gerektiğinde almak için de ayrıca özel vitamin kompleksleri ve ilaçlar için kudret erkekler.

Hangi vitaminler katkıda kudret

Tabii ki, vücut bir erkek lazım çeşitli faydalı maddeler, hepsi etkiler organizmanın işleyişi. Ancak, bazı vitaminler büyük ölçüde etkiler tam olarak üzerinde üreme sistemi: vitaminler</1_img>

 1. E vitamini için kudret sadece yeri doldurulamaz, çünkü o, güçlendirir, kan akışını erkek cinsel organları. Ayrıca, belirtilen madde için elverişli daha iyi bir yükseltme hücreleri tüm vücut ve aynı zamanda antioksidan özellikleri.
 2. C vitamini önemli ölçüde esnekliğini artırır, damarları belirgin, kan dolaşımını artırır ve böylece sağlar, kan akışını erkek cinsel organları. Bu madde için vazgeçilmez yeterli testosteron düzeylerini arttırma ve güvenilir korunma prostatit.
 3. D vitamini için bir kudret gerekir, çünkü o, sentezini artırır ve cinsel hormonları artırır ve cinsel dürtü.
 4. B vitaminleri korumak için gereklidir karaciğer, hormon üretimi artırmak için vücut sesi ve korumak için birçok diğer özellikleri.
Ayrıca yukarıdaki maddelerin durumu erkek üreme sistemi etkiler ve mikro besin içeriği, gıda, ilk etapta çinko ve selenyum.

Burada bulunan erkekler için vitaminler kudret

Herhangi bir taze meyve, sebze ve diğer ürünler açısından zengin bu veya diğer vitamin, ama en yüksek konsantrasyon yararlı maddeler içerir:

 1. Vit. E — zeytinyağı ve ayçiçek yağı, yumurta sarısı, tavuk yumurtası, yeşil soğan, ve kereviz.
 2. Vit. — Narenciye, turşusu veya taze lahana, parlak turuncu havuç, soğan, yeşil maydanoz.
 3. Vit. D — balık yağı, tavuk veya bıldırcın yumurta, yağ süzme peynir, peynir, nitel tereyağı, taze süt.
 4. Vit. grup — fındık, süt ve süt ürünlerinde, havuç, balık, çeşitli tahıl, ekmek, makarna.

Önemli erkekler için eser elementler büyük ölçüde bkz: deniz ürünleri, deniz, balık, sarımsak, fındık, erkekler için, çavdar ekmeği, mısır ve domates.

Ne zaman gereken ek vitamin alımı erkekler için

Tabi rasyonel güç ihtiyacı erkek vücut vitaminler ile kaplıdır hemen hemen tamamen. Ama her erkek yiyor en az 500-600 gram sebze ve meyve her gün? Yeterli besin içeren sera domates veya salatalık kışın? Yararları konserve gangway sistemleri, işparçası ve konuşmak zorunda değil, çünkü tek şey vardır, onları yeterli miktarda, bu kalori.

vitamin için erkek / kadın vücut</2_img>

Bu nedenle, bazı durumlarda ihtiyaç duyulduğunda, ilave istihdam besin olarak artemisinin monotherapies veya entegre bir araç. Tercihen isteğe bağlı zenginleştirmek vücut ilaçlar ile vitaminler aşağıdaki durumlarda:

 1. Sezon — geç sonbahar ve erken ilkbaharda, zaman, içerik gerekli maddeler taze ürünler az.
 2. Sık titreme ve çeşitli inflamatuar hastalıklar.
 3. Eğer bir adam bir sigara içen. Sigara oranda tahrip c vitamini, bu nedenle, ek alımı bu madde sadece gereklidir.
 4. Güçlü bir stres ve yüksek duygusal yük. Nedeniyle yüksek gerilim vücutta sürecini hızlandırarak harcama besin sağlamak için yaşam, böylece herhangi bir vitamin «doping» bu durumda yapamaz.
 5. Sırasında yaralanma sonrası iyileşme, ameliyat, şiddetli hastalıklar.
 6. Varsa, karaciğer hastalıkları, bağırsak ve diğer organları, vitaminler, gıda sindirmek değil tam olarak.

En iyi vitamin

Dozaj, her bir ilaç genellikle paket üzerinde gösterilir. Belirtilen araçları almak, genellikle yemek sırasında veya sonrasında. Önerilen alımını oranını daha iyi aşmayın, aksi takdirde ortaya istenmeyen yan etkileri.

Vitamin c, E vitaminleri, genellikle yayımlanan hap veya kapsül formunda. Onların tamamen alınması gereken, aksi belirtilmedikçe talimatlar.

D vitamini almak için tavsiye edilir az miktarda su veya başka bir sıvı.

Daha iyi kullanmak ve belirtilen ilaçlar kapsamlı bir şekilde, daha sonra, kendi eylem sadece geliştirilmiştir. Bu yüzden en yüksek verimlilik sahip özel olarak tasarlanmış kapsamlı bir katkı maddesi, gıda ile vitamin.

Vitaminler arttırıcı erkeklerde şeklinde satın alınabilir bir özel kompleks, değiştirilmiş bir dikkate ihtiyaçları erkek vücut için yararlı maddeler.

Kontrendikasyonlar ve yan etkileri

Kontrendikasyonlar almak için, vitamin preparatları oldukça az. Onların yönetim terk edilmesi gibi durumlarda bireysel hoşgörüsüzlük veya bazı hastalıklar varsa. Bu yüzden, içme, E vitamini kaçınmak daha iyi bir cardiosclerosis de miyokard infarktüsü sonrası.

C dikkatli bir şekilde ele alınmalıdır alımı vitamin kompleksleri varsa, böbrek taşı, mide ülseri..

Aşıldığında dozaj bazı istenmeyen etkileri: ortaya çıkması, uyku hali ya da, tersine, uykusuzluk, deri döküntüleri, gastrit alevlenmesi, artmış taş oluşumu, böbrek, damar trombozu.

Önlemek için, istenmeyen sonuçlara ve elde alma yukarıdaki araçlardan sadece fayda ile bir doktora gidilmesi gerektiğini, yanı sıra almak için vitamin preparatları dersler değil, sürekli.

Sağlanan makul bir uygulama genellikle multivitamin kompleksleri zamanla değil, sadece geliştirmek vücudun genel durumu, ama ve kaybolur kudret ile sorunlar.

13.08.2018