İlaçların etki gücü artırmak için erkeklerde

Kudret ile sorunlar umurumda erkek milyonlarca dünya çapında. Ancak son zamanlarda, farmakoloji geliştirdi, bir sürü ilaç, izin, cinsel yaşam kalitesini artırmak için güçlü bir insanlığın yarısı. Bu ilaçların her biri kendine has özellikleri vardır, bazen anlamak zor.

kudret ile sorunlar

Erkek iktidarsızlık nedenleri

Bu nedenleri farklı olabilir. Bu bir sır değil ki biz dünyada yaşıyoruz, tam bir stres, kişi ile kötü çevre koşulları, evet ve sedanter yaşam tarzı, nüfusun büyük bir kısmı vardır etkisi. Bu nedenle, başlayan, yaklaşık 40 yıldır erkek ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız kudret. Bu da beraberinde sadece bir rahatsızlık, ama aynı zamanda sorunları, aile yaşam, aileler ayrılık ve sosyal bozukluğu.

De üzerimize düşeni yapıyoruz kronik hastalıklar ve sağlık sorunları son zamanlarda malı yeterince genç erkekler:

 • aşırı kilo,
 • hipertansiyon,
 • kalp-damar hastalıkları,
 • diyabet,
 • nevroz,
 • depresyon,
 • hormonal bozukluklar.

Çalışma prensibi ilaçların etki gücü artırmak için

Kudret ihlali olmak üzere iki ana çeşidi bu bozuklukları ereksiyon ve erken boşalma. Ereksiyon aşağıdaki gibidir. Cevap cinsel uyarıcı oluyor gevşemesi, kan damarlarının, penise giden kan akımı penis. Sonuç olarak, penis, daha doğrusu, onun bu kavernöz vücut, kan ile doldurmak. Ancak, bu durumda, eğer bir sebepten dolayı oluyor spazm, ereksiyon olmuyor ya o çıkıyor çok zayıf.

Bu süreçte dahil birçok enzimler. Her şeyden önce, bu fosfodiesteraz yanı sıra azot oksit. Ayrıca erkeklerde genellikle sorun yaşar ile uzun süren bir ereksiyon ya da hızlı boşalma. Genellikle, onlar neden başka bir nedeni – eksikliği nörotransmitter, sinir sistemi.

Türleri ilaçların etki gücü artırmak için

potens için ilaçlar

Çeşitli türleri vardır ilaçlar iktidarsızlık. İşte onların ana grubu:

 • inhibitörleri, fosfodiesteraz,
 • uyarıcılar NO-sentaz,
 • alpha blockers,
 • antispazmodikler,
 • Diyet takviyeleri, bitkisel veya hayvansal bileşen.

Çoğu ilaçların ağızdan alınan tablet şeklinde. Ancak, var ve araçlar için tasarlanmış enjeksiyon ve hatta spreyler. Söylemeye gerek yok, çoğu durumda, tablet dozaj formları çok daha rahat ve enjeksiyon her zaman değil, yapabilirsiniz hemen ilişkiden önce.

Fosfodiesteraz inhibitörleri

En iyi bilinen ilaç grubu. Başlar çok hızlı hareket etmek ve korumak için iyi bir etkiye sahiptir.

Ancak, ilaçların bir grup vardır kontrendikasyonları. Onlar kontrendikedir durumda kalp yetmezliği, böbrek yetmezliği, hipertansiyon, şeker hastalığı ve diğer bazı kronik hastalıklar. İlaçlar kesinlikle kontrendikedir durumda aynı anda nitrogliserin.

Ayrıca, ilaç değil, yardımcı bir erkek rahatsız libido, yani cinsel dürtü. İlaçlar içindir kazanç ereksiyon için değil, kurtarma cinsel dürtü. Araştırmalar, bu ilaçların etkinliğini bu grup oldukça yüksektir ve %70-92%. Bu nispeten güvenli bir ilaç olmasına rağmen kabul etmek, bunları doktor tavsiyesi olmadan, özellikle insanlar ve kronik hastalıkları olmamalıdır.

Bağışçıların nitrik oksit (uyarıcılar NO-sentaz)

Eylem bu grup ilaçların dayalı artan üretimi, nitrik oksit, bir etkisi vazodilatasyon. Onurlu bir onları alabilir ve bu durumunda kalp hastalıkları, örneğin, hipertansiyon. Buna ek olarak, ilaçlar da bu grup için ön ve artan cinsel dürtü (libido). Uygulama sürekli olarak artırmak için yardımcı olur testosteron. Bununla birlikte, ilaçlar kontrendikedir alırken fosfodiesteraz inhibitörleri gibi, bu tetikleyebilecek güçlü bir basınç azalması. Az sayıda göz önüne alındığında, yan etkileri, ilaçlar, uyarıcılar, NO-sentaz) iyi bir seçim olabilir ilaç olarak iktidarsızlık 60 yaş ve üzeri. Benzer bir etkisi var ve diğer bazı maddeler, örneğin, L-arginin.

artan kudret

Testosteron preparatları

Bu ilaçlar vermekteyiz dolaylı etkisi, kudret, artan düzeyde erkeklik hormonu - testosteron. Onlar atanır durumda doktorunuzla konsantrasyonlarını azaltmak ve kan testosteron. Alınabilir gibi hap şeklinde ve girilmesi kullanarak enjeksiyon. De vardır kremler ve jeller için sürtünme, cilt, vücut ve ekstremite. Sürtünme cildi penis mantıklı değil. Bağımsız iktidarsızlık tedavisi bu ilaçlarla kabul edilemez.Testosteron preparatları

Antispazmodikler

Belki çok az kişi bilir, ama böyle bir yaygın olarak bilinen bir grup ilaç, ilaçlar, spazmı da artırabilir kudret. Bunun nedeni durum, birçok durumda neden kötü bir ereksiyon, damar spazmı. İyi yardımcı olur böyle bir durumda bu tür ilaçlar gibi drotaverine ve papaverin. Ancak, alınması gereken haplar değil (böyle bir durumda, ilaçların etkisini son derece küçük), ve kullanmak için bir enjeksiyon olarak girdiğiniz kumaş penis. Onurlu bir ilaç türü, onların durumu. Genellikle, bu ucuz araçları çoğu alıcılar.

alpha blockers

Bu ilaçlar engelleme adrenalin reseptörleri alfa tipi gemiler, neden, onlar genişletmek, arttırmak, ereksiyon. Var gibi selektif ve selektif alpha blockers.

Sentetik analogları prostaglandin

Bu ilaçlar girilir ya da üretra, ya da bir enjeksiyon olarak penis deri. Çalışma prensibi dayanmaktadır güçlendirilmesi obturator venöz mekanizması ereksiyon yanı sıra rahatlatıcı kas corpus cavernosum ve onların yoğun doldurarak kan.

Antidepresanlar

Bazı selektif serotonin geri alım inhibitörleri sahip ilginç bir yan etkisi, yani, daha, neler yapabileceklerini önlemek erken boşalma. Bazı ilaçlar hap şeklinde veya enjeksiyon.

İlaçlar, takviye mikro kan ve dokularda

Bu ilaçlar kendilerini güçlendirmek ereksiyon. Ancak, diğer ilaçlar ile birlikte onlar-ebilmek arttırmak onların etkisi, bu nedenle, onlar için reçete olabilir gibi, bir doktor daha fazla para.

Potasyum kanal aktivatörleri

İlaçlar aktive potasyum kanalları, kas hücrelerinde daha onları teşvik gevşeme.

Kombine ilaçlar

Bu kategoride ilaçlar, sahip bileşiminde birden çok bileşen farklı farmakolojik gruplara olan etkisini birbirimizi.

Karşı ilaçlar prostatit

Çok sık iktidarsızlık, prostat. Bu nedenle, tedavi bu hastalığın genellikle gücünü geri yardımcı olur. Genellikle prostatit tedavisi için kullanılan mumlar, sahip anti-enflamatuar, analjezik ve antispazmodik etkisi vardır.

Diyet takviyeleri, vitaminler ve doğal ilaçlar

diyet takviyeleri için kudret

Bu ilaçların etki gücü artırmak için içeren çeşitli bitkisel veya bileşenleri hayvansal. Bazı kullanım tarifleri geliştirilen doğu tıp.

Birçok diyet Takviyeleri artırmak, stres, canlandırıcı etkiye sahip, metabolizma artırmak. Bu durumda, onlar aynı anda kullanılabilir arttırıcılar cinsel istek ve güç.

Ancak, belirtmek gerekir ki, diyet Takviyeleri aksine, tıbbi ilaçlar, geçmedi klinik çalışmalarda, bu nedenle etkinliği şüphelidir. Ayrıca, birçok diyet Takviyeleri hiç de ucuz değil. Bu nedenle, onları almak için sadece kendi sorumluluğunuzdadır.

Ne zaman alınmalıdır ilaçlar iktidarsızlık

İlaçlar iktidarsızlık için alınması gereken sadece bir ihlali durumunda, kudret, ve sadece bu durumda. Eğer ereksiyon normal, çoğu ilaçlar, arttırıcı, kudret, mümkün değil, onu güçlendirmek ya da genişletmek. Bu özellikle geçerlidir grubu ilaçlar fosfodiesteraz inhibitörleri. Kontrolsüz ilaç kullanımı, artan kudret, mümkün sadece sağlık zarar veya neden ters sonuç – iktidarsızlık.

Ayrıca unutmayın ki çoğu ilaçların etki gücü artırmak için var ve bir sürü yan etkileri vardır. İlaç iktidarsızlık için yan etkileri olmadan aslında var olmasına rağmen, üreticileri, doğal olarak, bu açıklamıyoruz. Tüm ilaçların uygun kişilere, sonra 40, 50 yıl. Bu nedenle, erkekler, olan, herhangi bir kronik hastalıkları ile ilgili sorunlar kalp-damar sistemi, karaciğer, diyabet, vb, bir doktora danışmak gerekir. O zaman sadece bir doktor söyleyebilir, hangi ilaçların en güvenli belirtmek dozu da dikkate tüm risk faktörleri ve olası etkileşim ile alınan diğer ilaçlar hasta.

13.08.2018