Artan kudret, erkeklerde 50 yaşından sonra

Yaşla birlikte artar, şans, gelişim anormallikleri, genitoüriner sistem, neden cinsel işlev azalmasına, erkeklerde. Özellikle bu insanlar için geçerlidir, 50 yaş üstü.

Bu yaşta vücut daha eğilimli geliştirme çeşitli patolojiler ve usulsüzlük nedeniyle azalma kaynak organizma. Bu nedenle akut bir soru, nasıl ve ne şekilde yapılabilir artan kudret sonra erkeklerde 50.

Ereksiyon bozukluğu, yaşla birlikte

kudret

Bazı en yaygın patolojiler görünen temsilcileri güçlü seks, cinsel fonksiyon bozuklukları.

İstatistiklere göre insanların yarısı, 50 yaş üstü, acı gibi rahatsızlıklar. Bu, büyük bir adam olur, daha yüksek bir olasılık onları geliştirme.

Kudret 50 yıl sonra nedeni patolojik değişiklikler, yaş, karakter, gözlenen vücutta.

45 yaş bozuklukları başlar, hızlı gelişir. Örneğin, bir şans, bir kişi olacaktır iktidarsızlık, 40 %5, ama 70 yıl zaten %20. Bu konuda çok sayıda araştırma, AMERİKA birleşik devletleri.

Neden hızlı bir düşüş kudret erkeklerde 50 yaşından sonra aşağıdaki faktörler nedeniyle:

 • Yaşa bağlı değişiklikler olarak zayıflaması, kas tonusu ve esneklik hücre ve dokuların.
 • Gelişimi farklı patolojiler.
 • Şeklinde yan etkileri bir ilaç bu dönemde giderek kabul etmek gerekli.

Hormonal düzenlenmesi

Araştırmalara göre, sonra 45 yaş arası bir azalma vücuttaki testosteron nedeniyle az onun üretimi. Sonuç olarak artan kadınlık hormonları.

Ama bu sadece nedenlerden biri bu tür olayları. Diğer bir faktör azaltarak elastikiyeti kolajen lifleri oluşturan beyaz bir tabaka içinde penis.

De oluyor atrofisi, düz kas, bir parçası penis.

Sonuç olarak, yerine kollajen 3 kollajen 2 de oluyor gelişimi, erektil disfonksiyon. İşte o düşüş nedeniyle elastikiyet ve hassasiyet, sahip olduğunuz mağara toros.

Değer bilmek! Elastikiyeti azalmış neden olabilir iskemik değişimler tüm düz kaslarda lokalize bu alanda.

Değiştirme çalışmalarında penis

değişiklikler--iş-cinsel-üye

Diğer nedenleri, gözlenen zayıf bir kudret, erkeklerde 50 yaş, biyokimyasal ve fizyolojik uyum penis. Bir azalma düzeyi, onun duyarlılık mekanik etkiler nedeniyle bir miktar azaltmak nöronlar, yetenekli geçirmek sentezi, nitrik oksit.

Ayrıca, gözlenen bozulma mağara kan akımı. Kendisi yaş olarak kabul edilemez bir düşüşün nedenleri kudret, o sadece artırır şans kalkınma rahatsızlıkları genitoüriner sistem.

Düşmesine kudret açan primer hipertansiyon varsa, hangi bir azalma miktarı NO. Bu madde (azot oksit) gerekli vücut için ereksiyon.

Bu nedenle, etkinliğini azaltmak kendisi bir enzim sorumludur sentezi. Diğer nedenler, koroner kalp hastalığı, gelişimi, arteriyel hipertansiyon ve ateroskleroz arter.

Patoloji ruh, diyabet

Kategorisinde psikojenik nedenler önemli bir faktör erektil disfonksiyon olarak kabul edilir bu depresyon. İşte olasılığını şeker hastalığı yaşla birlikte artar, ve şekeri bağlıdır bulunan bir kan.

İstendiğinde bu hastalık artar, şans, sinir hasarı, küçük kan damarlarının gitmek cinsel organ. Yüksek kan şekeri kışkırtır glycosylation epitel, ne de azalır. NO vücutta.

Yarısından fazla güçlü seks, 50 yaş üstü acı hipertrofisi prostat neden olan ihlal erektil fonksiyon. Bu hastalık organ olarak kabul edilir en sık etken, kışkırtıcı, cinsel iktidarsızlık ve, buna göre, iktidarsızlık.

İlaçları iktidarsızlık

Yükseltmek için kudret yaşlılarda, gerekli olanları dikkate ilaçlar bir artış hedefliyoruz üretimini, vücut hormonu testosteron ve artan gelirleri cinsel organlara kan teşvik etmek için kullanılabilmektedir. Ancak, bunların kullanımı doktorlar tarafından atanan sadece bir tutam nedeniyle kısa vadeli etkisi ve büyük olasılık alışma.

İlaçlar

Ne zaman bir erkek mevcut erektil disfonksiyon, ancak azalır, cinsel dürtü, doktorlar çalışın hastalar için reçete kullanımı PDE-5 inhibitörleri. Ama onların dezavantajı kısa vadeli bir etkisi uygulamak. Böyle bir ilaç olarak kullanılabilir, uzun süreli tedavi, sağlamak sadece durumsal ereksiyon.

Temel bir parçası, son derece etkili ilaçlar geliştirmek için olanak sağlar erektil fonksiyon, artan yoğunluk dolaşım. Bu yol açar, kan basıncı seviyesi, güçlü baş ağrısı ve diğer negatif etkilere.

Önlemek için iyi bir gelişme gibi tepkiler organizmanın kullanmak istiyorsanız, doğal ilaçlar, herhangi bir öncelik sentetik bir ilaç.

Diyet takviyeleri

İlaç, doğal malzemelerle yapılan, olsa, var, zayıf bir eylem, ama çok kullanılmaktadır artırmak için erkek aphrodisiaka sonra 50. Ama ne onlar ortadan kaldırmak için izin, tam bir erektil disfonksiyon. Bunun nedeni, varsa, ciddi patolojiler bu tür ilaçlar güçsüz.

Tedavi yöntemleri

fiz-egzersiz

Ayrıca kullanımı ilaç geliştirmek için, iktidarı 50 yıl gerekli stabilize uyku, beslenme yanı sıra düzenli olarak gerçekleştirmek için özel bir egzersiz.

Yoksa ciddi bir hastalık, erektil fonksiyon geliştirmek için gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıdaki basit adımları izleyin:

 • spor (jimnastik ve egzersiz);
 • ziyaret masajlar;
 • ayarlama diyet, atama, diyet gıda.

Masaj

Bir seçenek, alternatif tıp, hangi ile sağlığına kavuşması, erkeklerin 50 yaşından sonra bu nokta masaj. Onun amacı stimülasyon kan dolaşımını geçen pelvik bölgede artan duyarlılık üreme organları.

Genellikle müdahalede uzman ve hastane ortamında, ama yapılabilir ve evde şu algoritması:

 • Önce yaklaşık 5 dakika gerekli ovmak lomber bölgede avuç içi.
 • Sonraki yaklaşık 10 saniye dairesel hareketlerle masaj 3 nokta bulunan alanında sakrum.
 • Sonra avuç içi püre ayak, sonra parmak püre yaklaşık 10 saniye bulunan puan ortala dur. Bunlardan biri, önce topuk, ikinci bir yanında pedleri ayak üstünde.

Egzersiz

Başka bir yöntem olarak gücünü yükseltmek sonra 50 – düzenli egzersiz. İçin özellikle önemlidir dokundu kaslarda pelvik yanı sıra kullanılan bu egzersizleri kışkırtmak üretimi vücut tarafından testosteron, yani güç yük.

Korumak için bir tonda gluteal uyluk kasları gerektirir tutan samimi bir jimnastik. Benzer bir egzersiz kurtarmak için izin ereksiyon ve normalleştirmek sağlık genitoüriner sistem.

Bu amaçla uygulanan aşağıdaki temel egzersizler:

 1. Oturan düz bir yüzey üzerine, çekti, bacak, sonra bu hareket bu pozisyonda, otururken kalça. Gerekli yürütmek için 3 yaklaşım, oluşan 30 gibi adımlar.
 2. Ayakta yapmak 20 eğimli ayak tarafı 3 bir yaklaşım.
 3. Yapmak «huş» olmak böyle bir pozisyonda 3-10 dakika. Gerçekleştirmek için 3 yaklaşım.
 4. Ayakta yapmak tenteli yandan. Gerekli 20 eğimli yapmak her 4 tarafı 3 bir yaklaşım.

Sağlıklı beslenme

beslenme

Artırmak için erkek potens yaşlılıkta gerekli ayarlamak için diyet. O büyük bir etkiye sahip değil, sadece hormonal arka plan, ama durum kalp-damar sistemi ve kan akımı genel olarak.

Bunu yapmak için, gerekli, için, diyet oldu yeterli, aşağıdaki öğeleri:

 • Çinko bulunur deniz ürünleri, fındık ve kabak çekirdeği.
 • Vitaminler farklı grupların yanı sıra, Omega 3 ve 6 içeren balık, meyve ve sebzelerde bulunur.
 • Hayvansal protein.

Önemli! Porsiyonlar küçük olmalıdır ve öğün sık. Bu overeating önlemek önemlidir.

Alternatif yöntemler

Ayrıca uygulamak için çeşitli araçlar ve aksesuarlar, artırmak amacıyla, iktidarı 50 yıl sonra.

Anlam akupunktur amacı karşılamak için, belirli vücut bölgelerinde özel ince iğneler, yardımcı kontrol enerji akar. Bu sayede daha hızlı ortadan kalkar, çeşitli üriner sistem hastalıkları.

Eğer hakkında konuşmak için ihlal erektil fonksiyon ise, bu durumda iğne yerleştirilir, karın, sırt ve bacaklarda. Ortadan sorunları, erektil fonksiyonu döndükten sonra enerji akışı doğru yönde.

Geri yüklemek için, erkek cinsel fonksiyon da kullanılan vakum pompası. Onlar için bir hesap oluşturmak içinde bir negatif basınç cihazı kışkırtmak gevşeme, kan damarları, penis neden onları doldurmak için kan.

Bu durumda, belirli bir zamanda yapılacaktır oluşturulan ereksiyon, hangi sağlar constrictive yüzük. Çünkü bu bir engel oluşturur üretmek için kan. Böyle bir araç bir tedavi değildir, sadece geçici olarak sağlar yapay olarak yükseltmek cinsel organı.

13.08.2018