Çim arttırıcı erkeklerde listesi: en faydalı bitkiler

otlar

Erektil disfonksiyon tedavisi evde sık sık yapılır ile infüzyon ve decoctions şifalı bitkiler. İçeriği sayesinde onların bir parçası olarak biyolojik olarak aktif bileşikler, dolduruyorum vücudu erkek eksik öğeleri, onlar, gerçekten yetenekli genel sağlık durumunu iyileştirmek ve iş genitoüriner sistem özellikle. Ancak, kullanmak için halk ilaçları etki gücü artırmak için sadece bu durumlarda,, ne zaman onu bir bozulma değil, bir belirtidir ağır patolojik hastalığın organ ve sistemleri. Azaltarak ereksiyon üretmek için gereken ilk tanı ve ortaya gerçek nedenleri bir hastalık belirtisi.

Decoctions artırmak için erkek gücü

Eğer bozulma kudret neden olduğu aşırı iş yükü, uykusuzluk , dezavantajı vitamin ve eser elementler diyet, etkili bir şekilde kullanmak için şifalı bitkiler. En kolay yolu, üretmek, şifalı ilaçlar, Demleme.

Bitki listesi hazırlamak için, et suları:

 • Dubrovnik. Çim bitkileri içerdiği kumarin bağlantısı, libido artıran ve kan dolaşımını kasık bölgesinde. Bu sayede kaynatma hazırlanan dubrovnik araçtır anlık eylem: kudret ile sorunlar kayboluyor zaten 10-20 dakika içtikten sonra. Tedavi edici bir ilaç hazırlar: 2-3 kaşığı kuru toz otlar yerleştirin porselen ya da kil kaplar dökün 250 ml sert kaynamış su, kapağını kapatın ve demlenmeye bırakın bir kaç saat. İleri suyu süzülür, tülbent. Artırmak için ereksiyon kompozisyon içebilirsiniz doğrudan 20 dakikada cinsel ilişkiden önce, hem de birkaç kez bir gün için yemeklerden önce 80-100 ml.
 • Leuzea lectótipo Carthamus arborescens (maral). Güçlendirmek, ereksiyon ile lewisia belki içeriği sayesinde bitki kökleri fitoekdizonov - maddeler veren bir uyarıcı etkisi, merkezi sinir sistemi. Bu adamın yükselir, genel bir canlılık, bir ruh hali ve özgüven, kan dolaşımını artırır. Yemek tarifleri, şifalı iksir, lewisia çeşitlidir. En yararlı etkisi vardır bu kaynatma bitkiler. Hazırlanan şöyle: 5 g kuru madde yerleştirilir ve seramik çay doldurmak için kaynar su. 1.5 saat sonra bir içecek tüketilebilir yarım fincan her yemekten önce.
 • St john's wort. Kaynatma bitkiler vardır sedatif özellikleri - sinir sistemini rahatlatır, uyku kalitesini artırır, rahatlatır, anksiyete hissi. Bu adam cinsel temas sırasında daha güvende hissediyor, dalıp, huzursuz düşünceler. Ot st sarı kantaron demlemek çay gibi doğrudan bir kupa koyarak, içine 2 çay kaşığı kıyılmış kuru bitki. Başka bir seçenek - bir kaynatma hazırlamak. Bunu yapmak için, 25 g hammadde koymak litre termos ve üstüne doldurmak için kaynar su, sonra kapatın ve bırakın 3 saat. Tüketilmesi sağlıklı kompozisyon için gerekli 3-4 kez bir gün için 100 ml.
 • Hiems nasturcium. Dikkatlice korunmuş doğası ve şehrin aktif bağlantı kolza kalitesini artırmak, sperm, bitki sık kullanılan değil, sadece geliştirmek için ereksiyon, ama olasılığını artırmak için bir çocuk hamile. Tedavi, kısırlık için yardımcı olur içerdiği bitkisel ve uçucu yağlar, askorbik asit ve tanen. Pişirmek için suyu kullanmak, çim veya çiçek salkımına: 100 gr taze veya 15 gr kuru çiçek konur kil veya seramik bir kap doldurmak için sıcak su sıcaklığı 90 derece / miktar 500 ml, 6 saat sonra suyu süzün. Almak için ilaç takip 20 dakika yemeklerden önce 50-100 ml .
 • Ivan-çay. Kaynatma bitkinin genel durumunu iyileştirir, vücudun canlılık artar, azalır, negatif belirtileri stres ve yorgunluk, sakinleştirir, yardımcı erkek, cinsel temas sırasında kurtulmak için yabancı düşünce, duygu ve anksiyete üzerinde olumlu etkisi gücü ereksiyon. Çünkü yukarıdaki özellikleri karşılayacak flavonoidler ve pektin içerdiği ıvan-çay büyük miktarlarda. Bir şifa içkisi hazırlanıyor yoluyla demleme bitki yaprakları oranında kaynar su 10 gr kuru ham bir bardak su için. Dozaj - 70 ml 3 günde bir kez.
 • Zencefil. Kök bitkiler büyük miktarda içerir kafein, kaprilik, oleik ve nikotinik asit de esansiyel amino asitler. Ana terapötik eylem erkek sağlığı yaşıyor gingerol bağlantısı olan sosudorasshiratmi özellikleri sayesinde hızı artar penise kan akışını cinsel uyarılma sırasında. Bitki için de kullanılır libido kadınlarda. Kıyılmış zencefil kökü ekleyebilirsiniz çay ya da kaynatma. İkinci durumda temizleyin ve rendeleyin 100 gr kök yerleştirin, yarım litrelik kavanoz doldurmak için kaynar su. Bir saat sonra suyu tüketilebilir küçük yudumlar bir gün.
 • Roselle. Kırmızı çay bir parçası olarak antosiyaninler, sahip sosudorasshiratmi özellikleri. Varlığı yaprakları organik asitler ve vitaminler sayesinde antioksidan etkisi çay: nedeniyle maddeler, bağlayıcı serbest radikaller, hücrelerde ve organlarda meydana gençleştirme, vücut, önleme, gelişme, malign ve benign tümörler. Ayrıca, roselle temizler, kan damarları yer kolesterol plaklar ortadan kaldıran ateroskleroz için ana nedenlerinden biri kalkınma iktidarsızlık. Pişirme şifalı suyu koymak gerekir 2-3 çay kaşığı kurutulmuş yaprakları çay ve doldurmak için kaynar su. 15-20 dakika sonra bir içecek hazır. Önerilen miktar günde 3-4 bardak.
 • Olmasına rağmen, çaylar hazırlanır, doğal hammadde, bazı bitki bileşenleri alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Bu nedenle, başlamadan önce kendi kendine tedavi halk ilaçları tavsiye almak için gerekli öneriler var doktorun.

bitkisel çaylar

Alkollü içkiler

Aksine, et suları, ilaç şifalı otlar, pişmiş, alkol ile, daha fazla konsantre. Avantajı, tentürler, ne kadar süreyle saklamak ulaşabilir 1-2 yıl.

Yemek için alkol formülasyonlar etki gücü artırmak için kullanın, aşağıdaki bitkiler:

 • Havlıcan. İlk defa kullanmak havlıcan güçlendirmek için ereksiyon başladı çin. Kök içinde bulunan bitkiler tanen, flobafen, quinic ve malik asit, flavonoidler, glikozitler ve uçucu yağlar artar, vasküler sesi ve bölgeye kan akışını cinsel organ erkek, geliştirmek, onun hassasiyeti. Yemek için tentür gerekir 5 g kıyılmış kuru kök yerleştirmek için opak (iyi - seramik) kase dökün 200 ml alkol, sonra sıkıca kapatın ve buzdolabında 2 hafta. Hazır kompozisyon gerektiğini aktarmak, bir gazlı bez ile cam şişe. Almak tentür gerekir 1 çorba kaşığı istediğiniz bir karıştırın sıvı (çay veya su) 10 dakika yemeklerden önce günde 2 kez sabah ve akşam.
 • Ginseng. Bir kök bitki geliştirmek için kullanılan erkek sağlığı zaten birkaç bin yıl. Böyle bir popülerlik ginseng var onun yetenek hızlı bir şekilde güçlendirmek için cinsel istek ve ereksiyon. Düzenli kullanımı tentür de geliştirmeye yardımcı olur, sperm kalitesi. Sağlıklı malzemeler ile hazırlanan bir zerk 200 ml alkol 30 g kıyılmış kuru kök bitkiler. Tüketilen ilaç gerekir günde üç kez 10 ml (seyreltilmiş su) yemekten önce
 • Rhodiola rosea. Kök bitkinin zengin uçucu yağlar, organik asitler, tanen ve flavonoidler bakımından artırmaya yardımcı, kudret, erkek, genel sağlık geliştirmek. Aynı radyogram biridir bitki, hangi ile bağlantı beklentisinin artması, cinsel ilişki. Tentür hazırlamak: 50 gr kök konur, seramik kaplar, dökülür 2 bardak alkol ve vermek demlemek 12 gün sonra süzülür ve dökmek, cam şişe ya da kavanoz. Almak hazır bileşim 10 ml, önceden razbaviv bir bardak su, günde 2-3 kez yemeklerden önce
 • Limon. Bitki başa çıkmak için yardımcı olur duygusal tıkanıklık rahatlatmak, anksiyete hissi artırmak, canlılık. Bu, sırayla, normalleştirmek erektil fonksiyon. Limon sahiptir, karmaşık eylem: ortadan kaldırır, erken boşalma, güçlendirir, erkek gücü, aktive sperm üretimi. Yemek için tentür gerekir 25 gr bitki koymak opak tencere dökün ve 200 ml alkol. Üzerinden 8 gün kompozisyon gerekiyor aktarmak cam şişe ve kabul 10-15 ml, günde 3 kez yemeklerden önce
 • Motherwort. Bitki kendi etkilerine ve erkek vücudu benzer kediotu. Bileşenler içerdiği, sahip yatıştırıcı etkisi sayesinde yönetmek ile başa çıkmak için yüksek sinir uyarılabilirlik rahatlatmak, anksiyete, normalleştirmek için bir rüya. Kararlılık ve sinir sistemi üzerinde olumlu etkisi vardır, cinsel gücü erkekler. Tentür satın alınabilir eczaneden hazır olarak veya kendiniz pişirmek için. İkinci durumda, gerekir 10 g kurutulmuş bitki koymak karanlık bir şişe alkol 100 ml dökün. Sonra iki haftalık zerk kompozisyon bir gazlı bez ile filtre ve aktarmak opak şişe. Almak için bir ilaç tavsiye akşamları 30-40 dakika kadar iddia edilen cinsel temas miktarı, 10 ml, önceden seyreltilmiş su veya meyve suyu ile

Bu tentür güçlendirmek için ereksiyon alkol içeren, onları içemem erkekler ağır karaciğer hastalığı, yanı sıra kontrol sırasında bir araç.

şifalı ücretleri

Şifalı ücretleri

Çim arttırıcı erkeklerde olabilir daha fazla fayda getirmek durumunda olacak kapsamlı bir şekilde düzenlenmiş. Bu amaçla ilaç hazırlamak hemen birkaç bitki.

En popüler tarifler:

 • Bitkisel toplanması, kediotu kökü, ısırgan otu, yonca ve nane. Pişirme, kaynatma almak gerekir 5 g her bitki yerleştirin litrelik kapasite, üstüne, onu doldurmak kaynar su ve kapağını kapatın. 1 saat sonra kompozisyon süzülmüş ve dökülür kullanışlı şişe. Almak için bir araç olmalıdır günde iki kez: sabah ve akşam 150 ml 30 yemeklerden önce dakika.
 • Toplama, nane yaprağı, çilek, böğürtlen ve ahududu. Kuru yapraklar bitkiler (5 gr) koyarak büyük bir muhallebi çay doldurmak, onun kaynar su. 30 dakika sonra çay hazır. İçmek tavsiye ve 3-4 bardak bir gün.
 • Toplama kırmızı üvez ve kuşburnu. Koyun meyve bitkiler (30 g) büyük bir termos, dökmek için 1 litre kaynar su ve sıkıca kapatın. Bir saat sonra suyu içebilirsiniz. İzin verilen miktar - 100 ml 4 günde bir kez yemekten önce.
 • Toplama, ginseng kökü, galangal ve rhodiola rosea. Hazırlamak için etkili tentür almak gerekir ve 10 g kuru toz kökleri her bitki yerleştirin ve onları bir toprak kaba dökmek ve 250 ml alkol ve sıkı tıkanma. Israr, 15 gün. Bundan sonra bitmiş tentür yapabilirsiniz aktarmak karanlık bir şişe almak ve 10 ml (su ile seyreltilmiş) 3-4 günde bir kez.

Kullanmak için uyuşturucu ücretler sadece tavsiye uygulandıktan sonra her bitki ayrı ayrı. Bu ihtiyaç için zamanında açığa çim, bileşenleri tecelli olabilir özel bir alerjik reaksiyon.

15.08.2018