Erkek sağlığı 40 yaşından sonra sonucu sağlıklı bir yaşam

Artan kudret, erkeklerde 40 yaşından sonra, acil bir görev için değil, sadece güçlü seks, ama aynı zamanda doktorlar için. Her yıl geliştirilen büyük bir cephanelik ilaçlar gibi geri kudret ya da onu tutmak kadar yaşlı.

Kudret yetişkinlik

Herhangi bir cinsel bozukluklar hizmet için motivasyon geliştirme, psişik bozukluklar. Cinsel sağlık temelidir sadece duygusal refahı için, ama aynı zamanda fiziksel, bu nedenle soru kudret her zaman alınır ilk yer. Uzun süre boyunca cinsel bozukluk oluşumuna yol açar nevrotik bir değişiklik olan, kendi gücü ön çıkıyor ön plana.

Nasıl değişir kudret 40 yıl sonra

Kuşkusuz, yaş kalitesini etkiler ve gün erkeklerde ereksiyon. Fark, yaşlı erkeklerde azalmış kan akımı hızı, testosteron hormonu düzeyi, belirgin bir şekilde bozulur damar duvarlarının esnekliğini, hem de sinir uçlarının duyarlılık. Buna rağmen, bu doğal değişiklikler, vücudun ön ve neden erektil disfonksiyon, bir erkek hayır diğer kronik hastalıklar. Bu nedenle uzmanlar, nedeni iktidarsızlık yatıyor varsa, başka bir bedensel hastalık.

Kudret 40 yaşından sonra hemen hemen her zaman varlığı ile ilişkilidir hipertansiyon, ateroskleroz ya da diyabet.

Tüm bu hastalıklar değişikliklere yol damarları. Azalmış esneklik, lümen daralır, ihtiyaçlarını organ oksijen ve oda birbirine uymuyor, bu nedenle gelir anoksi organları. Yani, 40-50 yıl yaklaşık yarısı, erkeklerin arteriosklerotik değişiklikler damar, acı, kan.

Nasıl değişir kudret 40 yıl sonra

Erkekler için 40 yıl sonra karakteristik değişiklik, hormonal arka plan, yani azalır testosteron sentezi. Daha önce bu denir - erkek doruk, şimdi kullanılan başka bir terim «hipogonadizm». İma düzeyinde azalma androjen hormonu yaşla birlikte. Üretimini azaltarak hormonu oluyor yavaş yavaş, hatta bir yaşlılık için küçük bir miktar kan dolaşımına. 40 yıl içinde yaklaşık %17'si, erkeklerin muzdarip testosteron düzeyleri düşüş, onlar kendilerini algıladıkları şeklinde düşürücü etki gücüne.

Belirtileri erkeklerde iktidarsızlık 40 yıl içinde ortaya çıkmaya başlar, eğer testosteron seviyesi ulaşır alt sınır norm. Ama hipogonadizm her yaşta başlayabilir. Belirli belirtileri azaltmak erkeklik hormonu düzeyi yoktur, tüm belirtileri bireyseldir.

30 yıl sonra başlar yaşlanma sürecini vücudu erkek. Belirtileri üretimini azaltmak hormonu gibi olabilir:

 1. Bozuklukları ürogenital sistem.
 2. Yeteneği azalır, erkek döller.
 3. Değişir ve otonomik sistem, vasküler sesi: erkekler de kendilerini sıcak basması, yüzün kızarıyor, sıcak oluyor, belki dökün kan üst gövde.
 4. Ortaya çıkan kan basıncında dalgalanmalar, duygu katılır sıkıntısı olacak.
 5. Değişen hormonal arka plan değil, dokunma ve duygusal durum: erkek huzursuz olur, yorgunluğu çok daha hızlı gerçekleşir, daha önce rahatsız eden uykusuzluk. Adam mümkün hipogonadizm depresyon eğilimli, onlar azalır, performansı, sağlığı bozulan.
 6. Hormonal dengesizlik yol açar bu bulgular, azalma kas kitle, görünür viseral obezite, abdominal tip obezite, cilt incelir ve yürüyüşler, ince kıl örtüsü.

Artan kudret sonra erkeklerde 40

Erkek potens 45 yıl sonra başarısız olur. Ama tüm erkekler tabi geri dönüşü olmayan değişiklikler, vücutta mevcut risk grupları olan hormonal denge oluşur önce:

 1. Bu erkek olan ergenlik dönemi bozuklukları vardı ve cinsel olgunlaşma.
 2. Hastalığın genital organları. Bu olabilir gibi, doğumda, ergenlik sırasında.
 3. Cerrahi genital veya yaralanma.
 4. Hastalıklar cinsel yolla bulaşan ve «zarar» testisler.
 5. Kronik patoloji herhangi bir organ. Bu olabilir, diabetes mellitus, koroner arter hastalığı, hipertansif kalp hastalığı, yanı sıra zararlı alışkanlıkları, alkolizm ve sigara.

Erkek sağlığı 40 yaşından sonra ağır tabi zararlı faktörler. Eğer bir adam olan sağlıklı yaşam, iktidarsızlık, erken yaşta ona bir tehdit değil.

Artan kudret sonra erkeklerde 40

Tedavi nasıl kudret?

Kudret 40 yaşından sonra geri dönüşü olmayan bir olgudur. Ama yine de esas neden, neden erektil disfonksiyon, tedavi reçete. Genellikle bu hormon replasman tedavisi, bir hayır kontrendikasyonları. Bunun için kullanılan sentetik hormon testosteron. Tedavi şeması ayrı ayrı hesaplanır. İlaç atanır şeklinde enjeksiyonlar, yamalar, hap. Tedavi sonucu hormon olur, artan libido, cinsel memnuniyeti. Gösterdiği gibi, gözlem, sonra erkeklerde hormonal tedavi azaltmak veya ortadan psiko-duygusal bozukluklar, vegetovascular bozuklukları. Eğer testosteron olsun bir yıl daha artar, kemik yoğunluğunu, sıklığını azaltmak için kırık.

Son yıllarda en umut verici ve etkili bir tedavi planı içinde bulurlar fosfodiesteraz inhibitörleri. Onlar benzer kompozisyon ve eylem için seçilir dayalı bireysel bir organizmanın özellikleri.

Kudret 40 yıl sonra, büyük olasılıkla, bir sonucudur, bir yaşam tarzı ve bakım, erkekler, kendi sağlığı hakkında daha sonucu yaşlanma.

15.08.2018