Thor-en iyi 2018 yılında fon kudret erkek

Geliştirmek için neler yapmak cinsel sağlık? Çoğu erkek bilmiyor gibi davranması doğru bu durumda hangi doktora başvurun. Araştırmalara göre, daha az 5% katılımcıların gelir randevu ürolog. Bakım gücü – bakım sağlık.

Halk ilaçları etki gücü artırmak için.

halk ilaçları

Kötü alışkanlıklar, olumsuz dış faktörler (çevre, stres, depresyon, kişisel yaşam sorunları) – nedenleri-zayıflama, erkek sağlığı. Ulaşan 50 yaşındaki yurt dışından, birçok erkek kabul halk ilaçları etki gücü artırmak için, düşünün bitkisel tedavi yöntemleri zararsız ile karşılaştırıldığında ilaçlar. Tedavi öncesi halk ilaçları gözden geçirmek ve yaşam tarzı faktörleri ortadan kaldırmak verdik itme hastalığı. Düşmesine kudret kurşun:

 • alkol ve onun üzerinde olumsuz bir etkisi erkek sağlığı;
 • tesis genelinde. Kimyasal bileşenleri içerdiği sigara olumsuz etkiler testosteron üretimi.
 • Yanlış beslenme (aşırı tüketimi, yağlı ve kızarmış gıdalar) gücünü azaltır.
 • Stres, kişisel sorunlar değil kıyafet erkek sağlığı.

Kudret ile sorunlar olduğunda ortaya çıkar hastalıklar:

 • diabetes mellitus;
 • epilepsi;
 • damar sertliği ve damar hastalığı;
 • inflamatuar enfeksiyonları, genitoüriner sistem.

En etkili kocakarı tedavisi kudret

Sıralamasında ilaçların potens erkeklerde on, şehrin en popüler halk ilaçları:

10.Eleutherococcus

Zengin faydalı maddeler, erkek potens artırmak. Sedatif, merkezi sinir sistemi. Açma diyet her gün için — önleme, erkek hastalıkları, yüksek ruh.

9. St john's wort

Aracı güçlendirmek için, bağışıklık geliştirmek, kudret erkekler. Suyu tüketilmesi tavsiye edilir yarım bardak günde üç kez. St john's wort — aracı istediğiniz güçlendirir, bu nedenle gerekli müshil ilaçlar.

8.Isırgan otu

Artırmak için kullanılan güç. Kurtarmak için yardımcı erektil fonksiyon artırır libido. Tüketilen olarak et suları, haşlama, salata ekledi. Suyu ısırgan otu metabolizmayı uyarır ve cinsel fonksiyon. Bitkisel infüzyon kullanılan günde üç kez yemeklerden önce, önerilen doz üçte bir su bardağı. Contra – gastrointestinal hastalığı.

Tentür, doğal bal, tohumu, ısırgan otu, kırmızı şarap (oran bileşenleri özdeş) alınır önce cinsel temas. İnfüzyon artırır ve ereksiyon artırır, boylam cinsel temas.

7. Ginkgo Biloba

Vatan bitkiler – Çin. Bileşenleri ile birlikte gelen, kan dolaşımını artırmak, tedavi iltihabi süreçleri. Tedavi üç ay.

Yaprak kültür hazırlanan tentür. 50 gr yaprak Ginko Biloba dökün bir şişe votka ve ısrar karanlık bir yerde 14 gün. Kabul yemeklerden önce günde üç kez 20 damla.

6.Kekik

Mücadele için yardımcı olur iktidarsızlık. Selenyum ile birlikte gelen, ürettiği testosteron, molibden uyarıcı cinsel işlev erkekler.

5. Bal

Zengin çinko, vitamin B, E için gerekli olan prostat bezi. İçtikten sonra bal içecek bir bardak ılık süt için iyi bir sonuç.

4. Ginseng

Uyarır kudret. Teşvik destek libido. Normalleştirir, testosteron ve ereksiyon.

3. Hoppy çay

Alternatif tabletler geliştirmek için güç. 1 çorba kaşığı kadar kıyılmış kozalak, dökülür kaynar su dayanabilir kısık ateşte beş dakika. Kişinin günde üç kez yarım bardak.

2.Fındık

Antep fıstığı, ceviz, yer fıstığı, susam teşvik libido. Mevcut demir ve çinko ihtiyacı olduğu erkek gücü.

1.Zencefil

limon

Çim tutku. Alma araçları teşvik geliştirmek, kan dolaşımı, kan damarları genişletmek. Geri çekiliyor birikmesi kortizol, arayan ereksiyon sorunu yardım eder, bağışıklık sistemini.

Halk ilaçları güçlendirmek için, kudret için harika bir yoldur dönmek erkek sağlığı.

Liste «büyükannesinin yöntemleri» geliştirmek için bir erkek potansiyeli geniş, sözü en popüler.

Pişirmek için nasıl güvenli bitkisel ilaçlar?

10 yemek tarifleri etki gücü artırmak için

Reçete # 1.Dayalı aralia

Kurutulmuş kökleri eziyet, her yeri %70 alkol oranı 1:5. Saklamak için kapalı bir kap karanlık. Sallamak zaman zaman. 10 gün sonra süzün. Almak günde iki kez yemeklerden önce bir çorba kaşığı ekleyerek, su. Tedavi – 2 hafta.

Reçete # 2. Dayalı ginseng

1 adet öğütülmüş ginseng kökü dökün 2 parçaları votka. Kapalı bir kap içinde 10 gün tutmak karanlıkta, bazen sallayarak. Kullanım şekli: ağızdan, yemeklerden önce günde üç kez 20 damla su ile.Tentür kabul ay.

Tarif no 3. Bazlı fındık

Karıştırıp ezilmiş ceviz ve bal ile aynı oranda. Kullanım şekli: 30 dakika sonra yemek ve 2 çay kaşığı, günde üç kez içecek süt. İlaç alarak yaklaşık bir ay.

Tarif no 4. Dayalı yeşillik

Karıştırın, maydanoz ve kişniş eşit oranlarda. Eziyet.Bir çorba kaşığı yeşil gıda ile karıştırılır. Tüketilmesi sürekli.

Tarif no: 5. Dayalı sarımsak

Kilogram kıyılmış sarımsak dökülür sıcak su üç litrelik banka. Kapalı kapasite karanlıkta saklanır yaklaşık bir ay sallama her gün. Sulandırılmış 1 çay kaşığı tentür, bir bardak süt. Alıyor her gün.

Tarif no 6. Dayalı soğan

Dökün 1 çorba kaşığı yulaf çorbası, soğan, bir bardak kaynar su dayanabilir su banyosunda 15 dakika. Filtre. Kabul: 2-3 kez 20 dakika yemeklerden önce yarım bardak.

Tarif no: 7. Dayalı kekik

Hazırlanan çay kullanarak 3 adet kuru çiçek bitki ve 1 çorba kaşığı siyah çay. Kaynar su dökülür, ısrar 7 dakika.Filtre. İsteğe bağlı olarak bal ekleyin.

Tarif no: 8. Olarak bal ve aloe.

Hazırlanan merhem. Almak 500 gr bal ve kırmızı şarap (16-17°). Ezilmiş yaprakları 3-5 yıllık aloe, bir sulanır kadar kesim için 5 gün. Malzemeler karıştırılır, buzdolabında saklanan 5 gün. İçmeden önce süzün.

Almak için 1 saat yemeklerden önce günde üç kez 1 çay kaşığı. Bir hafta sonra doz yavaş yavaş artırın ve 1 yemek kaşığı. Tedavi kursu – ay. Tedavisinde bir mola – 10 gün. Tekrar tedavi.

Tarif no 9. Temelinde hint kamışı

air

Ezilmiş 2 yemek kaşığı hint kamışı kökü dökün votka (150 ml). Israr, 3 gün içinde. Kişinin günde üç kez 10 damla. Sonra tavsiye edilir 50, 60 yıl.

Tarif no: 10. Dayalı kabak

Kabak çekirdeği eziyet. Bal ekleyin. Eşit orantılı bir ürün. Kabul: 5-6 defa 1 çorba kaşığı alın.

Bu kudret ya da tedavi olmadan ilaç

Etki gücü artırmak için sadece kullanılan ilaçlar, aynı zamanda tedavi olmadan ilaç. Dengeli beslenme, vitaminler, aktif dinlenme ve ders fiziksel kültürünü olumlu etkiler cinsel sağlık.

Gıda artırmada kudret

Tedavi kudret olmadan ilaç ile kombine bir diyet. Diyet gıda stok ürünler, sağlığı teşvik erkekler. Ayrılır zararlı ve yararlı. Kahve için de geçerlidir ilk grup. Yerine kakao.

Kudret beslemek patates ve makarna, kek. Ekstra kalori yükseltmek değil erkek fırsat asmak aşırı kilo, kalça ve karın. Sosis ile E-katkı maddeleri değil, geliştirmek cinsel yeteneği. İçme gazlı içecekler, enerji içecekleri – gelişimi nedeni diyabet, kalp sorunları, obezite. Alkol bağımlılığı yol açar erektil disfonksiyon.

Menü içinde mevcut:

 • fındık, bitkisel yağlar, tohumlar yağlı tohumlar;
 • yeşiller;
 • çilek, sebze, meyve;
 • süt ve süt ürünleri;
 • balık ve deniz ürünleri, et;
 • yumurta.

Beyaz mantar tüketilen bir cinsel bozukluklar. Tarifi: eziyet 500 g beyaz kuru mantar tozu dökün, 2 yemek kaşığı votka dökün, 2 yemek kaşığı şeker. Su ekleyin, elde etmek için kalın bir mash-up. Almak için günde iki kez 1 yemek kaşığı Tarifi için tasarlanmış tedavi.

Unutmak değil su. İçmek 1.5 litre arıtılmış su bir gün. Not: meyve suları, gazoz, şekerli içecekler – su değil.

Dikkat! Yapması için erkek cinsel feat hazırlayın kokteyl: dökün biber (kırmızı, siyah, şili, beyaz) bir bardak domates suyu ekleyin, sarımsak, turp, hardal. Karıştırın. Kokteyl davranır kesin.

Vitaminler için erkek gücü

vitaminler

Vitamin ve mineraller yardımcı olur vücudu güçlendirmek ve geliştirmek için çalışmak, tek tek organ. Teşvik normalleştirme erkek cinselliği, yeniden ereksiyon. A vitamini — bağışıklık sistemini güçlendirmek, devam ettirmek ve samimi bir yaşam. Kaynağı kabak çekirdeği ve tavuk yumurta sarısı, karaciğer, balık yağı ve havuç.

B1 vitamini için uyarılması serebral dolaşım, dayanıklılık, normalleştirme uyku. Kavrami, domuz eti, fasulye, kepek ve patates. B6 vitamini – sabitleyici faaliyetleri sinir sistemi üreten serotonin — mutluluk hormonu. Yer alan yumurta ve muz, deniz ürünleri ve havuç, tohumlar ayçiçeği. B3 vitamini, hareket etkinliği, beyin, kan dolaşımı. Zengin olan pancar, yer fıstığı, tuzlu su balık. B9 vitamini — sorumlu normal bir cinsel yaşam. Kaynak — narenciye, katı peynir, maydanoz ve kereviz.

C vitamini ile formüle edilmiştir kan cinsel organları güçlendirir libido. Tüketilen yeşillik ve domates, lahana ve turunçgiller, kuşburnu ve siyah frenk üzümü, dolmalık biber. D vitamini testosteron üretmek için sorumlu olan ereksiyon ve sperm kalitesi. Büyük içeriği, süt ve süt ürünleri, yumurta ve balık yağı.

E vitamini normale yol açar cinsel sağlık. Sağlar testosteron üretimi ve yaşlanma sperm. Olsun, ekmeklik buğday ve kepek, süt ve et, ıspanak ve bitkisel yağlar, fındık ve tohum. Mineraller: kalsiyum, magnezyum, selenyum ve çinko, – teşvik kararı, bir erkek bir sorun.

Beden eğitimi — aracı etkinleştirmek için kudret

Fiziksel egzersiz geliştirmek için yardımcı ya da geri kudret. Normal kan akımı pelvik geliştirmek, seks hormonlarının üretimini azaltmak için yeteneği geliştirme ateroskleroz geliştirmek, kudret erkek. İyi yüzme, koşu, yoga, yürüyüş. Kas güçlendirme egzersizleri pelvis. Değil zor bir egzersiz. Gerçekleştirmek dairesel dönme leğen, tenteli yan kuvvet altında her bir insan için.

Tatil – aracı stabilize etmek için kudret

Eğer bir erkek, yorgun veya stres altında seks hakkında unutmak. Azalmış cinsel dürtü etkiler kudret olumsuz, bu yüzden unutmayın hakkında kapsamlı ederken çok iyi bir tercih. Banyosu, balık avlama, yolculuk veya deniz turu, yürüyüş için orman mantar ve meyveler, sağlıklı bir sanatoryum. Tam bir liste değildir, dinlenmek ve güç kazanmak için.

15.08.2018