Bu etkiler kudret erkek: nedenleri azaltmak ve artırmak için yollar

Kudret olur, çeşitli nedenlerle. Bugün bu sorun için oldukça rahat bir düzeltme, ama tedavi uzun zaman alabilir. Bu nedenle, gerek zamanında yanıt vermek, en ufak belirtileri azaltmak için güç. Eğer daha önce bu sorunla karşılaşmış çoğu erkek kırk sonra, şimdi bu önemli «genç» ve giderek gençlerin gözlenen ila 25 yıl.

Bu olayın nedenleri ayrılabilir iki grup: fizyolojik ve psikolojik. Nedenine bağlı olarak, düzeltme yöntemleri önemli ölçüde farklıdır. Önemlidir bu yüzden araştırmak ve ortaya çıkarmak için kök nedenleri erektil disfonksiyon.

Psikolojik nedenleri azaltmak kudret

ne vleet üzerinde kudret

Fizyolojik nedenleri kötü bir ereksiyon düzeltme Yöntemleri azaltmak kudret Doğru beslenme ve fiziksel aktivite Normalleştirme kilo Normalleştirme uyku İlaçların etki gücü artırmak için Halk ilaçları etki gücü artırmak için

Psikolojik nedenleri azaltmak kudret kudret genç yaşta genellikle nedeniyle psikolojik nedenleri vardır. Erkek yaş 25-35 yaş elde etmek için çalışıyoruz belirli bir pozisyon toplumda. Hiçbir dinlenme, uzun çalışma saatleri ve uyku yoksunluğu, erken ya da geç bir düşüş yol açacaktır cinsel aktivite.

Arka planda sürekli aşırı iş tükendiğinde sinir sistemi erkek. Önce azalır, libido, sonra da kudret. Bu durumda isteğe bağlı başvurmak medikal tedavi bazen yeterli sadece vazgeçmek aşırı stres ve kurmak için çalışma ve dinlenme.

Psikolojik nedenlerle düşürücü etki gücüne bağlıyor:

 • çelişkili bir durum iş ve aile;
 • uyku bozukluğu;
 • stresli bir durum;
 • aşırı zihinsel ve fiziksel aktiviteler;
 • genel kırıklık;
 • kompleksleri;
 • depresyon;
 • başarısız ilk cinsel deneyim.

Düzensiz cinsel hayat üzerinde olumsuz bir etki gücü. Bir nadir cinsel temas pelvik organları kan dolaşımı ile sonuçlanan, güç.

Önemli! Neden zayıf bir ereksiyon olabilir değil sadece, yetersiz fiziksel yakınlık, aynı zamanda manevi. Sık sık skandallar ve iletişimsizlik eşler arasında olduğu erkek grubudur.

Kompleksleri de birçok erkek zevk cinsel ilişki. Çok yüksek bir konsantrasyon için teslim ortak eğlenceli, zalim bir şaka oynayabilir. En uygunsuz anda ereksiyon olabilir bir uçurum. Bu durumda, gerekli danışmanlık ve psikoterapi için yardım etti kurtulmak kompleksleri.

Fizyolojik nedenleri kötü bir ereksiyon

Kırk yıl sonra endokrin sistem erkek önemli ölçüde testosteron sentezi ve bir miktar kadınlık hormonu östrojen önemli ölçüde artar. Bu azalmaya yol açar kudret.

Hormonal hatası ortaya çıkabilir ve genç yaşta. Bu teşvik, yanlış yaşam biçimi ve sürekli bir stres. Bu nedenle ilk belirtisinde azaltmak kudret kira kan sayımı, belirli bir grup hormon.

Bunun nedeni genellikle azaltmak için erektil işlev hale hastalıklar, kalp damar sistemi. Nörolojik hastalıklar da neden olabilir sadece düşük güç, ama işini bozmak için, diğer organ ve sistemleri.

Fizyolojik nedenlerle düşürücü etki gücüne bağlıyor:

Devlet kudret düşürür, yanlış beslenme. Büyük miktarda şeker ve tuz, yağlı gıdalar, hazır gıdalar ve fast-food olumsuz bir etkisi erektil fonksiyon. Ayrıca sigarayı bırakmak ve alkol aşırıya kaçmadan.

Düzeltme yöntemleri azaltmak kudret

İlk iş olarak, tedavi öncesi, nedenini bulmak için gerekli bir hastalıktır. Eğer disfonksiyon ereksiyon psikolojik faktörler neden olur, yeterince düzenle modu uzunluğu ve stresten kaçının. Genellikle doktorlar bu gibi durumlarda izin almak ve olması gerektiği gibi kaliteli imkanların keyfini süreceksiniz. Tam bir dinlenme normalleştirir endokrin, üreme ve sinir sistemleri.

Eğer kudret neden olduğu fizyolojik nedenleri, kök nedenini ortadan kaldırmak gerekir. Damar tıkanıklığı, sık sık ortadan cerrahi yöntemler. Reçete diyet kolesterol düşürmek için.

Önemli! Tedavi için gerekli bir sebep bozukluğu değil, raporlanan belirtiler.

Doğru beslenme ve fiziksel aktivite

kudret ve erkeklerde fiziksel aktivite
 • mutlaka dahil edilmesi diyet içeren gıdalar, selenyum, çinko, vitamin c, E ve gruplar;
 • kötüye değil, çok baharatlı ve yağlı gıdalar;
 • çok yemek yok.

Riski azaltmak potens azalır 70%, eğer düzenli olarak spor yapmak. Özellikle etkili egzersiz artırmak için ereksiyon.

Onların yardımı ile, trenler ve pc-kas yağ bezi ve geliştirilmiş kan dolaşımını pelvik organları.

Normalleştirme kilo

Aşırı kilo etkiler testosteron üretimi. Yağ dokusunda üretilen kadın cinsiyet hormonu var ; östrojen. Bu bozulmasına yol açar ereksiyon ve cinsel dürtü. Kilo azaltmak, diyet sadık ve güçlendirmek için egzersiz.

Normalleştirme uyku

Testosteron tarafından üretilen sadece tabi uyku modu. Uyku için gerekli en az 8 saat.

İlaçların etki gücü artırmak için

 • ilaçlar sistemik kullanım için .Teşvik doldurma penis kanla;
 • phosphodiesterase inhibitörleri.. İlaçlar güçlendirmek ve kan akışını cavernous gövdelere;
 • antidepresan ;
 • hormonal ilaçlar ; enjeksiyonlar, yamalar testosteron hap.

Halk ilaçları etki gücü artırmak için

Tentür ginseng kökü, bal ile. Mix 350 g bal ile yarım çay kaşığı ezilmiş kök. Israr buçuk hafta. Almak için bir çay kaşığı, günde üç kez.

Tentür artırır gücünüzü ve testosteron sentezi.

Isırgan bir infüzyon. Bir çorba kaşığı kurutulmuş bitki bir bardak su dökün. İçmek yemekten önce üç doz. Tüketilen hemen önce cinsel temas. Güçlendiriyor, ereksiyon ve cinsel dürtü.

açıklığı erkeklerde halk ilaçları

Karışımı, fındık ve bal. Karıştırın fındık ve bal ile eşit oranlarda. Karışımı almak ve bir çorba kaşığı günde üç kez, yarım saat sonra, yemeklerden sonra, bir ay boyunca.

İçin kudret ile sorunlar ortaya çıkmaz, doğru yemek gerekir, kötü alışkanlıklardan kurtulmak ve aktif bir yaşam tarzı yol.

16.08.2018