En etkili kocakarı ilaçları etki gücü artırmak için

Bilindiği erkek gücünü olumsuz yönde etkileyen birçok faktörler gibi günlük stres, sigara, alkol, aşırı kilo, çeşitli hastalık (ve sadece ilgili olanlar genitoüriner sistem). Artırmak için kudret, erkek yararlanabilirsiniz yollarla uygulanan halk hekimliği. Sunuyoruz en etkili halk fon artırmak için erkek potens.

En etkili kocakarı ilaçları etki gücü artırmak için

Ne yapmak gerekir önce, daha huzurlu bir halk ilaçları

İçin halk ilaçları getirdi, en büyük yararı erkekler geliştirmek isteyen kudret, dinlenmek için öğrenmek gerekir ve boşaltma sinir sistemi. Sonra normale beslenme ve egzersiz, hem de arzu, kötü alışkanlıklardan kurtulmak. En sık zaten sadece bundan sonra ilk adım testosteron seviyesi normale dönüyor ve kudret artar doğal olarak.

Ancak, sağlamak için iyi bir kudret, önerilen fon uygulamak için halk ilaç veya bitkisel preparatlar. Onlar yeterince etkili ve hiçbir yan etkileri vardır alındığında ilaçlar.

Halk ilaçları için kazanç kudret

  • Çok lezzetli ve aynı zamanda etkili bir kocakarı ilacı – bu karışımı ezilmiş ceviz ve bal. Malzemeler (fındık ve bal) karışık oranında bire bir ve kabul yemeklerden sonra bir çorba kaşığı ay boyunca iki-üç kez bir gün.
  • Süt ürünleri de mükemmel etkiler erkek potens ve bunların günlük kullanımını teşvik onu normalleştirme. Çay ve kahve mükemmel gücünüzü artırır, özellikle bu içecekler eklemek biraz karanfil, zencefil ve safran.
  • Kaynatma hypericum perforatum, kan dolaşımını artırır, ve bu, sırayla, katkıda kudret. Kaynatma hazırlamak gerekir şu şekilde: iki çorba kaşığı sarı kantaron dökün bir bardak sıcak su, bekletin bir saat sonra süzün ve içecek günde üç kez 50 ml.
  • Kaynatma yaban havucu sativum gücünü artırır ve aynı zamanda bir tonik bir araç. Pişirme, kaynatma almak gerekir dört yemek kaşığı kök, onlara eziyet altı yemek kaşığı şeker ve kaynatın 15 dakika kısık ateşte. Sonra vermek ısrar ediyor sekiz saat boyunca içki ve üç kez bir yemek odası, bir yatak yemeklerden önce.
  • Ezilmiş ceviz ve bal ile
  • Çay hop koniler de katkıda kudret. Bunu yapmak için, sen-meli almak bir çorba kaşığı rendelenmiş hop koniler dökün, bir bardak sıcak su ve kısık ateşte pişirin beş dakika boyunca. Almak çay gerekir ve bir buçuk ay iki-üç kez yarım bardak için bir gün.
16.08.2018