Kurtarma kudret erkeklerde evde

Zayıflama erektil fonksiyon sık sık, modern erkek. Böyle bir olgu ile bağlı farklı nedenlerle, ama daha sık görülür; 50 yaşından sonra, yılda, insan vücudunda metabolik süreçleri yavaşlatmak, rahatsız kronik bir patoloji vardır. Kurtarma kudret erkeklerde gerektirir entegre bir yaklaşım: ilaç alımı ilaç ve homeopatik ilaçlar, revizyon beslenme ve düzenli yürütülmesi için özel bir egzersiz. Kurtarma kudret katkıda bulunmak ve halk yemek tarifleri.

kurtarma kudret erkeklerde

Kurtarmak için nasıl erkek aphrodisiaka

Geri getirmek için ereksiyon, bir ilk gerekir anlamak için, neden kayboldu. Sık sık giderdikten sonra rahatsız edici bir faktör, erkek sağlığı normale dönüyor otomatik olarak. Ne nedenleri düşürmek bir kudret var erkek mi? En olası faktörleri azaltmak eksitatör impulsların:

 • sigara;
 • uyuşturucu;
 • alkol;
 • obezite;
 • üriner sistem hastalıkları, prostatit;
 • ihlali hormonal arka plan;
 • uygunsuz davranış kadın (cinsel partner);
 • hastalık kalp-damar sistemi;
 • varlığı depresif durumların;
 • beyin hasarı;
 • prostat iltihabı;
 • yanlış cinsel eğitim.

Halk için bir araç arttırıcı erkeklerde

Önce ilgi geliştirmek için nasıl erkek aphrodisiaka ile halk ilaçları, doktorunuza danışmalısınız, çünkü azalma, ereksiyon belirtisi olabilir herhangi bir hastalık (diabetes mellitus, Parkinson hastalığı, epilepsi ve diğer). Aynı bileşenleri infüzyon ve decoctions, sık sık neden olur alerjik belirtiler. Sizi başa çıkmak için yardımcı olur kötü bir kudret evde ilaçlı banyo. Sürecinin özü şudur arda sıcak ve soğuk su alt vücut için. Seans süresi 15 dakika.

Etkin bir kurtarma gücü erkeklerde eski bir halk tarifi. Malzemeler – bal ve ceviz. Bir çorba kaşığı ürün arıcılık karışık, 100 gram kıyılmış fındık. Bal-fındık karışımı kullanılabilir değil sadece ilaç olarak geri ereksiyon, ama nasıl bir incelik veya bir aperatif çay için. Tedavisi için kudret erkekler alınmalıdır aracı yatmadan önce 1 yemek kaşığı

Ot için erkek gücü

Bitki iddia uygulama bitki bileşenleri tedavisinde herhangi bir hastalığı daha doğal bir vücut için kullanımı daha kimyasal yollarla. Doğa birçok erkek, birçok otlar üzerinde olumlu etkileyen kudret. Bunlar:

 • st john's wort;
 • alıç;
 • çince limon;
 • kekik;
 • ısırgan otu;
 • adaçayı;
 • horseradish;
 • kimyon;
 • aloe.

Halk tıp birçok yemek infüzyon ve decoctions ve en çeşitli yemek tarifleri. En yaygın kabul formu geri yüklemek için, kudret – decoctions. Onlar teşvik, prostat bezi erkeklerin daha iyi Viagra. Hazırlanan ilaç ve klasik desen: çeşitli otlar alınır eşit miktarlarda, daha sonra 1 yemek kaşığı karışım mühürlü su bardağı kaynar su, demlenir 20 dakika sonra soğutulur, süzülmüş ve kullanılan akış uzunluğu. Kurtarma kursu kudret otlar – sorun giderilene kadar.

Ürünleri geliştiren, kudret

kurtarma kudret erkeklerde ilaçlama

Artırmak, cinsel gücü yardımcı bazı gıdalar, içerir, vitamin ve mineraller, daha yüksek potens. Menü erkekler her zaman bulunması gereken balık ve deniz ürünleri, sebze. Biyosentezi testosteron dahil yağ asitleri, omega-3 ve omega-6, büyük miktarlarda içeren bir parçası olarak, uskumru, levrek, somon, istiridye, karides, kalamar. Sebzeler arasında kurtarma kudret erkeklerde dikkat hak ediyor:

 • lahana;
 • havuç;
 • kuşkonmaz;
 • yay;
 • kereviz;
 • turp;
 • pancar;
 • sarımsak.

İlaç geliştirme kudret

İlaçlar için kurtarma kudret devamı sadece erkekler için. Hap daha kolay, daha sağlıklı bir yaşam sürmek, daha hızlı sonuç elde edilir. Farmakolojik pazarı temsil eden, çok sayıda ilaç erektil disfonksiyon tedavisi için. Onlar farklı bir üretici, fiyatı, maruz kalma süresi ve doz, ama çalışma prensibi bir bütün hapları teşvik hızlı da olsa, ne olursa olsun yaş, erkek. Popüler ilaçlar için kurtarma ereksiyon:

İktidarsızlık tedavisi homeopati

Nasıl geri kudret ile alternatif tıp? Homeopati özellikle kanıtlanmış giderirken, iktidarsızlık, neden, stres ya da diğer psikolojik faktörler. Pozlama yöntemi homeopatik ilaçlar ile karakterize düzenli kullanımı, düşük doz. Kendileri ilaçlar tarafından üretilen sentez maddeler, mineral, bitkisel ve hayvansal. Kurtarma kudret erkeklerde onların yardımı ile olur, genellikle 1-2 ay içinde.

Teknikleri arttırıcı

Modern tıp önerir kurtarma kudret erkeklerde psikoterapi uygulamak. Güçlü bir azalma, erektil fonksiyon olguların %20'sinde nedeniyle sinir bozukluğu. Tedavinin temel amacı – yardım bir erkeğe kurtulmak için cinsel başarısızlık üstesinden korku. Psikolojik sorunu düzeltme geçtikçe daha verimli bir şekilde karmaşık bir fiziksel etkisi. Doktor genellikle hastayı yönlendirir masaj organları üreme sistemi. Fiziksel etkileri kan dolaşımını artırır, artırır, penisin duyarlılığı.

Sağlıklı bir yaşam

Nasıl hızlı bir şekilde kurtarmak için gücünü kullanarak gözden geçirilmesi hayati tesisler? Geri getirmek için erkek sağlığı mutlaka pişirin, et suları ve hap almak. Üzerinde kudret güçlü bir etkisi, ekoloji, beslenme, fiziksel aktivite ve hijyen. Beş kural sağlıklı bir yaşam geri yardımcı olacak bir ereksiyon olmadan müdahale doktorlar:

 1. Zararlı alışkanlıkları. Alınması gereken minimum alkol miktarı, terk, uyuşturucu ve sigara.
 2. Doğru beslenme. Diyet erkek olması ve yeterli miktarda potasyum, magnezyum, protein ve karbonhidrat.
 3. Fiziksel yük. Sedanter yaşam tarzı yol açar, iktidarsızlık gibi olur kan akışını kısıtlama pelvik organlara.
 4. Kolesterol. Bu ihlal, kan dolaşımı, üreme organları ve damarları tıkayan.
 5. Daha az yağ. Yağlı gıdalar bir erkek tahrik ateroskleroz, ana belirtisi olan hiçbir güç.
kurtarma kudret erkeklerde olamaz

Egzersiz kurtarma için kudret

Eğer her gün için özel egzersizleri yapmak, geri kudret durumda daha hızlı. Çalışma zamanında, karmaşık hareketleri sesi artar tüm vücut kaslarının erkekler neden pozitif bir etki üreme sistemi. Egzersiz kurtarma için ereksiyon:

 1. Germe dört ayak üzerinde. Lütfen uygun bir duruş, bir elleriyle düzeyinde yüz dinlenme zemin ve kalça yerleştirin ve altına bir leğen. Nefes hareket kalça ayak, bükmeden elleri, nefes – dön geri.
 2. Ağız kavgası. Ayağa düz bir şekilde açık aşağı eller. Bacaklar ayrı, teneffüs yavaş yavaş stres olmadan bodur. Evinizde çömelme, öne eğilmek, çalıştır, ellerini bacaklarının arasında. Bir aradan sonra nefes, yavaş yavaş dönen, özgün duruş.
 3. Sarkaç leğen. Bacaklar ayrı geniş ve bodur kadar diz ve kalça olmayacak bir seviye. Duraklama, sonra, yapın, hareket leğen ileri geri değiştirme, hız.

Penis prosthesis

Ağır vakalarda, doktorlar erkek protez penis. Bu cerrahi operasyon, hangi yapıya doku ve kas penis girilir implantlar. Özellikleri protezler ayrılır elastik, yarı sert ve hidrolik. En uygun fiyata – ilk seçenek. Esnek silikon set içinde penis. Eğer bir erkeğe ihtiyacım yok heyecanlı bir organ, o zaman sokulur, kalça iç çamaşırı bulunmaktadır. En rahat – hidrolik göstergeler, çalışan bir baskı altında. Genital bölgesini yüklenir pompa ve skrotum – pompası.

Vakum kurtarma yöntemi kudret

Çeşitli cihazlar için kurtarma güç. Etkili olarak kabul edilir, vakum terapi. Sürdürülebilir ereksiyon uygulamaları dersleri. Yöntemin özü: penis koyar hava geçirmez bir kap bağlı bir pompa. Ne zaman hava boşaltılır, kolba vakum oluşturulur. Penis erkek iç basınç kan şişer, oluşturulan suni bir ereksiyon. Birkaç seans sonra kan damarları erkek organ temizlenir hale gelir yardım eder, kurtarır kudret.

Diyet için kudret erkekler için

Doğru beslenme büyük bir rol oynar geri yüklediğinizde, kudret. Erkekler seçilmelidir ürünler çok az miktarda hayvansal yağ. Özel bir etki gücü var vitamin grubu İçinde yer alan peynir, yumurta, buğday, çavdar unu, birçok meyve ve sebzelerde bulunur. Erkekler için kurtarma kudret diyetisyenler tavsiye düşürmek için et yemek yerine, hayvansal proteinler bitkisel. Yerine et ürünleri almak en iyisidir gıda baklagiller, fındık, kurutulmuş meyve, tahıllar, mantar ve sebzeler.

21.08.2018