Etkisi nane erkeklik

Nane – bir popüler ve favori bir bitki birçok ülkede. Bu zengin temel yağlar başarı ile kullanan birçok sanayi: gıda, kozmetik, ilaç vb Sporlar hakkında, nane gibi etkiler kudret erkeklerde vardır bir düzine yıl, ama benzersiz bir çözüm bulunamadı. Zararlı veya yararlıdır kokulu ot temsilcileri güçlü seks bağlıdır, ne şekilde, ne miktarda, adamlar bunu yapacağız.

Özellikleri aromatik bitkiler

Özellikleri aromatik bitkiler

Anlamak için nasıl nane etkiler kudret erkek, incelemek istediğiniz özelliklerini anlamak için hangi bileşeni getiriyor vücuda zarar. Antik çağlardan beri nane olarak kadın çimen. Bugün bu görüş, bilimsel olarak doğrulanmış: içerdiği flavonoidler katkıda işçiliği kadın seks hormonları, bu yüzden bir uygulama onu meme boyutunu artırmak için mücadele ya da aşırı saç haklı.

Ama bu özellikleri, adamlara pek bir yarar, bu nedenle, güçlü seks vardır diğer olumlu nokta: nane yeteneğine sahip, etkili bir şekilde ateş inflamasyon ve sakin heyecanlı sinir sistemi. Bu birçok dahil bir bitki ile sakinleştirici ilaç ücretleri, ilaçların yanı sıra, kaza spazmı ağrı ve iltihabı, prostat kanseri.

Göre değerlendirme uzmanları ve verilere tıbbi araştırma, etkisi nane üzerinde erkek potens bağlıdır, ne miktarda, o kullanılır. Herhangi güçlü bir madde, sınırlı miktarda tedavi olabilir bazı patolojiler ve aştı – neden olabilir ciddi sağlık sorunları.

Üzerinde olumlu etkisi cinsel sistemi

Nane gibi etkiler kudret erkek

Ereksiyon ve kudret erkeklerde var karmaşık bir mekanizma. Onun temeli, doğru bir kan akımı pelvik sağlığı ve sinir lifleri üzerinden geçen cinsel organları. Azaltmak ya da yükseltmek için kaliteli cinsel sürecin fizyolojik faktörler, yani, değişiklikleri doğru bir şekilde işleyişinde temel sistemleri ve psikolojik. Sayısı son oluşan durum almak ve kaliteli bir cinsel ilişki nedeniyle imkansız gerginlik, sertlik, stres, zihinsel blokları ve fobiler.

Geliştirmek, ruhsal ve duygusal durumu gibi imkanların nane olacak çok iyi. Yani, çay ilavesi ile iki-üç yaprakları, baharatlı bitkiler, ya da ferahlatıcı bir içki ile onu bir parçası olarak kabul edeceksin, ya da gereksiz gerginlik, bu tamamen etkilemez fiziksel yetenekleri bir erkek.

Notları ve genel olarak olumlu bir etkisi nane, iç organların çalışmasını ve sistemleri. Bu yüzden, doğru uygulama ücretleri ile biberli bir bitki parçası olarak teşvik etmektedir:

 • düşük kan basıncı;
 • sıvılaşma kan ve kan akışını geliştirmek için;
 • normalleştirme uyku;
 • iyileştirme çalışmalarının bölümler sindirim sistemi.

Nane etkili bir şekilde rahatlatır ağrı belirtileri farklı patolojik durumlar, rahatlatır, iltihabı giderir ve temel belirtileri olarak rahat hastalıklar: öksürük, boğaz ağrısı, burun tıkanıklığı, vb

Benzer özelliklere sahip ve melissa – akrabası nane, ama konsantrasyon mentol – ana uçucu maddeler, melissa daha az.

Zarar nane sağlık

Etkiler mi nane olumsuz erkeklik? Eğer verileri dikkate deney, amerikalı araştırmacılar tarafından yapılan, kesin bir cevap: evet. Böylece, belirli bir süre içinde kullanılan fareler yerine temiz su içmek için izin nane bir çözüm. Sonuç olarak bulunmuştur nane yeteneğine sahiptir:

 • azaltmak sentezi, ana seks hormonu – testosteron;
 • ihlal sağlıklı işleyen bir üreme sistemi;
 • düşük libido;
 • teşvik kısırlık.

Tüm bu faktörler doğrudan bir yol iktidarsızlık, neden ve korku çoğu erkek. Ama burada, orada, «tuzak»: konsantrasyon mentol. İçin bu tür değişiklikler gelişmeye başladı vücutta güçlü seks, gerekecek tüm içecekler yerine nane bir infüzyon ve sürekli eklemek yaprakları bitkiler gıda miktarı en az 300 gram günde. Sürdürmek için böyle bir «kokulu» bir diyet erkekler için olası değildir.

Benzer bir deney olur efsane giderilmesinde tehlikeleri nane için erkek sağlığı: tehlikeli olmayan bitki kendisi, aşırı aşırı konsantrasyonu. Ayrıca abartılı olumsuz etkisi, ürün ve araçların günlük makaleler ile mentol: diş macunu, losyon, tıraş sonrası, sakız ve şekeri öksürük.

Tek teyit negatif bir eylem gerçekten oluşabilir kullanılan mentol – yapabiliyor azaltmak sperm hareketliliği. Ama bu özelliği kullanabilirsiniz olumlu: eğer bir erkek planlıyor olmaya, baba, kullanımı, nane riskini azaltmaya yardımcı olur anlayışı, yani burada bir tür gebeliği önleyici etkisi (doğru, çok düşük verimlilik). Eğer bir çift gidiyor anne olma mentol gerekir diyet tamamen ortadan kaldırılmıştır.

Geleneksel tıp için kudret

Görüldüğü gibi asırlık kullanımı pratik tatlı nane ve melisa, bu bitkilerin doğru kullanıldığında geliştirmek edebiliyoruz kudret vermek ve iyileştirici etkisi tüm idrar sistemi. En popüler yemek tarifleri olarak kabul edilir:

Geleneksel tıp için kudret
 • İnfüzyon şifalı otlar. Pişirme eşit parçaya karışık kurutulmuş nane yaprağı (oğul otu), hypericum ve dokusunu yonca. 2 yemek kaşığı karışım bir bardak kaynar su dökülür ve ısrar bir saat dörtte. İçecek filtre ve serin oda sıcaklığına kadar.
 • Kaynatma. Bileşiminde nane, kantaron ve kekik. Her bitki almak gerekir bir çay kaşığı dökün, bir bardak sıcak su ve kaynamaya, buhar banyosu üzerinde 10 dakika. Sonra süzün, serin, isterseniz bal ekleyebilirsiniz.
 • Çay. Onun temeli – kekik (2 adet), ona kıyafet için bir parça nane ve yarım kaşık biberiye tohumu. Karışım dökülür, 300 ml kaynar su ve ısrar 30 dakika. İçki yerine her zamanki çay veya kahve.

Tüm bu tariflerde ederek çim savunan ek olarak tıbbi bitkiler, konsantrasyon mentol onlara az. Ama bu miktar yeterli azaltmak için bir sinir gerilimi ve geliştirmek, cinsel gücü adamlar.

Kontrendikasyonları nane

Her ne kadar çoğu hakkında mitler nane ile hiçbir ilgisi yoktur, gerçeklik, bazı güçlü seks onun kullanımı yine dönüşebilir olumsuz etkileri. Yani, liste kontrendikasyonlar şunları içerir:

 • yaradılış mentol: bu bir sebep olabilir, ciddi alerjik reaksiyonlara kadar, ödemi, solunum yolu enfeksiyonları ve ölüm erkekler;
 • hipotansiyon: mentol yeteneğine sahiptir kan basıncını düşürmeye, dolayısıyla acı, bu patoloji mentol tüketmek gerekir kesinlikle sınırlı miktarda.

Bilerek nasıl etkiler nane üzerinde erkek potens, bazı adamlar başlıyor tüketilmesi mentol yüksek hacimli. Erkek gücü böyle bir uygulama artabilir, ama rahatlatıcı bir etkisi oynamak kötü bir şaka: aşırı dozda eter neden olur, uyku hali, ve bu yağma romantik bir akşam.

Nane – güçlü bitki, güçlü bir etkisi vücut üzerinde hem olumlu, hem olumsuz. Doğru kullanımı o iltihap giderici ve ağrı belirtisi, yatıştırır ve iyileştirir, erkek gücü, ferahlatıcı bir yaz ve sıcak bir kış. Ama yüksek dozlarda neden olabilir azalmış testosteron sentezi, sırayla, etkiliyor olarak sperm. Bu nedenle çözerek geliştirmek gücünü kullanarak biber bitkiler için bir doktora danışmalısınız, ve kesinlikle tüm dozaj tariflerde belirtilen.

22.08.2018