Sarımsak için kudret: yemek tarifleri tentür artırmak için ereksiyon

Birçok kişi biliyorum ki, sarımsak yararlı. Sarımsak yüksek miktarda vitamin, mineral, yararlı maddelerin vücut tarafından gerekli.

Sarımsak etki gücü artırmak için kullanılabilir, erkekler her yaşta. Doktorlar genellikle tavsiye kullanımı, sarımsak için güç. Bilindiği gibi, cinsel sağlık için önemli olan herhangi bir erkek.

Sarımsak gerçekten yararlı güç, ama bilmek önemli etkiler mi sarımsak, kudret ve ne ifade ettiği onun etkisi erkek vücudu.

Sarımsak

Faydaları sarımsak için kudret

Belirtileri görürseniz, cinsel işlev bozukluğu, erkek panik başlar ve elde etmek için çeşitli ilaçlar uygulanır iktidarsızlık.

Etki gücü artırmak için erkekler için değil, uygulamak için pahalı ilaçların eklemek için yeterli günlük diyet sarımsak.

Sarımsak için kudret erkeklerin günlük kullanımı vardır:

 • Krovoochishchajushchee eylem,
 • Kan incelir,
 • Güçlendirir damarları.

Bilindiği gibi, ereksiyon görünür sonucu dolaşım bozuklukları, genital organlar. Özünde, ereksiyon bu sonuç, gelgit kan bir erkek penis.

Bunun dışında, etkisi, kudret sarımsak ile karakterize, bu sebze kültürü olabilir kan temizlemek için ekstra kolesterol bir nedeni genellikle farklı erektil ihlalleri.

Kurtulmak için sarımsak kokusu yemek maydanoz ya da bir yudum süt, bir düşürür miktarda sülfür bileşikleri nedeni, tuhaf bir koku.

Bir soruyu yanıtlarken, nasıl etkiler sarımsak bir adam olduğu söylenebilir yükselir, libido, yani artar, cinsel uyarılma ve cinsel dürtü. Sonuç olarak, sistematik kullanımı sarımsak ereksiyon daha uzun süreli ve kalıcı.

Birçok erkek boşuna tercih vazgeçmek yeme sarımsak onun keskin koku. Sarımsak artırır kudret, özellikleri, varsa, onun kısa bir süre önce cinsel ilişki. Belirtmek gerekir ki, sarımsak gösterilir ve bu durumda olduğunda, zayıf ereksiyon sabah.

Sarımsak da etkili kudret ancak erkekler pek sevmiyorum, tuhaf bir koku. Bu önemli bir sorun, yolu vardır, çünkü kullanımı bu ürün, altında kalır kompulsif bir koku.

Var sarımsak kesme, çekirdek, karanfil. Bunun yanı sıra, sebze yemek bir parçası olarak, yemek olarak değil, bağımsız bir kültür.

Hatta mevcut olan, sebze salata, sarımsak da olumlu etkiler kudret.

Diğer özellikleri sarımsak

Sarımsak faydaları için değil, erkekler için sadece bir uyarıcı ereksiyon işlevi vardır ve diğer olumlu özellikleri:

 • Antibakteriyel eylem – kültür karşı mücadele eden çeşitli mikroplar.
 • Bağışıklık sistemi geliştirmek, koruma — var, sezon içinde de stres ve fiziksel aktivite.
 • Görüntüler aşırı su ve metabolizmasını uyarır – bu kurtulmak için yardımcı olur obezite, bu nedenle muzdarip erkekler, aşırı kilo sık sık tüketilen sarımsak.
Diş sarımsak

Selenyum içeren sarımsak katılır biyolojik süreçleri destekleyen normal androjen üretimini sağlar tam teşekküllü bir iş parçası üzerinde üreme sistemi.

Gerekli selenyum sağlar kalitesini artırmak seminal sıvı. Öğe yer alır sperma üretimiyle, teşvik etmek, sağlıklı ve hareketli sperm. Bu nedenle zor bir abartma etkisi, sarımsak, kudret, sarımsak ve erkek potens yakından ilişkilidir.

Erkek gücü lazım her gün doldurmak düzeyde selenyum sayesinde addicting belirli bir gıda.

Bu öğe büyük ölçüde görünür sperm ile.

Bir adam çok zengin cinsel hayat, ona mutlaka gereken ürünler var, zengin selenyum ve çinko.

Hakkında:

 1. Deniz ürünleri ve et ve balık (özellikle ringa balığı ve ton balığı),
 2. Fındık: kaju ve antep fıstığı,
 3. Sarımsak,
 4. Tahıllar: yulaf ezmesi, pirinç, buğday,
 5. Karaciğer,
 6. Bıldırcın yumurta
 7. Mantar.

Belirtilen ürünler de kullanmak gerekir, bir kayboluyor ereksiyon, cinsel ilişki sırasında.

Dikkat etmek lazım, selenyum, hemen hemen vücut tarafından emilir değildir, eğer bu gıdalar ile yüksek kalorili gıdalar, örneğin, pastacılık ürünleri.

Söz sarımsak etkiler kudret söylenebilir ne varsa onu tüketmek, sistematik bir cinsel yaşam her zaman aktif ve tatmin edici. Sarımsak için kudret iyidir sentetik ilaçlar.

Bu hareket yavaş yavaş, ancak, onun etkinliğini daha uzun.

Sarımsak ve tesirli: etkili tarifleri

Başka bir yolu var, bir oluşturulmasını içerir alkol tentürü. Gerekir 0,5 litre votka dökün kilogram kıyılmış sarımsak. Karışım dayanım karanlıkta yaklaşık bir hafta sonra aracı kullanımı, 3 yemek kaşığı, günde üç kez.

Eğer iyi bir ihtiyaç kudret, sarımsak miktarı yaklaşık kg gerekir ve eziyet koymak üç litrelik banka, daha sonra kaynar su dökün, sarmak ambalaj folyo koymak ve karanlık bir yer.

Sarımsak infüzyon katlanmak gerek, karanlık bir yerde 1 ay, her gün sallama kavanoz. Aracı içiyor günde 1 kez küçük kaşık.

Tedavi sarımsak da anlaşılacağı böyle bir tarifi: temizlemek için 300 gr sarımsak, yıkayın, suda, eziyet ve öğütmek cam kap. Daha sonra suyu ile birlikte hareket sarımsak başka bir kap ekleyin, 200 ml alkol ve kapağını kapatın.

Aracı ısrar etmek, 10 gün karanlık bir yerde, sonra içmek, günde bir kez 5 damla bir bardak süt.

Yapmak için turşu sarımsak, ihtiyacınız olacak:

 • 100 gr demlenmiş sarımsak,
 • 300 gr rendelenmiş ceviz,
 • 100 g fındık,
 • 100 g toz kuşburnu,
 • 50 gr rhodiola rosea,
 • 1 kg.bal.
Tentür sarımsak

Gereken tüm bileşenleri karıştırın ve araç kullanmak, büyük kaşık 1 günde bir kez.

Yükseltmek için kudret uygulayabilirsiniz olurdu sarımsak tarifi. Almak gerekir:

 1. 5 diş sarımsak,
 2. 3 domates,
 3. 2 patlıcan,
 4. 2 kabak,
 5. 1 kırmızı biber,
 6. 1 baş soğan,
 7. 50 gr mantar,
 8. 200 ml domates suyu.

İhtiyacınız olan tüm malzemeler ince ince doğrayın ve kızartın zeytinyağında yumuşayana kadar. Ekleyebilirsiniz biber, tuz dökün, domates suyu ve söndürmek için 15 dakika orta ateşte.

26.08.2018