Artan kudret erkeklerde doğal yollarla

Var, bir sürü kurtarma yöntemleri erektil fonksiyon... Ama artırmak kudret erkeklerde doğal yollarla? Başlamak için doğru beslenmek, spor yapmak ve tabi stresli durumlara. Ayrıntılar - ileri!

Genel bilgiler

Düzeltme cinsel fonksiyon doğal yollarla değil, bir efsane. Ancak ya gerçekten yardımcı olabilir yalnızca küçük sorunlar ile erkek gücü. Evet ve anında geri kudret olası değildir. Daha fazlası burada bağlı her türlü faktörler.

Kudret erkeklerde

Temel olanlar:

 • Yaş erkek. Kim olduğunu söylemedim, ama 30 yaşındaki bir kişiyle güçlü bir zemin daha kolay artırmak, aynı kandaki testosteron seviyesi daha fazla olan bir erkek, hangi zaten 60. Bu arada, hakkında en çok hangi yaş kaydedilir doğal bir kudret - kapsar daha önce.
 • Nedeni bir hastalıktır. Sorun arka plan üzerinde duygusal dalgalanma, bir şans, başarılı düzeltme kudret doğal yöntemlerle çok daha yüksek varsa, herhangi bir organik lezyon.
 • Vücudun genel durumu. İnsanlar bir «buket» kronik hastalıklar için çok daha zor kullanarak, doğal yollardan geçirmek için bir düzeltme durumu herhangi bir vücut sistemleri de dahil olmak üzere cinsel.
 • Sağlık damarları. Mikro penis bağlıdır açıklığını kan yolları. Eğer bir kişi acı ilerleyici ateroskleroz, o büyük olasılıkla hala ihtiyaç tıbbi yardım ulaşmada arttırıcı.
 • Bir yaşam tarzı. Çok daha kolay yürütmek için geliştirilmiş cinsel aktivite, insanlara zarar değil, zararlı alışkanlıkları ve davranışlarını sağlıklı bir yaşam, hem de doğru beslenir.

Bu faktörleri göz önünde bulundurarak, belli olur, ne artan kudret erkeklerde doğal yollarla oldukça zahmetli bir süreç gerektiren bir sorumlu bir tutum, kendi vücut.

Doğru beslenme ve kudret

Söz konusu olduğunda, hiçbir tıbbi tedavi erektil disfonksiyon için en önemli yönlerinden biri, onun başarılı bir şekilde kalır rasyonalizasyon, günlük menü. Artırmak için libido ve genel cinsel aktivite için gereken dengeli beslenmek. Diyet mutlaka katılmak sebze, meyve, et, süt, tahıllar.

Olağandışı bir şey bu sette yok, önemli olan önlemek için (mümkünse) kızarmış ve tütsülenmiş gıda, yanı sıra yemek programı. Fast-food ve hazır gıdalar – kötü arkadaş kudret. Onlar teşvik tıkalı damarları aterosklerotik plaklar ve neden zayıflaması mikro pelvik organları.

Gıda

Bu geleneksel kurallar duruyor ayrıca yazın günlük menü aşağıdaki ürünler:

 • Fındık ve bal. Entegre uygulama bu doğal güzellikler oldukça hızlı bir şekilde yeniden cinsel aktivite, en önemlisi bunları tüketmek, düzenli yemek.
 • Deniz. Balık, istiridye, kalamar kaynakları çinko ve doymamış yağ asitleri, sorumlu damarlarının elastikiyetini ve normalleştirme sperma.
 • Deve mide (cicurina). Bir benzersiz ürünler artırmak için bir kudret anında erkeklerde doğal bir şekilde. En güçlü doğal afrodizyak, çok etkilidir. Ancak tüketilmesi gerekir, özellikle işlenmiş olarak, evet, ve bir ürün satın almak her zaman kolay değildir.

Doğru beslenme yollarından biri yeniden cinsel etkinlik herhangi bir müdahale olmadan kimyasal maddeler.

Kenara düzene menü, çok önemli kalır mücadele ile kilolu. Yağ dokusu özelliği vardır üretmek için özel bir biyolojik olarak aktif bir madde olan testosteron antagonistleri. Sonuç, kendi etki olur keskin bir düşüş bir miktar androjen gelişimi ile karakteristik bozukluklar ve belirtiler.

Bunu önlemek için, tavsiye edilir kayıt jimnastik ve paralel danışmak diyetisyen. Bu nedenle, işe en kısa sürede yeniden normal vücut ağırlığını sağlamak ve artış potansiyeli doğal olarak.

Özel egzersizler

Ne zaman soru nasıl bir erkek potens artırmak için doğal bir şekilde akla gelen ilk şey: "yapılacak özel yükleri, eşzamanlı uygulama yöntemleri, manuel terapi".

Ve iyi bir nedenle. Çünkü günlük yaparken uygun egzersiz önemli ölçüde kalitesini artırmak, sperm, libido güçlendirmek ve onarmak için, mikro pelvik organları.

Teknikleri fiziksel etkileri cinsel sistem:

 1. Ağız kavgası için güç. Gerçekleştirilen hemen hemen her zamanki gibi, ama ulaşıldığında, pozisyon eksik squat gerekir bunun içinde oyalanmak için bir kaç saniye. Bir spin için bu değer tutuyor. Böyle bir basit yük sizin pelvik taban kasları güçlendirir ve teşvik gelgit büyük miktarda kan organlara üreme sistemi.
 2. Bir Kegel egzersizleri. Genel yöntem kan dolaşımını normale bölgesi genital bölge, hem erkekler, hem de kadınlar için. Özü egzersiz etmektir alternatif gerilim ve rahatlama kasları yükseltir üyesi (tamamen temsilcileri güçlü seks) ve anal sfinkter. Daha fazla sıkıştırmak ilgili «kas», onları tutarak, böyle bir durumda birkaç saniye. Daha uzun çıkıyor, bunu yapmak daha iyidir. Bu fiziksel yük önemli ölçüde kaslar güçlendirilir, ereksiyonu sağlanır keskin acele pelvik organlara kan.
 3. Çeşitli eğim, döndürme, leğen, lunges. Tüm fiziksel tasarım inguinal bölge, için için yararlı bir kudret.
Spor

Ayrı ayrı değer hakkında söylemek masaj testis etki gücü artırmak için. Bir şekilde, bazı durumlarda yardımcı olur, oldukça kısa bir süre erektil fonksiyonu geri erkek. Etkili gibi hafif ve şiddetli sorunlar. Özünde etkisi masaj, dış cinsel organlar ve stimülasyon çalışmaları testis. Bu etkileri artar testosteron miktarını olumlu etkiler, cinsel aktivite, erkek.

Sağlıklı bir yaşam ve ereksiyon

Yanı sıra, doğru beslenme ve düzenli fiziksel aktivite, en önemli unsurlarından biri olan istikrar durumu, üreme sisteminin ve organizmanın kalır kötü alışkanlıklarını terk.

Genç insanlar genellikle düşünmüyorlar sonuçları onları bekliyor bitiminde, yılların sigara ve alkol. Ancak bu faktörler olarak kabul edilir en belalı sağlık üreme sistemi erkek.

Nikotin en güçlü doğal düşmanı. Söylemek neden sadece bir damla bunların bir atı öldürebilir. Teşvik lümen daralması tüm damar insan vücudunda önemli ölçüde bozarak mikro. En korkunç sonuçları olan böyle bir etkisi olur, inme ve kalp krizi. İlk belirti bozuklukları kan akımı tele - bir kez de gelişme erektil disfonksiyon.

Zamanında sigarayı tamamen geri kudret. En önemlisi isteyebilirsiniz değişim.

Gelince, alkol, küçük miktarlarda ve tabi kaliteli değil neden olan herhangi bir şey, özellikle olumsuz etkileri vücut için. Ancak, uygulamada, çoğu faaliyetleri sona kontrolsüz kullanımı alkol. Bu karaciğer hasarına yol açar. Sonuç olarak, o mümkün değil üretmek için gerekli yapı testosteron substrat. Sonuç olarak, sayısı azalan hormonu ve cinsel aktivite. Bu yüzden alkol kullanmak gerekir, akıllıca.

Stresle başa çıkma

En yaygın nedenlerinden biri erektil disfonksiyon kalır sinirsel gerilim. Modern insan sürekli çalışan ve ikamet eden etkisi altında, yetkililerin yeterli genellikle güçlü bir duygusal stres.

Tabii ki, gerek yok etmeyi çalışır. Ancak, mümkünse, tercihen kendi önceliklerini gözden geçirmek, yaşam ve denemek için biraz farklı algıladıkları için hoş olmayan bir durum. Bu genellikle çok zordur, ama bu değerli bir çaba.

Ayrıca, gerilimi azaltmak için alabilir küçük bir tatil, bir yolculuk. Zor bir gün işten sonra gitmek için tavsiye edilir özel arkadaşlarınızla ya da sadece sıcak bir banyo almak. Herhangi bir etkinlik için katkıda bulunan bir geçiş için dikkat bir erkek ile onun sorunları daha iyi anlar, iyi kalır antidepresan.

Etkisizliği tüm bu yönleriyle, kayıt terapiste. O bulmak mümkün olacak gerçek nedenini sorun ve tavsiye, bunu çözmek için nasıl.

Yukarıdaki dayanarak, sonucuna doğal yolları arttırıcı erkeklerde vardır. Çoğu durumda, etkili bir şekilde kullanmak gerekir ciddi bir değişim için bir istek, bir gelmelidir en güçlü seks temsilcisi. Tüm ihtiyacınız olan erkekler cazip!

26.08.2018