9 basit ve güvenilir yollardan artırmak potens hapları olmadan

Her erkek bir gün bir zaman gelir, onun cinsel özetleyebilirim ve şüphe neden daha başarı ile samimi bir ilişki. Genellikle böyle olur ile oldukça genç başka insanların, ama en sık bu sorun ile karşı karşıya, erkek, orta yaş.

Kardiyo ekleyin

kardiyo için kudret

İçin ereksiyon hoş süreklilik, gereklidir ve sağlıklı bir dolaşım sistemi. Değil, biz ayrıntılı olarak hakkında konuşmak ne kadar yakından ilişkili kalite dolaşım ve testosteron düzeyleri, yanı sıra sağlık, testis ve beyin (hangi, bu arada, çok önemli bir öğesi, iyi seks). Sadece unutmayın: bu kadar kardiyo için harika bir yoldur gücünü artırmak. Aerobik egzersiz bile tedavi erektil disfonksiyon, ne demek önlenmesi.

Bu nedenle gidin, en azından günde 30-40 dakika egzersiz. Çalıştırmak, havuzda yüzmek, tenis oynayın (en azından masa) ya da yürüyün, birkaç durak yürüme mesafesindedir. Kalp ve ne belden aşağı bir teşekkür.

Stresi azaltmak için deneyin

Stres en önemli konulardan biri düşman ereksiyon. O prevadid kalp ritim bozukluğu, kan basıncını yükseltir, düşürür bir ruh hali. Bu psikofizyolojik kokteyl ciddi hasara neden olur cinsel isteği ve düşürür performansı. Ve bitkin bir adam göstermek pek mümkün değildir yüksekliğini ruhu yatakta.

Çıkış: yollar arayın etkisini azaltmak için olumsuz bir psikolojik yük. Yoga, yoğun bir iletişim ile boks torbası, psikoterapi, konuşmaları ile sevgili kalp kalbe seçenekleri stresi azaltmak için yeterli.

Kötü alışkanlıklardan kurtulun

İşte sadece dinlenme ile sigara ve alkol. Aksi takdirde risk kazanmak krampları, damar ve veda için normal bir ereksiyon.

Ancak, eğer sigara içmeyi bırakmalısın benzersiz bir açıdan sıcak içecekler bazı nüanslar vardır. Orta (orta!) alkol zarar vermez güç. Ve hatta bazı durumlarda geliştirir.

Örneğin, bir bardak kırmızı şarap 3-4 kez bir hafta boyunca sağlığını korumak için erkek üreme sistemi. Sayesinde tüm flavonoidler — antioksidanlar, damar duvarlarını güçlendirir ve olumlu etkiler kalp durumu.

Yiyin sarımsak, biber ve muz

Bazı meyve ve sebzeler sahip sihirli açısından kudret özelliği. Gibi, kardiyo, onlar kan akışını geliştirmek. Amerikan tıp kaynak HealthLine önerir daha var:

  • Soğan ve sarımsak (eğer eh, gözlerini kapat, onların belirli kokuyor). Onlar kan dolaşımını uyarır.
  • Muz. Kendi artı — yüksek potasyum içeriği, kan basıncını normalleştirir ve libido artar.
  • Sivri biber, şili dahil. Onlar da, kan dolaşımını artırmak ve hipertansiyon ile başa çıkmak için yardımcı olur.

Ve gıdalar yüksek omega-3 ve b vitaminleri

Omega-3 yağ asitleri de teşvik kan akışını geliştirmek için. Onları arayın somon, ton balığı, avokado, zeytinyağı.

B1 vitamini geliştirir geçen sinir sinyallerinin beyin, vücudun çeşitli bölgelerine dahil, ve penis. Özellikle bir çok özel vitamin, domuz eti, fıstık ve fasulye.

Peki dizi b vitaminleri bakmalısın tavuk yumurta — çiğ ve pişmiş. -Set etkili bir şekilde dengeler, hormon düzeyleri, olumsuz etkisini azaltan stres ve sonunda yapar ereksiyon daha sürdürülebilir.

Kahve iç

Araştırmacılar, sağlık Bilimleri merkezi university of Texas yakınlarındaki Houston keşfetti tür: erkek, içme 2-3 fincan kahve, bir gün şikayet erektil disfonksiyon daha az olanlar kaçar kafein.

Derinlemesine bir araştırma göstermiştir ki, kafein etkiliyor, cinsel fonksiyon gibi viagra: kan damarları genişler ve kan akımı artar. Bu da iki önemli anahtarın güçlü bir ereksiyon.

Işıkları açalım

Alacakaranlıkta ve bastırılmış aydınlatma vücudu çalıştırır melatonin üretimi. Bu hormon, bize yardımcı olur sakin ve uykuya dalmak, ama bununla birlikte, «ait» ve erkek libido.

Daha az melatonin daha yüksek cinsel arzu ve daha iyi bir ereksiyon. Bu yüzden unutmayın, düzenli olarak göstermeye güneş çalışın seks ışığında.

Kilo

egzersiz

Her şey kötü kalp, kötü ve ereksiyon için. Ve bu ekstra kilo ekstra yük, kalp-damar sistemi, ve bu etkiler cinsel işlev.

Kegel egzersizleri yapın

Bu egzersizleri duydum çok, ama en çok onları tavsiye sadece kadınlar için. Ve boşuna.

En azından bazı erkekler için düzenli Kegel egzersizleri yardımcı olur:

  • ereksiyon geliştirmek için;
  • yoğunluğunu artırmak orgazm;
  • erken boşalma önlemek için.
29.08.2018