Olabilir mi hemoroid etkilemek için erkek aphrodisiaka?

Hemoroid en yaygın bir hastalıktır. Bu hastalık aynı derecede sık sık muzdarip erkekler ve kadınlar. Güçlü seks için sık sık ilgilendiren soru, etkiler mi, hemoroid üzerinde kudret?

Göre, üroloji, olumsuz bir etkisi hastalığı erkek gücü var. Hemoroid durgun kan pelvis, kesintiye işlevsellik, prostat, görünür kendinden şüphe. Ayrıca, hemoroid kendisi cinsel temas getiriyor, daha az eğlenceli.

Ama bir çıkış yolu vardır. Sorunları önlemek için potansiyeli olan ve hemoroid tedavi, hastaya geçmesi gerekir, uygun tedavi. Ödem ve inflamatuar süreçlerin hemoroidal düğümler tarafından kullanılan konservatif tedavi. Hemoroid 3-4 sahne atanır cerrahi bir müdahaledir.

Hemoroid çeşitleri ve nedenleri

Hemoroid – proctologic bir hastalıktır viyana mükellef varisli genişletmek ve tromboz. Patoloji eşit yaygındır erkekler arasında ve kadınlar. Hemoroid muzdarip hatta gençler ve çocuklar.

Hastalık alt bölümlere tür ve aşamalarında. Ve sınıflandırma aşamalarında basit – sadece orada 4 şiddeti hastalık. Her sahne kendine özgü belirtileri vardır. Gelince çeşit hemoroid, onların üç – iç, dış ve kombine.

Hemoroid

Genellikle erkekler ilgi, nedir, hemoroid nedenleri? Ana faktörler, çağdaş inflamatuar süreci rektum damarlar, dahil:

 1. Kalıtsal yatkınlık.
 2. Hareketsiz yaşam tarzı.
 3. Ağırlık kaldırma.
 4. Kronik kabızlık.
 5. Dengesiz beslenme.
 6. Zararlı alışkanlıkları.
 7. Varlığı, aşırı vücut ağırlığı.

İstatistikler gösteriyor ki, hemoroid en yaygın arasında ofis çalışanları ve insanların eserlerini içerir uzun süreli oturma.

Hastalığın belirtileri

Önce öğreneceğiz, etkiler mi, hemoroid üzerinde kudret erkek düşünün karakteristik belirtileri. Yukarıda biz zaten konuştuk, ne var da 4 önem derecesi, hemoroid, sırasıyla, şiddeti ve belirtileri her aşamasında farklı olacak.

Hemoroid 1. derece belirtiler olmayabilir temelde. Hastanın sadece zaman zaman eziyet kaşıntı ve yanma hissi anüs. Bazen hastalık kendini gösterir uzun süreli kabızlık.

Zamanla belirtiler daha belirgin. Bu karakteristik özellikli hemoroid şunlardır:

 • İhlali sindirim süreci. Hastalarda sürekli görünür, kabızlık, hangi sırayla ishal.
 • Varlığı, kanama, akıntı anüs. 3. ve 4. evre hemoroid bazı yerlerde biraz bile masif kanama.
 • Kaşıntı ve yanma sırasında ve bir bağırsak hareketi sonra.
 • Şiddeti yürürken.
 • Ağrı anüs. Ağrı şiddeti doğrudan boyutuna bağlıdır ocağın iltihabı. Bazı durumlarda, ağrı giderek sadece dayanılmaz. Ayrıca, ağrı duyumları sırasında oturma veya fiziksel çalışma.
 • Saç dökülmesi, iltihaplı hemoroid dışa doğru.

İstendiğinde, yukarıdaki belirtileri tercihen hemen itiraz bu proktolog gitmek ve ayırıcı tanı.

Arasındaki ilişki, hemoroid ve iktidarsızlık

Olabilir mi hemoroid etkileyecek bir potansiyel var mı? Kesinlikle evet. İlk önemli faktör, bu psikolojik durumu bir erkek. Hasta yaşar utanç önce kendi seçilen, bu yüzden ona dinlenmek için zor.

Ayrıca, damla güven, bir erkek olur, içe dönük ve her şekilde önler, cinsel ilişki. Tüm bu faktörler zamanla gelişmesine yol açabilir psikojenik erektil disfonksiyon.

Ayrıca:

 1. Hemoroid neden durgun süreci pelvis içinde. İhlali bölgeye kan akışı pelvik neden olur, cinsel ilişki sırasında uyarılma mağara vücut penis giden kan yeterli miktarda.
 2. Ben bir erkek, acı, hemoroid, ortaya çıkan ağrı seks sırasında. Yani bu, hasta için çalışır kaçınmaya cinsel temas. Özellikle ağrı yoğunlaştı orgazm sırasında zaman perine kasları azalır.
 3. Arka hemoroid genellikle gelişen durgun prostatit. Bu gibi durumlarda kudret daha çok bozulur.
 4. Cinsel temas sırasında erkek olabilir sıkışması, hemoroid, varis, anal kanama gelişebilir ya da basitçe; anüs iltihaplı nodül. Tüm bu faktörler de azaltmak, kaliteli ve samimi bir yaşam.
Mum

Böylece, sonucuna varabiliriz hakkında, hemoroid olumsuz bir şekilde etkiler ereksiyon. Erkek, hastası, bu hastalığın, maruz iktidarsızlık – bu bir gerçektir.

Nasıl yapılır kurtulmak erektil disfonksiyon ve hemoroid?

Konservatif tedavi, hemoroid

Etkisi hemoroid kudret incelenir. Yine, hastalık yeteneğine olumsuz bir şekilde etkiler erektil fonksiyon. Aynı durumu düzeltmek için? Doktorlar göre, yapmak için iyi bir ereksiyon, erkeğin tamamen hemoroid tedavisi.

Eğer tanı doğruladı hastalık 1-2 aşamada, tedavi, evde, cerrahi başvurmadan. Konservatif tedavi hızla yaşam kalitesini artırmak, hasta ve komplikasyonların gelişimini önlemek.

Terapi sağlar:

 • Kullanımı, anti-inflamatuar mum ve merhem topikal uygulama için. De atanabilir hap güçlendirmek için, varis, non-steroid anti-inflamatuar ilaçlar ve antispazmodikler.
 • Diyet. Menüden temizlenir, kızarmış yemekler, hazır gıdalar, tütsülenmiş gıda, tatlılar, gazlı içecekler, alkol.
 • Hijyen kurallarına uymak. Her bağırsak hareketi sonra hasta olacak yıkanması anal delik soğuk su. Zevk için tuvalet kağıdı kullanmayın.
 • Ilımlı egzersiz.

Tabi yukarıdaki önerileri hızlı bir şekilde elde remisyon hemoroid.

Bazen hasta erişir doktorlar geç sonuçlanan konservatif tedavi yardımcı olur. Bu gibi durumlarda, hemoroid tedavi, derhal. Bugüne kadar bir çok teknikler, yardımcı, bir kez ve sonsuza kadar kurtulmak için bir hastalık.

Uygulanan radikal ve minimal invaziv cerrahi. Minimal invaziv yöntemler etkili hemoroid 2-3 derecelerde. Eğer hastalık geçti 4 evresi, hastanın gösterir sadece radikal cerrahi.

Arasında en popüler ve etkili yöntemler aşağıdaki sayabiliriz:

 1. Cryodestruction.
 2. Sertleştirme.
 3. Hemorrhoidectomy.
 4. Tüp ligasyonu.
 5. Operasyon Longo.
 6. Lazer fotokoagülasyon.

Sonra tutan ameliyat hastaya geçmesi gerekiyor ve rehabilitasyon kursu. Zaman o sürebilir 2 hafta ila 4 ay.

Kurtarma önlemleri kudret

Sorunları varsa, kudret, hasta için gerekli uygun tedavi. Yine, başlangıçta elde etmek gerek remisyon hemoroid, ve daha sonra devam, tedavisi, ED.

Peki, ne yapmak gerekir, için, kurtarma, libido ve potens? İlk olarak, bu ayarlamak için bir yaşam tarzı. Alkol ve tütün hariç olmak üzere, aksi takdirde etkisi faaliyetlerinin olmaz.

Yüzme havuzu

Diğer noktalar:

 • Hasta bir diyet sopa gerekir. Menüsünde geçerli olmalıdır, meyve, sebze, çilek, yeşillik, tahıl, et, balık, deniz ürünleri, süt ürünleri.
 • Kuru kalmak; aktif tutmak, hareket aktivitesi. Yoga yapmanız, yürüyüş yapmaya, batonlu yürüyüş, yüzme havuzunu, gerçekleştirmek Kegel egzersizleri.
 • Fizyoterapi tedavisi. Çok yararlı bir sorunları kudret. Fena değil, kendini ispatlamış, sülük tedavisi, Su-Jok, tay sistemi, şifa, akupunktur, elektroforez.
 • İlaçların etki gücü artırmak için erkeklerde. Normalleştirme için cinsel işlev kullanabilirsiniz selektif PDE-5 inhibitörleri, homeopatik ilaçlar, merhem topikal uygulama için, biyolojik olarak aktif katkı maddeleri.

Orada bir dizi kısıtlama. Hastalar, hemoroid ve iktidarsızlık kesinlikle kontrendikedir sıcak elbise ve kuru kalmak. Ayrıca sauna katılmak için tavsiye edilmez. Herhangi bir sıcaklık farkları oldukça zararlı damarları.

Ayrıca şiddetle tavsiye edilir ayarlamak modu bulunuyor. Uyku ve kurtarma çalışma günlük yaşam için gerekli olan her erkek. Optimal uyku 6-8 saat. İşten sonra tavsiye edilir temiz havada yürüyüş ve önlemek için uzun süre bulunduğu yer statik konumda.

29.08.2018