İktidarsızlık tedavisi

kudret erkeklerde

Praesent disfonksiyon (ki genellikle yanlış evde adlandırılan iktidarsızlık) insanlığın bilinen uzun. Her zaman, çeşitli nedenlerden dolayı belirli bir miktar erkeklerin yaşadığı sorunlar, kudret ile. Doğal olarak, farklı zamanlarda bu sorun ile mücadele çalıştı, farklı, değişen, mekanik cihazlar, çelik ve doğal afrodizyaklar, up-to-date yöntemleri tedavi'a ilaçlar ve cerrahi müdahale. Günümüzde iktidarsızlık tedavisi artık bir şey doğaüstü. Bu aynı sorun, sağlık, ve diğer. Zamanında işlemek için tıbbi yardım doktorlar yardım için yönetir yaklaşık %95'i hasta.

Erkeklerde iktidarsızlık tedavisi

İlaç tedavisi

Cephanelik tıp bünyesinde oldukça geniş bir cephanelik ilaçlar ile mücadele için erkek iktidarsızlık. Sadece bu hap, enjeksiyon, girdiğiniz intravenöz, intramüsküler veya hatta glans penis veya üretra, rektum fitili, merhem. Ancak, en yaygın olan ilaçlar fosfodiesteraz inhibitörleri.

Bu hapları almak zorunda yaklaşık bir saat önce cinsel ilişki. İlaç alamam daha fazla günde bir kez. Eylem bu ilaçlar nedeniyle kendi etkisi düz kasları sayesinde cinsel organ vurur, daha fazla kan ve ereksiyon geliştirir. Ben bu grup ilaçların ayrıca bazı yan etkileri vardır. Bu:

 • Baş ağrısı;
 • Tıkalı burun;
 • Acı hissi kas ağrıları;
 • Çok nadir durumlarda kişi geçici olarak görmeye başlar her şey mavi-yeşil bir tonda.

İktidarsızlık tedavisi, yaşam tarzı değişiklikleri yaparak

HLS

Modern dünyada en sık nedenlerinden biri erkek zayıf bir yaşam tarzı. Ve bir anlaşma değil, sadece aşırılıkları. Bizim dünya kalabalık stresli etkiler, üreme sistemi çok hassastır stres gibi psiko-duygusal ve fiziksel. Bu nedenle, uyum, sağlıklı bir yaşam tarzı değil, ikincil bir görev sırasında düşen erkek yetenekleri. İle başlamalıdır ölçülü fiziksel aktivite. Yeterli basit fiziksel egzersizleri yükselsin kas gruplarını yoğun bir şekilde kullanılan cinsel ilişki ve görünüşte, daha önce mümkün bir görev olacağına limiti ulaşabilirsiniz. Bu arada, tıbbi uygulamada özel tasarlanmış egzersizleri için fizik tedavi beden eğitimi (LFC) önerilen hastaların sorunları ile kudret. İkinci sırada yer alan kaliteli bir güç kaynağı. Bir yandan, üretmek için testosteron hormonu ve sperm gerekir, kaliteli ve dengeli beslenme. Öte yandan, aşırı kilo oynar durumda iktidarsızlık rol ağırlaştırıcı faktör. Kendini şehre bırakmak isteyenler için gereksinimleri, zayıflama, diyet miktarda hayvansal yağ, çünkü bu kışkırtmak ateroskleroz, ve dolayısıyla iktidarsızlık nedeniyle kan damarlarının tıkanması taşıyan kan cinsel organ. Üçüncü sırada bulunan alkol ve tütün. Bu iki zararlı alışkanlıkları kelimenin tam anlamıyla «öldürmek» erkeklik. Bu, maruz kaldıkları cinsel bir sistem. Alkol kullanımı, özellikle yüklenmiş aşırı bağımlılığı tütün — düz bir yol iktidarsızlık, ve nispeten genç yaşta. Dördüncü pozisyon sağlıklı yaşam uzmanları atamak yeteneği stresten kaçının. Bugün stres anahtarıdır başarılı tedavi, birçok sağlık sorunları dahil olmak üzere, ve kudret ile. Uzmanlar, kişinin kendi duygularını ve dışarı atmak değil, onları dışa doğru her zaman uygun bir (veya uygun) durumda. Ayrıca dikkat yük ve mümkünse düzeltmek ve onların özellikleri. Genellikle, bir kişi alır daha fazla fiziksel (veya psikolojik) «çekin» ve önemli bir stres kaynağı ve sonucu olarak sorunların kudret ile.

Psikoterapi

Bazen erkeklerde ereksiyon var, ama en doğru zaman, neden ona bir şey yok. Genellikle, bu gibi durumlarda, neden yalan çok, fizyoloji, kaç psikoloji. Bu gibi durumlarda, daha fazla herhangi bir iğne ve hap yardımcı olur doktor ziyareti-psikiyatrist. Bazı durumlarda, bir doktora gitmeye değer bir ortağı ile birlikte. Bir doktor bulmak için yardımcı olur nedenleri kompleksleri ve öğretmek, onlardan kurtulmak. Ayrıca, doktorunuz açıklamak için bazı inceliklerini teknikleri kurtarma libido ortağı ve yeniden uyum yatak odasında.

Masaj

masaj

Biri sık sık önerilen tıbbi uygulamada tedavi yöntemleri, masaj gibi olanaklarla geliyor. Doğal olarak, masaj etkin olmalıdır kompleksi faaliyetlerinin tedavisinde iktidarsızlık. Genel olarak masaj uygulanan pelvik organlara artırmak için nüfus yoğunluğu azalma ile kan. Bu işlem için kilit bir öneme sahip muhafazakar tedaviler, çünkü miktarı artar, ilaç, gelen organlara. Ayrıca, bir masaj küçük pelvis organları verilmiştir sesi için de önemlidir kudret. Pek çok uzman inanıyorum, masaj vardır hala ve psikolojik etkisi, hassasiyeti artırır ve erkek aynı anda kaldırır katılık ve angusto-çeviri çeviriyi yapanlar açısından samimi bir alanda.

Şok dalga tedavisi

En yeni teknikleri, erkek iktidarsızlık tedavisi – şok dalga tedavisi. Özü bu yenilikçi yaklaşımın tıpta yatıyor dalgaların belirli bir uzunlukta kan damarları. Etkisi altında bu dalgaların kan damarları vermeye başlar, yeni bir şube ve bu olumlu etkiler ereksiyon. Doktorlar neden çok sayıda gerçekler, ne zaman şok dalga terapisi izin yardımcı olmak için hastalar için çok ağır ve çalışan formları cinsel işlev bozukluğu. Bugün, doktorlar iddia tedavisinde şok dalga tedavisi herhangi bir yan etkisi görülmez. Gelince tedavi, en az o olmalıdır 14 gün. Bu tür yordamlar için yeterli çoğu zaman bir erkek hakkında unuttum onun disfonksiyon en az bir yıl.

Özellikleri iktidarsızlık tedavisi, erkeklerde 50 yaş üstü

Yaklaşık her ikinci erkek yaş elli yaşında başlar ile ilgili sorunlar yaşamaya kudret. Kabul edilir, normal bir 50 yaşındaki bir sınır var belli bir sınır bulunduğu için, azalmış cinsel aktivite – norm. Ancak, söz konusu düşüş etkinliği hakkında, iktidarsızlık. Özellik yaş 50+ olmasıdır, bu noktada kendisi hakkında vermeye başlar bilmek, çeşitli hastalıkları «birikmiş» daha genç yaşta ve genellikle yok sayılan bir adam. Aynı zamanda vücutta bir dizi doğal fizyolojik değişiklikler, dahil olmak üzere düşük düzeyde testosteron ve geliştirme riskleri iktidarsızlık büyük ölçüde artar. Genellikle cinsel işlev bozukluğu bu yaş, eşlik eden hastalık. Bu nedenle, ana yol iktidarsızlık tedavisi, erkeklerde 50 yaş, hastalık nedenleri belirlemek ve bunların hızla ortadan kaldırılması. Gelince aslında iktidarsızlık, tıp tercih bütünsel bir yaklaşım tedavisi içeren medikal tedavi, egzersiz tedavisi, masaj ve uyum maksimum sağlıklı yaşam.

En etkili kocakarı ilaçları iktidarsızlık

Halk hekimliğinde özel bir yere atanır mücadele iktidarsızlık. Orada pek çok farklı yemek tarifleri kurtarma güç. Bunların arasında kayda değer:

 • Çay, zencefil. Yemek için bu gerçekten benzersiz bir içecek almaya değer bir çay kaşığı öğütülmüş zencefil veya bir parça kökü bu bitkiler uzun, iki-üç santimetre ve kaynar bir bardak su dökün. Tat ekleyebilirsiniz çay, biraz bal. Başka bir seçenek eklemek, toz zencefil, zaten pişmiş siyah veya yeşil çay. Almak için tavsiye edilir böyle bir içki için günde iki kez. Etkisi gözlenen, sonra bir iki haftalık kurs;
 • Tentür cennet tohumu taneleri. Onun hazırlanması için almak zorunda kilogram kök zencefil ve votka bir litre. Sonra karışımı ayağa kalk sıcak bir yerde iki hafta toplam kütlesi almak için 100 gram bitter ve kıyafet 300 mililitre alkol. Bu işlemden sonra tentür zorlamaya devam daha 2 hafta var. Kabul tentür yatmadan önce 10 damla bir kaşık su;
 • Cennet tohumu taneleri küvet. Onun hazırlanması için almak için üç çay kaşığı kuru zencefil tozu dökülür ve bir litre su. Karışımı bir taşım kaynatın kaynatın ve en az 10 dakika sonra eklenir banyo ve zevk keyifli ve yararlı kudret yordamı;
 • Tentür, ginseng kökü. Bu en güçlü araçları ile mücadele için iktidarsızlık. Yemek için tentür almak sport uzun, 2 cm (düşük olarak kök uzunluğunu kökü için tentür artırmak 4 inç). Sport dökülür 3,5 litre votka. Ertesi gün tentür içmek. Önerilen doz 30 gram tentür günde üç kez yemeklerden önce. Ne zaman bir kase kalır en fazla 200 gram, tencere ekleyin daha 3,5 litre votka. Benzer bir prosedürü tekrar edilebilir, iki kez daha sonra almalıdır ve yeni sport ginseng. Halk şifacılar olduğunu iddia eden bir adam recepit iktidarsızlık bu şekilde bir daha asla olmayacak sorunlar yaşıyor seks;
 • Ginseng tentür, yemek tarifi, no: 2. Onun hazırlanması için 20 gram ginseng kökü lazım dökün 300 gram saf alkol. Israr tedavi boyunca üç hafta sallama karışımı zaman zaman. Almak 25 damla tentür günde üç kez yemeklerden önce yarım saat. Kurs süresi iki hafta, sonra ne yapmam gerek 10 gün ara ve tekrar tekrar ders;
 • Ceviz keçi sütü için de geçerli. Tarifi çok basittir. Yarım bardak soyulmuş ceviz. sadece yemek ve arkasından bu paul litre keçi sütü. Prosedüre günde iki kez bir ay boyunca;
 • Kabak çekirdeği. İyi bir etki vermek için basit bir kabak çekirdeği. Onlara sadece bir günde üç defa, 40 gram. Tedavi bir-iki ay.
soda

İktidarsızlık tedavisi soda

Hemen anlaşılmaktadır, soda değil afrodizyak ve ereksiyon alımı soda oluşmaz. Ancak, soda katkıda bulunabilir operasyonlarına, vücut temizliği, kuşkusuz etkileyecek ve kudret. En basit ve keyifli bir şekilde kullanmak soda için tedavi kudret doğru kabul edilmektedir. Küvet kabul edilir, günde iki hafta boyunca. Banyo için ihtiyacınız olacak bir paket kabartma tozu 500 gram. Su eklemek için kullanabileceğiniz çeşitli miktarlarda ilavesi ile sıcak su. Zaman banyo 20-30 dakika. Banyo almaya değer yatmadan önce. Aldıktan sonra banyoda yıkanmalıdır kalıntı alkali cilt ruhunda. İçeri içilmesi tavsiye kabartma tozu, süt ile. Bir bardak süt ekleyin kabartma tozu ucunda yemek kaşığı. İçmek nedir süt soda lazım 10 gün boyunca, ama hiçbir şekilde, bir aydan fazla her gün. Yemek için almak daha iyidir sıcak süt. Durumunda olumsuz tepki soda sindirim sistemi alımı süt ve soda ile kesilmelidir.

Ne kadar etkili iktidarsızlık tedavisi evde

Tanımlayarak, ne bir sorun, tedavi, kendi ev ya da doktora gitmek, unutulmamalıdır ki, herhangi bir şekilde evde tedavi olarak görülmemeli alternatif resmi tıp. Geleneksel tıp biri olabilir ek tedavi yolları, nasıl yardımcı bileşeni entegre bir yaklaşım, ama hiçbir şekilde her derde deva ya da bir alternatif. Tüm saygımla halk hekimliğinde bir olasılık, bu tedavi başarılı olur, daha az 50% (ister evet, ister hayır). Aynı zamanda bir uzman tarafından tedavi vardır 95% garanti başarı. Bu verilerden yola çıkarak, seçim açıktır.

Hangi doktora başvurmalısınız

Yaparken sorun potansiyeli olan bir doktora gitmek gerekir. Genellikle erkekler yaşıyor, utanç duygusu, ama utangaç ve hiçbir şey yapmadan daha kötü cesarete ve uzman yardım isteyebilirsiniz. Büyük kliniklerde bakmalıdır andrologist veya doktora sexologist (genellikle bir ve aynı kişi bu poliklinikte). Doktor andrologist geçirdiği ilk muayene ve tedavi stratejisini belirler. Eğer bir hasta bulunduğunda ciddi bir sorun, o zaman o-ebilmek yönlendirmek, hasta danışma ve diğer profesyoneller, örneğin, ürolog, endokrinolog ya da bir psikolog.

Önleme iktidarsızlık

Sorunları önlemek için kudret ve tasarrufu, erkek gücü, uzun yıllar gerekir ciddi meşgul önlenmesi, iktidarsızlık içerir:

korunma
 • Tam alkol, herhangi bir şekilde, birincil düşman erkek güç;
 • Reddi tütün. Mevcut tıbbi istatistik, veri, olasılık, tam olmak iktidarsız erkek olan zararlı sigara bağımlısı sigara, hemen hemen iki kat daha yüksek bir kişinin sigara;
 • Sınırlama, aşırı psikolojik ve fiziksel (ve cinsel) yükleri;
 • Feragat doğum yardımı kesintileri cinsel ilişki. Doktorlar iddia böyle sabit bir şekilde koruma, istenmeyen gebelik, iktidarsızlık, uzun süre beklemek zorunda değilsiniz;
 • Reddi irrasyonel ve haksız ilaç, özellikle ilaçlar ile yan etki olarak etkisi cinsel sistemi;
 • Feragat, yağlı ve baharatlı gıdalar. Bunun nedeni, hayvansal yağlar içerir çok fazla kolesterol bir yatırmış kan damarlarının duvarlarında plaklar şeklinde, önemli bir azalma yol açar açıklığı yoluyla kan damarları, yani, yol, doğrudan bir azalmaya, ereksiyon.
30.08.2018