Bira gibi etkiler erkek aphrodisiaka: mitler ve gerçekler

Herhangi bir alkollü içki olumsuz yönde etkiler ve erkek aphrodisiaka. Ama bira içeren bileşiminde phytoestrogens, bu en büyük zarar çalışması için erkek üreme sistemi ve üreme özellikleri. Bu gerçeği kanıtlanmıştır sırasında birkaç büyük ölçekli bir araştırma. Hallederiz, bira gibi etkiler kudret ve vücut durumuna erkekler genel olarak. Olabilir mi chmielna içki yardımcı olabilir ve ne kadar tüketilmesi caiz sağlığına zarar vermeden.

etkisi bira erkek aphrodisiaka

Kullanımı

Alkol bira oldu zorunlu öznitelik yaşam birçok erkek. Onu kabul içmek için değil, sadece tatil olarak aynı zamanda bir soğuk içecek ısı veya stres rahatlatmak için günün sonunda. Bu arada bira da olsa bir son verir bir içki vardır, aynı zararlı etkiye erkek sağlığı gibi ve sert içkiler. Ama orada kullanılan bira ve pozitif anlar.

Daha Gaius Julius Caesar konuştu: «Bira... yüksek ve yüce bir içki». Onu buldum önemli sayıda vücudu için yararlı maddeler de dahil olmak üzere olumlu etkileyen kudret.

Oluşan şerbetçiotu, malt ve bira mayası, üretilen bira, vitamin ve mineraller. Bunların bir kısmı tahrip olduğunda fermantasyon sırasında, ama çok geçer köpüklü içki değişmeden.

 1. Magnezyum ve kalsiyum dahil işçiliği ana erkeklik hormonu – testosteron olumlu etkileyen, kudret ve genitalium özelliği.
 2. B grubu vitaminler geliştirir kardiyovasküler sistem: güçlendirmek, kan dolaşımını artırmak, duyarlılığı, cinsel organlar.
 3. Östrojen uyarmak, kanser hücrelerinin oluşumu, vücutta ve ince olasılığını diyabet (şeker hastalığı olmayan nedenlerinden biri kudret ihlali).
 4. Çinko ve selenyum katılmak işçiliği testosteron eksikliği olan kaçınılmaz sorunlara yol açar, kudret ile.
 5. Xanthohumol – flavonoid bulundu şerbetçiotu, ezen etkinliği kansere neden olan enzimleri engelleyerek, gelişimi, kanser, ürogenital sistem.

Bu nedenle, yararlı bileşenleri içerdiği oluşan bira, kansere karşı koruyucu, katkıda geliştirmek, dolaşım organları, pelvis ve teşvik işçiliği testosteron erkek. Bu sonuç, artan libido, ereksiyon geliştirmek ve kalite seminal sıvı.

Yani içme bira bir faydası var? O zaman nereden mitler zararlı etkileri hakkında sarhoş içki kudret? Gerçekte o kadar basit değil: büyük bir değeri var sayısı kullanılan bira ve ta meze, bir eskort.

Zarar

Bira nadiren kullanılan küçük miktarlarda. Arkadaşlarla bu dökülen kelimenin tam anlamıyla bir nehir: içmek için birkaç litre. Düzenli kötüye açıkgöz içki olumsuz sağlık etkileri. Altında bir darbe vurur ve erkek potens.

Mesele şu ki, fito bulunan bira için analog kadın seks hormonları. Onların alımı erkeklerde testosteron üretimini bastırır, sorumlu ve istikrarlı bir cinsel fonksiyon. Bu yüzden bira üzerinde zararlı bir etkisi olmuştur kudret: erkek vücutta hormonları hakim başlar, bir şey yavaş yavaş kayboluyor, cinsel istek başlar ederse ereksiyon sorunları, karmaşıklığı ile boşalma.

Durumu ağırlaştırmaktadır zararlı etkisi etanol. 2 l 5% bira kavrami kadar alkol, ne kadar ve 250 gr votka. Yani ne zaman kötüye açıkgöz içki görülecektir aynı yan etkiler için etki gücü:

etkisi bira erkek aphrodisiaka mitler
 • dolaşım bozukluğu pelvik organları – acele penise kan normal ereksiyon yetersiz olur;
 • bir yavaşlama metabolizma, vücutta gelişmesine yol açar, obezite (tek faktör azaltmak kudret);
 • penis duyarlılığını azaltmak;
 • bozulması, karaciğer getirerek, enzimler üretmeye başlar, maddenin, testosteron;
 • kademeli hasar subkortikal beyin yapısı, sorumlu bir başarı ve parlaklık orgazm;
 • azalmış fonksiyonel kapasite testis.

Önemli olan vücuda zarar neden olur ve meze ile hangi bira içmek. İçme cips, sosis, sosis, kurutulmuş balık oluşumuna katkıda kolesterol plak kan damarlarının duvarlarında, kan dolaşımını zorlaştırır, neden hala büyük bir sorun potansiyeli olan bir.

Sık kullanılan olası bira büyük miktarlarda hızlı gelişen bira içiyor. Zamanla, bu neden olabilir bir adam tam bir iktidarsızlık.

Kuralları kullanımı

Doktorlar uyardı, aşırı alkol bira er ya da geç yansıyacaktır erkek sağlığı. Daha sık ve daha fazla sarhoş sarhoş içki, daha az sıklıkla ortaya çıkar cinsel istek ve daha az olur, canlı orgazm.

İçin bira içme sadece fayda getirdi ve erkeğin etkilemez kudret, doktorlar bazı kurallara uymak:

 1. Seçim içecek yüksek kalite kontrol, raf ömrü.
 2. Geçmemek, izin verilen doz: güvenli bir vücut için bir miktar banka köpük hacmi 0,5 litre günde.
 3. Kullanılmamalıdır, daha sık 2-3 haftada bir.
 4. Arasında her içki geçmesi gereken en az 2 gün.
 5. Değil atıştırmalık bira yağlı yemeklerden kaçının, füme etler.
 6. Karıştırmak için değil diğer türler ile alkol.

Öneriler basit, ama birçok erkek bunları gerçekleştirmek oldukça zor. Alışkanlık her gün bira içmek litre yağlı yemek o kadar kolay değil ortadan kaldırmak. Sadece anlamak gerekir, kötüye bir içki için yetersizlik neden olabilir, çocuk sahibi olmak ve iktidarsızlık. Boşuna demiyorlar: «Bira arzusu uyanır, ama imkansız uygulanması».

02.09.2018