Ürünler geliştirmek için kudret — erkek diyet

Ürünler arasında performans arttırıcı gücü, dikkat etmek önemlidir protein. Bu ve deniz ürünleri, et ve yumurta. Var ve yemekleri bakımından zengin olan bitkisel proteinler, onlar için de yararlı prostat kanseri.

proteinli gıdalar

Tüm protein ürünleri için eşit yararlıdır kudret, var olanlar lehine bir avantaj:

  1. Deniz. Bu istiridye, kalamar, krill, bazı balıklar (uskumru, pisi balığı);
  2. Et. En büyük yararı olarak işaretlenir sığır eti, at eti, kuzu eti, yanı sıra diyet tavşan, tavuk, hindi. Bazı uzmanlar beslenme kutlamak için özel bir iyilik mide deve;
  3. Bitkisel proteinler için yararlı bir kudret. Örneğin, eksikleri protein kullanarak baklagil, dahil olmak üzere ve soya.

Hangi ürünleri gücünüzü artırır, daha güçlü ve hızlı? Örneğin, istiridye. İstiridye zengin protein, eser elementler, bu nedenle aynı anda için yapı taşlarıdır hormonlar üreme sistemi, sperm ve bunları bir hareketlilik var. Çinko ve selenyum dahil işçiliği testosteron.

dahil işçiliği testosteron. Satın alırken istiridye dikkatli olmak gerekir. Uzmanlar, bazı kabuklu deniz ürünleri belirli habitatlarda cıva birikir. Bu gerçeği sizin istiridye, kullanılan büyük miktarlarda tehlikeli değil sadece, aynı zamanda sağlık ve üreme sistemi. İkinci bir tehlike pusuda severler, istiridye, bu durumu, kabuklu deniz ürünleri vibriona bir neden olabilir çeşitli hastalıklar vardır. Sağlıklı bireylerde istiridye yol açabilir gastrit.

Ancak, avusturyalı doktorlar, bu istiridye için yararlı güç, ama onlar tavsiye almak onları başka bir görüşte. Yapılan bir deney ile yarım saat kalmak hasta banyo sıcak su dolu üçte istiridye gösterdi kudret önemli ölçüde yükselir, sonra 5 seans hastalık başardı kurtulmak için çoğu erkek.

Eti ve kudret

Et için de geçerlidir yüksek enerji ürünleri, erkekler için bu, gerçek bir afrodizyak. Et yemek üretimi teşvik hormonu tiroksin destekleyen normal anksiyete sinir süreçlerini de hızlandırır oksidasyon.

Bereket mikro - ve makro-et yemekleri, yanı sıra zengin vitamin bileşimi yapar et vazgeçilmez bir ürün erkekler için, hastalıkları ile prostat.

En büyük yararı var diyetetik tavşan, Türkiye, tavuk ve sığır eti az yağlı çeşitleri, at eti. Et, mevcut olan, sizin yemekleri, oluşturmak için yardımcı gastrin ve mide suyu, iştah açıcıdır. Bu sayede azalır, kan kolesterol ve doğrudan ilgilidir kudret, daha doğrusu, kan temini pelvik.

İçin faydaları et vardı maksimum, onu pişirmek gerekir ya da buharda kullanarak söndürmek. Et yararlı sporcular, ama bireyler ile orta derecede fiziksel yük veya pasif şekilde yaşam yemek olmamalıdır. Bu düşündürücü bir dizi aşırı kilo, görüntüler kalsiyum vücuttan, yoğun tomurcukları ve bol protein.

Diğer proteinli gıdalar için kudret

Ürünler ve etki gücü artırmak için erkeklerde çeşitli. Diyet değişebilir protein ürünleri bitkisel kökenli, hem de yumurta.

Yiyerek yumurta bazı kurallara uymak: yok en fazla 2 adet gecelik, eğer daha fazla yemek, bu-meli var olmak sadece bir protein. Yumurta bir sürü içerir, yağ, kolesterol, bu nedenle, kötüye yol açabilir ateroskleroz, bozulan kan akımı tüm organları.

Ancak, yumurta zengin mineraller, vitaminler, amino asitler, yağ asitleri, bu nedenle diyet ekarte yok.

Başka hangi ürünler gücünüzü artırır? En yararlı süt ürünleri, kısrak, ya da süt. Süt kısraklar geri yardımcı olur kudret sayesinde geliştirilmiş metabolizma, düzenlenmesi, kompozisyonu, kan pozitif etkisi üzerine bir çalışma, kalp ve kan damarları. Kısrak vücudun direncini artırır, enfeksiyonlara karşı, bu nedenle yararlı iltihabi hastalıkları, erkek üreme sistemi. Günlük ortalama norm kımız bir bardak yarım saat sonra kahvaltı. Tek tek doz azaltılabilir ya da artmış sonra bir uzmana danışarak. Kişilere hastalığı, mide ve bağırsak, hem de laktoz intoleransı, kaçınmalıdır tedavi süt kısraklar.

Geliştirmek için kudret kullanabilirsiniz baklagiller onun normal bir diyet. Baklagiller çok protein içeren, sindirimi kolay, çünkü sahip bitkisel kökenli. Protein sentezi için temel tüm hormon, sperm, hem de üretmek için kaliteli üreme hücreleri. Baklagiller de zengin kimyasal elementler, bu nedenle etkiler kompozisyon, kan, sinir impulslarinin iletimi yoluyla da, içeriği vitamin, grup İçinde hareket sakinleştirici bir şekilde sinir sistemi üzerinde.

Başka ne yemek kaydetmek için kudret erkekler

ürünler ve etki gücü artırmak için

Bazı ürünler fiyata dahil değildir, standart bir diyet her erkek. Ama, yine de, onları zaman zaman bir diyet için hızlı kurtarma güç ve bağışıklık düzeyi. Yararlı ürünler için erkek potens: bal, fındık, yeşil yapraklı sebzeler, kuru meyveler, doğal taze sıkılmış meyve suları, sebze ve meyve, zencefil, kereviz.

En iyi ürünleri güç arttırıcı erkeklerde fındık. Her tür ceviz yararlı bir yol vardır. İçin kudret öneririz tüketmek, ceviz, çam fıstığı, fındık, antep fıstığı ve badem. Daha farklı fındık? İlk olarak, bol bileşimi: kalsiyum, fosfor, potasyum, magnezyum, klor, kükürt, manganez, çinko ve selenyum. İkincisi, bu zengin vitamin bileşimi: tüm b grubu vitaminler İle A, D, E, K. Doymamış yağ asitleri sağlar ve sağlıklı bir devlet damarları, onları korur kolesterol mevduat. Eser elementler, selenyum ve çinko etkiler testosteron üretimini artırmak için yardımcı olur sperm sayısını, çalışma prostat kanseri.

Badem kışkırtır cinsel organlar, kan akışını içeriği sayesinde amino asitler, arginin, bir normalleştirir, kan dolaşımını artırır. Bu nedenle badem güvenle bağlanabilir ürünler için kudret hızlı eylem.

Bazı ceviz türleri, örneğin, çam fıstığı, mücadele yardımcı olur, bağışıklık yetmezliği.

Unutma kökleri, kereviz ve zencefil

Kereviz değer ile ilk sırada, diğer ürünler artırmak için erkek güç, çünkü içerir analog erkeklik hormonu. Hormon sorumludur ikincil cinsiyet belirtileri, libido, cinsellik. Kereviz has özel bir aroması ve tadı, onlara çeşitli yemekler servis edilmektedir. Yeterli haftada üç kez ekleyin, salata ve çorba için kendinize normal hormonal arka plan. Özellikle yararlıdır kereviz, ancak erkekler, düşük potens ile ilişkili bir hormon yetmezliği. Bu tedavi onlara tayin replasman tedavisi cinsel erkek hormonları, bu nedenle androsteronu bir parçası olarak kereviz kesinlikle yararlanacaktır.

Zencefil yararlıdır sadece bir vitamin ve mineral bileşimi, ama etkisi dolaşım sistemi. Sırasında kullanılan gelgit koşulları, ısı, çünkü damarları genişler, kan akımı artar ve cinsel organlar. Zencefil gösterilir muzdarip kişilere obez, kolesterol birikimi bu damarlarda yanı sıra, yüksek kan basıncı.

Ürünleri geliştiren, kudret, kendilerini oldukça tanıdık ve erişilebilir her tüketici için. Bu nedenle, ihmal etmeyin, sağlık, araç kullanmayın kadar gerek ilaç tedavisi, doğal ilaçlar kullanın. Eğer size yardımcı olmadıysa halk yöntemleri kullanabilirsiniz en iyi ilaçlar için kudret, farklı gruplara yönelik artan kudret ve kalitesini artırmak sperm.

Tavsiye self-medicate. Herhangi bir durumda yetkili servise başvurun. Bu size zaman kazandırır ve hızlı bir şekilde kurtulmak için bir hastalık.

02.09.2018