Vitaminler arttırıcı erkeklerde

Günümüzde oldukça sık temsilcileri güçlü seks olur, cinsel bozukluklar, ve kısa bir süre böyle bir sorun neden olabilir tam ereksiyon kaybı — iktidarsızlık. Nedenleri cinsel işlev bozukluğu oldukça basit, ilk bakışta faktörler: sigara ve alkol kullanımı. yanlış beslenme, hareketsiz yaşam tarzı, sinir gerginliği, stres ve yorgunluk. Eğer bir erkek hala etkisini anlamak için, zararlı alışkanlıkları üzerine etkisi, gıda alımı çok zor. Temsilcileri güçlü seks daha sık beslenirler kırbaç, genellikle yağlı ve yüksek kalorili yiyecek. Tabii ki, o da herhangi bir içermez yararlı maddeler, gerekli, erkek vücut. Ve sonuçta, mineraller ve eser elementler kadar gerekli normal işleyişi için üreme sistemi. Vücut için üretilen yeterli miktarda testosteron — erkeklik hormonu, gereken vitamin var, sonuçta onlar sorumlu, sağlıklı bir olgunlaşma süreci sperm. Eksikliği besin mutlaka yansıyacaktır ereksiyon.

vitaminler arttırıcı erkeklerde

Vitaminler için kudret

C vitamini (askorbik asit) artırır çapraz kılcal yapar ve elastik kan damarları. Henüz o kan üretimine katılır, bağışıklık sistemini güçlendirir, hormon üretimini normalleştirir. Askorbik asit oluşumunu engeller, kanserojen maddelerden adenoma, prostat kanseri ve diğer hastalıklar. Düzenli kullanımı c vitamini önler stres ve canlandırıcı. Ancak belirtmek gerekir ki, o emilir sigara içenler insan. Askorbik asit içerdiği, yeşillik, lahana, tatlı biber, narenciye, meyve ve çilek. Ama en büyük içerik kutladı kuşburnu. Sağlıklı bir kişi günde tüketilmesi gerekir en fazla 150 gr C vitamini

Eğitim için sperm sağlamak ve koruyucu vücut fonksiyonları için gerekli, E vitamini veya tokoferol. Bu madde, sindirilebilir yağ dokuları, yetersiz miktarda yol açar, kas zayıflığı, eksikliği, üreme özellikleri, kayıtsızlık seks, kilo görünümünü ve daha az sayıda kırmızı kan hücreleri. Tokoferol artırmak için kudret kavrami, gibi ürünleri: fındık, bitkisel yağ, domates, deniz ürünleri, zeytin, et, süt, karaciğer, yumurta sarısı, ıspanak ve tahıl kültürleri. En iyisi bu madde, sindirilebilir çinko.

Üretimi için erkek seks hormonu testosteron, hafif, kudret ve yükseltilmesi libido, tavsiye edilir, daha fazla tüketmek, c vitamini, Vb en İyi kaynağı bu madde kabul edilir balık yağı. Tabii ki, herkes istediği içmek için kaşık, bu nedenle sadece satın almak için eczaneden balık yağı kapsülleri. Ayrıca bu vitamin için kudret kavrami, süt, peynir, süzme peynir, yumurta ve tereyağı.

Grup vitamin başarıyla mücadele ile kilolu, iyileştirir, kalp, enerji geri yükler ve sinir sistemini uyarır. Bu madde sadece artırmak için gerekli kudret, ancak hiçbir şekilde değer tüketilmesi hemen tüm ürünleri içeren grup vitamin V. Arzu onları var ve her gün biraz daha diğer ürünlerle birlikte. B vitamini içeren bira mayası. Ayrıca içeriğinde kadın hormonları. Kullanırken en fazla 1 lt içki, bir gün başlar hormonal arızaları, potens zayıflar. Yararlı olan bu içki, yalnızca, eğer içmek için birkaç kez bir hafta en fazla 0,5 l b Vitaminleri içerdiği fasulye, domuz eti, fıstık, ayçiçek, karides, avokado ve muz.

Mineraller etki gücü artırmak için

Normal işleyişi için üreme sistemi, erkek vücut, yanı sıra vitaminler, gerekli mineraller.

Bozuklukları, cinsel fonksiyon bazı durumlarda neden olabilir çinko eksikliği, hatta bazen bu neden olur iktidarsızlık. Çinko, belki de en önemli iz element için cinsel sağlık erkek. Normalleştirme seviyesi gerçekten olumlu etkileyecek cinsel yetenekleri güçlü seks. Hatta eğer deneyim eksikliği bu microelement (çinko eksikliği oldukça yaygındır), ek alımı sadece artıracak, cinsel fonksiyon. Yapmanız gereken tek şey, bilmek, günlük ihtiyaç ve sürekli doldurulan miktar ile gıda ile vitamin-mineral kompleksleri. Günde erkeklerin yaklaşık 15 mg çinko. Azaltarak cinsel fonksiyon için her gün tüketilmesi tavsiye edilir 20 mg bu elemanın. Bulunan bu gibi gıda. karaciğer, yer fıstığı, sığır eti, fasulye, çam fıstığı, buğday, karabuğday, yulaf ezmesi, ördek ve hindi.

Hemen hemen yarısı selenyum vücudumuzda bulunan testislerde, ne öneriyor, ne kadar önemli bu eser element için cinsel ve üreme fonksiyonu erkek. İle birlikte E ve c vitaminleri İle selenyum güçlü bir antioksidan olarak kabul edilir koruyan bir olumsuz etkisi serbest radikallerin. Unutmayın, selenyum eksikliği hemen hemen 2 kez kanseri riskini artırır. Bunun için özellikle doğrudur bu güçlü seks eğilimli kanseri, prostat kanseri. Günde erkekler için gerekli yaklaşık 100 mcg bu madde. Terapötik amaçlar için kullanmak mümkündür 100-200 mikrogram selenyum. Bu yararlı eser element kavrami, gibi ürünleri: pirinç, yumurta, mısır, karaciğer, fasulye, mercimek, buğday, nohut, ceviz ve lahana.

İnsanlara kardiyovasküler hastalıkları tercihen diyet dahil etmek doymamış yağ asitleri (omega-3 ve omega-6). Onlar teşvik geliştirmek, kan dolaşımı, kan basıncı normale, daha «kötü» ve daha «iyi» kolesterol, kan sıvılaşma ve diğer olumlu etkileri. Üzerinde olumlu etkileri kalp-damar sistemi ilk fark sakinleri, iskandinav ülkeleri, tüketilen ve yeterli miktarda yağlı balık. Araştırma sonuçları görüldüğü gibi, bu tür erkekler son derece nadir gözlenen aterosklerotik hasar ve kardiyovasküler komplikasyonlar. Çoklu doymamış yağ asitleri zorunlu bir parçası testosteron biyosentezi. Günde temsilcileri güçlü seks için gerekli 5 g çoklu doymamış yağ asitleri. Varsa kalp-damar hastalığı, dozaj ayarlanması gereklidir doktorunuza danışın. Omega-3 ve omega-6 sadece esansiyel yağ asitleri, onların sentezi için vücut tarafından kullanılamaz. Onlar vücuda girer sadece kullanılan belirli ürünler: balık yağı, karaciğer, balık yağı, zeytin yağı, ceviz, ringa balığı, uskumru, ton balığı, tohumu yulaf, somon balığı, keten tohumu.

Vitaminler için gerekli olan arttırıcı erkeklerde

Yiyerek ürünleri, zengin A vitamini ya da kullanımı vitamin kompleksi ile beta-karoten, kesinlikle yol açar korunması, güçlü erkek, güç ve cinsel istek artırmaya yardımcı olur.

Vitamin grup, yani, B1, olumlu etkiler beyin aktivitesini normale uyku alınır ve genel sinirlilik. Kas artırmak mümkündür c vitamini sayesinde B3. Bu vitamini birincil sorumlusu serotonin sentezi, bir halk gerçek bir «mutluluk hormonu». Bu hormon ile formüle edilmiştir vücudu sonra spor ve seks.

en iyi vitaminler arttırıcı erkeklerde

Praesent özelliğini güçlendirmek için kullanarak vitamin B9. Ayrıca, bu vitamin verimliliği artırır ve genel genel durumunu iyileştirir tüm vücut.

Orgazm ve kurallar, cinsel dürtü sayesinde mümkündür C vitamini kapiller Geçirgenliği önemli oluşması için ereksiyon, sona erer mümkün vitamini ile.

Ayrıca önemli bir rol meydana kudret oynar D vitamini olan olumlu etkisi, erkek sağlığı. D vitamini üretmesine yardımcı olur testosteron. En iyi kaynak D vitamini, balık yağı, herhangi bir eczaneden satın alınabilir.

Etkileyen potansiyel faktörler

Erkeklerin cinsel birçok faktöre bağlıdır: güç, aktivite, yaşam tarzı, bağımlılık, zararlı alışkanlıkları, ekoloji, kalıtım vb. tam Teşekküllü bir iş erkek üreme sistemi sağlar zengin ve doğru diyet, supplementum vücuda gerekli tüm maddeler vardır. Özellikle önemli vitaminler için kudret ve doğru olgunlaşan sperm.

Erkek arayan artırmak cinsel performans ve sperm kalitesi. dikkat etmeniz tavsiye edilir yemek: olmalı çeşitli, zengin tüm yararlı mineraller, eser elementler, vitaminler.

İçin gerekli vitaminler erkek sağlığı

Geliştirmek için kudret ve genel sağlık erkekler için gerekli bütün vitamin kompleksi:

  • A vitamini (beta-karoten, retinol, retinoik asit);
  • b vitaminleri etkileyen bir uyarıcı etkisi merkezi ve periferik sinir sistemi de dahil olmak üzere ve duyarlılığı artıran ve cinsel dürtü;
  • B1 (tiamin);
  • vitamin B3 (PP vitamini, nikotinik asit veya niasin);
  • B6 vitamini (piridoksin veya pyridoxal);
  • B9 vitamini (folik asit).
  • c vitamini (L-askorbik asit).
  • D vitamini (grup calciferols).
  • E vitamini (tokoferol).

Beta-karoten bir form, A vitamini, normal çalışması için gerekli, bağışıklık arttırıcı ve gelişme üreme fonksiyonu erkek. Günlük oran vitamin A 5.000 IU.

Kaynakları beta-karoten, kırmızı ve sarı meyve ve sebzeler. Öncelikle bu havuç ve kabak, tereyağı, yumurta sarısı, karaciğer, balık yağı, balık yağı.

B1 Vitamini

Tiamin enerji sağlar, beyin, periferik sinir sistemi, kas yorgunluğunu azaltır. Onun ihtiyacı 1,5-2,5 mg / gün. Bu maddenin eksikliği yol açar, sinirlilik, artan yorgunluk, uyku bozuklukları.

Vücut sağlamak için B1 vitamini dahil olabilir diyet baklagiller, özellikle bezelye ve mercimek, patates, ekmek ve ürünleri unu, domuz eti, toprak fındık (unroasted fıstık).

B3 Vitamini

Niasin beyin aktive eder, geliştirir, kan damarlarının durumu. Günlük oranı niasin yetişkin erkek için ise 15-25 mg, ve onun eksikliği kendini gösteriyor, artan yorgunluk ve kas güçsüzlüğü, uyku bozuklukları ve depresif durumlar, baş ağrısı.

Kaynak B3 vitamini olabilir, yer fıstığı, bira mayası, yağsız domuz eti, pancar, bazı balık çeşitleri (somon, ton balığı).

B6 Vitamini

Piridoksin sentezinde mutluluk hormonu, serotonin, ve normal çalışmasını sağlar, sinir sistemi. Günlük ihtiyaç erkek vücudun c vitamini, B6 vitamini ise 2,0-2,5 mg. Onun eksikliği kendini gösterir sinirlilik, uyuşma, bacaklarda kas güçsüzlüğü ve yorgunluk.

Almak B6 vitamini kullanabilirsiniz ayçiçeği tohumu, yumurta, muz, havuç, avokado, ton balığı ve karides.

B9 Vitamini

Folik asit mutlaka dahil herhangi bir vitamin kompleksi için kudret, o hormonlarının sentezine katılır, serotonin ve norepinefrin, teşvik, daha iyi bir genel zindelik ve verimliliği artırmak. Folik asit ihtiyacını, erkeklerde ise 200 mcg eksikliği onun hislerine yol açar, anksiyete, depresyon, korku, uykusuzluk, yorgunluk, bozulma, kudret.

İçerdiği B9 vitamini yeşil yapraklı sebzeler, peynir, citruses, mercimek, somon ve ton balığı.

C Vitamini

vitaminler etki gücü artırmak için

C vitamini etkiler eğitim, dopamin (sorumlu hormon cinsel dürtü), serotonin ve endorfin de sağlar çapraz kılcal damarlar dahil olmak üzere genital bölgede erkek. C vitamini teşvik istikrar ve enerji verici bir diğer önemli madde, özellikle, vitamin E. Bu temel vitaminler etki gücü artırmak için .

Onun eksikliği gösterir, yorgunluk ve tutku algınlığı hastalıklarına. Günlük oranı c vitamini ise, son önerileri WHO, 200 ila 500 mg.

Almak için, c vitamini İle tüketilmesi gereken domates, yeşil yapraklı sebzeler, her türlü narenciye, her türlü lahana, siyah frenk üzümü, çilek, mango, biber ve maydanoz suyu ya da çilek, kuşburnu.

Bu vitaminler, prohormones artıran testosteron üretimini ana erkeklik hormonu, sorumlu cinsel gücü ve sperm olgunlaşma. Sentez o vücutta güneş ışığına maruz yiyerek yumurta, lor, peynir, tereyağı, süt, balık yağı.

E Vitamini

E vitamini ve kudret ayrılmaz bir şekilde birbirine bağlı: tokoferol sorumludur doğru çalışmasını endokrin bezlerin, özellikle hipofiz sağlayan bir cinsel hormonların üretimi ve doğru olgunlaşan sperm.

Günlük vitamin ihtiyacını E erkeklerde ise 12 ila 15 mg. Onun eksikliği neden olabilir, erkek kısırlık nedeniyle bozulması seminifer tübüllerin ve daha az sayıda epitel hücreleri, testis, biri oluşan sperm hücreleri.

Bu vitamini herhangi bir fındık ve çekirdeği, bitkisel yağlar, ıspanak, yumurta sarısı, süt, et, kepek, kepekli un, soya fasulyesi.

06.09.2018