Çim arttırıcı erkeklerde anlık eylem

Ama yine de yararlı halk ilaçları – çim artıran uyarılma. Düşünün en etkili şifalı otlar artırmak için tasarlanmış erkek güç.

Haysiyet otlar tedavisinde kudret

Tasarruf

İlaçlar etki gücü artırmak için bulabilirsiniz herhangi bir eczaneden, ama maliyeti sadece onları korkutuyor ve rehberlik için daha az tatmin edici bir cinsel hayat, her zaman satın almak için bir hap ya da ilaç. Çim yapıldığı tedavi edici içecek ya da hazır tentür, maliyeti çok daha ucuz.

Dayanıklı, uzun ömürlü etkisi

İlaçlar var kısa bir etkiye sahiptir. Onların alımı hedefleniyor geçici saldırgan ve bakım ereksiyon. Otlar gücünüzü artırır, sorunları çözme yardımcı gibi zayıf ereksiyon ya da onun yokluğunda. Bunların kullanımı size daha uzun süreli etki, daha farmakolojik ilaçlar.

otlar ereksiyon

Hiçbir yan etkisi

Bazı çocuklar korkuyor, sürekli olarak hap almak gibi biliyorum herhangi bir ilaç etki gücü artırmak için vardır, ağırlığı yan etkileri hakkında her zaman değil, üreticileri uyardı.

En bilinen ve sık kullanılan otlar

Ginseng kökü

Bitki, haklı tutan ilk yer, bu ginseng, ya da daha doğrusu, onun kökü, çünkü o etkili çiğneyen erkekler için cinsel fonksiyonu. «Yaşamın kökü» vardır erkekler üzerinde afrodizyak etkisi, verdiği özgüven, artan cinsel dürtü. Madde kökünde olan bu bitki, kan damarları, penis ve geliştirilmesine katkı kudret. Ginseng için kudret — bir etkili bitkiler.

Ginseng kökü gösterilir erkekler, azalmış sperm motilitesi. Sistematik uygulama o kurtarır. Ayrıca, bir algı, kökü, kan basıncını düzenler ve kan şekerini düşürür, sıkılaştırıcı vücut genel olarak.

Uygulamadan önce ginseng bilmeniz gereken, hangi kontrendikasyonlar vardır, yani:

 • Varlığı akut iltihabi süreçleri, vücudun ya da kronik iltihap odakları.
 • Peptik ülser hastalığı.
 • Artan kanama damarları dahil olmak üzere ve diş etleri.
 • Varlığı kanser vücut süreçleri.
 • Çeşitli bulaşıcı hastalıklar.

Uygulama yöntemleri:

 1. Olarak tentürler. Onun hazırlanması için gereklidir kaşığı kuru kök, sırılsıklam 250 ml alkol. Ona yerleşmek, bir hafta sonra almak 15-25 damla, günde üç kez yemeklerden önce.
 2. Bir karışımı şeklinde. Aynı kaşığı kuru ginseng kıyafet 500 ml bal iyice karıştırılır. Almak için üç gün boyunca 2-3 ay.

Maydanoz

Gibi garip gibi gelse de maydanoz, çoğumuz görmeye alışık diyetlerine çok yararlıdır sorunlar potansiyeli olan bir erkek. Gücü onun eylemleri o gelse birçok ilaç.

Otelde, sınırsız vitamin kompleksi, içerdiği özel bir madde apigenin, bir azaltarak, kan erkekler konsantrasyonu östrojen üretimini uyarır, androjen, yani erkeklik hormonları. Tıpkı ginseng kökü, maydanoz, kan dolaşımını artırır pelvis ve teşvik sağlıklı bir kudret. Kontrendikasyonlar sadece iki varlığı: böbrek hastalıkları ve tahammülsüzlük bitkiler. Daha fazla bilgi-ebilmek okumak-makale — maydanoz heyecanlandırmak için.

Yollarını tükettikten maydanoz:

 1. Yemeklerden önce, günde üç kez, yemek için 1 yemek kaşığı kıyılmış maydanoz. Kısıtlama süresini kullanımı yok.
 2. Karışım, maydanoz, şarap, bal ve dogrose. Onun hazırlanması için gerekli ortalama demet maydanoz, 100 gram kuşburnu, 200 ml bal ve aynı miktarda kuru kırmızı şarap. Tüm bileşenleri iyice karıştırın ve bekletin karışımı bir hafta buzdolabında. Sonra onu almak için 3 yemeklerden önce günde kez. Eğer sürüş yapıyorsanız, o zaman şarap hariç.

Isırgan otu

Dikkate alınarak farklı şifalı otlar, yararlı olan erkekler için ihlal kudret, unutmamak ve ısırgan otu. O kapsamlı etkisi idrar sistemi adamlar. Gibi özellikler bu tür, onun yararlı özellikleri:

 1. İyileştirme çalışmaları pelvik.
 2. Doygunluk vücudun vitamin c ve E.
 3. Artan libido (cinsel dürtü).
 4. Antiseptik etkisi.

Ama aksine, maydanoz, var olan hemen hemen hiçbir kontrendikasyonlar kullanımı, ısırgan birkaç:

 • Hiperkoagülabilite. Ne yazık ki, bu tipik bir erkek sonra 45-50 yaşında.
 • Hipertansiyon farklı etiyolojilerinin ve aşamaları.
 • Böbrek hastalığı da dahil olmak üzere hastalık ve nefrit.
 • Varlığı, ateroskleroz, yüksek kan kolesterol.
ısırgan otu

Tahmin edebileceğiniz gibi, ısırgan otu, herkes için uygun değildir erkekler için. Ama eğer veri kontrendikasyonları sizin için geçerli değil, okuyun hakkında onu kullanımı:

 • Bir çorba kaşığı kıyılmış ısırgan otu (uygun ve yaprakları, kökleri ve tohumları, hatta) kaynar su (250 ml) dökülür ve demlenmeye bırakın saat. İçki infüzyon, 2 yemek kaşığı. yemek kaşığı almadan önce yemek 3 kez bir gün. Kurs süresi 4 haftadır.
 • 75 gram ısırgan tohumu ile birlikte kırmızı tatlı şarap (500 ml) bir taşım kaynatın, serin ve bekletin buzdolabında bir gün. Uygulamak için böyle bir kaynatma tavsiye bir ay boyunca bir çorba kaşığı, yatmadan önce.
 • Ayrıca haritayı da infüzyon, decoctions ve çaylar artırmak için uyarma.

Diğer etkili bitki

St john's wort

Bize tanıdık çocukluğumdan beri st john's wort de yararlıdır sorunlar potansiyeli olan bir erkek. Onun değer uygulamak durumlarda, iktidarsızlık ortaya çıktı nedeniyle psikolojik travma, depresyon, kronik yorgunluk sendromu. Üç hafta, uygulama, kan konsantrasyonu artar, endorfin – mutluluk hormonu, psikolojik durum normale dönüyor ve geri kudret. Kontrendikasyon kullanım varlığı, arteriyel hipertansiyon.

Dikkat edin, bu büyük bir rol oynar, arazi nerede yetişir bu bitki. St john's wort olabilir absorbe tüm zararlı ve tehlikeli maddelerin hava. Böyle bir durumda uygulama olacaktır yarardan çok zarar.

Pişirme tarifleri ilaçlar ile st.:

 • Alkol tentür. Pişirmek için çok basit dökün bir bardak votka 3 yemek kaşığı doğranmış taze st john's wort. Bekletin içki 2 hafta sonra içmek için 10 damla her yemekten önce bir yemek 3 hafta.
 • 20 gram kurutulmuş sarı kantaron kaynar su bir litre dökün. Bir saat sonra infüzyon için hazır olacak. İçmek için günde üç kez yemeklerden önce.

Kekik

Kekik veya kekik – bu sadece bir güzel koku bitki aynı zamanda şifalı bitki, şifalı özellikleri olan etkileyici. Onun içerdiği büyük miktarda amino asitler, flavonoidler, vitaminler, ve en önemlisi, – çinko. Kekik etkilidir gibi, eşlik eden hastalıkları iktidarsızlık, gibi:

 • Prostat bezesi adenomu.
 • Kronik sistit.
 • Prostatit.
 • Azalmış sperm motilitesi.

Çoğu gibi şifalı otlar, bir dizi vardı kontrendikasyon, yani:

 • Hepatit (viral ve ilaç).
 • Böbrek hastalığı gibi piyelonefrit ve böbrek taşlarında.
 • Otoimmün tiroidit ve diğer tiroid hastalığı.
 • Sindirim sistemi hastalıkları: ülser, gastrit, Crohn hastalığı.
 • Kalp ritim bozuklukları, yani atriyal fibrilasyon.

Özellikler 2 yol kullanımı kekik:

 1. Sürtünme yağ, pişmiş dayalı bir bitkidir. Gerek tutam kıyılmış kekik dökün 250 ml sızma zeytinyağı ve bir taşım kaynatın bir su banyosunda. Ovmak soğutmalı yağı perine bölgesini haftada 3 kez. Tedavinin gidişatı – 12, sürtünme.
 2. Hatta bir termos içinde bir çorba kaşığı kekik ve nane, kaynar su dökmek, bırakmak demlenmeye uygulanır. Bir infüzyon içmek için günde 2 kez: sabah ve akşam bir bardak için bir randevu.

Dereotu

Yiyerek dereotu yemek, büyük olasılıkla, sen ve bilmiyordum, onun adı «şehvetli çim». Çıkıyor, o çok belirgin bir uyarıcı etkisi erkekler üzerinde. Artı o damarları genişletir, pelvik ve yardımcı olur, ereksiyon, düzenli kullanımda azaltır, kan basıncı düzeyi. Ama böyle bir tedavi edici etkisi vardır sadece taze dereotu, dondurulmuş veya kurutulmuş olarak bu özellikleri kaybolur.

Kontrendikasyonları: alerjik reaksiyonlar, çağrılan dereotu ve hipotansiyon.

Pişirme yöntemleri:

 1. İlk yöntem en basit: günlük tüketim gıda ile taze dereotu.
 2. Sağlıklı bir salata. Bunu yapmak için, gerek, ince doğranmış 2 demet dereotu ve benzin almak için onun ekşi krema. Tüketilmesi, günde bir kez.

Alıç

Bu, tabii ki, çim, ama özellikleri alıç çok ilginç bir konuda, ve biz-ebil yazmak değil onun hakkında. O bir yetenekli güçlendirmek gibi kalp-damar sistemi ve sinir sistemi. Nedeniyle, nedenleri, iktidarsızlık, sık sık ile ilişkili bir hastalıktır bu sistemler, kudret erkeklerde geliştirir ve zamanla normale dönüyor yiyerek alıç. O da yardım edebilir bir kudret süren çok az zaman ya da zayıf.

alıç

Eğilimli insanlar, bradikardi ve hipotansiyon, dikkatli, gerek tüketmek, ilaçlar dayalı alıç.

Uygulama yöntemleri:

 1. Tentür dayalı ezilmiş alıç ve 10% etil alkol. Onun hazırlanması için gereken çilek iki yemek kaşığı karışımı 500 ml alkol. Bir hafta sonra tentür alarak 30 damla yemeklerden önce yarım saat.
 2. Kaynatma alıç demlenmiş bu şekilde: litre su ihtiyacı bir yemek kaşığı alıç. Pişirin 20 dakika, sessiz yanıyor. İçmek için bir bardak sabah aç karnına 30 gün içinde.
12.09.2018