En yararlı ürünler için kudret erkeklerde

Uzun görülmüştür ki tüketimi kişi gıda etkiler sadece genel sağlık durumu, ama ve tek vücut fonksiyonları. Bireysel ürünler veya bunların bir kombinasyonu olabilir, olumlu, olumsuz, dahil, ve bir erkek gücü.

Bu sadece güç, ama ve üreme fonksiyonu genel olarak. Çünkü için birçok imkan gerçekleştirmek atanmış bir adam bir amaç, ona sadece ihtiyaç amaçlı cinsel dürtü ve almak tepkiyi şeklinde vücudun ereksiyon. İçin önemlidir ereksiyon olmuştur, kendine güvenen ve uzun süreli, boşalma olmadı, erken ve sperm buldular sağlıklı. Tüm bizim gıda doğrudan etkisi, bazı durumlarda daha az etkili, daha artırmak için bir araç kudret ve yenileme seks.

En yararlı ürünler için kudret

Ürünler-afrodizyak

Ürünleri, kullanımı doğurur sadece erkeklerde aynı zamanda kadınlarda cinsel-erotik duygu ve güçlendirmek dürtü denir afrodizyaklar. Adını bu madde var adını antik yunan tanrıçası Afrodit. Böyle bir yemek uyarır, cinsel dürtü veya cinsel aktivite. En çok bilinen ürünleri-afrodizyak bağlanabilir deniz ürünleri (özellikle istiridye ve midye), bazı mantar, baharatlı otlar (dereotu ve maydanoz), kereviz, soğan, sarımsak, zencefil, bal.

Eğer genel olarak, hakkında konuşmak için yararlı kudret gıda, çoğunlukla bu bitkisel ürünler, lif açısından zengin ve vitamin A, c, E, ve çinko ve bazı biyolojik olarak aktif maddeler (allicin, lizin, fitosteroller). Varlığı bu bileşenlerin kendi almak için için yararlı bir erkek potens ürünler.

İktidarsızlık için bitkisel ilaçlar

En güçlü doğal yollarla iktidarsızlık için kök zencefil ve ginseng. Bunların içinde pek çok vitamin, mineral ve biyolojik olarak aktif maddeler, bunların kullanımı gıda için olumlu bir şekilde etkileyen genel bir tonda vücut ve yeniden üreme fonksiyonu erkeklerde.

Zencefil ve ginseng yaygın olarak uygulanan pratik tedavi erkek cinsel iflas kaynaklanan çeşitli nedenleri vardır. Bu bitkilerin kökleri kullanılabilir tamamen farklı şekillerde – taze ya da kuru olarak, çay şeklinde veya alkol tentürü. Ders alma sürebilir, bir hafta, birkaç ay, genellikle bir adam oldukça hızlı bir şekilde hissediyor ve pozitif bir etkisi vardır.

Hayvansal ürünler geliştirmek için kudret

Yararlı bir gıda değil, bitkisel kökenli olan ancak üzerinde olumlu güçlendirilmesi, erkeklerde ereksiyon, bağlanabilir, zengin bir protein yağsız yiyecek. Bu olabilir, süt ve süt ürünleri (süt, krema, kefir, peynir), balık, deniz ürünleri, yumurta, yağsız et.

Protein açısından zengin yiyecek için gerekli olan testosteron üretimini, sonra olması zorunlu diyetin bir parçası her erkek. Tavuk ve bıldırcın yumurta dışında kolay sindirilebilir protein içeren faydalı eser elementler ve vitamin A, E, B. süt, yoğurt, ekşi krema, süzme peynir var, süt bakteri, olumlu yönde etkileyen, vücudun genel durumu. Seçerken, et, dur, daha, yalın, balık en yararlı olarak kabul edilir pisi balığı ve uskumru.

Meyve, sebze, çilek ve fındık

Meyve, sebze, çilek ve fındık etki gücü artırmak için

Biz zaten öğrendim, herhangi bir lif bakımından zengin gıdalar üzerinde olumlu bir etkisi erektil fonksiyon erkeklerde. Mesele şu ki, kaba bitkisel lif görüntüler vücuttan toksinler ve metabolizma artırır. Bir sadece bu diyor yararına meyve, sebze, çilek ve fındık. Ama onları da içerdiği vitamin ve mineraller doğrudan etkileyen erkek gücü.

Yani, muz uyarıcı etkisi nedeniyle içerdiği potasyum onlara. Hindistancevizi içeren bitkisel protein ve genel olarak olumlu yönde etkiler ve sperm kalitesi. Çilek zengin çinko artırır, vücutta testosteron düzeyleri. Bu hormon, sırayla, sorumlu cinsel uyarılma. Avokado, enginar, kereviz, kuşkonmaz, turp – bu bitkiler aynı zamanda yetenekli yükseltmek erkek potens.

Ayrı ayrı kayda değer bir fındık olarak kabul edilen bitkisel protein kaynağıdır. Bunların içinde pek çok vitamin ve eser elementler, onlar mükemmel bir rolü gerçekleştirmek ürünlerin arttırıcı ereksiyon. Çekirdek, ceviz, büyük miktarlarda içeren kolay sindirilebilir formu vitamini yemek yemek daha iyidir biraz olgunlaşmamış meyve. Çam fıstığı etkileyen ortak vücuttaki hormon düzeyi. Badem zengin riboflavin, E vitamini ve kalsiyum, sizi uyarır, kudret. Antep fıstığı içeren, çinko, vitamin A ve b, ve uyarıcı etkisi vardır. Bu özellikleri fındık iyi bilinen eski zamanlardan beri. Temsilcileri, birçok halklar önce aşk sevinçleri yedim bu çekirdeklerde.

Güçlü bir etki elde edebilirsiniz birleştirerek yeme fındık ile tüketimi için kurutulmuş meyve ve bal. Bu ürünlerde de birçok yararlı mineral maddeler. Olarak uzun zamandır bilinen bir ilaç için kudret parçalanmış fındık ile karıştırın kıyılmış kuru meyve (kuru erik, kuru üzüm, incir, hurma), bal ile. Günlük kullanımda bir-iki yemek kaşığı bu tür fonların elde edebilirsiniz genel kazanç ereksiyon.

Çim etki gücü artırmak için

Çim etki gücü artırmak için

Halk arasında yemek tarifleri, iktidarsızlık için gelen bir sürü bitkisel ücretleri, temelinde yapmak, infüzyon ve decoctions. Örneğin, su infüzyon dayalı yonca, nane, ısırgan otu ve sarı kantaron. 5 çay kaşığı her ot kaynar su bir litre dökün ve bırakın 20 dakika. Böyle bir infüzyon kullanılması tavsiye edilir bir bardak 3-4 kez bir gün. Aynı etki bu bir toplama calendula çiçek ve ölmez otu, kediotu kökü ve herb st john's wort. Ya da bir infüzyon tohumu, pelin alınan 20 dakika önce bir yemek.

Günlük diyet yararlı girmek acılı, yeşillik bir afrodizyak. Bu fesleğen, kereviz yaprağı, semizotu, tuzlu, kekik, sarı kantaron, nane, anason, kimyon, tarhun ve diğer otlar. Bunları kullanmak mümkün için bir baharat olarak, farklı yemekler ya da taze olarak tüketilmesi.

Uçucu yağlar

Ek olarak yenilebilir ürünleri, en güçlü afrodizyak bunlar, uçucu yağlar, bazı bitkiler. Aromaterapi için arttırıcı erkeklerde yapılabilir kasıtlı olarak dönemsel kez içe çekme sağlar ve bu çare aracına ek olarak da keyifli bir yordam. Örneğin, kullanmak damla uçucu yağ için normal veya erotik masaj vücut eklemek veya su alırken, bir banyo. Bir erkek var çok güvenen arasındaki ilişki koku ve uyarma.

«Erkekçe» yağlar-afrodizyak bağlanabilir özü sandal ağacı, ylang-ylang, selvi, zencefil, karanfil yağı, biberiye yağı. Onlar gücünü artırmak, güçlendirmek, cinsel dürtü ve etkiye sahip bir eylem üzerinde ortak bir kurtuluş.

14.09.2018