St john's wort için bir araç olarak arttırıcı erkeklerde

Bitkisel ilaç bir parçası olarak, kapsamlı bir tedavi ED kullanılabilir. Bazı otlar yardımcı etkisini güçlendirmek için ilaç ve konservatif tedavinin genel olarak. Örneğin, çok yararlı st john's wort erkekler için.

st john's wort için kudret

Bitki, içerdiği bileşenleri, olumlu etkileyen erektil fonksiyon, libido, hormon arka plan, metabolik süreçleri, işlevsellik, prostat ve hatta bağışıklık.

Biri sarı kantaron yemek, çay, kaynatma veya tentür ruhu. Düşünün yararlı özellikleri bitkiler ve ... ... üretimi ve tıbbi ilaç.

Bilindiği gibi ana bitkisel antidepresan. Uygulanan bu otsu bitki aynı zamanda tedavisinde, ülser, gastrit, prostatit, sistit. Özellikle önemlidir, st john's wort: erkekler için bilinir ve biri olarak ana doğal ilaçlar erkek potens artırmak.

Tıbbi maddeler içerdiği çim

St john's wort sahip iyileştirici etkisi sayesinde içerdiği doğal aktif maddeler. Temel olanlar şunlardır:

  1. Hiperisin. Pigment kırmızı renk, güçlü bir anti-depresan etkileyen üretimini melatonin ve serotonin. Ayrıca sahip antiviral ve antibakteriyel aktivite: yok, hatta tehditkar stafilokoklar.
  2. Quercetin ve quercitrin. Anti-inflamatuar, antioksidan, antitümör aktivitesi normale teşvik kan dolaşımını. Onlar «sorumlu» sarı çiçek, sarı kantaron.
  3. Flavonoidler. Anti-inflamatuar, yara iyileştirici ve damar açıcı etkisi de etkiler nörotransmitter düzenleme ve böylece döviz sinir darbeleri beyin.

Etkisi hakkında olumlu st john's wort özü kudret erkekler öğrendim antik. Bilim adamları hala yüklü benzersiz bir mekanizma bu etkisi. Varsayalım böylece ortaya ortak bir antidepresan ve vazodilatör etkileri bu bitki. Zamanında tam olarak ararken, damar genişletici ilaçlar için kan akımı normale bilim adamları farmakolog yanlışlıkla açtı sildenafil ana etken madde, ünlü viagra; belki burada bir yere sahiptir, benzer bir mekanizma ile aynı zamanda tonik etkisi.

Kullanım şekilleri st john's wort

Kullanılan st john's wort olarak haşlama (su ve votka), özler ve karışımlar.

İnfüzyon su: 1 yemek kaşığı kuru otu veya taze, iyi ezilmiş dökün 200 ml su (1 su bardağı) ve yarım saat bekletin. Daha sonra drenaj ve serin. Yemekten önce günde 3 defa 50 ml.

İnfüzyon votka için: 100 gr doğranmış otlar dökün 0,5 litre votka, ısrar, 10 gün. Sonra süzme, yemekten önce 40-50 damla.

Almak için özü 4 yemek kaşığı sarı kantaron dökülür 100 gr alkol ve ısrar serin ve karanlık bir yerde 10 gün boyunca. Sonra filtre. Uygulamalı yemek öncesi 15-20 damla. Olabilir biraz daha fazla, ama hiçbir şekilde 50'den fazla, bu tentür rağmen, benzer bir tarifi! Konsantrasyon aktif madde özü birkaç kat daha yüksektir.

Yemek için günlük doz kaynatma gerekir 1 yemek kaşığı sarı kantaron 1 bardak dökün su, bir taşım kaynatın ve 15 dakika kaynatın. Soğutun ve süzün. Suyu yemekten önce 3 alımı. İyi saklamak değil, uzun bir süre, ve tüketilmesi aynı gün.

Başvuru için: 10 g kuru ot veya 15 gr taze rendelenmiş 1 yemek kaşığı 7*4 cm «slayt». Yemek kaşığı 5*3.5 cm «slayt», 6 g ve 10 g, sırasıyla.

St john's wort — oldukça güçlü bir araç, ve kötüye değmez. Uzun süreli kullanımı artırmak için kudret neden ters etki: nedeniyle alışmak sürekli stimülasyon doğal potens zayıflar. Bazen aşırı doz neden olabilir, hatta erken boşalma.

Ayrıca, genel olarak, st john's wort teşvik artan basınç, bu da dikkate alınmalıdır.

14.09.2018