Bira ve kudret: nasıl etkiler bu içki, erkeksi güç

Bazı taraftarları olan bir içecek olduğunu kanıtlamak vardır paha biçilmez bir fayda, bir diğer iddia var sadece zarar. Son araştırmalar, bu içeceğin içerdiği birçok yararlı maddeler olumlu etkiler, sinir sistemini, dolaşım ve diğer sistemler. Ancak, bu tür sonuçları olacak kalıcı bir karakter, eğer başlamak için onları kötüye.

bira ve kudret

Hatta böyle zayıf bir alkol bağımlılık neden, hangi ile başlar bütün sorunlar. Riski hormonal dengesizlik, yıkım, merkezi sinir sisteminin erken iktidarsızlık. Önlemek için bu tür olayların ne olduğunu bilmek gerekir bira içtikten gelemez. Ayrıca bu köpük içki orada birçok yararlı halk yemek tarifleri, tedavi edici özelliklere sahip. Eğer huzurlu bir onları, hatta güçlendirmek, sağlığı, ve ona zarar vermez.

Olumsuz etkisi, kudret ve vücudun bir bütün olarak

Birçok temsilcileri güçlü seks düşünmek nasıl bir etkisi bira kudret. İçerken gerçek, kaliteli içeceği, malt ve şerbetçiotu, kuşkusuz yararları vardır. İlk zengin protein ve mineraller, ikinci içeren birçok enzim bir etkiye sahip ağrı kesici, mikrop öldürücü, yatıştırıcı etkisi. Ancak, zaman içinde yer alan çok sayıda renklendirici, tatlandırıcı ve diğer kimya, yararlı özellikleri hemen hemen sıfır.

Bileşiminde alkol bulunan küçük bir miktar toksik maddeler, vb. gibi ağır metaller. Onlar olumsuz etkiler, endokrin sistem, yani işçiliği cinsiyet hormonları.

Endokrin sistem

Bir sistematik kullanımı bira adamın hataları meydana hormonal arka plan üzerinde. İçerdiği bitkisel hormonlar, benzer kadın. Onları kademeli bir kadınlaşması erkek vücut:

 1. Yağ başlar yatırmış ve kadın türü
 2. Değişen ses tonu
 3. Artmış meme kanseri
 4. Büyüyor taz
 5. Çok zayıflar veya tamamen kaybolur ereksiyon

Özellikle olumsuz özelliği phytoestrogens patolojik bir dönüşüm dokusu, testis ve adrenal. Onlar üretmek için daha fazla miktarda testosteron, yani azalır kudret ve cinsel dürtü. Bu olmadan hormonu da azalır, sperm kalitesi, kısırlık ile sonuçlanan. Kadın vücudunda üretilen yaklaşık 0,5 mg hormon, bir litre bira onu içeren 0,15 mg (gizli bir şekilde). Bu nedenle, yeterli dozda, erkek tüm şansını elde kadınsı bir şekil ve karakter.

Sinir sistemi

Başka bir olumsuz etkisi döner beyin. En azından bir bira çok değil etanol, yine de onun yeterince işlemek için yıkıcı bir etkisi sinir hücreleri. Oluştuğunda bağlı olarak miktarı azalır, vücut enerji, tüm eylem haline engellenmiş. Bu da işe yaramazsa normal cinsel geçiniz.

Kalp

Doğrudan zarar alırken, sarhoş bir içki çıkıyor. Hatta bir dönem, kime denir bu organ bağımlısı insanlar sığır veya bavyera. O dilate damarlar ve duvarları, onlar inceltme, miyokardiyum olur kötü ve normal çalışmayabilir. Erkekler çarpma riskini artırır kalp krizi geçirdi. Bu olay iyi bir insan. İşaretler gibi semptomlar:

 • Kalp çarpıntısı
 • Yüksek tansiyon
 • Aşırı terleme
 • Yetersiz hava
 • Göğüs ağrısı

Tüm bu olumsuz etkiler, kudret, ve çoğu durumda, prognoz iyileşme unwelcoming. Doktorlar çalışın ömrünü uzatmak ve hastanın vermeyin alabilirsiniz komplikasyonlara ama ileri durumlarda kişi ölür 3-5 yıl içinde.

Karın için aygıtlar ve aletler alan

Çünkü bira bulunan karbon dioksit, bu çok rahatsız edici bağırsak duvarı, basınç uzanır. Kabarcıklar üretimini uyarır salgı mide, bu nedenle yüksek asitlik. Erkekler ile gastrit, ülser, kolit bira içmek kontrendikedir bu yüzden. Ayrıca bu alkol içeren bir çok sayıda kalori neden olan obezite ve fazla kilolu olmak hiç olumlu gücünü etkilemez.

Olumsuz etkisi, bira yansıyan ve diğer yönleri:

 1. Kesintiye üretra sistemi
 2. Kalp inceltme duvarı, bu boyutu artar ve büyümüş yağ
 3. Birkaç kez artar riskini, karaciğer sirozu, gastrit ve diğer GASTROİNTESTİNAL patolojiler
 4. Düşen kişisel bir değerlendirme insan, aşağılamak, onun zihinsel fakülte
 5. Nedeniyle artan kan var içine sıvı, dilate kan damarları, başlar kötü çalışmak vana sistemi. Sonunda bu yol varis ve kalp krizi
 6. Bu iştahı uyarır, evet kendisi bir yüksek kalorili gıdalardır, bu yüzden kolayca şişmanlığa

Eğer başlamak bira içmek daha ergenlik döneminde, her bir şans var 30 yaşında olmak, sonuçsuz. Tabii ki, çok daha fazla bağlıdır, çevre, yaşam, beslenme. Eğer chmielna içecek - senin tek bir zayıflık etkileri olabilir, ve bir o kadar ciddi. Bunları azaltmak için daha fazla, daha iyi içmek için sadece doğal alkol de denemek birleştirmek için seçeneği ile yararlı gıdalar veya otlar.

Haysiyet içecek

Ama o kadar da kötü değil gibi görünebilir. Eğer aşmayacak şekilde geçerli bir doz bira için sağlık, erkekler için olduğu gibi onun güç, hiçbir tehdit. Tam tersine, bu, sakin, rahatlatmak, uykusuzluk, olacak birçok hastalığın önlenmesi. Sağlanan bu etkileri maddeler nedeniyle gibi, onun bir parçası olarak. Tekrar hatırlatmak gerekirse, söz konusu toplu alkol hakkında değil, onun mağaza analogları. Ne bir içecek bileşenleri:

 • Uçucu yağlar şerbetçiotu
 • B grubu vitaminler
 • Mineral öğeleri

İçin esansiyel yağlar içerir mirsen, caryophyllene, farnesene. İlk madde için verdiği aroma şerbetçiotu, ancak, onun ana şifa özellikleri, anti-inflamatuar etkisi. Caryophyllene sakinleştirici bir etkisi vardır, rahatlatır depresyon ve depresyon giderir, duygusal istikrarsızlık. Kendisi şerbetçiotu sahip ağrı kesici, idrar söktürücü ve anti allerjik eylemleri sana da geçti ve içki.

B grubu vitaminler olumlu etkiler, sinir sistemi normalleştirir sindirim, stres direnci artırmak, azaltmak, kan şekeri. Kendi çalışma durumuna bağlıdır bağışıklık sistemi ve hücre bölünmesi işlemleri. Onların eksikliği kaybolur, iştah uyuşmuş uzuv. Gelince, kudret, onlarla artırır testosteron sentezi, sinir uçlarını daha iyi çalışmaya başlar. Bu nedenle, iletkenlik artar elyaf ve ereksiyon daha hızlı geliyor.

Mineraller bira da eksik. En yararlı erektil fonksiyon, çinko. O oluşumu için gereklidir testosteron, normal çalışma, prostat, bağışıklık sistemini güçlendirir. Son önemlidir, çünkü enfeksiyon riskini azaltır, herhangi bir enfeksiyon ya da bir virüs. Magnezyum kan damarlarını güçlendirir, işlemi yapar doldurma penis kanla daha koordine. Bakır ve demir sürecine dahil kan, bu nedenle de çok önemlidir.

Olumlu özellikleri bira gibidir de olumlu etkisi tüm vücut üzerinde genel olarak. Bir erkek için daha kolay olur karşı algınlığı hastalıklara, hızlandırılmış metabolizma ve daha hızlı gençleştirmek kumaş. İçecek sağlar daha uzun süre tutmak için, kemik yoğunluğunu ve esnekliğini, eklem salınımını uyarır, mide suyu, böbrekleri temizler, temizlik onlara taş.

haysiyet içecek

Neden olur aşırı kullanımı?

Biz dizildi, bira ve kudret olabilir hem olumlu hem olumsuz bir ilişki vardır. Hadi şimdi bakalım, neden olur kötüye açıkgöz yapmaktadır. Belirtileri, ek olarak, bir erkeğe değer feragat, kabul, şunlardır:

 1. Bira içme, sık ve bol
 2. Her seferinde doz artar
 3. Görünür hafıza kaybı gibi bir uykudayken
 4. Sonra sabah içme yine içmek istiyorum
 5. Gece zor uykuya, gündüz işkence uyku hali
 6. Sadece bira canlandırıcı
 7. Girişimleri tüketimini azaltmak başarısızlıkla sona

Bira alkolizm çok tehlikeli ve uyuşturucu bağımlılığı. Onları sık sık karşılaştırılır, çünkü her iki tür de çok hızlı gelişir ve tedavi etmek zordur. 0,5 l, bu zayıf bir alkol bulunan aynı miktarda etanol, 50 ml votka. Ama sonuçta, birçok yarım litre çok küçük bir hacim, hangi onlar bitmiyor. Bu, ahlaki bir kişi inanıyor iflah olmaz bir ayyaş olur , çünkü böyle bir olgu, o kişiler sadece içki ile yüksek eğimli.

Kötüye bira oluşumuna yol açan, büyük bir göbek. Özellikle bu sonucu karbon dioksit ve kolalı bağlantı. Onlar tahriş mide duvarı, büyük ölçüde artırmak için bir iştah. Aşırı kilo aynı olumsuz etkileyen cinsel yetenekleri güçlü seks için tehdit, gelişimi, diyabet (şeker hastalığı azaltır, sinir uçlarının duyarlılık) ve azalmış sentez cinsel hormonlar (doğrudan etkileyen ereksiyon ve boşalma). Diğer sonuçları kabul olabilir:

 • Hepatit ve pankreatit
 • Nöropati
 • Patoloji omurilik
 • Bozukluklar, görsel ve işitsel sistemler
 • Beyin hücreleri ölüyor

Oldukça sık, erkek, son derece tiryakisi chmielna içki, ilerleyen dönemlerde umursamazlık ve donukluk. O çok etkiler, sinir sistemini vermeden normal düşünmek bozar bellek. Önce kendini psikolojik tarafı bağlı, ve sonra fiziksel. Ve eğer ikinci bir neden, ama mücadele ile ilk çok zor.

Yararlı dozaj

Modern bilim adamları tarafından kanıtlanmıştır yaklaşık 2,5 litre bira haftada bir zarar vücut olamaz anlamına gelir, ve kudret hiçbir şekilde etkilemez. Kim içti daha 7 litre haftada 2 kez daha sık geliştiğini, felç, ve kadem ölümcül. Ama dikkat kalesi içecek, kilo bir adam kendisi. Birisi için ve 3 lt çok zararlı olabilir, ve başka bir 2 kritik olacak. Tercih vermek daha iyidir karanlık sınıfların, çünkü bunların içerdiği daha fazla demir.

Hatta alkolsüz türleri içerir şerbetçiotu, hangi öne phytoestrogens, bu nedenle onları da istismar edilmemelidir.

Eğer bir şeyler içmek, bir seferde 1 litre bira siz kendinize 20% günlük gereksinim B2 vitamini, yanı sıra %30 oranında c vitamini, B6 vitamini. Ayrıca, bu doz olacak iyi bir vazodilatör etkisi ile karşılaştırılabilir egzersiz, ne zaman kan dolaşımını geliştirmektedir yükler. Başlamak içmek daha iyi gibi, daha sonra, ergen ve gençlerin çok yüksek bir oran kazanmak için kısırlık.

Yemek tarifleri, fon artırmak için libido ile bira

Sonra gördük nasıl bira etkiler kudret ve nasıl bu etkileri tersine çevirmek için olumlu bir şekilde, bazı ipuçları vermek nasıl bir içecek yapmak için gerçek bir çare. En etkili kudret tarifleri şunlardır:

 1. Satın doğal bira (raf ömrü en fazla 2 hafta), yağlı ekşi krema. 300 ml köpüklü bir içecek ekleyin 200 gr süt ürün, sonra iyice karıştırın. Kokteyl içecek bir gün. Bir hafta boyunca içmek için en fazla 2 porsiyon
 2. Büyütmek için, kudret bira ekleyebilirsiniz baharat. Alın 1 lt sıvı, rulo içine birkaç çay kaşığı şeker ve limon kabuğu rendesi, biraz tarçın ve karanfil. Karışımı alınır kısık ateşte, sonra kaynama (hemen, o yüzden önceden hazırlamak daha iyi) ekleyin çırpılmış köpük kadar şeker ile yumurta. Ateş tutmak kadar içki olmaz kalın
 3. Bir başka popüler tarifi – bira bıldırcın yumurtası. İsteğe bağlı olarak, bu bal ekleyin.

Oldukça sıradışı bir çanak etki gücü artırmak için olabilir çorbası bira. Bunu yapmak için, haşlanmış 1,5 litre bira ile ekmek kırıntıları, sonra kıyafet, ona değer şeker ve yumurta sarısı ekşi krema (400 gr 3 yumurta). Zevkinize göre ekleyin tuz, şeker, baharat.

19.09.2018