Kudret sigara: sigara gibi etkiler potansiyel var mı?

Kudret sigara — bu kısmı erkek sağlığı eğilimli bir zararlı etkileri, tütün. Tütün dumanında bulunan çok sayıda kanserojen madde, her biri ciddi bir hastalığa neden olabilir, tüm insan sistemleri arasında değişen, alerjik reaksiyonlar ve biten ortaya çıkması, kanser hastalıkları, bazı işlemler karaciğer veya kalp patolojileri.

sigara ve kudret

SORUN NEDİR?

Tüm modern araştırmalar gösteriyor ki sigara zararlı etkiler kudret erkekler.

İktidarsızlık belirlenir doktorlar gibi erkeklerin yetersizlik, egzersiz, cinsel ilişki. En sık görülen belirtileri bu hastalığın, azalmış libido, boşalma ihlali, üretimi azaltmak, erkeklik hormonu.

İktidarsızlık bir hastalıktır kalıcı, bu nedenle erkeklerde bu durum en olumsuz duygular.

Doktorlar, sayısı, kullanılan sigara, herhangi bir özel rol oluşumunda iktidarsızlık. Yani sigara gibi etkiler potansiyel var mı? Damarları işte olan bu.

Sigara dumanı içerdiği nikotin ve reçine. Süreç sigara çok kötü etkiler, vasküler sistem insan. Ne zaman bir kişi sigara içiyor, karbon monoksit, serbest duman, engeller, vücudun oksijen alma ve bu, sırayla, olumsuz etkiler ve dolaşım sistemi. Nikotin damarları daraltır, vücutta sigara, spazm oluyor. Gelişme aterosklerotik hastalık, kırılganlık ve tıkanıklık hepsi neden olan nikotin, bu olur yenilgi doku kalp kası ve beyin.

Bilim adamları ve doktorlar tek böyle bir etkisi sigara kudret:

  • distoni damarları (ereksiyon durumu belirlenir ve sesi damarları);
  • görünüm plaklar ateroskleroz damarlarda (plaklar normal doku doldurma olmuyor, yani ereksiyon olur);
  • düşük düzeyde hormon üretimi yetersiz cinsel aktivite (eğer cinsel yaşam sadece bir kongre, endokrin sistem çalışmaz tam güç).

Bu yüzden sorunun cevabı etkiler mi sigara kudret, pozitif.

İLİŞKİ TÜTÜN SİGARA VE İKTİDARSIZLIK

Erkekler için tehlikeli bir sigara, çünkü sperm kalitesi değişebilir. Azalır, sperm kalitesi, yol değiştirmek için, genlerin, ve bu, sırayla, neden olabilir sapmalar gelişimi ve konjenital yavru.

Etkileri, sigara da süresi ve kaliteli bir cinsel ilişki. Bilim adamları, sigara, kişinin cinsel ilişki oluyor yaklaşık 6 ayda bir kez ise sigara içmeyen bir kişinin cinsel aktivitesini birkaç kat daha yüksektir. Ortalama cinsel ilişki süresi, sigara içenler, erkekler, yaklaşık 4 dakika. Kayda değer ve cinsel doyum: sigara içmeyen çiftler daha memnun ve mutlu bir süreç, daha fazla sigara içen.

Sigara ve kudret birbirine bağlıdır, yani eğer bir erkek sigara içen bir sürü, ve cinsel sorunların çok olacaktır. Ve hatta bu durumda akıl, bazı bilim adamları maksimum etkisi, sigaranın cinsel gücü 35 yaşından sonra gençlerin de mal düşünmek: iktidarsızlık bağlı gençlik veya olgunluk. İçin sigara her yaşta tehlike var olsun damar hastalıkları, yayılabilir ve kumaş erkek cinsel organı.

Hemen hemen herkes seviyor duman bozulması ve hormonal arka plan, basınç azalır, cinsel organ.

Bu fazlalaştı ki en büyük tehlike iktidarsızlık bir erkek, var olan mevcut hipertansiyon. Yüksek basınç ile birlikte zehirli reçine ve nikotin zararlı bir hareket cinsel fonksiyon.

KURTARMAK İÇİN NASIL KUDRET?

nasıl geri kudret

Sağlık çalışanları bu soruya cevap net: düzeltme için sigarayı bırakmak gerekir. Buna kanıtlayan çalışmalar var ki, eğer bir sigara yaklaşık 7 saat önce cinsel ilişki için yeterince güçlü değil, sigara, kudret artacak. Ama tamamen zevk için erkek gücü gerekir kategorik bırakın bu ölümcül alışkanlığı.

Ancak, eğer hastalık aşamasında ihmal, tek bir feragat tütün geri getirmeyecek ' de eril güç, ama bu bir ilk adım olacaktır geri.

Eğer kişi sigarayı bırakmak sigara, getirmez ona hemen sağlıklı bir kudret, çünkü reddi tütün — karmaşık bir süreç. O ortaya çıkabilir stres ya da psikolojik sorunlar: sinirlilik veya sinirlilik, saldırganlık veya apati. Böyle bir ortamda cinsel yaşam çok keyifli. Ama üzerinden 1,5 ay iş damarları normal, görünür doğru, sesi ve ritmi onların işi bu hale fark ve cinsel değişiklikler: ortaya daha sert bir ereksiyon süresi de artıyor, cinsel ilişki, libido olur, ifade daha güçlü.

Erkekler iyileşme döneminde kudret hatasında bulunan tütün, istismar etmeyin uyarıcı damar tonusu, örneğin Viagra ya da onun analogları. İnce kan damarları uzun bir süreç sonra içilir alan unpredictably davranabilir.

Her bakım alma sağlık hakkında erkek mi olduğunu anlamak memnun sevdiğim kadın ve tam ve sağlıklı bir çocuk doğru bir seçim oluşur reddi ile kapaklar alışkanlıkları. Çünkü olumsuz etkisi, sigaranın cinsel gücü tartışılmaz ve bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

20.09.2018