Normal bir kudret ve 60 yıl

Yetişkinlik kaydetme erektil fonksiyon olur güncel tüm erkekler, istisnasız. Bunun nedeni, doğal yaşlanma süreci, vücudun. Eğer 35-40 yıl testosteron tarafından üretilen yeterli miktarda, 40 yıl sonra onun üretimini yavaş yavaş azalır ve 60 yaş ile azalır neredeyse hiç bir yarıya, spermlerinin daha az hareketli, testisler küçültülür, orgazm olur, daha az belirgin.

Nasıl geri kudret 60 yıl. Bu soru ciddi bir yaklaşım gerektirir, çünkü yetişkinlikte her erkek zaten bagaj belirli hastalıklar. İlk acı, kalp ve kan damarları. İçin mümkün olduğunca uzun süre kalmak için inşa, kesinlikle devam etmeliyiz, aktif bir yaşam tarzı yol, ama zaten böyle olmamalı dikkatsizce katılmak için spor salonları. Kuvvet egzersizleri kalmak zorunda kaldı.

İyi bir kudret,teminat, mutlu bir hayat

Bu yaşta çok iyi tüplü dalış, yürüyüş, yoga, fitness. Sabah şarj ve duşlar – bu en az bir de verecektir neşe. Revizyon diyet ve ekleme vitamin ve eser elementler biri olarak yollarını geliştirmek, kudret 60 yıl sonra. Fazla olabilir ve tedavi uzmanı-seks terapisti. Bazı profesyonel ipuçları kurabilmek için ideal bir aile ve vermek için yeni bir itme gelişiminde samimi bir yaşam. Taze taraftan bakmak her zaman yararlıdır.

Egzersiz

Aerobik egzersiz boyunca kan dolaşımını teşvik etmek için hangi olmadan imkansız bakımı normal bir ereksiyon. Bu egzersiz için iyi, tüm kalp-damar sistemi. Doğru nefes alma, kullanılan eğitim sürecinde, olumlu etkiler, tüm organlar gibi olur oksijen takviyesi.

Özel egzersiz için kasları pelvis. Erkek işeme sırasında denemek zorunda işlemini duraklatmak için. Tekrar bu egzersiz günde birkaç kez, o kasları güçlendirecek önemli ölçüde.

Yoga dersleri vermekteyiz psikoterapötik etkisi, bu son derece yararlı.

Özel bir mini-egzersizler bir dizi etki gücü artırmak için:

  1. Pulluk. Muhtemelen herkes hatırlar gibi okul spor salonunda gerçekleştirmek zorunda ama önce. İşte başlangıç bu egzersiz kısmen benziyor. Konumundan sırt üstü yatarken bacak yavaş yavaş yukarı yönlendirilir sonra başını. Pelvis çıkıyor yerden. Vücut pozisyonu tarafı hatırlatıyor pulluk. Böyle bir pozisyonda kalmak zorunda on saniye. Mezun olduktan sonra egzersiz olamaz, aniden kalkmak.Egzersiz hiç tahammül yok.
  2. Kobra. Yalancı bir konumdan karın yavaş yavaş başını yükseltmek ve vücut bel. Hepsi ilham. Denemek gerekir en geriye viraj. Bu poz için denemek gerekir dondurma 20 saniye.
  3. Yay. Egzersiz yapıyorsanız pozisyon yüzüstü. Dizlerinizi bükün ve denemek ve yakalamak için kendi elleriyle yavaş yavaş çekerek gövde ve baş yukarı. Sonra, güçlü bir gerginlik, başlangıç pozisyonuna dönün.
Kobra

Bu tür egzersizler tedavi edilmelidir çok ciddi olarak kaçınmak gerekir yaralanma ve kas germe. Olamaz, çok fazla çalışmak, süresi her egzersiz olmalıdır kaka bir adam. Önce bunların uygulanması tavsiye edilir iyi kasları ve eklemleri ısınmak, her zaman bunları gerçekleştirmek için aç karnına. Eğer daha iyi olacak sabahları ya da yatmadan önce birkaç saat. Ve bir başka önemli ayrıntı: başlamadan yürütmek için karmaşık danışmadan bir doktor.

Artırmak için nasıl, iktidarı 60 yıldır yardım diyet

Sağlıklı yaşam için yeniden gözden geçirilmesi gerektiğini, beslenme. İyileştirme gücü bağlıdır, doğru beslenme. İlk etapta, erkekler için 60 yıl lazım düşürmek içeren gıdalar kolesterol. Takılması duvarlara damar ihlal kan dolaşımı, derhal tepki kudret. Bu demektir ki, tereyağı, yağlı peynirler ve süt ürünleri hariç diyet. Aynı şeyi kullanabilirsiniz, daha düşük oranda yağ içeriği. Hiç diyet yağlar göz ardı edilemez. Ayrıca, gerek alımını azaltmak, tuz.

Günlük norm geçmemelidir 6-7 gram. Tuz, kan basıncını artırır, teşvik gözaltı vücutta sıvı açan ödem bacaklarda. Bu davranış, büyük bir yük, böbrek. Kurtarma kudret 60 yaşından sonra yapılacak çok daha etkili bir adam kurtulmak için aşırı kilo. Bu kolay bir görev gibi solan testosteron sentezi yer işgal östrojen teşvik yağ birikimi, ve bu ne olursa olsun, güç. Yani, doğru ve ılımlı bir güç lazım ayarlamak öğrenme süreci obezite vücut.

Özel durum diyet beyaz ekmek ve zengin hamur işleri, tatlı, füme ve akut metabolik süreçleri geliştirmek için yardımcı olacaktır

Daha aynı yerine sevilen yiyecek. Unutmak zorunda, makarna ve patates. Onları yerine gelmelidir sebzeler – çiğ ve haşlanmış. Mümkün olduğunca daha fazla. Sıkışmış yağ, onlar yerine getirebilmek için bir rol garnitürleri. Buğday, haşlanmış pirinç ve mercimek de çeşitlendirmek gündüz yemek. Hepsi bu değil sınırlama. Yağlı et de bırakmak gerekir geçmişte. Onu yerine gelmelidir yağsız sığır eti veya dana eti (domuz eti hakkında gerek unutmak sonsuza kadar), ve en iyisi git tavuk eti (sadece ördek) - tavuk, hindi veya tavşan.

Günde bir kez öğle yemeğinde mutlaka masaya ispatlamak zorundadır sarımsak. Bu yararlı, her bakımdan! İlk olarak, o tanıdık ve lezzetli baharat; ikincisi, o kan incelir; üçüncü olarak, geri kudret. Ve hepsi bu değil yararlı özellikleri! O, yok eder, bakteri ve virüslerin, tümörlerin gelişimini engeller, uygulanan diyabet tedavisinde.

Dayalı sarımsak var, bir sürü tentürler, güçlendirmek kudret

Korumak için kalp zamanı girmek için diyet içeren gıdalar potasyum ve magnezyum. Listesi gibi ürünleri çeşitlidir. Bu yağsız et, balık, havuç, muz ve fındık.

Artan etki gücü büyük bir etkisi vardır, ana bir erkek iz mineral – çinko. Günlük oranı, çinko içeren kabak çekirdeği, – toplam 50-60 tane günde bu sorunu çözmek.

Artan kudret, erkeklerde 60 yaşından sonra gerektirir yapma, sürekli ve samimi bir yaşam. Bu yaşta yapmak zararlı büyük tatili. Oruç, bir ay boyunca kötü etkileyecek erkek sağlığı. Bu ona yardımcı olmalıdır bir bayan. Onun görevi dahil tezahürü aktivite gibi, yıllar içinde yavaş eş heyecanlı ve orgazm olabilir üzülecek, sadece durumu ağırlaştırmak.

Adama vermeyin neden «gitmek» ve analiz başlatmak başarısız

Denemek gerekir, birlikte anlamak, daha, eğer bu münferit bir olay. Belki hatırlatmak kocam için bir başarısızlık vardı ve bu genç yaşında, ne zaman kapılmış bir sorun. Önemli olan – seks olmalıdır, makul, düzenli. Hemen başvurmak için tıbbi ilaçlar-sistemini uyarıcı. Sadece bir eğilim için yetersizlik, cinsel ilişki, bir doktora başvurun. Geri kudret her zaman daha zordur, onu kaydedebilirsiniz.

Bu nedenle, bu aksiyom ise, normal bir durum, bu sonucu doğru yaşam tarzı. Kudret azalır eksikliği nedeniyle vücuttaki testosteron, bu konuda hiç bir şey yapamazsınız, bu doğa, ama güçsüz olan her erkek bu süreci hızlandırmak için kendi mantıksız eylemleri. Bu yaşa geldi, sigarayı bırakmak ve alkol kötüye. İçki, tabii ki, olabilir, ama alkollü içkilerin yerine iyi kırmızı sek şarap, yatarak kanepede yürüme yürüyüş.

Daha fazla adam olacak, hareket – daha iyi

Bu garanti durgunluk pelvis içinde. Aynı durumda, ne zaman başvurmak gerekir sistemini uyarıcı, ipucu almak gerekir doktordan sonra kapsamlı bir inceleme, bağımsız bir atama gibi ilaçlar neden olabilir üzücü bir sonuç. Ve kan basıncında artış – en hüzünlü bir seçenek.

Zencefil ve bal

İlaç için güç, esas olarak, geçerli tek ilke: sizin penise kan akışını artırmak, böylece duyarlılığı artırmak. Dezavantajı yardım ücreti. İktidarsızlık böyle bir ilaç, tedavi olmaz. Orada birkaç çeşit uyarıcı – hormonal ilaçlar, homeopatik ilaçlar ve fosfodiesteraz inhibitörleri (PDE-5). İnhibitörü olarak tanınan etkili bir araç olarak vermez enzim yok guanozin-monofosfattır için gerekli ereksiyon.

Halk ilaçları

Yardım et suları ve infüzyon de ereksiyon geliştirmek için.

Ginseng kökü – dayalı unutulmaz bir konaklama alkol tentür, kullanımı, hangi her gün bir içki içmek ister ulaşır sonuç

Zencefil kökü, zengin vitaminler ve iz elementler ile tüketilmesi tavsiye yenir. Bu olabilir, ve çay, ve baharat bir yemek, hatta turşu olarak!

Yararlı taze kereviz. Onu hiçbir şekilde pişirin. Yemiş sapı enerji katacak! Ama istenirse meyve suyu sıkmak ve suyu ile karıştırın diğer sebze.

Ceviz çok fayda getirecek ve kudret, ve vücudun bir bütün olarak. Onların tüketilebilir, hem de ayrı ayrı ve karışım bal ile.

Bal ve arı ürünleri gibi ilk yerlerden biri çözümünde erkek sorun. Bazı inanıyorum bu kestane balı, en faydalı, erkekler.

Artan kudret, erkeklerde 60 yaşından sonra bu bir kapris değil, bir heves! Bu ihtiyaç, hangi olmadan imkansız daha tam bir hayat.

20.09.2018