İyileştirme kudret - egzersiz güçlendirmek için ereksiyon

Tesis, özel bir egzersiz programı kolay çalıştırma ve çok çaba gerektirmez, onun en önemli kural düzenli. Ama tabi tüm reçete büyülü bir sonucu artırmak için garanti bile olmadan alma ilaç! İktidarsızlık tedavisi daha hiç bu kadar kolay olmamıştı – bir erkek bir sonuç elde basit egzersizler için kazanç ve kademeli iyileştirmeler sunar.

egzersiz artırmak için kudret

Avantajları ve dezavantajları

Fiziksel egzersiz geliştirmek için kudret, aşağıda açıklanan, mevcut erkek, her yaş ve fiziksel. Egzersiz yapmak kolaydır, kendiniz gerekmez koç, salonu katılmak gerekmez. Bu hızlı iyileşme ve artan moral.

Bu tekniğin avantajları çok. Temel

  • Güçlü kaslar. Bundan dolayı artacak üreme sağlığı.
  • Üretilen endorfin ve testosteron. Belki daha hızlı geri, vücut, geliştirmek tezahürü erkek güç.
  • «Çıkış» için adrenalin, kışkırtır ve stres. Ayrıca yapmak için tavsiye edilir artıran sağlık işitsel eğitim.

Tek dezavantajı, düzenlilik temelidir. Kazanç durumu kudret 50 yıl sonra da olabilir – yardımcı egzersiz artırmak için de dahil olmak üzere ereksiyon! Etkinliğini teyit sayıda yorumlar hakkında artırmada etkili erkek güç.

İlkeleri gerçekleştirmek

Egzersiz kurtarma için bir kudret gerekir gerçekleştirmek için doğru. Bunun için önerilen örnekler bulmak bir fotoğraf veya video (özellikle ev) – bu görüntüler nasıl doğru hareket tedavisi için hangi kurallar uymak için var ve bir öğüt vereceğim. Öncelikle ziyaret ve bir uzman koyacağız doğru tanı ve söyleyecek bir şey çıktı iktidarsızlık.

Yapın, fiziksel aktivitesini uygun herhangi bir durumda, örneğin:

  • Seçin, merdiven yerine asansör, hatta 5 veya 6 kat.
  • Yürüyüş yürüyerek iş.
  • Mümkün olduğunca daha fazla zaman yürüyün, değil binmek, araba ya da toplu taşıma araçları ile.
  • Şarj sabahları olmak bir alışkanlık.

Hissetmek zorunda değilsiniz, ağrı ve diğer hoş olmayan duyumlar. Fiziksel egzersiz yapın güçlendirmek için ereksiyon sorunsuz, temiz – kudret bu. İçin olumlu etkisi (kazanç) hareket için gerekli olan yavaşça, yavaş yavaş yük.

Doğru bir tedavi kompleksi erkekler için

Verileri en iyi ev egzersiz güçlendirmek için kudret ve onu geliştirmek gerçekleştirmek için önerilir, günde iki kez – sabah ve akşam. Takip değil, bir sürü yaklaşımlar, deneyin uygun koşulları yaratmak için, en ısıtmak ve vücudunuzun germek için potens artırmak, güçlendirmek ve geliştirmek.

Uzman çavuş adım

Sırt düzeltmek ve kollarınızı indirin vücut boyunca. Koymak onları bir kemer. Sorunsuz bir şekilde kaldırın, bükük diz ayak – önemli değil, sağ veya sol. Sonra yine yavaşça indirin onu geri, sonra birkaç saniye işlemek için aynı hareketi ikinci ayak.

Alternatif lunges, izleyin artan bir tempo. İlk kez gözlemlemek için tavsiye edilir, orta hız zamanı. Sürecinde bağlayabilirsiniz ev egzersizleri ile gülle, zaten yetenekli hareketleri.

Egzersiz için en uygun koşulları oluşturur geliştirmek, güçlendirmek ve geliştirmek için kudret erkeklerde. Ayrıca anında stabilize kan akışını cinsel organ, garanti, artan, artmış ereksiyon.

Taş

Başlangıç pozisyonu aynıdır, bir önceki ev egzersiz «uzman çavuş adım». Gerçekleştirmek için, hafifçe dizlerinizi bükün ve kalça kasları sıkın, tanıtımı, sanki bir arada tutmaya çalışıyorsun taş. Takip edin, bir nefes, adımları kadar, hissedene kadar, hafif bir yorgunluk vücutta.

Nedeniyle bu egzersiz için artırmak kudret evde daha iyi olur durumu anüs, onun iyileştirilmesi, güçlendirilmesi, üreme özellikleri, sağlanan istikrarlı fonksiyonları erkek genital.

Dört ayak üzerinde

Unutmayın, ev yapımı etkili egzersiz için artırmak ve kazanç güç olma gibi sadece durum tespiti yapan, bu yüzden dikkatli olun! Diz endişe gerekir zemin yüzeyi açıkça karşısında pelvis, avuç koyun, böylece yüzünü onlara oldu geçirmek için düz bir çizgi. Ayak çekin – bir ön koşuldur.

Dikkat kayma, vücut önce yavaş yavaş otururken kalça ve topuklar üzerinde. Eller bu kalmak gerekir düzgün. Tutun bu pozisyonda bir süre için, gibi bir duygu kasları gevşer, gerilir vertebra, gelir, kazanç sunar.

Egzersiz artırmak için cinsel nitelikleri erkekler uyarıyor durgunluk kan vücudun alt kısmında, pozitif bir eylem yüceltmek için güç. Isınmak eklemler, sırt, yapılır, ev yapımı hafif prostat masajı.

Kontrol kas kemer

Erkek dediğin dik durun, sırtınız dik, ellerimi gövde boyunca, dinlenmek ve izle hemen. Egzersiz için kudret (arttırmak için) yatıyor aşağıdaki eylemleri: yapmanız gereken, normal bir nefes alın ve dinlenmeye nefes verirken aynı anda kas gerilmesini anüs kadar. Sonra 4-5 saniye (ilk – kadar bekletin) sorunsuz nefes, rahatlatıcı.

Tekrarlayın egzersiz gerekir birkaç kez, ama yapmak unutmayın için pause nefes tamamen veya en azından kısmen geri kazandı. Önemli bir nokta! Kalça zorlanma zorunda değil çalışın incitmek sadece kasları anüs. İlk başta zor gibi görünüyor, ama zamanla bunu öğrenmek için iyi bir egzersiz sağlar anlık kazanç ereksiyon sayesinde bu koşullara.

egzersiz için kudret

Etkisi, kudret şudur: yapılır, ev yapımı, doğal, step-up güç masaj ve durum izleme, kas, üreme alanlarını, onu geliştirin.

Özel ağız kavgası

Bu jimnastik potens garanti güçlendirmek için pelvik. Kalça kasları sıkıştırılır ve kavrarsan, ne pahasına masaj prostat. Bundan dolayı belki de etkili bir şekilde tedavi edilebilir bir sorun evde.

Bacaklarınızı açın, biraz daha geniş omuz, sırt düzeltmek yapın ve daha sonra düzgün squat nefes yaratmadan güçlü bir gerilim (bu özellikle ilk birkaç kez). Ulaşan nihai hedefi, kollarınızı açın, mümkün olduğunca bacaklar arasında. Buna ek olarak, bazı küçük bir duraklama, sonra başlayın sorunsuz kaldırma, yeniden nefes. Dimdik oturan, hemen yapın birkaç sakinleştirici nefes-nefes, hızlı bir şekilde kurtarmak için nefes. Unutmayın yavaş yavaş artan bir çaba.

Kelebek

Sırtüstü uzanın. Dizlerinizi bükün hafifçe sıkın ayaklar kalça, oluşturmadan, gerilim. Avuç içi dokunun diz. Nefes verirken parmaklarınızı kullanarak güç el hareketleri. Biten, yeniden nefes çalışın azaltmak için diz birlikte, ama şimdi, karşı eller. Tekrarlayın egzersiz için kazanç en az 3 kez.

Eğitimi iyileştirmek ve geliştirmek için, erkek gücü, kolayca evde yapılır, gerçekleştirmek için gerekli olan sadece farkındalık. O trenler perine kasları ne derece olumlu etkiler artan kudret erkek ve istikrar ereksiyon. Ayrıca gerçekleştirilen eylem ile ilgili olarak el ve göğüs geliştirir, bu vücut parçaları.

Otojenik eğitim gereksiz olmayacaktır. Hedefleniyor, hızlı çıkarılması, sinir gerginliği, yorgunluk. Bir ev egzersiz artan nefes kontrolü. Giriş tavsiye edilir özel, rahat bir duruş, gözlerini kapak ve sıcak hissediyorum ellerini, durum etrafında hissetmek, nefes gibi, hayat gibi, bir gürültü biriken güç.

Egzersiz geliştirmek için kudret ve artırmak, sağlanan yüksek, kolay yapmak için evde. Onlar gerekmez, önemli malzeme ve zaman maliyetleri, garanti iyileştirilmesi, güçlendirilmesi, artan, durum, erkek, kullanılabilir herhangi bir yaşta ve herhangi bir ağırlık kategorisinde. Egzersiz için egzersiz gerekmez koç ve pahalı tıbbi araçlar, sık sık öldürüyor sağlık.

21.09.2018