Artırmak için bir araç kudret: yollar, vitaminler

Birçok erkek var iyi kudret kadar, otuz yıl, diğer — genç yaşta bile “taahhüt tekleme”, ancak, birinci ve ikinci tip her zaman arayışı içinde, tam olarak doğal korumak için para ya da getiri “savaş” durumu. Ve en sık yan etkileri nedeniyle, eşlik alımı “mavi hap”.

kudret erkeklerde

Etkisi, alkol, tütün ve uyuşturucu kudret

Alkol, tütün ve uyuşturucu kullanımı etkileyebilir cinsel aktivite ve cazibe erkekler için değil, daha iyi.

Uzun süreli alkol ve nikotin bağımlılığı denir başlıca nedenleri arasında, erektil disfonksiyon, hatta bir kaç ay sonra sigarayı bırakma ve alkol.

Çinko, L-arginin ve vitamin B, etki gücü artırmak için

Testosteron birincil hormon erkek vücudunda, bir “yöneten” kudret, hareket kabiliyeti, sperm ve seminal sıvı viskozite. Ayrıca bu hormon bağımlı libido erkek. Düşük düzeyde bile hafif neden olabilir, ciddi ihlalleri, cinsel yaşam ve döllenme yeteneği. Nedeni testosteron üretimini azaltmak olabilir bir sürü, ama en sıradan ve sık oluşan, yetersiz çinko, L-arginin ve vitamin B kompleksinin bir diyet. Ekleyerek gıda, bu maddeler, artırmak veya geri yüklemek için, testosteron üretimi.

Ürünler, L-arginin: yulaf ezmesi, kaju fıstığı, ceviz, yer fıstığı, süt ve süt ürünleri, soya fasulyesi, tohumlar, bezelye ve yeşil sebzeler.

Ürünler arasında çinko ile en etkili olarak kabul edilir, çiğ istiridye, kahverengi pirinç, hindi eti ve peynir.

B vitamini içerdiği yumurta, muz, avokado ve somon.

Stres etkilerini kudret

Stres neden olabilir, düşük güç. Yeteneği stres yönetimi — önemli bir kural geliştirmek için erkek güç. Burada belirtmek gerekir ki, tıbbi ilaçlar her zaman etkili değildir, ve çoğu durumda, tam tersi, yol zayıflaması, cinsel yetenekleri ve ihtiyaçları. Deneyebilirsiniz, stresle başa çıkma teknikleri, derin nefes alma, yoga ya da konuşma ile bir psikoterapist. Birçok durumda, ne zaman bir gerilim geliyor, libido normale döner, ne zaman stres azaltma gider başka yollarla, örneğin, diyet değişiklikleri, bu, başarı şansını artırır.

Bazı doğal ilaçlar kullanımı güçlendirmek ya da onarmak kudret.

Halk ilaçları etki gücü artırmak için

Ginko biloba en eski araçları olan, kullanılan bir çok yüz yıl için geliştirmek serebral kan dolaşımı. Ama en değerli bir bitki olarak kabul edildi bir yan etkisi olarak ereksiyon. Tam ilerlemesi kan akımı penis aracı aldı ve geniş bir popülerlik.

Sarımsak “arkadaş” kudret ile. Üç diş çiğ sarımsak, her gün ya da bir çay kaşığı soyulmuş soğan olabilir pozitif etkisi erkekler için yeteneği.

Astragalus etkili artırmak için sperm motilitesi. Pişirme, kaynatma almak gerekir 250 ml su ekleyin ve 30 gr kuru astragalus. Isıtmak için bir su banyosunda yarım saat kalana kadar yarısı sıvı. Bir içki için bu miktar bir gün için.

Kabak çekirdeği içeren uçucu yağlar ve esansiyel yağ asitleri, yanı sıra çinko çok etkili bir erkek bozuklukları. Bu en iyi doğal ev ilaçları geri yüklemek için erkek potens. Bunları tüketmek mümkün olması halinde, 5 yemek kaşığı bir gün.

İyi etkiler, testosteron üretimini ginseng. İnfüzyon kökleri bu bitki (veya damla infüzyon) kullanılır, günde üç kez, uzun bir süre için. Bu aracı geliştirir, bağışıklığı azaltır duyarlılık stres ve normalleştirir hormonal arka plan erkeklerde.

Azaltırken kudret (ilk aşamalarında ve ilk belirtisinde) iyi olur infüzyon karışımı otlar civanperçemi, hint kamışı kökü ve çemen otu ile hazırlanmış bir hesaplama 2-3 çay kaşığı hammadde ve yarım litre kaynamış sıcak su bir termos içinde ısrar 3-5 saat.

Cinsel sağlık en önemli şeylerden biri, tarafların bir adamın hayatı. Bu nedenle, önleme, cinsel dürtü azaltmak — teminat ve belirti sağlığı tüm vücut. Tüm doğal ilaçlar kullanmak gerekir sadece için önleme ya da bir başlangıç semptomları azaltmak için güç. Bir ileri durumlarda tavsiye için daha iyi bir doktora başvurun.

22.09.2018