Bağlı alkol ve kudret

Çok sık önce işgal seks aşık bir çift içti alkollü içecekler, düşünmeden nasıl üzerinde birbirine bağlı alkol ve kudret. Cevap bu ve başka bazı ilgili sorularınız için çalışacağız bu makalede.

Alkol rahatlatır adamı, ekler, ona güven, özgürleştirici. Ancak, unutmayalım ki, kullanımı alkol olabilir, eğer sadece kullanmak için çok küçük dozlarda.

alkol etkisi erkek aphrodisiaka

Dikkat edilmemesi durumunda dozaj ve kötüye alkol olumsuz etkiler erkek potens. Özellikle açıkça fark bu etki, alkolikler. Bunların arasında çok büyük bir kısmı erkek bir iktidarsız ya da ciddi sorunları var erektil fonksiyonu.

Anlamak gerekir, hangi prosesler erkek vücutta vardıktan sonra, içine alkol. Küçük bir miktar, bir o gerçekten yetenekli gevşer ve özelleştirmek için romantik bir ruh hali. Ancak, aşarak güvenli bir doz almak için olumsuz sonuçları sadece güç, ama aynı zamanda sağlık için genel olarak.

Geçerli olarak kabul edilir doz, eşdeğer iki kadeh şarap. Hatta küçük bir aşan bu miktar gerektirir ihlal işlevsellik kalp ve damar sisteminin diğer organ, cinsel bozukluklar.

Alkollü içecek-si olmak vücut üzerinde böyle bir etki:

 • Sonra emme kan, alkol, çok hızlı bir şekilde girer ve tüm organları. Etkileyerek merkezi SİNİR sistemi üzerinde, o kışkırtır kilit sinir uyarılarının azaltmak, paralel ve hassasiyet penis. Bu teşvik uzatma, cinsel temas.
 • Düşük hassasiyet seviyesi üzerinde olumsuz boşalma olarak sperm içerdiği için toksik bileşikler.
 • Eğer sahne zehirlenme oldukça ciddi bir kan akımı yavaşlar, inhibisyonu çalışmalarında tüm sistemleri iç organları, sırasıyla, ve cinsel de.
 • Ne zaman alkol, kan büyük miktarlarda acele uyarır genitalium organ. Sonucu bu olur, hızlı bir ereksiyon. Ancak, zaten bir süre sonra olur vazokonstriksiyon gösteren ters bir etkiye sahiptir.

Alkol gibi etkiler kudret

Çoğu erkek düşünmüyoruz utanç verici özledim bir şişe bira. Onlar bile farkında değil, ne zarar verirler, kendi sağlığı için.

Cinsel gücü erkekler sorumludur testosteron, erkek cinsiyet hormonu. İçin gerekli olan varoluşun kendisi güçlü seks. Ama ergenlik kadın cevap başka bir hormon – östrojen. Burada bir şey onlara ve süslü bir bira.

Koltukta erkek vücutta östrojen birikir eğilimindedir. İçeriği testosteron acımasızca azalır. Bu nedenle erkeklerde sadece tezahür kadınsı özellikleri, ama aynı zamanda gelişen iktidarsızlık.

Yanlış olduğunu düşünmek bira zararsız bir içecektir. Gerçekte bağımlılık bira neden daha az değil, daha güçlü bir içecek. Unutulmamalıdır ki, tedavi alkolizm, provoke bira, çok ağır.

alkol etkisi, kudret

Alkol ve kudret sonra erkeklerde 40-50

Alkol etkisi üzerinde kudret durum özellikle, eğer tüketmek, sık sık ve büyük miktarlarda. Olumsuz anlar bu büyümek sayısı arttıkça vücuttaki toksinlerin. 40-50 yıl bu süreç felaket olur.

Onu eşlik, aşağıdaki belirtiler:

 1. Öncelikle artık hayal erotik rüyalar. Norm olarak kabul edilir 1-2 rüya ile müstehcen ay. Bu nedeniyle düşük libido.
 2. Cinsel temas giderek hiçbir mantıksal tamamlandığında, boşalma, ya da önemli bir gecikme.
 3. Toksinlere maruz kalma, içerdiği alkol gelişmesine katkıda kayıtsız durum. Erkek olur kayıtsız konaklamanız boyunca geçerlidir ve seks.
 4. Alem kışkırtır kan damarlarında daralma, zayıflama lümen. Bu pompalar çıkması durgunluk pelvik bölgede kan ve, sonuç olarak, neden olan prostatit.
 5. Eğer bir adam kendini alır ve ortadan kaldırmaktadır zararlı alışkanlığı, göz ardı edilemez, tam bir iktidarsızlık.
 6. Etkilenen bir üreme sistemi. Sonuçları çok ağır hissediyor karaciğer hücreleri zamanla sadece ölmek.

Erkekler için olan alkolizm kronik sahne, heyecanlı ve deneyim, karşılamak, seks. 9 10 alkolikler kendilerini sonuçsuz.

Alkol kışkırtır erkek kaybını hortumu. Artık seçer partnerim için görülmesi gereken yerlerden giren şüpheli bağlantılar. Böyle bir eğilim yol açar artan riskler enfeksiyon, Aıds, HIV enfeksiyonları ve cinsel yolla bulaşan hastalıklar.

Kontrendikasyonları

Var durum ve yatkınlık, alkol kesinlikle kontrendikedir yemek ise:

 • ayrıca yakınları, hastalarının alkol ya da diğer bağımlılık;
 • orada diğer faktörler, sanki alkol sorunlarını aile içinde;
 • arkadaşları ya da ailesi endişeli miktarda alkol, tüketilen size;
 • toplam almışsınız daha fazla miktarda alkol, planlanandan önce bayram;
 • stok durumu alkol «sıcak bir ruh»;
 • düşünce alemi bir takıntı haline gelir;
 • sonra alkol tüketimini mevcut bir duygu kötüleşen sağlık durumu;
 • orada karaciğer hastalığı;
 • tanısı peptik ülser veya gastrit;
 • mevcut hastalıkları kalp-damar sistemi.

Neden içki seks önce

Neden bir erkek içer?

En sık yardım alkollü içecekler yönelen bu güçlü bir buçuk temsilcileri, insanlığın, var olan kötü bir cinsel deneyim. Onlar inanıyorum, kullanılmış olması biraz alkol, onlar daha çekici ve dayanıklı.

Durum erkekler için tercih içmek:

 1. duygularını, eşlik eden cinsel temas;
 2. yorgunluk;
 3. depresif durum ya da sinirsel gerilim;
 4. başarısızlık korkusu yatakta.
alkol gibi etkiler, erkek aphrodisiaka

Sık sık alkollü içki verir ters etki ve katkıda artırılmış durumda. Bu nedenle, bu bir yol olarak rahatlatıcı, önemli yeterince tartmak, onun artıları ve eksileri vardır.

Kullanmak için önce seks değil daha 30 gram alkol. Bu miktar oldukça başa damarlarının genişlemesine, yapılandırır süreci ve hızlı olacaktır canlılık deneyim.

Tavsiye yudum 1 yudum konyak kaliteli. Tüketilen bu içecek yok damarlarının ani daralma, bu nedenle hiçbir zararlı etkisi kalp.

Gerek yok, unutmak veya göz ardı aslında, hatta küçük miktarlarda alkol vardır, son derece istenmeyen bir etkisi sperm. Bu nedenle, planlama anlayışı, alkol izler tamamen ortadan kaldırmak.

Nasıl geri kudret kronik alkolizm?

Alkol bağımlılığı ciddi bir hastalıktır, başa çıkmak için hangi ile kuvvet altında sadece en alkollü. Onun samimi arzuları terk kötüye alkollü içecekler hiçbir şey çıkacak. Eğer kişi hazır almak o kadar zor bir karar olduğunu ve geri dönmek tam bir yaşam, o zaman sormak gerekir, danışma uzmanı.

Genellikle kapsamlı bir tedavi içerir:

 1. Mutlak ve koşulsuz yasaklanması kullanımı, her türlü alkol herhangi bir miktarda.
 2. Geçen tam bir anket. Gerekli derecesini belirlemek için organizmanın zehirlenme düzeyi lezyonlar genital sistem bozuklukları üreme fonksiyonları.
 3. Toksinlerin atılımı, hücrelerin ve dokuların. Yürütülen yoluyla bu ilaç.
 4. Dövme modu, uyku ve dinlenme. Sadece tam ve uzun süreli uyku tedavinin etkinliğini artırmak mümkün. Bir süre atılımı alkol bağımlılığı tavsiye almak için uzun bir tatil.
 5. Sonra vücut temizliği ve iletişimi sağlıklı bir yaşam için kurtarma erektil fonksiyon ve cinsel ilişkilerin normalleşme alarak başlamalıdır uyarıcılar. Onlar ile karakterizedir kısalık etkisi, şair onları almak gerekir başlamadan önce cinsel ilişki. Kullanmadan önce ilaçların önemlidir listesi, kontrendikasyonları ve danışmak alma olasılığı hakkında doktorunuza danışın.
 6. Son değeri kompleks önlemler geri verildiği terapötik bir diyet. Diyet içermelidir, çeşitli ve dengeli bir gıda. Tüketimi artırılmalıdır taze sebze ve meyve içeren bir çok sayıda vitamin ve mineral maddeler. Özel önem verilmesi, ürün bilgisi olan, bileşiminde çinko – eleman, yardımcı, kurtarma güç. Bu olabilir: deniz ürünleri ve fındık.
 7. Yaşam tarzı yapmak, daha aktif dahil etmek için günlük rutin bir yürüyüş açık havada mümkün spor. Bunu ortadan kaldırmak yardımcı olacak durgunluk kan pelvik organları.
 8. Kötü alışkanlıklardan kurtulmak. Sigara etkisi, vücuda en az zararlı etkileri daha alkol.

Sadece sıkı bir şekilde doktor tavsiyesi yol açacak bir başarı elde etmek ve normalleştirmek için yardımcı olur, cinsel yaşam.

Kurtarma erkek sağlık katkıda bulunabilir tarifleri, geleneksel tıp, çünkü burada sadece kullanılan doğal bileşenleri.

En etkili tarifler:

 • Bal ve soğan ile. Soğan tohumları ile karışık doğal çiçek balı, bağlar oranlarda. Aracı almak için 1 tatlı kaşığı günde iki kez. Etkili bu yöntem ve iltihapları, prostat.
 • Tentür sarımsak su. Eziyet, bulamaç 1 kg sarımsak. Koymak 3 litrelik cam şişe dökün ve oda sıcaklığında kaynamış su ile. Sıkıca kapatmak için plastik bir kap, şal, kağıt veya bez parçası koymak için karanlık ve serin bir yerde bir ay. Düzenli olarak bir şişe sallamak gerekir diye sarımsak değil mentitus dibinde. Sonra bir aylık bir süre infüzyon için hazır olacak. Onu almak gerekir, şu şekilde: bir bardak hafif ısıtılmış sütü ekleyin, 1 çay kaşığı tentür ve karıştırın. İçmek için bir kez aç karnına için.
 • Karışım bal ile ceviz ve suyu agav. İnce ince doğrayın ve 300 gram fındık, tercihen ceviz. Ekle 200 gram taze bal ve sıkmak yaprağı 50 gram suyu. Tüm malzemeyi iyice karıştırın, ekleyin, taze sıkılmış meyve suyu 4 limon. Bir kez daha karıştırın ve almak için üç kez günde 1 yk. kaşık yemeklerden önce.

Alkol hiçbir yarar vücut, bu nedenle durdurma seçiminizi bu şekilde benlik saygısı artırmak ve gevşeme. Eğer bir korku var aksiliklere samimi bir konuda daha görüşmek açıkçası bu noktada ortağı. Birlikte mutlaka üstesinden gelecektir bu tatsız anı. Sevgi dolu bir kadın her zaman bir yol bulur desteklemek güven onun bir erkek ve bir ihtiyacınız varsa, o zaman ona yardım. Ve alkol en iyi çare değil.

etkisi zararlı alışkanlıklar üzerine erkek aphrodisiaka

Yorumlar

Vyacheslav, 36 yıl

Üniversite yıllarında biz çok zaman geçirdim bir yurt. Kim böyle olmadı mı? Doğal olarak alkol dökülür nehir, ve hiç kimse hiç tehlikeleri hakkında. Bu süre bende kaldı, benim ilk ciddi hayranlık kızla tanıştık, birlikte yürütülen zaman, sık sık oturup ortak bir şirket. Seks hemen hemen her zaman geçti deprimitur alkol kafa. Ve yarın oldu.

Ben fark etmedim, alkol gibi oldu hayatımın bir parçası, hatta sadece bir araya geldi bir arkadaş ya geliyor dükkana, ben mutlaka alırdım bir şişe bira. Ve ben gibiydi bu bir trajedi.

Zaman geçti, ve ben fark etmeye başladı, bu bir içki seks önce, ben gaf. Ben korkar oldu bu ve içti her gün daha fazla. Seks her işe cinsellik olarak, uzun süreli ve kız tamamen memnun. Ve zaman ilerliyordu.

Düşünmeye zorladı durumda, ne zaman sokakta bir çocuk, yapılan geçmiş annesi, sordu ona yeterince yüksek sesle: «Anne, bu amca – ayyaş?» Ben farkında olmadan etrafına bakındı arama onur kırıcı öğe, sadece yanında kimse yoktu... bir Çocuk sordu bana. Bana da 29 yaşındaydı.

Eve geliyor, ben ilk iş aynada kendine baktı ve ilk kez gördüm, ben aslında görünüyorum. Farkındalık deldi beni elektrik çarpması. Zamanla ben zaten sıkı bir şekilde oturdu alkol, içme az 0,5 litre votka günde. Kız yok

Rehabilitasyon almıştır yaklaşık 8 ay oldu ama ben kararımı verdim bir fark yaratmak için, bu nedenle, sonunda işe yaradı. Bu noktada ben içmem zaten 6 yıl. Evli ve iki çocuk babası. Alkol kullanmıyorum hiç. Cinsel yaşam her şey mükemmel, aşk, iyi bir doping.

Oleg, 49 yıl

Ben ifade etmek istiyorum desteğini cam konyak. Hatta iyileştirilmesinde kudret olarak veya seks. Bu içki vardır güçlü bir etkisi vücut. O damarları genişletir, hızlı bir şekilde yardımcı olur, kan basıncı azaltmak, iştahı artırır, düzenli bir mücadele ile hastalık ve canlandırır.

Evet, ve yine evet, seks dozdan sonra konyak gerçekten niteliksel olarak farklı bir düzeyde. Önemli olan bilmek bir ölçü. İstismar, alkol ve küçük dozlarda alkol – ilaç olduğunu.

25.09.2018