Horseradish için kudret: özellikleri ve tarifleri tentür erkekler için

Hala bizim uzak ataları kesinlikle biliyordu horseradish için kudret erkekler için çok yararlıdır. Bir dizi araştırma doğruladı olumlu bir etkisi oluyor üzerinde erektil fonksiyonu ve cinsel istek.

Doktorlara göre, bir bitki gerçekten başa çıkmak için yardımcı olur iktidarsızlık, libido eksikliği ve hatta testosteron seviyesi düşük. Mücadele ED ile yardımcı olmak için mükemmel bitkisel çaylar, içecekler, alkollü içkiler, likörler ve balms yapılmış kök horseradish.

horseradish için kudret

Düşünün, daha fazla bir kompozisyon ve yararlı özellikleri kök, hem de öğrenelim hangi şifalı ilaçlar ondan pişirin.

Bileşimi ve özellikleri oluyor

Turp kök sık sık yemek. Hostes kıyafet kök sebze yemek vermek için görme keskinliği ve baharat. Şifa özellikleri hakkında bir bok biliyor hala bizim uzak ataları. Eski Rus erkek iktidarsızlık tedavi tentür kökü oluyor.

Yani, ne oluşan bitki? Bu kök içerdiği pek çok yararlı bileşen, yani potasyum, kalsiyum, sodyum, fosfor, demir. Ayrıca horseradish kaynağıdır, vitamin B1, B2, B6, B9, c, E, PP, c, tanen, lif, zengin ve flavonoidler.

Yararlı özellikleri oluyor:

 1. Libido artışı. Horseradish için halk hekimliğinde kudret kullanılan bir rastlantı değildir. Kanıtlanmış bileşenleri kök güçlendirmek için cinsel istek. Nedeniyle böyle bir eylem varlığı, potasyum, fosfor ve demir bir bitki.
 2. Artan güç. Turp kök için çok yararlıdır erkek sağlığı. Özü bu bitkiler çok eklenir cinsel uyarıcılar dahil olmak üzere ilaçlar.
 3. Antiseptik etkisi vardır. Kök bastırır üreme hastalığa neden olan mikroorganizmalar. Birçok hasta doktor tavsiye almak decoctions ve infüzyon bok bulaşıcı hastalıklar.
 4. Normalleştirme çalışmaları prostat. Bitki, içerdiği uçucu ve diğer maddeler, olumlu durumunu etkileyen uygulamaları işleyişi prostat kanseri.
 5. Bağışıklık artırılması.
 6. Normalleştirme reolojik özellikleri kan. Kanıtlanmış, turp kök önler bağ trombosit ve iyi yardımcı olur anemi.
 7. Güçlendirilmesi, damar duvarlarının, şiddetli şişme, çekilme, aşırı sıvı vücuttan, stabilize kan basıncı.

Ayrıca turp, dayanıklılığı artırır. Tentürler, kök izin ve hızlı bir şekilde kurtulmak için, asteni ve yorgunluk evde.

Yemek tarifleri

Kaynatma

Tüketilen turp tedavisinde erektil disfonksiyon çok yararlı bir bitki gibi hızla kurtulmak için cinsel bozukluklar ve stabilize çalışmalarını ürogenital sistem bir bütün olarak.

En kolay kaynatma horseradish. Bu ilaç pek çok olumlu yorum var doktorlar ve hastalar. Hazırlamak için ihtiyacınız almak için taze kök horseradish. Kurutabilir bir kök yok.

Tarifi:

 • Rendeleyin kök horseradish.
 • Almak için 4 yemek kaşığı hammadde dökün, bir litre ılık su.
 • Kaynatın, ilaç, kısık ateşte 15-20 dakika.
 • Serin.
 • Gazlı bez ile süzün.

Libido artırma ve dönüş için güçlü bir ereksiyon için yeterli olacaktır, al 100 ml suyu her gün. Ders – 30 gün.

Tentür

tentür horseradish

Tentür be – karşı etkili bir araç iktidarsızlık ve diğer cinsel işlev bozuklukları. Bunu kullanarak, hızlı bir şekilde dönmek için güçlü bir yükseltici ve cinsel istek.

Temel olarak ilaç kullanılan kök horseradish. Kullanılabilir kurutulmuş ve taze bir kök sebze. Çözücü, votka veya tıbbi alkol, önceden seyreltilmiş su ile 1:1 oranında.

Tentür hazırlamak horseradish için kudret kolaydır. Algoritma imalat şöyledir:

 1. Eziyet 30-40 gram kök horseradish.
 2. Dökün hammadde 400-500 ml votka/alkol.
 3. Ekle ile 30 gram şeker, 10 gram limon kabuğu rendesi, 3 gram kıyılmış zencefil kökü.
 4. İlaç koymak için cam kaplar.
 5. Israr buzdolabında bir ay. Ayrıca ısrar ilaç serin ve karanlık bir yerde, örneğin dolapta. En önemlisi unutmamak için zaman zaman sallamak ambalaj turp ile.
 6. 30 gün sonra ilaç almak buzdolabından ve süzün. İçin filtreleme kullanabilirsiniz sıradan bir gazlı bez.

Geri getirmek için eril güç almak zorunda 10-15 damla günde 2-3 kez. Süre yeme – 1-2 ay.

İçki, turp ve süt

İnsanlara, gebelikte alkol ve alkollü karışımların, dönebilirsiniz güçlü yükseltici kullanarak içki, turp ve süt. Bu ilaç neredeyse mümkün değil zarar vücut.

Pişirme araçları kullanılır taze kök turp ve süt. Tercihen ev yapımı süt, yüksek yağlı. Mağaza ürünleri kullanmak daha iyi değil, onu mevcut olabilir zararlı koruyucu maddeler ve tatlandırıcılar.

Hazırlanan sağlık, ilaç aşağıdaki gibidir:

 • Rendeleyin rendelenmiş horseradish.
 • Mix 4 yemek kaşığı kıyılmış kök ve 300 ml süt.
 • Getirmek için bir iksir kaynatın.
 • Serin.
 • Süzün kullanarak marley.

Artırmak için kudret, yeterince almak 100-200 ml bir içecek bir gün. Tedavi süresi ile sınırlı değildir.

Melisa, turp ve bal

İlaç horseradish ile ballı kudret de son derece yararlı olacaktır. Bu yardımcı gücünü artırmak, geri yüksek libido ve hatta başa hormonal eksikliği. Bu arada melisa çok yararlı olacaktır belirli bir prostatit ve benign prostat hiperplazisi.

Yemek için özel olarak kullanılan kurutulmuş turp kök ve sıvı bal. Kullanmak için en iyi buğday, ıhlamur, akasya, ahududu, peygamber çiçeği veya yonca bal.

Hazırlanan merhem çok basit:

 1. Eziyet 100 gram kök horseradish bir blender.
 2. Karışım içine 200-250 gram bal 50-100 ml limon suyu.
 3. Bir kez daha tüm iyice karıştırın.
 4. Serin bir merhem buzdolabında.

Geri getirmek için güçlü bir yükseltici yeterli olacak almak için 3-4 yemek kaşığı ilaç günde. Tedavi süresi ile sınırlı değildir.

Kontrendikasyonlar ve yan etkileri oluyor

turp ve faydaları

Kocakarı ilaçları gerçekten yardımcı erkek olan kötü duruyor üyesi veya eksik ereksiyon olur. Ancak, halk tedavi yöntemleri çağrılamaz tamamen güvenli.

Horseradish bir istisna değildir, ve de bir dizi var ve kullanımı için kontrendikasyon. İlk olarak, kök sebze kesinlikle yasaktır kullanmak varsa, ona alerji. Ayrıca, önerilen uygulama bitkiler varsa, yatkınlık alerjik reaksiyonlar.

Diğer kontrendikasyonlar:

 • Karaciğer hastalığı ve böbrek yetmezliği dekompansasyon olmak.
 • Akut pankreatit.
 • Yüksek asit ile gastrit.
 • Gastrik ülser ve 12 duodenal ülser.
 • Varlığı, iç kanama.
 • Yanık mukoza ağız.

Yan etkileri kullanırken iksir görünür nadiren. Aşırı doz doludur, alerjik reaksiyonlar, yanı sıra hafif bir artış kan basıncı.

Ayrıca ilaç horseradish neden olabilir mide ekşimesi, şişkinlik, bulantı veya kusma, kabızlık/ishal, karın ağrısı, anormallik, karaciğer ve böbrek. Önlemek için, tüm yukarıda belirtilen yan etkileri, yeterli uymak için önerilen doz ve tedavi öncesi doktorunuza danışın.

27.09.2018