Fındık için kudret: fındık, antep fıstığı, kaju fıstığı, çam fıstığı, yemek tarifleri

Cinsel gücü ve çekiciliği doğrudan bağlıdır, insan sağlığı, yaşam tarzı ve beslenme alışkanlıkları. Bağımsızlık için, ne sıklıkta bir adam seks, bilmesi gerekir, fındık gibi etkiler kudret ve daha yararlı bu kaynaklar afrodizyak yani onun için.

fındık için kudret

Kullanımı fındık

Fındık gerekli tüm maddeler için tam bir vücut çalışması: vitaminler, mineraller, uçucu yağlar, arginin, Omega-3 yağ asitleri, lif ve bitkisel protein. Tür ve çeşit fındık çok. Belirli bir doz içerdikleri maddeler olumlu etkiler erkek potens:

  • Çinko teşvik doğal testosteron üretimi;
  • Kalsiyum önler erken boşalma;
  • Fosfor artırır cinsel dürtü;
  • E vitamini miktarını etkiler ve kalite boşalmak;
  • Arginin aktive oluşumu nitrik oksit, bir gücünü artırır.

Buna samimi bir küre, fındık bağışıklık sistemini geliştirir, kontrol edecek geçerli kolesterol, bağlantı kurmak, bir iş, dolaşım sistemi ve temiz toksinlerin vücut. Ancak, sınırlama olmaksızın fındık tüketilmesi de değmez. İster kazanç kudret bu ürünler neden olabilir ve kilo artışı. Günlük oranı fındık erkekler için – 100-150 gram.

Ceviz

Liderlik konumunu listesinde en yararlı fındık için erkek güç işgal ceviz. Onlar gerçekten protein benzersiz bir kompozisyon yerine iyi bir porsiyon et.

Bu ceviz valle lindo konsantre çinko büyük miktarda oluşumu için gerekli testosteron. Korumak için norm seks hormonları, kaydetmek potens ve libido vücudun alması gereken yeterli norm bu elemanın. Bu nedenle fındık bulunması gerekir diyet, erkekler düzenli olarak.

Özellikle yararlı genç ceviz. Saldırgan sezon sonbahar başında yemek tavsiye edilir 10 «yeşil» fındık gün.

Badem ve hindistan cevizi

Eğer soru, hangi fındık sorunu çözecek erken boşalma, bu benzersiz, küçük hindistan cevizi, badem, ceviz. Özel uçucu yağlar bulunan bu fındık güçlendirmek, dokunsal, görsel ve işitsel duyarlılığı, teşvik, iş merkezi sinir sistemi ve hareket bir tür doğal afrodizyaklar. Arginin, fındık olumlu etkiler, kan damarları, sırayla etkinleştirir kan vücutta.

Çam fıstığı

En pahalı fındık, bu yüzden kullanımı çok yaygın değil. Ama önlem için dokunulmazlığının kaldırılmasını ve bakımı erkek sağlığı için yeterli haftada bir kez yemek için 100-150 gram ürün.

Fındık ve kaju

Fındık diğer türlerinden farklıdır fındık, düşük yağlı, ama birçok yararlı vitamin ve makrobesin onlar yoksun. Bu arada, türk erkekleri her zaman yemek için fındık o gün, bir planlama samimi bir yakınlık.

Antep fıstığı

Mükemmel bir katkı canlılar bira – fıstık. Yiyerek lezzetli bir incelik, çok az düşünmek, onun yararlı özellikleri ise antep fıstığı mükemmel bir gıda katkı maddesi için kurtarma güç.

Fıstık

En besleyici ve kalorili bir ürün arasında fındık – fıstık. Sık sık tayin menüsünde bir erektil bozuklukları, kısırlık tedavisinde ve prostatik hatırımda erkeklerde. Düzenli kullanımı fıstık kurtarır hormonal denge, aktivitesini artırır, sperm ve testosteron üretimini.

Yemek tarifleri

yemek tarifleri kek

En önemli avantajı, fındık önce diğer ürünlere gerek yok rahatsız ile pişirme – al ve ye ham. Lezzetli, basit ve yararlı! İsteyenler için, çeşitlendirmek onların günlük menü, çeşitli yemek tarifleri için yükselme kudret bazlı fındık. Çok büyük yararlı özelliklere sahip bir arada fındık, ekşi krema, bal, et, çeşitli sebzeler, meyveler, baharatlar ve baharat.

Fındık eklenir, salatalar, ana yemekler ve kokteyller, onları süsleyen pastalar ve tatlılar, onları kullanıyorum, bağımsız olarak bir atıştırma.

Doğal ilaç

En basit tarifi arttırıcı erkeklerde bir arada bal ile ceviz. Alıyoruz malzemeyi eşit oranlarda, karıştırın ve gemi buzdolabı. Bu tarifi tamamlamak kısmı zencefil. Artırmak için cinsel istek, kazanç ereksiyon süresini artırmak, cinsel ilişki için yeterli tüketilmesi 1 çorba kaşığı karışımı 2 günde bir kez.

Ceviz süt

100 gram kıyılmış ceviz (20 adet soyulmuş) dökün, bir bardak kaynamış soğutulmuş su. Vermek karışımı demleyin 3-4 saat ve filtre. Bu elde edilen ceviz süt ekliyoruz bal tadı ve mümkün olan sınırlama yok. Böyle bir içki için çok faydalı, genç erkekler gibi olumlu etkiler cinsel organların gelişimi.

Kokteyl ekşi krema ile

İyice düşürmek karıştırıcı 3 yumurta sarısı, daha sonra ekliyoruz onlara 250 gram ekşi krema ve karıştırın pürüzsüz kadar. Bu yüksek kalorili karışımı tamamlıyor 50 gram kıyılmış fındık ve yaprağı ince kıyılmış maydanoz. Elde edilen kokteyli içmek gerekiyor 2-3 saat önce samimiyet.

29.09.2018