Gibi uzatmak cinsel aktivite 50 yıl

insanlar

Nasıl oluşur cinsel uyarılma

Kudret çok ince ve karmaşık bir süreçtir. Oluşumunda yer aldığı birkaç farklı vücut sistemleri. Ortaya çıkması, cinsel uyarılma bağlıdır çalışması gibi sistemleri:

• Hormonal arka plan;
• Damarları;
• Kan dolaşımı;
• Sinir uçlarının.

İlk süreç devreye girer hormon sistemi. Orijinal aktivasyonu hormonu-testosteron. Yapar oluşmaya parçalanması, bir dürtü. Darbe geldiğinde hipotalamus. Bu aktive sinir uçları penis. Kökleri tahriş sistem erkek. Kan damarlarını genişletmek, kendi duvarları artar. Kan kasık arter geliştirilmiştir. Etkisi altında kan dolaşımı oluşur, doldurma corpus cavernosum penis. Cilt kapakları gerilir, penis artar. Zaman zaman ereksiyon oluyor sıkıştırma sfinkter mesane. Gerekli önlemek için seminal sıvı boşluğuna kesesi. Orgazm neden olan patlama testosteron prostat bezi. O görüntüler gizli seminal sıvı semyavyvodyazhie yol. Gizli karıştırılır cinsel hücreleri ve görüntüler üretra. Görünür boşalma.

Ayrıca oluşumunda kudret katılan medyum sistem. Psikolojik durum erkekler üzerinde bir etkisi vardır ve cinsel dürtü. Varsa, çeşitli psikolojik faktörler cinsel dürtü erkek azalabilir ya da şiddetlenir.

doktor

Neden bozulan cinsel uyarılma

50 yaşından sonra vücutta meydana gelen önemli değişiklikler. Vücutta zayıf metabolik süreçleri. Bozulma kudret nedeniyle gibi nedenlerle, gibi:

• Harici;
• İç.

Dış faktörler arasında, çeşitli nedenleri vardır. Ana etkisi vardır meslek erkek. Uzun süreli sandalyede oturur pozisyonda pelvik organları bozulur troficheskoe beslenme. Kan dolaşımı yavaşlar, oda oksijen azalır. Çalışma, prostat ve testis olmaz gibi. Bu önemli ölçüde değişebilir vücut ağırlığı. Artan ağırlık vardır da patolojik bir sağlık etkisi genital organları. Basınç altında aşırı yağ tabaka pelvik organların sıkıştırılır ve değiştirmek için kendi konum. Erkek acı değil, sadece kudret, ancak ve genel sağlık.

Dış nedenlerle geçerli ve değişen psikolojik durum erkekler. İş stresi, yüksek zihinsel yük, kavga, aile kötüleşmesine neden beyin. Erkek huzursuz olur. Ondan kaybolur cinsel dürtü. Nadir cinsel temas uygulamayın zararlı etkisi, kudret. Bu hastalarda gözlenen bozulma, kan dolaşımı küçük pelvis.

50 yaşından sonra kas iskelet erkekler zayıflıyor. Birçok hasta yapmaz ayrıca spor egzersizleri. Ne zaman bozulma kas oluşur cinsel güçsüzlük. Kurtarmak için bir kudret gerekir, aktif bir yaşam tarzı yol.

İç nedenleri bağlıdır, genel sağlık, erkek. 50 yıl sonra ortaya çıkan sorunlar ile çeşitli kurumlar veya sistemler. Birçok hastada kutladı kan basıncında artış, kötüleşen çalışma hormonal sistem bozukluğu değişim süreçleri. Ayrıca notları artan seyri kronik hastalıklar.

İç nedenlerle bağlanabilir ve çeşitli inflamatuar patoloji, üreme sistemi. Özel önem verilecek hastalıkları, prostat kanseri ve mochevyvodyazhim organları. Üzerinde gücünü etkileyen prostatit farklı nedenleri. Tehlike bir hastalık yatıyor kronik onun içerisinde. Belirtiler arasında büyük bir zaman aralığı. Birçok hastada gözlenen komplikasyon gelişimi, biri erektil disfonksiyon.

İçin kudret tehlikeli ve hormonal çöker. Bu tür ihlaller sık sık saptanan hastalarda, diabetes mellitus. Bu hastalıkta ihlal metabolik süreçleri periferik dokularda ve organlarda. İhlali değişim sürecinin neden zorluk işleyişi, prostat bezi ve hipotalamus. Oluyor hormon düzeylerindeki değişiklikler. Bir miktar testosteron diyabetiklerde önemli ölçüde daha az, daha sağlıklı bir erkek. Bu sorunu çözmek için yardımcı olacak deneyimli bir endokrinolog.

Tüm bu patolojiler eşlik eder, çeşitli belirtiler, dikkat etmek gerekir. Eğer görünen bir kudret, gerek nedenini ortaya çıkarmak için onun bozulma.

Teşhis hastanın

люди2

İhlal kudret 50 yıl gerekir zamanında profesyonel yardım aramak. Doktor yüklemek için yardımcı doğru tanı ve reçete olacak uygun bir tedavi yöntemidir. Tanısı için hastaya uygulanan ultrasonografi, alınır, çeşitli testler.

Başlangıçta tanımlamak gerekir patolojik değişiklikler kan çizgisinde bir insan. Hastalıkları genital bezleri hastanın kan miktarı artar, lökosit. Beyaz kan hücreleri sorumludur çıktı antikorların vücuttan. Normal bir durumda bir miktar beyaz hücrelerin az.

Ayrıca incelemek gerekir durumu genitoüriner sistem. Bunun için kullanılan ultrason. Ultrasonda tespit edilebilir etkilenen veya inflamatuar bir süreç ve dokularda. Eğer patolojik değişiklikler vardır, atanır, ek donanım muayene.

Doğru cinsel uyarılma yüklemeniz gerekir ve kompozisyon seminal sıvı. 50 yaşından sonra azalma testosteron sentezi sayısını etkiler üreme hücreleri ve kompozisyon gizli seminal sıvı. Eğer erkek fark görünümünü değiştirme eyakulyata, ona gerekli spermogramma.

Şüpheli ve inflamatuar hastalıklar, ürogenital sistem önerilir teslim çubukla üretra. Smear ebilmek var olmak çeşitli patojenik mikroorganizmalar veya ürünleri onların yaşam.

Eğer bozulma kudret olur, bir arka plan fazla patolojik süreçlerin, uzmanlar geçirmek için ek bir sınav.

Geliştirmek için nasıl heyecan

50 yıl sonra, uzmanlar, yürütmek, yıllık rutin muayene. Yaş ile çalışma organları yavaşlatır ve kronik hastalık geliştirilmiştir. Birçok hasta için tavsiye edilmez aktif bir cinsel yaşam. Genç yaşta durgun seminal sıvı bozulmasına yol açar kudret, 50 yıldır bu sürecin tam tersi olur.

Ayrıca tavsiye ayarlamak için aşağıdaki işlemleri yapın:

• Beslenme;
• Fiziksel aktivite;
• Pick up ve gerekli tedavi;
• Seviye vitamin ve minerallerin vücutta;
• Kötü alışkanlıkları bırakmak;
• Önlemek için güçlü sıcaklık değişimleri.

Erkekler 50 yıldır dikkatle egzersiz seçimi, onun güç. İçermelidir çeşitli vitaminler ve mineraller. Etki gücü artırmak için önerilir seviyesini ayarlamak çinko, kalsiyum, fosfor ve protein vücutta. Çinko için gerekli olan doğru ve uzun süreli bir çalışma, hormon sistemi. Düzenleyen producirovanie testosteron. Büyük miktarda çinko içerdiği buğday krupe, et, hindi, sedir fındık ve fasulye. Kalsiyum destek olur sağlık kemik ve eklem dokusu. Onun çok sayıda yer alan кисломолочной ürün.

Proteinli gıdalar artırır spermatogenez erkek. Ama dikkate komorbid hastalık varlığı. Bu tür gıdalar yasak erkekler, acı çeken, hipertansiyon ve kalp patolojileri.

люди3

Kudret bağlıdır ve hastanın fiziksel aktivite. 50 yıl içinde pek çok erkek neden maloaktivnyi bir yaşam tarzı. Artan hareketlilik olur da güçlendirmek için oksijen dokuların beslenme. Yeterli miktarda oksijen uzatır işi üreme sistemi.

Bir adamın 50 yıl içerisinde, eşlik eden hastalıklar, yapılmalıdır, onları tedavi. Tedavisi atanır kesinlikle yetenekli. Gerekir tam olarak uymak için doktor tavsiyesi. Bunu ortadan kaldırmak yardımcı olacak çeşitli olası komplikasyonlar yan etki.

50 yıl vazgeçmek gerekir çeşitli zararlı alışkanlıkları. Alkol içeren içecekler neden ihlal sperma. Oluşumu seminal sıvı bileşik. Ayrıca bu tür içecekler getirmez bozulması, kalp-damar sistemi. Varsa hipertansiyon, alkol içeren kokteyller tamamen kontrendikedir. Tesis genelinde de olumsuz bir etkisi vardır işe kan damarları. Ben aktif sigara içenler doldurma corpus cavernosum eksik olur. Kurtarmak için bu kullanarak tam nikotin bırakma. Varsa farklı bir sorun ile cinsel organları katılmak için tavsiye edilmez bir hamam veya sauna.

Tüm bu kurallar boyunca uzatmak cinsel işlev erkekler. 50 yıl kudret kolayca bozulur. Uyum, doğru yaşam tarzı mümkün riskini azaltmak zayıflama kudret.

04.08.2018