Onu yükseltmek için: yemek tarifleri için arttırıcı

Tabii ki, düşüş konuşan kudret, demek geçici bir olgu değil, ciddi bir hastalık, istediğiniz doktora ve ilk etapta öğrenmek için bir neden.

Geçici bir kudret etkileyen farklı durumlar. Bu kronik stres, fiziksel ve psikolojik yük, güçlü bir zihinsel kargaşa... Alkol ve tütün de olumsuz hareket, kudret. Sigara neden vazokonstriksiyon, bu da dolu bir azalma kan akımı cinsel organlar.

kudret erkeklerde

Eğer üzerinde düşürücü etki gücüne etkisi ne stresli bir durum, burada tarifi bir fırsat vermek için vücut dinlenmek: hafif bir masaj, yoga dersleri (özel egzersizler kan dolaşımını artırıyor pelvis ve genital), kokulu banyo. Halk tarifi: rahatlatıcı bir banyo için defne yaprağı. Brew yaprakları ve birleştirme infüzyon banyo, böylelikle infüzyon papatya çiçeği, alıyorsun yatmadan önce 15-30 dk. Ya da defne yaprakları dediğin soğuk suda 12 saat sonra da banyo diyorum.

Nedeni ise cinsel iktidarsızlık, çeşitli hastalıklar (diyabet, obezite, yorgunluk, kalp-damar hastalıkları), o zaman mutlaka önce tedavi için gerekli temel hastalığı. Diğer aynı durumda rahatlatmak ve güçlendirmek için vücut. Başlamak lazım ile normal güç kaynağı. Örneğin, erkekler için çok önemli bir protein yiyecek. Bu et, balık, yumurta - doğal afrodizyak.

Yemek tarifleri etki gücü artırmak için

Eski ve iyi bilinen bir tarifi - omlet. Daha fazla etki için, mümkün yağda pişmiş soğan ile. Soğan da arttırmaya yardımcı olur, cinsel aktivite, enerji verir vücut. Ayrıca, cinsel gücü erkekler artırır et, ama yemek için hiçbir şekilde mümkün değildir. Başka bir tarifi bu yemek testis koyun. Yavru onların yay ve ekle tavuk yumurta - lezzetli ve faydalı. Kafkasya'da bu bir yemek olarak kabul edilir saf bir erkek.

Eğer rahatsız et, balık yiyin. Taze, iyi pişmiş uskumru, et suyu, kerevit yardımcı olur artan cinsel güç. Garnitür - sebze, birçok farklı vitamin: pancar, herhangi bir biçimde, turp, şalgam, zeytin, havuç.

Cinsel aktiviteyi artırmak ve deniz ürünleri. İstiridye, Rapana, midye baharatlı sos olacak en son.

Ama unutma her zaman elinizin altında fındık, ayçiçeği çekirdeği. İçerdikleri E vitamini, bir çok destekler ... ... şekli. Ceviz, badem, susam – susam tohumu, Hindistan için tavsiye edilir tüketilen bal ile.

En lezzetli bir yemek tarifi size birçok halk kitaplarında bu karışımı bal ile ceviz. Hazırla eşit parçaya karışımı bal ve ezilmiş ceviz çekirdekler, al ile 30 dakika bir yemekten sonra günde 2-3 kez 2 çay kaşığı 3-4 hafta boyunca.

İncir var güney halkları için de kullanılır arttırıcı. Bir çare olarak görür, giderir güç, uyarıcı kalbin çalışması (bu çok önemli), karaciğer ve böbrek.

Var Transkafkasya halkları için de bir kazanç cinsel dürtü kullanılır süt ürünleri: ekşi süt, yoğurt. Çay, kahve de uyarıcı içecekler. Ve Transkafkasya onlar demlemek daha ilavesi ile çeşitli baharatlar: karanfil (bu arada, o kullanılan aynı amaçlarla ve Çin), toz zencefil, safran.

Orta Asya antep fıstığı olarak kabul edilir bir araç yükseltilmesi erkek güç ve sıkılaştırıcı kalp. Fransa'da tüketilen taze enginar etki gücü artırmak için, yanı sıra salyangoz - incelik birçok ülkede. Yunanistan'da zeytinyağı vazgeçilmez bir araç olarak kabul edilir zaman cinsel güçsüzlük: çünkü zeytin yağı ve zengin yağ asitleri ve güç verir, enerji ve cinsel organlar.

30.09.2018