Nasıl geri kudret: ilaçlar ve halk ilaçlar

Er ya da geç, hemen hemen her erkek bir sorun ile karşı karşıya azaltmak kudret ve sık sık nahoş bir sürpriz olabilir olmasını çok genç erkek. Güçlü bir buçuk temsilcileri insanlığın gücünü birçok sözleşmeler acele bir doktora ve bir cevap bulmak için soru nasıl geri kudret, bir arkadaş veya çevrimiçi. Aslında bir danışma uzmanı da yardımcı olabilir bu sorunun çözümünde ve yüklemek için neden bir sebep. En iyi nasıl geri kudret?

geri kudret

Nesne etkisi

Kurtarma kudret erkeklerde imkansız kurmadan nedenini cinsel işlev bozukluğu. Eğer düşük güç oluyor sadece birkaç durumda, belki de, bir erkek gerekiyor, ya da sadece dinlenmek stres rahatlatmak, ama sistematik bir azalma ereksiyon veya erken boşalma işaret iktidarsızlık, bir ciddi tedavi gerektirir. Ana nedenlerle etkileyen azalma, cinsel güç, aşağıdakileri içerir:

 • Endokrin hastalıklar.

Sık görülen düşüşün nedeni erkek potens, hormonal dengesizlik, hangi vücutta üretimini azaltarak erkek cinsel hormon, özellikle testosteron. Neden düşürülmesi bu hormon, sorumlu cinsel uyarılma ve ereksiyon fonksiyonu, - ebilmek var olmak farklı tümör etyolojisi, travma, kronik hastalıklar. Nedenini belirlemek azaltmak kudret ve atamak yeterli tedavi bu durumda, doktor-endokrinolog.

 • Eylem bazı ilaçlar.

Kudret sonucu olabilir bazı ilaçların alımı, baskıcı faaliyetleri sinir sistemi, özellikle ilaç alınır kontrolsüz. Bozulma ereksiyon ve azalmış cinsel uyarılma nedeniyle oluşabilir alımı antidepresanlar, sakinleştirici ilaçlar, yanı sıra hormonal ilaçlar, reçete tedavisinde onkolojik hastalıklar.

 • Hastalığın nörolojik bir karakter.

Patoloji ile ilişkili nörolojik bozukluklar da olabilir düşüşün nedeni erkek potens, özellikle eğer, onlar bozukluğu ile ilişkili kan akımı, omurilik ve beyin. Bu hastalıklar şunlardır:

 1. Epilepsi.
 2. Multipl skleroz.
 3. Sorun beynin kan dolaşımında.
 4. Parkinson hastalığı ve diğer bazı.
bu etkiler kudret

İktidarsızlık neden olduğu nörolojik hastalıklar, zor, meydan okuyan bir düzeltme çoğu bu hastalıkların tedavi edilemiyor, yetenekleri ve modern tıp sadece sınırlı yöntemler, yetenekli birkaç kolaylaştırmak, hastanın durumu.

 • Psikolojik faktörler.

Kudret arka planda sürekli stres, yorgunluk, kötü ilişkiler ile birlikte yaşıyor olmanız çok karakteristik erkekler için, özellikle de genç. Sık sık bozuklukları, erektil fonksiyon ve erken boşalma gelir ile ilgili çeşitli kompleksleri, belirsizlik, hayal, korku, istenmeyen gebeliği. Ayarlamak için böyle bir durum yardımcı olacak bir konuşma ile bir psikoterapist.

 • Diğer faktörler.

Kudret ile sorunlar ortaya çıkabilir, çeşitli yaralanmalar sonrasında, ameliyat sonrasında, sorunları ile ilgili olarak, ürogenital sistem, örneğin, sonra prostatektomi veya kaldırma varis spermatik kord. Ayrıca özel kudret sonucu olabilir kan damarları ile ilgili sorunlar ya da kalp hastalığı.

Ayrıca ciddi bir yan etkisi erkeklik var, zararlı alışkanlıklar: sigara, alkol, yanlış beslenme davranışı. Büyük ölçüde erkek potens bağlıdır, doğru yaşam tarzı, fiziksel aktivite ve ekolojik çevre,.

Zaten nedenini erektil fonksiyon tanımlamak gerekir bir uzman, o bir reçete ve doğru tedavi temelinde yürütülen tanı ve test sonuçları.

Çözmek için gerekli olan

Kudret olabilir gibi bir kerelik ve sürekli bir karakter için bu durum karakteristik belirtiler şunlardır:

 1. Azalmış cinsel dürtü.
 2. Zayıf ereksiyon ya da onun eksikliği.
 3. Erken boşalma.
 4. İndirimli hissi orgazm sırasında.

Belirtilen semptomlar tek tek ya da karmaşık bir adam, eğer uzun bir süre için gözlenir listelenen tüm belirtileri çalıştığınızda her zaman, cinsel temas, uzmanlar, iktidarsızlık, ve bu durum gerektiren acil tedavi sexologist veya doktor-andrologist.

Geri kudret aşağıdaki test yöntemleri:

 • İlaç ile tedavi edilir.
 • Fizyoterapi uygulamaları ve canlandırıcı bir masaj.
 • Halk ilaçları arttırıcı.
 • Danışmanlık seksolog ve psikolog.
 • Yaşam tarzı değişikliği, kötü alışkanlıklarını terk.

Hızlı bir şekilde tamir ve kudret ile mümkündür entegre bir şekilde kullanımı bu yöntemlerden, ama almak için en iyi tedavi sadece bir doktor olabilir.

ilaç tedavisi

İlaç tedavisi

Modern farmakoloji, sunduğu ilaçların etki gücü artırmak için, herhangi bir eczaneden bu ilaçları kollarının bütün vitrinler. Birçok ilaç gibi agresif bir televizyon ve basılı reklam herkesin dilinde, ama doktorlar her zaman uyarmak değil, körü körüne inanmak tanıtılan araçlara, çünkü ne bir reklam filmi değil anlatacağım olası yan etkileri ve contra endikasyonları. Herhangi bir ilaç etki gücü artırmak için olmalı, hekim ile verilen tüm bireysel hasta ve nedenleri, neden kudret.

Ne ifade eder afrodizyak

Bu afrodizyak geçerli para büyük miktarda doğal olarak, yetenekli, önemli ölçüde artırmak için gücünü ve kalitesini arttırır, cinsel ilişki. En etkili afrodizyak ilgili yapılan hazırlıklar temelinde dilleri bitkiler:

 1. Yohimbe afrika ağaç kabuğu kimin gördüğü en güçlü bir araç geliştirmek için kudret. Temel ilaçlar özü yohimbe önemli ölçüde geliştirmek ereksiyon ve cinsel dürtü artırmak, olası bir hızlı kurtarma güç.
 2. Kabak çekirdeği – uyuşturucu bulunduran kabak çekirdeği özleri, sadece gücünüzü artırır, aynı zamanda yetenekli bir dereceye kadar önlemek ve geliştirme prostatit artırmak ve vücudun genel direnci erkekler, çeşitli enfeksiyonlara karşı.
 3. Pelin – afrodizyak olarak bilinen eski zamanlardan beri, yağı, pelin yoğun olarak kullanılan etki gücü artırmak için, özellikle etkin bir şekilde yağı ile birlikte anason. Dayalı pelin üretilmektedir sayıda halk ilaçları etki gücü artırmak için.

Sıradışı bir yön tıp

Halk ilaçları etki gücü artırmak için her zaman bir zevk büyük popülerlik sayesinde, onların durumu, doğallık ve istenmeyen etkileri en aza indirmek.

Soruya geri nasıl erkek gücü, ve resmi ve alternatif tıp unanimi kabul için en iyi çare artırmak ve kurtarma kudret – ginseng. Dozaj formları dayalı ginseng yaygın olarak sunulan eczanelerde, ama eğer satın almak için fırsat var doğal kök, daha iyi yemek için kendinizi. Halk ilaçları tabanlı ginseng hazırlanıyor alkol bazlı, su veya bal. Geleneksel pişirme yöntemi tentür karıştırmak kıyılmış kök, votka böyle bir aracı olur hazır 40 gün sonra zerk karanlık bir yerde.

Kocakarı ilaçları da dahil çeşitli bitkisel çaylar ve tentürler, sarı kantaron, zencefil, kekik ve diğer pek çok şifalı bitkiler vardır.

halk yöntemleri

Kurtarma kudret halk ilaçları kullanmanın yanı sıra, çeşitli şifalı bitkilerin kullanımı içerir banyoları bitkisel balon, yanı sıra çeşitli yemekleri tarifleri. Örneğin, iyi bir etkiye sahip karışım, ceviz, incir, ıhlamur, bal ve beyaz üzüm, böyle lezzetli bir ilaç almak gerekir aç karnına bir ay boyunca.

Tamamen geri kudret halk ilaçları pek mümkün değildir, ama tümleşik bir terapinin bir parçası tüm bu yöntemleri çok iyi bir etkinlik.

Sorunun çözümünde nasıl bir hızla geri kudret, güvenmek gerek uzman görüşü, yalnızca o olabilir doğru tespit, kullanabilir miyim ya da başka bir araç. Arsenal yöntemleri oldukça geniş: hap, halk ilaçları, fizik tedavi ve diğer. İlk belirtisinde bir sorun potansiyeli olan bir değer değil, hemen kendi kendine ilaç ve kontrolsüz içme hapları, daha iyi bir doktora başvurun ve uzman yardım almak.

04.10.2018