Hangi erkek vitaminler seçmek için iyileştirmeler kudret?

Vitaminler alarak erkekler için geliştirmek için güç, sadece belirtileri ortadan kaldırmak, erektil disfonksiyon, aynı zamanda libido artırmak, bağışıklık sistemini güçlendirmek ve kurtulmak için psikolojik gerilim. İlk belirtisinde cinsel iktidarsızlık, tavsiye edilmez acele uygulama ile ilaçların merkez ve mekanik bir eylem. İlk muayene ve nedenini ihlalleri.

Bazen düşmesine kudret neden sıradan bir yorgunluk ve bitkinlik, sinir sistemi. Doğru seçilmiş bir kompleks yapabiliyor hızlı bir şekilde kurtarmak için erkek gücü ve geri memnuniyetini cinsel yaşam. Etkisini artırmak için aynı anda girmeniz gerekir diyet bir dizi ürün geliştiren bir kudret.

vitaminler için kudret

Türlü gerekli vitamin ve günlük ihtiyaç

İlk belirtiler gösteren, sorunları hakkında geçmişe dönük bir cinsel yaşam için uygulamak için en iyi doğal vitamin tarafından toplu kullanımı mevsimlik sebze ve meyve. Daha iyi onlar kendi arka bahçesinde, ama yaz sezonunda uygun ve satın alınan piyasada.

Kış değmez satın almak için yetiştirilen sebzeler doğal koşullarda. Yararlı erkek potens maddeler çok küçük, ama nitrat zararlı sağlık dolu. Soğuk almak daha mantıklı ecza kompleksleri, geliştirilen çalışmasını sağlamak için tüm vücut sistemleri. Erkekler için 18 ila 59 yaş, istihdam ve ortalama şiddeti zor bir zaman var norm günlük tüketim için gerekli vitamin.

Adı Önerilen doz günde
Tokoferol — E 15 ME
Calciferol — D 100 IU
Consectetuer veya Niasin (PP, B3) 20 mg
Tiamin — 1 1,9 mg
Folatsin — 9 veya Folik asit 200 mcg
Piridoksin — 6 2,2 mg
Retinol — A 1000 mcg
Askorbinki veya askorbik asit İle 78 mg

Odaklanarak, tablo ve bilerek örnek bir dizi vitamin kullanılan ürünlerde ortaya onların eksikliği erkek vücutta. Sıkıntısı telafi etmek için yardımcı ecza araçları ve dengeleme diyet.

Seçim hazırlıkları gerekir bağlı olarak, neden, neden, cinsel güçsüzlük. Onları tanımlamak için yardımcı olur, doktor seks terapisti veya ürolog tarafından bireysel anketler.

Değmez gezinmek için sadece olumlu yorumlar vitaminler hakkında ve kendi kendime onları reçete. Önleme eczane ilaçları da içmek sadece belirtilen dozlarda ve sınırlı bir ders.

Dikkat! Kontrolsüz vitamin alımı, sık sık olur neden fazlalığı ve neden ihlal sistemlerde erkek vücut.

erkekler için vitaminler

Etki mekanizması ve bakım ürünleri

Doktorlar, erkek vitaminler olarak adlandırılan maddeler, yetenekli olumlu etkilemeye copia sanguinis damar, tonda kasları, sinir sistemi, beyin ve ruh. Etkinleştirme onların günlük diyet yardımcı olur uzun süre tutmak için yeteneği ereksiyon ve iktidarsızlık önlemek. Her üründe ve sebze genellikle içeren çok sayıda farklı besin, ama özellikle zengin ne de bir bileşenidir.

Tokoferol (E Vitamini)

Tam bir cinsel hayat olmadan mümkün değildir, ana c vitamini için kudret, e vitamini kaynağı olan maddeler, tokoferoller, sunulan 7 çeşit. Onların ana işlevi, uyarıcı, cinsel bezleri ve kas faaliyetleri. Yetersiz olduğunda, tokoferol, vücutta eksikliği, erkeklik hormonu eksikliği, dürtü karşı cinse ve sonuç olarak, ereksiyon bozukluğu.

Olmadan E vitamini vücutta sindirmek değil diğer yağda çözünen kompleksleri, özellikle retinol içeren. Pürüzsüzleştirir zengin her türlü bitkisel yağlar, özellikle soya ve mısır tarlası ama ayçiçeği versiyonu bu bileşen en aktif formu. Ayrıca bir madde ile dolu yeşil kısımları yenilebilir otlar ve baharatlar.

Not! E vitamini tahammül yüksek sıcaklık 170 derecelik ve tahrip etkisi altında uv.

Tiamin – 1

Bu madde dahil tüm temel kompleksleri için tasarlanmış giderici psikolojik gerilim ve sinirlilik ortadan kaldırmak. B1 etkiler, orgazm, kas tonusu, erkeklerde, uyku kalitesini artırır ve stres. Vücutta içeriği azalır tedavisinde antibiyotikler, diyabet ve alkolizm. Eksikleri olabilir düzenli yenmesi:

 • fındık;
 • bezelye;
 • ekmek 2 çeşitleri;
 • tohumları;
 • fasulye;
 • kaş ve yan yemekler, tahıl tahıl.

Gerekirse hızlı bir şekilde zenginleştirmek vücudu erkek tiamin, doktorlar, reçete, kuru bira mayası. İçerdikleri 5 mg bu madde her 100 gram ürün.

Daha iyi tutmak için hazır yemekler için vitaminler kudret grup 1, uyulması gereken bir kurallar çok basit. Tuz, bakliyat ve tahıllar irmik daha iyi zaten gönderirken. Ekmek tercihen kızartma ve tüketilen taze veya kurutulmuş ondan kırıntıları, oda sıcaklığında.

Önemli! C vitamini 1 neredeyse tamamen tahrip olduğunda, derin dondurma ve ısıl işleme kullanarak sıcaklık 130 derece. Kaybı oluşturmaktadır %70.

Maksimum koruyarak yemekleri tiamin işlevi bir antioksidan. O azaltır zararlı bir etkisi kudret tütün ve alkol içecekler.

b vitamini

Folat veya folik asit – 9

Canlandıran düzeyde cinsellik ve memnuniyeti için cinsel ilişki folik asit doğrudan etkiler. Ama o artırır metabolizması ve kan teşvik, sağlıklı bir vücut ve daha iyi bir ereksiyon. 9 alınmalıdır erkekler planlarken çocuklar için kaliteli sperma.

Folik asit bileşeni:

 • ceviz, fıstık, fındık ve badem;
 • herhangi bir yeşillik (ıspanak, maydanoz, dereotu, yeşil salata);
 • sakatat;
 • tahıl, hububat;
 • soğan, kabak, havuç ve şalgam;
 • her türlü et;
 • kurutulmuş meyve;
 • mantar ve fasulye.

Fazla c vitamini ve 9 da mevcut yumurta sarısı ve süt. Eğer tedavi için kudret adam zaten atanmış eczane folik asit içeriği, diyet bu gıdalar azaltmak gerekir. Hesaplanırken, günlük tüketim dikkate alınmalıdır kaybı folik asit ısıl işlem sırasında 70-90%. Aşırı folat tetikleyebilir sinir bozuklukları, sindirim bozuklukları ve neden kesintileri böbrek.

– Askorbinki

Ana vitaminler erkekler için vurgulamak gerekir askorbik asit. O ilgilenmektedir sentezleme hormon sevinç ve etkinleştirmek için yardımcı olur bağışıklık hücreleri. C vitamini tonlama damarları etkiler, artan dayanıklılık ve esnekliğini artırır duvarları.

Askorbinki katılır, metabolik reaksiyonlar ve teşvik hızlı doldurmak için doku ve kan. Bu izin düzeyini artırmak kudret nedeniyle iyi bir hiperemi corpus cavernosum cinsel organ erkek. Bir bonus olarak kabul edilebilir özellikleri asit inhibe aktivite, adrenalin ve ateş, stres belirtileri. Lider ve içeriği bu madde, kuşburnu — 470 mg, 100 gram yenilebilir parçaları. İkinci sırada yer alır tatlı biber (kırmızı) 250 mg. Üçüncü pozisyon arasında bölünebilir, siyah kuş üzümü ve deniz topalak, 200 mg, 100 gr. Eğer erkek günlük bir diyet bu ürünler, ecza vitaminler etki gücü artırmak için ona ihtiyacımız var. Diğer kaynaklar arasında askorbinki:

 • brüksel lahanası;
 • maydanoz;
 • çilek;
 • ıspanak;
 • kırmızı lahana;
 • portakal;
 • dana karaciğeri.

Unutulmamalıdır ki c vitamini içeren et, balık, süt ve tahıl ürünlerinde çok az miktarda. O tamamen eksik yumurta, tahıl, un ve çoğu yağ, daha sonra sebze ve meyve gibi o da olsa küçük miktarlarda, ama her zaman mevcut. Askorbik asit aktif olarak yok edilir ile etkileşim sırasında metaller. Depolamak için kullanmak için en iyi pişirme sırasında emaye tencere.

vitamin D

Calciferol – D

Vitamin d için kudret özellikle gereklidir. Uyarır, eğitim testesteronlar bezleri ve teşvik değil sadece normalleştirme libido, ama aynı zamanda onu geliştirmek. Tüm ürünler var, onun bir parçası olarak, ilgili hayvan kökenli. Lider içerik deri için ve saçların uzaması — yağ morina ve tuna karaciğer.

Vitamin d aktive için gerekli kaliteli uyarma beyin merkezleri. Erkekler yağlı balık, 82%, tereyağı ve ev yapımı yumurta, belki de muzdarip, kalp hastalığı, ama neden sağlıklı bir cinsel hayat kadar, otuz yıl.

Önemli! Sentez deri için ve saçların uzaması vücutta artar maruz kaldığında, cildi güneş ışınlarına karşı korur.

Consectetuer – B3 veya PP

Nikotinik asit katılır, protein metabolizmasında ve süreçlerini geliştirir hücresel solunum. Etkisi altında, B3, vücutta geliştirir, kan ve gövde doku oksijen. Aynı anda aktif beyin, böbreküstü bezleri ve diğer bezlerin.

Consectetuer verme yeteneğine sahiptir kudret sağlayarak, tam bir gelgit penis dokulara kan ve kaliteli bir şekilde kan damarlarını genişleterek. Doğada besleyen adam, bu c vitamini, sistematik yemekler ve gösteri mutfağı sunmaktadır:

 • kuşlar;
 • sığır eti;
 • dana eti;
 • böbrek hayvan;
 • buğday tohumu;
 • pirinç kepeği;
 • maya.

Nikotinik asit için de geçerlidir, böylece sürdürülebilir vitaminler. O hemen hemen hiç tahrip pişmiş, dondurma ve depolama ve etkilenir oksijen, asit ve alkali.

Retinol (A)

Kaydetmek için erkek gücü gerekir her gün doldurmak için vücudun A vitamini miktarı eşit 1000 IU. Bu günlük oranı, sağlıklı bir insan için. Etki gücü artırmak için erkek gereklidir artırmak için doz 1500 IU.

Retinol — bu yağda çözünen vitamin, hangi hayvan ürünleri vardır, hazır forma ve bitkisel olarak mevcut pigment karoten. Onun temel kaynakları gösteren bir içerik mg 100 gram ürün:

 • kırmızı havuç 9;
 • karaciğer, sığır eti 8,2;
 • ıspanak 4,50;
 • karaciğer domuz 3,45;
 • kuşburnu 2,60.

Bitkilerde bu maddenin mevcut şeklinde pro-vitamin A ve retinol dönüştürülür sadece vurulduktan sonra insan ya da hayvan vücut.

6 (piridoksin)

Bu vitamin reçete geliştirmek için ereksiyon sırasında cinsel işlev bozukluğu ile ilişkili patolojileri, sinir sistemi. Piridoksin artırır ve metabolik süreçleri ve absorbe yardımcı olur yağ ve protein. Ne zaman onun eksikliği erkek huzursuz olur ve kötü uyur. Bu sorunlara yol açar, yatakta ve tırmandığı için olumsuz bir durum. Piridoksin kavrami, küçük bir miktar, hemen hemen tüm gıdalarda, buna yağlar. Tıpta geliştirmek için kudret sık reçete enjeksiyonları. İçeriğini artırmak piridoksin vücutta olabilir içmeden, her türlü sakatat, fasulye, salça, palamut ve darı.

vitamin kullanımı

Faydaları mineraller ve bunların kaynakları

Geliştirmek için vitamin kudret almak için tavsiye edilir aynı zamanda mineraller ile. Eczane kompleksleri genellikle içeren dengeli bir miktarda ikisi de var. Zenginleştirmek vücut bu maddelerin ve yaparak doğru bir diyet. Mineraller arasında özellikle yararlı için aktif erkek gibi olanaklar:

 • potasyum;
 • magnezyum;
 • selenyum;
 • çinko.

Onlar erektil fonksiyon geliştirmek, teşvik süreci ejeksiyon testosteron artıran libido, cinsel ortak. Onların etkisi artar, bu uzlaşma ile vitaminler. Ayrı ayrı almak bu maddeler işe yaramaz.

Seçim hazırlıkları gerekir bağlı olarak, hangi vitamin gerekli vücut. Önleme ve koruma erkek sağlığı, daha iyi içmek için kombine araçları.

Yetersiz bir madde satın almak zorunda monotherapies ile basit isimler (askorbik asit, retinol, balık yağı).

Sırasında vitamin alımını ortadan kaldırmak gerekir, risk faktörleri, kışkırtmak erektil ihlalleri. Sigara bırakma ve alkol, egzersiz ve sağlıklı bir diyet tutmak yardımcı erkek oyuncu gücünü önümüzdeki yıllarda.

05.10.2018