Güç arttırıcı erkeklerde: yararlı ürünler

Ürünler ve etki gücü artırmak için gerekli istemiyorsanız güvenmek, onun cinsel yaşam pahalı tabletler. Bir algı olduğu, tüm besin afrodizyak çok pahalı. Aslında öyle değil, önemli olan gereksinimi gıda – için o doğal ve içerdiği besin. Ayrıca, önemli bir vazgeçmek için zararlı kudret ürün.

ürünler ve etki gücü artırmak için

Gibi ürünleri seçebilirsiniz

Gıda etki gücü artırmak için ihtiyaç daha iz elementler, onlara bakın. Eğer ürün mevcut birçok vitamin, mineral ve yararlı asitler, onlar kendilerini olumlu etkileyen bir kudret. İşte liste, ana maddeler, içerdiği doğal ürünler ve yararlıdır erkek potens.

Mineraller

Dikkat edin ki, yemeyi seviyorum, bir sürü vardı, mineraller, artan gücü ve ereksiyon dengeleyici:

 • Çinko. Bu yapı tuğla testosteron. Yeterli miktarda çinko erkek mümkün olmayacaktır artırmak, kudret. Ayrıca, büyük miktarda, sağlıklı gıda ile çinko üzerinde olumlu bir etkisi olacaktır tüm sistem erkek vücut;
 • Krom. Geri yardımcı iyi bir pelvik bölgede kan dolaşımı için gerekli olan erkek potens. Ürünler ve krom ile iyi etkiler, durum prostat sağlamak, iyileştirme çalışmaları. Böyle bir yemek gerekir, dahil bir diyet, önlemek için, iltihabi süreçleri;
 • Selenyum. Güçlendirir ve damarları, kendi duvarları genişler. Ama cinsel sağlık erkekler doğrudan bağlıdır, ne kadar iyi çalışır kılcal corpus cavernosum penis.

Vitaminler

Unutmamak gerekir için gıda yararlı vitaminler ile doludur. Adama gerekli:

 • B grubu vitaminler İle, önlenmesine katkıda prostatit. Bağışıklık sistemine yardımcı üstesinden bulaşıcı patojenler. Erkek bezleri gereklidir bu vitamin için testosteron üretmek. Ayrıca, c vitamini unsurlardan biridir, yararlı için iyi bir kan dolaşımı;
 • B grubu vitaminler Yani Bu öğe hiçbir anında, ama yine de olumlu etkiler, kan dolaşımını üreme organları. Ayrıca, yoğunluğunu artırarak metabolik süreçleri prostat bezi. Ne önler, ödem ve inflamasyon, adenoma ve prostatit;
 • B vitaminleri Boyunca hızlı dönüş için cinsel güç erkek. Katkıda testosteron düzeyini, ne için ve vurmak bu liste;
 • B grubu vitaminler D. Çoğunu hacmi aldığımız güneş ışığı. Kışın erkekler geliştirmek için gücünü toplayıp, gıda ile iyi bir pay bu yararlı madde.

Ürün listesi

Listeler, hangi gıdalar katkıda erkek potens. Tabii ki, anlık bir etki beklenebilir. Gerek uzun bir süre dahil libido artıran gıdalar diyet fark için olumlu bir eylem.

Bazı gıda yemek ve seven erkekler, zaten eski zamanlarda ünlü bir afrodizyak olarak. Böylece, ortaçağ bayanlar nasıl biliyordu geliştirmek kudret koca deniz ürünleri akşam yemeği servisi yapılmaktadır. Geliştiren potansiyel özellikleri görüldü var, zengin, dengeli bir beslenme ve doğal ürünler.

İstiridye

Bu deniz var ün en güçlü afrodizyak. Şimdiye kadar daha iyi bir doğal ürün geliştirmek için kudret erkeklerde. Burada bulunan büyük miktarda çinko ve esansiyel amino asitler. Bu maddeler büyük ölçüde teşvik edilmiştir, sadece testosteron ve dopamin.

Bu hormonlar yeterince kısa bir sürede geliştirmek erkeklerin cinsel dürtü ve kudret. Erkek sağlığı için en yararlı «bahar» istiridye, göllerde bu süre bir yıl.

Çiğ istiridye – en yararlı ürünler geliştirmek için güç. Ama dikkat edin, sonra ısıl işleme aslan payını yararlı öğeleri kaybolur. Geliştirmek için tadı ve güvenli maruz kalma için tavsiye edilir gezdirip istiridye limon suyu.

Ne kadar ihtiyacım var bir istiridye, bir erkek ile ilgili bir sorun var kudret? En iyi zevk için bir fırsat ve güçlü bir şekilde yer almak için değil. Ürün ek besin kavrami somut insan sağlığı için yüzde cıva.

Balık

balık

Pisi balığı, gerçek bir deniz mine, vitaminler ve mineraller. Ancak, tutmak için tüm yararına bu balık değil, onu kızartma. Pişirme için uygundur söndürme veya varca.

Uskumru içerir gerekli bir erkeğin yağ omega-asit. Onlar için gerekli olan iyi bir düzeyde muhafaza testosteron ve stabilize kudret. Ayrıca, haşlanmış uskumru canlı sperm sayısını artırır ve sperm hacmi.

Genel olarak, seçerek balık erkek potens artırmak için, daha iyi durdurmak ve deniz türleri. Burada çok daha yararlı bir erkeğe maddeler. Özellikle yüksek konsantrasyon balık havyar. Ayrıca, isteğe bağlı satın almak pahalı havyar, somon ya da başka bir spawn. İstediğiniz eser almak mümkün olacak, hatta havyar pollock.

Şalgam

Doğal gıdalar, katkı ve kudret ve güçlendirmek için erkek sağlığı, bunlarla sınırlı değildir lezzetler. Yani, şalgam doygun vitaminler. Bu ürün sadece ereksiyon geliştirir, ama aynı zamanda kuvvet verir, için daha kolay yaşamak stresli bir durum. Özel bir etkiye sahip tohumları, şalgam, sıradan. Ayrıca şalgam iyi davranır haşlanmış olarak konuşan garnitür olarak et.

Et

Hayvansal yiyecekler daha fazla enerji verir, tepki geliştirir sinirler üzerinde tahriş edici. Kudret erkek, kullanın et, daha hızlı tepki teşvikler cinsel.

Ama, seçimi, çeşitli et, hatırlanması gereken bir tehlike kötüye hayvansal yağ. Bu nedenle, en iyi yağsız sığır eti, kuzu eti. İyi bu gereksinimleri karşılayan ve diyet et – tavşan, hindi, tavuk göğsü. Büyük bir değer için erkek sağlığı sahiptir ve av.

Kaydetmek için yararlı maddeler ve yağ yüzdesini azaltmak, daha iyi bir güveç veya uçmak et. Mükemmel bir baharat olacak, yeşillik bol. Abartmak ile tüketimi et de gerek yok. Vücut ağır, onu sindirmek ve yok gibi enerji, cinsel aktivite.

Fındık

Fındık tüketilebilir günlük, en önemlisi – aynı dozda bir zorlar ve yağ alma. Burada büyük oranda çinko ve magnezyum, vitamin grupları, E ve V. Bu madde mevcut fındık hemen hemen tüm çeşitleri.

Yok yavru ya da maruz fındık başka bir ısıl işlem. Ham getirecek bir erkek en fazla kullanım. Harika bir tarifi güçlendirmek için bir kudret haline salatası, fındık, elma, havuç ve pancar. Kullanabileceğiniz ince kıyılmış fındık, baharat, et.

Özel yararlı aşağıdaki çeşitleri fındık – sedir ve hindistan. Hindistan kullanabilirsiniz şeklinde bir baharat. Tüketmeyin, daha fazla bir tutam gün bu zehirlenmeye neden olabilir.

Deniz ürünleri

İsteğe bağlı satın almak için iyileştirmeler kudret sevgili taze istiridye. Uygun ve bize daha tanıdık karides, kalamar, midye. Aşçı deniz sadece birkaç dakika. Eğer aşmak için önerilen pişirme süresi, berbat değil, sadece tat, ama aynı zamanda tedavi edici etkiye sahiptir.

Çikolata

Bu ürün üzerinde çalışan farklı bir şema. Burada bahsedilen bu makalede, mineraller ve vitaminler. Çikolata çizer, kudret değil bu kadar organik, ne kadar zihinsel. O yol işçiliği hormon arttırıcı, cinsel aktivite ve arzu erkek. Bu yararlı olabilir, bir kudret ile sorunlar neden psikojenik faktörler.

Somut bir etkisi verecek sadece bitter çikolata, bileşiminde olduğu belirtilen en az %65 kakao. Çeşitli barlar ve sütlü çikolata için uygun değildir. Faydaları kudret olacağına az ama zarar şekilleri – ciddi. Ama kilolu birine düşman sağlıklı bir ereksiyon ve cinsel dürtü.

Bıldırcın yumurtası

Uygun hastalara, acı çeken, sıkıntı kudret ile. Her gün bunları yiyerek, hızlı bir şekilde libido güçlendirmek. Ne kadar adam taşımak mümkün birden fazla cinsel eylemler üst üste.

Çiğ bıldırcın yumurtası zararsız, bunların kullanımı neden olmaz bulaşmasını parazitler. Bu süre, gerektiğinde güçlü kudret, içme önce dört yumurta. Geri kalan zaman azaltmak için daha iyi bir addicting ürün elde etmek için çok fazla kolesterol.

Taze sıkılmış meyve suyu

En iyi kabak suyu. İyi olacak ekleyin ve biraz suyu kök kereviz. Olsa da, taze sıkılmış içecek herhangi bir meyve ve sebze yaratacağı olumlu etkisi işe üreme sistemi. Sayesinde sık yemeye, meyve suyu, pişmiş, evde, hızlı bir şekilde elde etmek, iyi bir güç.

Arıcılık ürünleri

Bal eski çağlardan beri kullanılan, geri getirmek için erkek gücü. Uygun olup olmadığını, diğer ürünler arıcılık etki gücü artırmak için? Evet, sonuçta, arı sütü, propolis ve perge içeren çok sayıda besin, arılar tarafından toplanan. Propolis olarak kullanılan bir tedavi prostatit, perge doğrudan güçlendirir, cinsel istek.

Zararlı ürünler

sağlıksız gıda

Biraz mantıklı doldurmak diyet için en kullanışlı olan ürünler, bu size yazılı bildirim yaptıktan zararlı bir gıda. O-ecek yapmak o zor için asimilasyon öğeleri sağlayan yararlı bir etkisi erkek sağlığı.

Bizim liste 12 en zararlı ürünleri için kudret erkek girdi:

 1. Füme etkileyen olumsuz etkisi iş testis;
 2. Şekerli gazlı içecekler;
 3. Alkollü içecekler, özellikle bira. Son gelişmesine katkıda östrojen;
 4. Çok fazla tuzlu veya tatlı;
 5. Kişniş, eğer onu tüketmek, sürekli olarak;
 6. Kafeinli içecekler, çay Red Bull;
 7. Patates kızartması ve hamburger, pizza,;
 8. Soya gıda;
 9. Tüm kızarmış;
 10. Yanan;
 11. Kolesterol büyük ölçüde;
 12. Un, özellikle buğday ekmek çarçabuk.
13.10.2018