Artan kudret, erkeklerde 60

потен601

Seks bir ana yaşam ihtiyaçlarını erkek. Ve temsilcileri, erkek yaşandığı bir ihtiyaç eksik bir cinsel yaşam için hemen hemen her yaşta. Ama ulaşmak için belirli bir yaş eşiği onların büyük bir kısmı yaşamaya başladığında, ciddi sorunlar ile kudret, rağmen, ilerleyen yaş – bu her zaman çok önemli bir faktör bu konuda. Ama her iki durumda da hava bir cinsel yaşam erkekler zamanla değişiyor ve önemli bir soru ortaya çıkar – artan kudret, erkeklerde 60 yaşından sonra. Bu yapılabilir mi ve nasıl bu yaşta bile, sevinç deneyim için görülmesi gereken yerlerden?

Ne beklemek, 60 yıl veya daha fazla?

İstatistiklere göre, kudret erkeklerde, üstü, yaş 60 yıl, kaydedilir düzeyde sadece %60 durumda. Diğer gelişen sözde erkek menopoz – azalır hormonu testosteron neredeyse iki katına, cinsel cazibe predstavitel'nıcam cinsten olur bu açık. Bazen bir adam bile yapabilir, kendi medeni borç var, ama sadece herhangi bir istek ve ruh hali. Ama yine de çoğu güçlü seks endişelendiriyor tam olmaması ya da düşük düzeyde güç.

Not! Bu durumu düzenli bir seks kapasitesine sahip testosteron üretimini teşvik. Bu yüzden cinsel yaşam bir tür önlem kaybını önlemek için güç. İhmal seks değmez herhangi bir yaşta – o düzenli olmalıdır.

Ne bekliyoruz adam duruyor eşiğinde yaş 60 ve daha fazla yıl? Herhangi bir durumda, o işaretler, o seks daha ölçülü, bu tutkulu, daha önce olduğu gibi. Yorgunluk süreci daha hızlı olacaktır. Ayrıca diğer belirtileri yaşa bağlı değişiklikler ile ilgili bir cinsel hayat.

1. İçin tahrik olmak için, ihtiyacınız olacak çok zaman bazen 2-3 kat daha fazla bir gençlik. Ve hatta sırasında ön sevişme, ereksiyon olmaz gibi parlak bulundum zamanında.
2. Duygu ulaşan orgazm olacak daha az belirgin.
3. Penis boyutları çok daha uzak olanlar ne vardı yaşları 20-30 yıl, hatta maksimum düzeyde uyarılma.
4. Enervation ve ereksiyon kaybı geliyor sonra orgazm çok hızlı bir şekilde.
5. Yumurta elastikiyetini kaybeder, daha küçük olur boyutu, deri, skrotum droops.

Not! Yetenek döllemek için bazı erkeklerde 60 yaş ve daha fazla yıl azalır, ancak, olmak, babalar için, onlar bile bu yıllarda.

потен602

Olumsuz etkileyen faktörler

Üzerinde etki gücü olduğu için değil, sadece genel aşınma vücut ve yaşlılık. Aslında etkileyecek onun çok faktörler:

• sigara ve alkol kötüye kullanımı;
• sinir bozukluğu, stres, psikolojik sorunlar;
• endokrin sistemi ile sorunları;
• dolaşım sistemi hastalıkları;
• resepsiyon, bir dizi farklı ilaç;
• yanlış beslenme;
• hastalıkların varlığı, ürogenital sistem;
• prostatit;
• yorgunluk;
• aşırı kilo ve fiziksel aktivite eksikliği;
• hiçbir düzenli seks.

Özellikle olumsuz bir düzeyde kudret ekstra ağırlık. Hemen hemen tüm tam erkek erken kaybetmek sunmak için yeteneği ve seks zevk. Mesele şu ki, yağ mevduat – bu bir tür «sürücü» erkek hormonları ve onların konsantrasyon, ağır kan azalır. Bazen kilolu olarak kabul edilir ana faktördür kudret. O da kışkırtır ve psikolojik sorunlar – erkek kapanır kendi içinde bulur kendini çirkin kadın.

Dikkat! Yaş 60 yaş seks hayatında erkeklerin düzenli olmalıdır. Bir ara bir kaç ay tetikleyebilir tam kaybı, cinsel fonksiyon.

Kurtarılabilir mi kudret?

İlk belirtileri azaltmak kudret düşünmeye değer bir düzeltme hakkında bir durum. İncelemek için tavsiye edilir hakkında bilgi kaydetmek gerekli düzeyde ve aynı zamanda önemli bir doktor ziyaret etmek amacı ile almak için ipuçları, öneriler ya da tedavi. Genellikle başvurmadan ilaç kullanımı ilaçların her zaman – bazen yeterli sağlık bakımı, zamanında tepki olumsuz değişiklikleri gidermek etkisi olumsuz olduğunu kudret faktörler.

Önemli! Düşünmeye, onun erkek sağlığı için tavsiye değil, sadece, kapınıza, yaşlılık, ve daha erken bir yaşta.

Nasıl geri erkek gücü?

Geri getirmek için ve daha fazla kaybetmek değil, erkek gücü, erkek mi dikkat etmek, her şeyden önce kendi sağlık ve yaşam tarzı. Önemli belirli kurallara uymak.

1. İzlemek için üriner sistem hastalıkları ve ilk onların belirtileri bir doktoru görmek. Sadece bir uzman atamak mümkün olduğunca uygun ve etkili bir tedavi için yardımcı olacak bir durum.
2. Tedavi, herhangi bir kronik hastalık. Özellikle bırakmamalısın olmayan dikkat sorunları, endokrin sistemi, kalp, kan damarları.
3. Vazgeçmek sigara ve alkol bağımlılığı, zararlı bir gıda.
4. Canlı bir cinsel hayat.
5. Fiziksel olarak gelişmeye, unutmak için değil, spor. Özel dikkat verilmelidir, eğitim, kaslar, pelvik bölgede. İlginçtir, bir seferinde tuvalet erkekler için tavsiye edilir, gecikme idrara çıkma bir kaç saniye için – bu iyi bir eğitim için gerekli kas.

Erkeklerin yaş tavsiye yoga ve çözünürlükte doktor – verme, vücut ve aerobik (kayak, bisiklet, koşu, yürüyüş, sokakta, şarj, vb.). Ancak, bu yoga yeteneğine sahiptir, büyük ölçüde artırmak ve libido ve kas tonu. Önerilen pozlar mastering – kelebek ve kobra.

потен603

Gelince aerobik yükler, önceden değer bir doktora danışın ve ders sırasında kontrol nabız. Yoğun egzersiz tavsiye edilir yine de dışlamak gerekçe yıllarda, onlar gerektiren büyük fiziksel maliyet.

Not! En uygun zaman egzersiz 30 dakika bir gün. Bu oldukça yeterli olacaktır korumak için kasları tonda.

Eğer bir erkeğin düşük benlik saygısı, ya da bir dizi psikolojik sorun, o zaman utanmana gerek yok – en çok ziyaret psikoterapist. Bazı durumlarda, doğru bir tedavi için yardımcı olur oldukça hızlı bir şekilde geri kudret normale döndü.

Diyet gibi faktörler, iyileştiren erkek sağlığı

Tam çalışması için, tüm vücut sistemleri ile sadece gerekli besinleri, aynı zamanda çeşitli vitaminler ve mineraller. Bu nedenle beslenme erkekler her yaşta, ama özellikle yaşları 60 yıl olmalı, dengeli, çeşitli, tam ve rasyonel.

Menüsünde gerekli besinler içerir, düşük kolesterol, ama kan dolaşımını artırmak. Yararlı meyve, sebze, protein yiyecek. İşte yağlı yiyeceklerden vazgeçmek gerekir. Günlük değer var, baklagiller, fındık, bal, yeşillik, çilek, içmek, yoğurt ve süt. Yararlı olacak ve yağlı balık, et, hangi zengin omega-3. Yararlı ürünler içeren kalori çok olumlu etkileyecek bir durumda vücudun ve doğrudan fiyat kudret. Tuz alımını azaltmak için daha iyi 5-6 g / gün. Artırmak kudret olabilir, muz, deniz ürünleri, soğan, sarımsak, nar.

Gelince, içecekler, kahve, çay, gazlı içecekler verilmelidir kısmen yerine su, bitkisel çaylar, doğal taze sıkılmış meyve suları. Bazen içmek için küçük bir miktar kırmızı şarap çeşitleri.

Not! Güç modu da eşit olmalıdır. Değmez açlıktan ya da yemek yemek gereklidir, düzenli ve küçük öğünler, belirli bir desen.

Tavsiye edilir düzenli olarak içmek, vitamin kompleksleri, tüketilmesi ve doktor önerisi diyet takviyeleri. Gelince mineraller, bir erkek için önemli olan magnezyum ve potasyum içeren üzüm, kabachkah, patates.

04.08.2018