Kudret erkeklerde 40 yaşında: ne olmalı, artırmak için yollar

Her yetişkin bilir arasındaki fark erkek ve kadın cinselliği — erkek «her zaman istiyor, ama her zaman değil,» kadın «her zaman, ama her zaman istiyor.» Eğer bu soyut durum biraz eti ve eklemek gibi bir kavram yaş, tahmin etmek zor değil — temelde, daha güçlü seks temsilcisi büyük, daha zor ona verilecektir samimiyet ile ortak. Genellikle, bir tür sınır hayatlarında bir adam geçiyor, kırk yıl, ne zaman değişmeye başlar hormon arka plan. Son zamanlarda artmaya başladı sayı olanlar sonra 45 değil sadece azalır erektil fonksiyon, ama kim hiç bundan sonra yaş «Rubicon» kalır, cinsel yetersiz. Bu makalede, biz bakacağız, nedenleri iktidarsızlık, erkeklerde 40 yaş, ve eğer tamamen değil, kısmen de olsa sorunu çözmek için.

kudret sonra 40

Başlatmak için karar vermek ile terimler ve öğrenelim, nedir unisex kudret. Bunun altında en sık ima yeteneği erkekler hızlı bir şekilde uyandırdı, başlatmak, cinsel ilişki, devam etmek, bir süre (birkaç dakika için — sınırsız) ve windows görev boşalma, yani sperm patlaması. Bir gün sağlıklı bir erkek seks, bir kaç kez, sonuç, ne kudret bir şeyi yok. Ayrıca sakin olmak durumunda, günlük seks, izin ve tek.

Nedenleri, ortaya çıkan arızaları erkek üreme sistemi

Bilindiği gibi, «hiçbir şey sonsuza kadar ay ışığı altında», ve er ya da geç herkes bir gün yavaş yavaş bakıma muhtaç hale geliyor. Ve üreme sistemi, erkek — bir istisna değildir. Ama neden kudret erkeklerde 40'tan sonra başlar, «yukarı hareket»? Çünkü istatistikler gösteriyor ki, her iki temsilcisi bu yaş kategorisinde «istiyor, ama» olamaz. Bu durumda, söz konusu hakkında henüz bir defalık «çökme» ya da zaten kalıcı — değil temelde.

Bilmeden konu adam anlatmaya başladığı kudret ile sorunlar olabilir yaş ve onun sonucu, yorgunluk. Ama bu yüzeysel değil, belirli bir açıklama. Aslında kudret 40 yıl içinde neredeyse doğrudan ilişkilidir bu kimyasal madde, testosteron, ve tüm düzeyine bağlıdır vücutta. Zaman yetersiz kalabilir olmadan ereksiyon sadece 45 veya 40, hatta 30 yıl. Testosteron hormonu sorumlu olan kas gelişimini ve saç büyüme yanı sıra, ilginç bir şekilde bize, tanımlar, cinsel fonksiyon. Kadar adam değiş tokuş üçüncü bir düzine, genellikle tüm iyi, bu hormon seviyesi yüksek ve hatta artar. Ama sonra durum değişiyor ters bir şekilde.

40 yaşına zayıf kudret neden olabilir durgun olaylar pelvis içinde. Zayıf kan dolaşımı, bu alanda olumsuz etkiler, üreme organı, çünkü benim için erkeğin iyi bir ereksiyon, penis almak gerekir en az 70-100 ml kan. Aksi takdirde, penis hızlı olur halsiz ve aciz cinsel geçiniz.

Önemlisi, kudret sonra 40 nedeni değil, aynı zamanda sadece yaşla birlikte. Az doğru, kandaki hormon erkek olabilir çeşitli faktörler nedeniyle. En yaygın olanları:

 • düzensiz cinsel eylemleri;
 • ilaçlar içeren testosteron (bu vücut vermeyebilir üretmek kendiniz);
 • içme, sık ve bol alkol, uyuşturucu, tütün;
 • iltihabı, idrar yolu enfeksiyonları;
 • obezite.

Görülüyor ki tüm bu faktörler yaşam tarzı ile ilişkili açan bir adam. Ancak, onun kötü bir katkı geliştirilmesi iktidarsızlık yaratabilir genetik yatkınlık.

Belirtileri

Kudret erkeklerde 40 yaşından sonra — her biri kendi. Ama konsolu «onlara», bu arada, özel bir soru ekleyebilir adam oldu fark hayatlarında aşağıdaki belirtiler:

 • zayıf ya da tamamen eksik bir ereksiyon;
 • zorluk gösterisi ile penis;
 • zorluk tamamlanması ile cinsel ilişki;
 • sık idrara çıkma;
 • düşük cinsel dürtü.

Mücadele yöntemleri iktidarsızlık

nedenleri kudret

Dolaylı olarak kötüleşen durum, cinsel yetenekleri ve gücünü bir bütün olarak etkileyen bir psikolojik bileşeni. Bir kez izin «tekleme» ve bitirmek için cinsel ilişki olması gerektiği gibi, bir olasılık, bu toprakta gelişecek kompleksi, yükselir sipariş. Her zaman bir erkek, kendine güvenen, kendi kudret, korkacak kişi bir kadınla, onu önlemek. Sık sık korkusu belirtileri iktidarsızlık olur belli bir engel, bir engel daha önce bir başka girişimi kendinize zevk vermek için ve bir kadın için. Ve isteksizlik görünüm zayıf, birçok yol açar ziyareti doktora erkek bırakır, daha sonra veya hiç asla çözüldü. İstatistiklere göre, ilk belirtisinde iktidarsızlık hemen gidip sağlık tesisi sadece %5'i erkek. Diğerleri bunun yerine, çare, yardım, kimya, başlayan tüketilen ilaçlar geliştirmek için güç. Değil mi, değil bulmak neden mümkün olmuştur, kudret, 40 yaşından sonra başlayan ve bu kendini, adam riske sonunda bir şey elde etmek için değil. Evet ve zarar vermez mi kendisi gibi ekstra önlemler — büyük bir soru. Sihirli bir hap, sayesinde hangi bir sorun potansiyeli olan bir 40 yıl oldu ... bir süre sonra çözüldü yoktur. Maksimum ilaç, öngörülen bir erkek kendine bu vermek için bir kısa vadeli etkisi, gizlemeye süre sorunu. Bu nedenle tavsiye edilir bir kenara bir kenara tüm kalıplaşmış ve bir uzmana danışın. Hekim kontrol testosteron düzeyi, kan öğrenip nedenleri, zayıf güç, gerekirse atar, şu ya da bu tür bir terapi. Ayrıca, büyük olasılıkla, anlatacağım önlenmesi sağlayacak dert değil kudret ve 45 yaşından sonra.

Temel önlemler, izin olmak «şeklinde,» endişelenmeyin ve kendi gücünü, kaynatın çeşitli sayıları:

 • sağlıklı, aktif bir yaşam (yapılacak herhangi bir spor, memnuniyetle);
 • rejim yemek (diyet dahil etmek arzu edilir, bal, havuç, patlıcan, maydanoz, dereotu, ıspanak, keçi sütü — bunların içerdiği çinko, sorumlu üretimini üreme hücreleri);
 • düzenli seks;
 • düzenli muayeneler doktor.

Bu durumda, orada birçok halk önerileri iktidarsızlık tedavisi. Aksine ilaç alımı olan doktor bir reçete olmadan istenmeyen, doğal ilaçlar, en azından, bir erkeğe herhangi bir zarar getirmez. Bu yüzden, birçok teklif almaya başlamak bal melisa. Hazırlamak için, ihtiyacınız olacak, ek olarak bal, aloe vera, sarı kantaron, su. Ortaya çıkan dikkatli bir karıştırma ile bu maddeler bir sürü koymak gerekir, buzdolabında birkaç gün. Bundan sonra balsam tüketilebilir, ortalama bir çay kaşığı, günde 3 defa. Başka bir halk tutmak için bir yol erkek potens sonra 40-45 yıl, tentür, özü. 2 gram bu bitkiler için yeterli sulandırmak için onu 200 ml su. Bu ilaç da alınabilir, 3-4 kez bir gün, ama zaten bir çorba kaşığı. Üçüncü sırada popülaritesi — kaynatma meşe kabuğu. Tarifi basittir: 20 gram kabuğu dökün litre su için., elde edilen çözelti, 40 dakika kaynatın, sonra süzün aracılığıyla örgü. Almak 1-2 çay kaşığı. Bu yöntemler onlarca erkek kazanmış istikrarlı, yüksek potens.

Orada da belli, oldukça basit ve koruyucu bir yöntem gerektirmeyen alımı ne tıbbi, ne de halk ilaçları. Bu geçici yoksunluk. Eğer seks değil 2-3 gün, bir sonraki perdede orgazm eşlik edecek, daha yoğun, daha normal, ejeksiyon sperm, ne iyi etkileyecek kaynağı cinsel organ kanla, genel olarak.

Sonuç

tedavi kudret

Modern dünyada onun hızlı tempolu bir yaşam için birçok faktör tetikleyici bir kişinin stres ve sonuçlarından biri bu sorunları, cinsel yaşam, ifade zayıf bir kudret ya da tam iktidarsızlık. Buna karşılık, paralel teknolojileri ile gelişen tıp. Bu nedenle ilk belirtiler, erektil disfonksiyon, bir erkek için sadece başvurmak gerekir onun yetenekleri. Onun cephanelik çeşitli tedavi yöntemleri başlayan hastalık, ilaç kadar işlemler vardır. Ana — örtbas sorunu ve denemek gözetiminde, deneyimli medica çözmek. Ancak bu durumda restore edilebilir kudret erkeklerde 45 yaşında. Ve sonra bir adam olacak sessizce söylemek, o «başka bir yer olabilir».

05.12.2018