En etkili ilaçlar, hızlı etkili etki gücü artırmak için erkeklerde

İlaçların etki gücü artırmak için erkeklerde ayrılır birkaç grupları göre kendi kompozisyon. Onlar seçilmelidir, kesinlikle doktorunuz testi sonuçlarına göre. Kontrolsüz ilaç alımı sadece sorunu daha da kötüleştirebilir ve neden kalp hastalığı, karaciğer ve böbrek. Tam bir iyileşme için bir kudret tarafından önerilen tedavi, bir farklı süre, ama mutlu da garantili bir sonuç.

ilaçların etki gücü artırmak için

Doğru bir seçim

Her yıl bir miktar erektil disfonksiyonu olan erkeklerin, hızla artar. Bu teşvik, yanlış bir yaşam tarzı, kötü alışkanlıkları, yetersiz beslenme ve sık sık stres. Kurtulmak için, sorunları samimi bir karakter, erkekler kendi tayin kendine ilaç yapan ve kendi kendine ilaç.

Tedavi iktidarsızlık olmadan kendi bölgesinde uzman imkansız. Sadece bir doktor yüklemek mümkün olacak, ne oldu neden erektil disfonksiyon, ve almak için bir yetkili bir tedavi rejimi. İlaçların etki gücü artırmak için hızlı eylem verebilir sadece kısa bir sonuç ve uygun tedavi sorunu kötü.

Uzun bir ilaç geliştirmek için ereksiyon neden olabilir bazı yan etkileri – baş ağrısı, görme sorunları ve iç organlar ve sinir sistemi ile. Bunu önlemek için, sadece ziyaret ederek uzman seçecek bir ilaç bağlı olarak, bireysel bir organizmanın özellikleri.

Sorun, iktidarsızlık alakalı, her 3. cinsel ilişki altı ay içinde başarısız olur. Tedavi yapan doktor, ama aynı zamanda gerekli muayene var dilleri uzmanları:

 • Bir kardiyolog.
 • Ürolog.
 • Endokrinolog.
 • Psikoterapist.

Sonra ortaya bir neden erektil disfonksiyon, bir doktor reçete ilaçlar için izin değil sadece güçlendirmek, kan akışını cinsel organlarda, ama tedavi altta yatan hastalığı. Tedavi uzun olacak, ama sonuç ondan sonra devam ederse önümüzdeki yıllarda ve zevk tam cinsel eylemleri bir yaşlılık.

Türlü ilaçlar

Çok sayıda ilaç yüceltmek için güç. Ayrılabilir 5 grup:

 • İnhibitörleri fosfodiesteraz tip 5. Güçlendirmek ve kan akışını genital bölgede. En etkili ilaçlar hızlı hareket.
 • Aktivatörleri NO-sentaz. Artırmak, aktif endotel NO-sentaz katkıda bulunan düz kas gevşeme ve artan kan dolaşımı. Uzun süreli kullanımı gerektiren.
 • Alfa-adrenoreceptor antagonistleri. Temel ilaçlar phentolamine etkisi periferik ve santral reseptörleri, yol genişlemesi, damar ve pelvik. Teşvik cinsel dürtü ve cinsel ilişki daha uzun.
 • Sentetik analogları prostaglandin E. İlaca dayalı alprostadil girilir oral veya enjeksiyon yoluyla. Bastırmak gozlemler cyclase ve dinlenmek düz kas kavernöz tel eczanelerde Satılan reçeteli ilaçlar.
 • Testosteron. Erkeklik hormonu atanan bir uzman hekim tarafından muayene sonrasında tespit ve düşük düzey. Uygulanabilir şeklinde tabletler ve enjeksiyonlar.

Kaldırmak için kudret bazen kullanmak doğal ilaçlar, sahip tonik özellikleri. Onlara bağlıyor:

 • Ginseng.
 • Limon.
 • Ylang-Ylang.
 • Eleutherococcus.

Fark etkisi uygulandıktan sonra doğal ilaçlar sadece üzerinden uzun bir süre. Benzer şekilde, hareket ve diyet Takviyeleri ve homeopatik ilaçlar sağlayamaz güçlü ereksiyon hemen sonra uygulama ve kompozisyon üzerinde doğrulanmış sadece bir sertifika.

En etkili ilaçlar, sağlayan güçlü bir ereksiyon hemen hemen uygulamadan hemen sonra, tedavi inhibitörleri fosfodiesteraz tip 5. Sahip oldukları belirgin bir sonucu, ama bunları uygulamak için uzun bir süre boyunca yasaktır.

cinsel gücü artırmak için nasıl

Liste en iyi ilaç

En iyi ilaç reçete olabilir, sadece bir uzman nedenine bağlı olarak, temel patoloji. Bu yapılan tam bir muayene ve vücut için hazırlanan özel bir tedavi şeması. Ona içerebilir büyük bir liste, ilaçların geri yüklemek için erkek vücut ve iktidarsızlık tedavisi. Böyle bir tedavi kazanmak için izin verir, iktidarsızlık ve normal bir cinsel yaşam.

Çok sık erkekler danışmadan kullanmak için kazanç kudret ilaçlar, hızlı etkili - inhibitörleri, fosfodiesteraz tip 5. Onlar en etkili ve güçlü yollarla, hangi eylem, fark, zaten yarım saat sonra uygulama, ama onlar güvensiz ve sık sık neden hoş olmayan yan etkileri.

İnhibitörleri fosfodiesteraz tip 5 ereksiyon elde etmek için izin, ama etkisi kısa olacaktır – 4 saat veya aynı gün. Neden, neden olan iktidarsızlık, gibi - ve üzerinden belirli bir zaman etken madde vücudu terk, adam tekrar karşı karşıya gelecek erektil disfonksiyon.

Güvenli ilaçlar hiçbir yan etkileri

Güvenli ilaçlar yan etkileri olmadan, garanti, anlık ereksiyon hemen sonra uygulama yoktur. İlaç uygulamak için uzun bir kurs atanan bir doktor, ya da kullanmak için ilaç bir enjeksiyon olarak ya da çözümler.Onlara bağlıyor:

 • Analogları prostaglandin. Girilir üretra veya penis dokusu. Kullanan hemen ilişkiden önce, onların geçerlilik süresi – 30-60 dakika (çözüm Alprostadil).
 • Çeşitli antispazmodikler. Uygulanan farklı ve etkisi uzun süreli ereksiyon elde ortadan kaldırarak düz kas spazmı (Papaverin).
 • Adaptogens. Onlara atfedilen bitki özleri geliştirmeyi amaçlayan bir metabolizma ve stres (ginseng, Eleutherococcus, cüce, palma).
 • Potasyum kanal aktivatörleri. Üretmek gevşeme potasyum kanalları ve dilate lümen kan damarları (çözüm Minoksidil).
 • Vitamin ve mineraller. Uygulama b vitaminleri, c, E vitaminleri, potasyum ve çinko için gerekli olan normal kan dolaşımı ve ereksiyon.

İçin ilaç oldu, neden hoş olmayan yan etkileri ve ağırlaştırılmış bir durum, o uygun bir doktor. Hiçbir maliyeti olmadan uzman önerileri yazarak cinsel organı enjeksiyon veya almak reklamı ilaçları hap şeklinde riskini ortadan kaldırmak için alerjik reaksiyonlar ve iktidarsızlık için bir tedavi edilebilir.

Kontrendikasyonları

İlaçlar güçlendirmek için ereksiyon var, çok sayıda kontrendikasyon, bu nedenle reçete hekim. Çoğu durumda ilaçlar bu grup yasaklandı hastalıkları:

 • sinir sistemi;
 • kalp, damar ve kan;
 • karaciğer;
 • böbrek;
 • diyabet;
 • glokom.

Herhangi bir fon iktidarsızlık kontrendikedir 18 yaşından küçük, kadınların ve bireysel hoşgörüsüzlük ve aşırı duyarlılık. Sırasında bunları uygulamak istemiyorsanız, kötüye alkol veya alkollü içecekler için tedavi olumlu sonuç verdi, gerekli sağlıklı bir yaşam sürmek için.

araçlar için kudret

Orada büyük bir liste, ilaçların hızlı etki sağlayan kazanmak için güçlü bir ereksiyon cinsel ilişkiden önce. Onlar uzun bir süre boyunca erkekler tarafından kullanılan farklı yaş grupları var bir sürü olumlu ve olumsuz konuklardan gelen değerlendirmeleri doğruluyoruz. Onlar kendilerini güven kazanmak ve keyfini kaliteli seks, ama zaten kısa bir süre sonra sorun iktidarsızlık döner gerektiren farklı bir tedavi uzmanı gözetiminde.

15.12.2018