Artan kudret, erkeklerde 60

Artan kudret, erkeklerde 60 yaşından sonra kararı nedeniyle üç görev:

 • tazminat doğal testosteron düzeyleri düşüş,
 • düzeltme etkileri hastalıklar sistemik karakteri, bu yaşta, akut ve tezahür özellikle belirgindir
 • oluşturulması rahat bir paradigma etkin ve aktif yaşam tüm alanlarda dahil olmak üzere cinsel.
kudret sonra 60

Tüm yöntemler geliştirmek kudret ve genel olarak cinsel işlev erkekler bu yaşta etrafında inşa edilir genel ilkeleri korumak ve güçlendirmek «erkek sağlığı», bir yandan yapmadan özgü eklemeler, büyük ölçüde erkek ile ilgili olan «geçmiş» altmış, diğer taraftan. Artırmak için nasıl, iktidarı 60 yıldır verilen belirli bir duyarlı ve cinsel yaşam geliştirmek için, bu yaşta anlatacağız bu yazıda.

Genel sağlık sorunları gibi gerçekleştirilen faktörü

Her yaşta durumu, kardiyovasküler, sinir, endokrin sistemleri bağlı genital kan akımı, onların hassasiyet ve tepki, vücudun biyokimyasal özellikleri. Ancak kudret, erkeklerde 60 yıldır özellikle hassas olduğu tüm hastalıklar bu tür, ve organik faktörlerin etkisi, kudret çıkıp bu yaşta ilk sırada karşı psikolojik.

Büyük ölçüde birikmesi nedeniyle bu fonksiyonel bozukluklar farklı bir karakter, lider olması için önce herhangi bir küçük sorun haline çalıştırmak olabilir «bardağı taşıran son damla» iş rahatsız eden bir sistem genelinde. Daha bu yaşta gelişimi, kardiyovasküler hastalık (CVD) sahip olabilir ve daha ciddi sonuçları olan, yanında kiminle ereksiyon sorunu olacak gibi görünüyor küçük. İstatistiklere göre, KARDİYOVASKÜLER, dünyada her yıl ölen 17 milyon kişi, Rusya'da bunlardan 1,3 milyon Ayrıca 60 yaşında var erkeklerin %60 tanısı benign prostatik hiperplazi ile.

Durumun karmaşıklığını ki, başlatılan sağlık durumu 60 yıl (değilse nedeni ile kontrolsüz etkisi dış etkenler veya genetik bir hastalık) neden olur Aziz yıllardır alışkanlıkları ve sıkıca etten yaratmışızdır, beslenme ve yaşam tarzı. Eğer bir adam alışmış hayatı boyunca vardır kızarmış yağlı gıdalar, tamamlayarak, öğle yemeği, çay ve kek ya da şeker, pek kolayca vazgeçmek, bundan sonra 60. Daha zor ayrılmak alışkanlıkları. Genellikle erkek düşünün böyle bir favori ve lezzetli yemekler haklı bir ödül on iş ve aile. Aslında bu yemek yavaş yavaş onları öldürür, zaten durmuyor.

Durum kötüleşir, eğer emekli bir adam değil, sınırlı bir zorunluluk kaydetmek için bir ayık yaşam başlar, içmek ve her gün tv. Bu durumda, yalnızca radikal bir yaşam tarzı değişikliği ve beslenme, zam, doktor, walkthrough, tam bir muayene ve tespiti en açık güvenlik açıkları vücudun olur tek yolu, bir geri kurtarma şansını kudret.

etkinliği

Doğal yaşa bağlı değişiklikler fizyolojik bir karakter

Yaş özellikleri nedeniyle, çoğunlukla, çatışma iki faktör vardır: fizyolojik bir yetersizlik yol oldukça aktif bir cinsel hayat ve zorunlu bir gereklilik etkinlik bu alanda.

Bu 50-55 yaşında bir erkek geçiyor bir duraklama, ya da erkek menopoz ile ilişkili olan biyolojik bir süreç azaltmak için sistem gonadlar ve azalan tarafından üretilen testosteron bir sonucu olarak işlerini. İle hormonal denge ile ilgilidir gücü cinsel dürtü ve, sonuç olarak, erektil fonksiyon. Dört olguda beş andropoz erkeklerde vardır koşulları içinde ve bu erkek menopoz diye bilinen halk arasında çok az kadın hakkında. Ancak beşte biri erkek geçiyor, bu geçiş dönemi ile canlı belirtiler:

 • ani basınç düşmesi,
 • kötü nefes,
 • baş ağrısı,
 • sinirlilik, korku duygusu ve ilgisizlik,
 • artan terleme,
 • belirgin azalma,sperm
 • zorluklar başlangıcı ile, orgazm,
 • ortadan kalkması cinsel fanteziler,
 • kötü özelliklerine döllenme ve ark.

Ne olursa olsun, semptomların şiddeti, düzeltme yoluna sıkıntısı üretmek testosteron bir hormon yaş özel bir terapi, bir süredir uygulanan ve Batı olarak tedavi ve profilaksisi. Olduğu için daha rahat geri hormonal denge, geliştirilen çeşitli tedavi biçimleri:

 • hapları uzun süre
 • enjeksiyon,
 • yamalar ile testosteron ve diğer.

Geçiş dönemi – andropoz – sürer yaklaşık 5 yıl ve 60 yıl, genellikle hormonal arka plan zaten hizalanır. Ancak bu aşamada geç ortaya andropoz başlayabilir, yani 60 yıldır, yanı sıra fizyolojik bir sorun oluşturur, ciddi psikolojik yük. Olarak kabul edilir olmasına rağmen, fizyolojik bir «hafiflik», erkekler genellikle daha fazla acı azalmış libido, sadece bileşik genel durumu ile kudret.

Bir yaşlı yaş (yaşam tarzı ve ilaçlar güçlendirmek üretimini kendi testosteron veya yerine eksik testosteron) erkek kaydedilir nispeten iyi bir işlevsellik, görünür istatistiksel olarak onaylandı şansını sürdürmek performans üreme sistemi ve daha 70-80 yıl veya daha fazla. Biri uzatma yöntemleri cinsel yaşam ve alışkanlıklar geliştirmek kudret sonra 60 olur kaydetme cinsel aktivite.

Yüksek etkinlik – temel kudret erkekler 60 yıl sonra

doğru beslenme

Sovyet seksoloji daha ortasında, 20. yüzyılın doğruladı gerek yaş erkekler aktif bir cinsel yaşam. Özellikle I. M. Porudominsky çalışmalarında 1960 yılından bu işaret ne yaşlı adam, çeşitli nedenlerle dur aktif bir cinsel ilişki, böylece teşvik bozulma durumu cinsiyet bezleri ve durumu ağırlaştırıcı erektil fonksiyon. Pratik sonuç bu takip kesin: geri kudret 60 yaşından sonra nasıl bağlıdır uzun adam devam cinsel yaşam.

Gerek cinsel aktivite araştırmacı işaret ve durumlarda yaş, hastanın zaten deneyimli potens bozuklukları ve erektil disfonksiyon değişen derecelerde. Yani, cinsel temas, kendisi, erkekler için 60 tür olur ilaç iktidarsızlık veya herhangi onun tezahürü. Eğer taşımak bağımlılık durumu sürekli istihdam, sosyal kapsam, izlenebilir net bir benzetme: önde gelen kişi emekli olana kadar aktif bir mesleki hayat, hızlı bir şekilde «geçer» değilse içinde alternatif bir uygulama enerji iş dışında.

Emeklilik ile bağlantılıdır ve psikolojik stres bir faktör de doğrudan etkiler kudret, erkeklerde 60 yaş ve artış-düşüş. Bir yeniden her zamanki sosyal rolleri bir erkek aramaya başlar yerini yeni olarak emekli. Bu temelde ona daha fazla özgürlük ve fırsatların neler olduğunu, ilişkileri, çevresindeki insanlarla da dahil olmak üzere çeşitliliğini artırmak, kalite ve miktar ile etkileşim cinsel ortağı (ortaklar). Dolaylı olarak bu tür cinsel faaliyeti artırır ve organik faktörler – korumak için bu bir yaşam tarzı bir adama, muhasebe, takip, sağlık, araştırılması doktorlar atmak, zararlı alışkanlıklar (sigara), daha fazla yürümek yerine oturup masada.

Öte yandan, bir tehlike değil, kendini bulmak için yeni bir rol, emekli ve azalma nedeniyle tanıdık sosyal önemi düşmek hayatın alışılmış ritmi. Benzer yavaşlama ve geçiş aşamasına bir yaşam yol açabilir, azalmış fiziksel aktivite, kendisi sağlığa zararlıdır, ama aynı zamanda psikolojik olarak da olabilir «geçiş» bir adam, isteyen, başarısızlık, tüm vücut sistemleri de dahil olmak üzere, iktidarı 60 yıl sonra.

Başka bir deyişle, gerçekleşme hayat emeklilik bitmiyor ve devam ediyor, tam spektrum belirtileri, dahil olmak üzere, cinsel yaşam, ifade gücünü korumak için yardımcı olur ve ileri yaşta.

Benzer gereksinimleri olan bir erkek, isteyen geri kudret, ortaya değil, dün değil, bugün. En iyi yolu kaydetmek erkek gücü başka antik açtı dünya taoistler, prensip olarak ereksiyon sorunu inatçı ve analogları bir terim olan «iktidarsızlık» bilinçli çıkarıldı ötesinde düşünün. Onların yöntemleri geliştiren, erkek özellikleri, güvendi derin öğrenme özel doğa bilgisine ihtiyaç partner ve etkileşim onunla ve çevre. Birine göre, seçenekleri öğretileri kullanarak kanıtlanmış solunum egzersizleri ve gecikme boşalma (bir zaman alıcı bir canlılık, bir hedef değil sürekli bir tür), bir erkek olabilir, uzatmak cinsel yaşam yaşlılık.

22.12.2018