Nasıl geri kudret 60 yıl sonra

Yaşla birlikte oluyor doğal azalmış cinsel istek, erkeklerde. Tüm hazır kabul kaçınılmazlığını bu, çünkü örnekler var, aktif bir cinsel yaşam için çok yaşlı. Baba olmak fizyolojik olarak belki de yaşlılık – rekortmen 96 yıl oldu sakini Hindistan. Faktörlerden biri «cinsel» uzun ömürlü bir yaşam tarzı, yani bir çok kişiye bağlıdır. Bu açıklar popülerlik sorgu «kudret, erkeklerde 60 yaş ve artan halk ilaçları». Saygıdeğer erkek arayan yöntemleri hakkında bilgi yenileme süresi, cinsel aktivite uygulamak için pratik bilgi.

kudret, erkeklerde 60

Bireyler için erkek sıradışı (kadınların aksine) keskin bir bitiş üreme yeteneği. Ancak sonra 30-40 yıl azalmaya başlar üretimini vücutta cinsiyet hormonları – her şeyden önce, testosteron yaklaşık %1-2 yıl. Çoğu erkek, yaşı 80 yıl, içeriği, cinsel hormonu kan aşmaz 40% içeriği için genç bir erkek için 25 yaş.

Bu durumda azalır, sperm hareketliliği azalır, döllenme şansını ve kudret, cinsel dürtü, daha az belirgin. Ama süreç azalan cinsel aktivite geçer her erkek ayrı ayrı ve yaşam tarzına bağlıdır ve biyolojik yaş.

Zayıflaması kudret katkıda bulunan faktörler:

 • yanlış diyet ve beslenme rejimi;
 • fiziksel hareketsizlik, fiziksel aktivite eksikliği;
 • şişmanlık (obezite), aşırı bitkinlik;
 • fiziksel ve zihinsel aşırı yük, sık sık stresli bir durum, (özellikle astenik durumu ve uykusuzluk);
 • duygusal trouble, depresif durum;
 • kötüye alkollü içki, sigara, uyuşturucu bağımlılığı;
 • bazı nörolojik patoloji (örneğin, serebral yetmezliği, dolaşım bozuklukları, beyin tümörleri, Parkinson hastalığı ve diğerleri);
 • üriner sistem hastalıkları (örneğin, prostat iltihabı, üretra, testis, patoloji böbrek);
 • karaciğer yetmezliği;
 • birçok endokrin hastalıklar (örneğin, diyabet, prolactinoma);
 • stafilokok, mantar, bağırsak enfeksiyonu (ve diğer bazı bulaşıcı hastalıklar);
 • bazı patoloji, kalp ve kan damarları (örneğin, ateroskleroz, hipertansiyon);
 • yaralanma veya hastalık, omurilik ve beyin, yanı sıra üreme organları;
 • bazı ilaçlar (örneğin, nöroleptikler, sakinleştirici, ilaçları, hipertansiyon).

Komisyon, cinsel ilişki erkekler için, acı, alkol bağımlılığı, sorunlu zaten 35-40 yıl.

Bozukluğu kudret de belki uzun süreli yoksunluk ve hiçbir seks, uygunsuzluk kültür ve doğal cinsel ilişki.

Genç erkek cinsel işlev bozukluğu sık nedeni psikolojik nedenlerden, ortalama veya yaşlılıkta zayıflama kudret genellikle giyer organik doğası ile ilişkilidir yaş makyaj, vücut ve eşlik eden hastalıklar.

Geri kudret imkansız değilse de bilmek bireysel nedenini sorun. Burada yardımcı tanı ve danışma uzmanı. İstatistiklere göre, acil tıbbi yardım erkek zayıflaması kudret dönüyor nadiren (sadece %10'dur). Kurtarma kudret belki de on üzerinden dokuz kez.

Nasıl ortaya iktidarsızlık?

kudret erkeklerde 60 nedenleri

Hakkında zayıflaması kudret tanıklık aşağıdaki belirtiler:

 • yavaş bir geçiş penis ve heyecanlı devletin oluşumu için gerekli olan fazla zaman, daha önce;
 • penisin, uyarılmış durumda sahip değil, yeterli sertlik vardır, daha küçük boyutlar, daha önce – ne yol açabilir yetersizlik işlemek için cinsel ilişki;
 • gerekli önemli çaba elde etmek için cinsel uyarılma;
 • biraz dikkat çeken bir duygu orgazm sırasında veya eksikliği;
 • hızlı kaybolması uyarılma boşalma sonra;
 • cinsel ilişki sonrası gerekli çok uzun bir süre kurtarmak için yeteneği, onu işlemek için;
 • testisler küçülür, kaybolur kendi elastikiyet;
 • deri örtüsü, skrotum içinde asılı;
 • zihinsel engelli, depresif durumu.

Teşhis erektil disfonksiyon (ED) sadece bu durumda, eğer başarısız olur biter bir çeyrek daha fazla deneme yapmak, cinsel ilişki.

Tek başarısız olabilir durumsal gözlenen sağlıklı bir kişi.

Genellikle biri ilk belirtileri ED, erken boşalma kontrolsüz bir patlama sperm erken çiftleşme (cinsel birleşme) ya da ondan önce. Varlığı bu belirti gösterir bir organik niteliği hastalığı genellikle ile ilişkili vasküler patolojiler.

Psikojenik güvenli bir şekilde tezahürü eşliğinde nadir durumlarda.

İlk tezahürü sorunları kudret ile sık sık bir şey oluşmaz kendiliğinden ereksiyon sabah veya gece saatlerinde (de eksik emisyon). Eğer penis kendiliğinden geçer uyarılmış durum, cinsel iktidarsızlık ile ilişkili psikolojik nedenlerden (zaman işlemek için yetersizlik cinsel ilişki). Eğer spontan ereksiyon halindeki durum oluşmaz, halsizlik kudret taşıyan organik bir karakter.

Tedavi yöntemleri kudret sonra 60

kudret erkeklerde 60 tedavi

Bazı erkekler inanıyorum geliştirmek kudret yalnızca kullanıyorsanız, ilaçların. İşlemek için yeteneğini cinsel ilişki büyük ölçüde vücudun genel koşula bağlıdır ve mevcut hastalıklar.

Yer almak için tıbbi yollarla yaşlılarda tehlikeli, ayrıca, onlar genellikle vermek sadece geçici bir sonuç. Doğal ve uzun süreli gelişmeler, kudret elde etmek için ortak bir bileşenidir vücudun yaparak eklemeye yaşam tarzı. Bunu yapmak için, bir dizi gerçekleştirmek için basit öneriler.

Gerekir:

 • doğru yemek, uymak için özel bir diyet ve normalize güç modu, kurtulmak aşırı kilo;
 • destek motor aktivite, yararlı yürüyüş, temiz havada yürüyüş, sabah egzersizleri, mümkün tesis bünyesinde bazı spor gerektirmeyen büyük yükler (örneğin, yüzme, bisiklet sürme);
 • stabilize cinsel ilişki;
 • sağlık durumunu izlemek (örneğin, supercool, kaçınmak gerekir soğuk: soğuk, elimde mevcut kronik patoloji);
 • stresli durumlardan kaçınmak sağlamak, olumlu bir duygusal arka plan;
 • ortadan kaldırmak, fiziksel ve psiko-duygusal aşırı yüklenme, terk, sigara ve aşırı alkol tüketimi;
 • normalize çalışma ve dinlenme kurmak için, tam teşekküllü bir sağlıklı bir uyku.

Değil tüm insanlar için kolay verilir tüm bu öneriler, ama bir fırsat kurtulmak için tatsız bir hastalık yeteneğine sahip birçok teşvik güçlendirmek için sağlık, değişim, alışılmış bir yaşam tarzı.

En büyük etkisi getiren kapsamlı bir yaklaşım yatıyor birlikte tedavi sağlıklı bir yaşam tarzı ve eşlik eden kullanım için halk ilaçları.

Kendini nadiren yol açar ve istenen sonucu, danışmanlık, doktora sürecinde mücadele ED zorunludur.

Takip güç, ne gerek var

Bir çok önemli eklemeye istediğiniz yapmak için bir yaşam tarzı başarılı bir şekilde karşı zayıflamasına kudret, bir uyum için özel bir diyet ve beslenme alışkanlıkları. Birçok hastalığın yaşlılar ağırlaştırılmış yanlış beslenme. Yararlı gıdalar içeren protein, çinko, selenyum, potasyum, magnezyum, vitaminler ve diğer maddeler.

Menü ekleyebilirsiniz:

 • balık (ringa, uskumru, morina), deniz ürünleri (istiridye, karides);
 • kabak çekirdeği, ayçiçeği, fasulye ve bezelye, mantar,;
 • genç sığır eti, tavuk ve hindi eti, peyniri,;
 • kereviz, ıspanak, dereotu, maydanoz, pırasa, sarımsak, yabani havuç, kuşkonmaz;
 • bal, antep fıstığı, ceviz;
 • biber ve domates çeşitleri, lahana, kivi, narenciye, avokado;
 • rafine edilmemiş bitkisel yağlar (zeytinyağı, soya, keten tohumu) salata;
 • meyveleri (siyah frenk üzümü, deniz topalak, kartopu);
 • peynir ve süt ürünler;
 • yulaf ve buğday tahıl.
Menüsünde istenmeyen ürünleri büyük miktarlarda içeren hayvansal yağlar ve karbonhidratlar. Sınırlamalısınız kullanımı, aşırı ısınmış yağ neden ortaya vücuttaki «kötü» kolesterol teşvik aterosklerotik değişikliklere damarları ve kan dolaşımını zorlaştırır.

İstenmeyen ve zararlı içeren gıdalar gıda katkı maddeleri: yarı mamul ürünler, endüstriyel olarak üretilen ve sosis, salam, fast food, enerji ve gazlı içecekler.

Değmez tüketilen yağlı et, yumurta ve ekşi krema, bol patates, makarna, pirinç. Fayda olmasın çeşitleri beyaz ekmek. Tuz tüketiminizi sınırlamanız gerekir (en fazla 5-6 gram bir gün), aynı zamanda zararlı, aşırı kahve tüketimi, bir daha yerine yeşil çay.

Tedavi tablet, gücünü artırmak için nasıl, ne zaman 60

Tedavi ED sadece normalleşmesi yaşam her zaman mümkün değildir. Motor aktivite, özel bir yemek için genellikle kullanılan kazanç maruz kalma eczane anlamına gelir. Geliştirilen çeşitli araçlar ile mücadele için bir ED (dahil, damla, merhem, jeller, solüsyonlar enjeksiyon için), ataması yapılan uzman ile verilen sonuç bireysel tanı.

Tablet (veya kapsül) artırmak için bir araç kudret, geçerli kullanım yaşlılarda, aşağıdaki gruplara ayrılabilir.:

 1. Hormonal ilaçlar, artırmak ve kan düzeyi, erkeklik hormonu – testosteron almak zorunda uzun süreli kurslar.
 2. Eylem inhibitörleri fosfodiesteraz-5 dayalı damarlarının genişlemesi nedeniyle gelir nitrik oksit bu cavernous gövdelere, neden olur, kan akımı ve geçiş penisin uyarılmış durum. Aracı almak zorunda küçük bir süre (30-60 dakika) önce planlanan cinsel ilişki, etkisi olmaktadır boyunca 5-38 saat. Araç boyunca yalnızca libido – doğal cinsel uyarılma.
 3. Alternatif kullanımı, bitkisel ve homeopatik ilaçlar ED. Bu araç, bir küçük yan etkileri kullanabilirsiniz hastalıkları, kalp ve kan damarları. Kursovom kullanımı bu artırır ve libido ve testosteron düzeyleri, periyodik al (önce cinsel yakınlık) iktidarı artırır.
kudret erkeklerde 60 sonuç

Hormonal ilaçlar ve fosfodiesteraz inhibitörleri bazı önemli kontrendikasyonları. Örneğin, inhibitörleri kullanmak için izin verilmez bazı kalp-damar hastalıkları (örneğin, akut miyokard olmak üzere. tarihte). Dikkatli bir şekilde uygulayabilirsiniz araçları, düşük veya yüksek kan basıncı üzerindeki.

Kullanmadan önce ilaç lazım, bir doktora danışmak ve aynı zamanda yakından incelemek deyim. Satın al aracı, birinci ve ikinci gruplar, bir eczane varsa, bir doktor randevu.

İnternette (örneğin, özel bir forum ya da bilgi sitesi) bulmak yorumlar hasta ve doktorlar hakkında mücadele araçları ile ED, fotoğrafları markalı paketleri, talimatları okumak, öğrenmek, fiyatları.

Yemek tarifleri, geleneksel tıp, ipuçları profesyoneller

Artırmak için nasıl kudret evde 60 yıl sonra mı? Bilinen, birçok halk ilaçları, izin normale zayıflamış, kudret. Böyle bir ilaç (bitkisel çaylar, tentürler) neden iyi belirgin ve uzun süreli sonuçlar ilk aşamada ED.

Bazı örnekler, halk ilaçları:

 1. Ginseng, bilinen afrodizyak arttırıcı cinsel dürtü veya cinsel aktivite. Kullanılan pişmiş veya eczane alkol tentürü. İnfüzyon lazım dökün kıyılmış kuru kök (20 g) seyreltilmiş alkol ile (30 ml, %70'i). Aracı demlenir 21 gün sonra süzülmüş. Kabul etmek lazım, 20-25 damla, üç kez yemeklerden önce bir gün. Tentür yapmayız yatmadan önce 4 saat – tonik vücut üzerindeki etkileri.
 2. Yemek için havuç suyu lazım doğrayın rendelenmiş küçük havuç. Dökün, 3 yemek kaşığı havuç sıcak süt (200 ml). Kaynatın, kısık ateşte ve tüketilmesi üzerine bir yemek kaşığı günde 3-4 kez yemeklerden önce.
 3. Yenebilir taze soğan, yanı sıra tentür hazırlamak. Takip eziyet 2-3 orta boy soğan dökün, bir adet soğan bir su (hacim 0,4 l), ısrar etmek 30 dakika. Özü tüketmek için küçük miktarlarda 3 günde bir kez. Yollar vardır, pişirme araçları dayanarak, soğan ve bal ya da yumurta. Yararlı kullanımı, soğan salata, yanı sıra taze yeşil soğan.
 4. Yararlı ceviz, 200 ml, günde 2-3 resepsiyon. Alabilir karışımı, bal ve fındık (bir çorba kaşığı günde iki kez).

Ayrıca orada ev tabanlı araçlar, kekik, ısırgan otu, kereviz, şerbetçiotu ve sarımsak, kabak çekirdeği ve kenevir tohumu, çiçek polen – arı.

Araçları tarafından oluşturulan doğal olarak, bu nedenle daha az kısıtlama ve ilgili istenmeyen belirtileri.

Seçim için en uygun araç belirlenir evre hastalık ve nedenleri, yanı sıra bireysel özellikleri insan. Bu nedenle, gerek bir uzman ile bir istişare, bir dayanarak teslim tanı önerir en iyi çare, her durumda.

İnfüzyon ginseng yardımcı olacaktır, sorun potansiyeli olan, fiziksel ya da duygusal bitkinlik, hormonal anormallikler. Soğan normalleştirir metabolizma ve kan dolaşımını sağlar, penise giden kan akışını harekete geçirir, libido, testosteron üretimini artırır. Havuç memba olan vitaminler (dahil olmak üzere, önemli bir potens A vitamini – beta karoten) ve diğer yararlı maddeler, normalleştirir, kan dolaşımını düzenler, kan şekeri artar, sperm kalitesi.

Ceviz bal ile katkıda kudret nedeniyle kan akışını geliştirmek, etkisi toplam vücudu üzerinde pozitif etki sayısını arttırır ve sperm kalitesini. Psikojenik hastalık boyunca ilaçları, ginseng, sarı kantaron, adaçayı, yaban havucu, motherwort, zencefil.

19.01.2019