Kudret, erkeklerde 60 yaş ve geliştirme

Geliştirmek için nasıl bir kudret erkeklerde evde. Kudret erkeklerde 60 yaş ve yollarını geliştirmek. Geliştirmek için nasıl bir kudret erkeklerde evde halk ilaçları.

Kudret 60 yıl sonra — şey doğal. Ama birçok yaşlanma kaybı şeklinde erkek güç değil, herkes gibi, bu yüzden erkekler genellikle düşmek bu depresif olsa da, özel bir durum genelde yoktur — sadece biraz çaba, düşünce ve yaşlanma hakkında geri çekilme, vücut ve 60 yıldır aynı olacak 40.

Önleme bozulma kudret

kudret, erkeklerde 60 yaş

Eğer böyle bir sorun henüz dokundu, ve yapmak istiyorum, böylece o ve dokunmaz gelecekte, ya da ilk belirtileri ortaya, uyulması gereken oldukça basit yollar önlenmesi bozulma güç. Bu en iyi yolu, geliştirmek için nasıl bir kudret erkeklerde evde. İşte en basit kurallar ve öneriler:

 • Kaçının düzensiz cinsel ilişki ve sık sık değişen partnerim;
 • Dinleyin, vücudunuzun önlemek, fazla çalışma, daha fazla hareket edin. Eğer bir mağaza nereye gitti ekmek için, sadece birkaç kilometre olabilir, gidip yürüyerek değil, sahibi araba? Ya da bir özel mağaza gitmek uzak değil, gitmek için bir komşu evde mi? Yürüyüş çok artar vücudun sesi;
 • Biz rastgele bir örnek verdi ekmek yerine sigara veya bira — zararlı alışkanlıkları da değer hariç, çünkü, nikotin ve alkol testosteron üretimi bastırmak için hareket edebilir, ne de onsuz olabilir kudret?
 • Kilonuzu, obezite kolesterol mevduat kan damarlarında ortaya şok bir oranda, hangi olabilir ereksiyon, eğer damarları sıkışıp. Bu yüzden özellikle yağlı gıdalar ve biraz daha ilerliyoruz;

Geliştirmek için nasıl bir kudret erkeklerde evde

Bize yardımcı olacak sağlıklı bir yaşam tarzı:

 • Başlıyoruz takip yatmadan, uyumadan erken ve saygı duyuyoruz, uyku modu. En az yedi-sekiz saat, günümüzde takip uyku yardımcı olacak ve hatta bir akıllı telefon söz değil, buna özel;
 • Haftada iki kez yürümek banyosu, zevk orada huş süpürge. Ziyaret buhar odası, vücudun kan dolaşımını artırır ve geliştirmek sesi genel olarak;
 • Bir saat kadar önce ve yatmadan alın sapsız özel banyo — doldur bir soğuk ve bir sıcak ve oturup her bir dakika, bunları değiştirerek 10 kez. Sadece başlayın ve büyük sıcaklık değişimleri, edelim, ilk başta fark olacak küçük, eklerseniz kontrast yavaş yavaş, aksi halde neden, vücudun yerine zarar;
 • Hazırlamak dondurucuda buz, her zaman bize lazım olacak yaklaşık bir pound. İhtiyacınız olacak ince doğrayın onu sarın, bir kaç kat tül ve vücuda eklemek başlayan baş, daha sonra aşağı bırakarak kalp bölgesinde ve son olarak skrotum.
artırmak için nasıl, iktidarı 60 yıldır

Yükseltmek kudret hızlı bir şekilde evde de kullanarak özel bir egzersiz. Başlar biz bir günlük ücret, alışmak yürüyüş veya koşu yapın, sokakta ve daha sonra devam ve özel egzersizler. Başlangıç için yaptığımız sıradan bir dizi egzersiz, vücudun ısınmak için, sonra başlar aşağıdakileri yapmanız:

 • Oturup mat ve viraj bir ayak. Bükülmüş bacak ve vücudun bir bütün olarak bu olmalıdır, uygun olmayan gerilim. Taahhüt nedeniyle aşil tendonu başparmak ve işaret parmağı eller ve başlar sıkmak onu ovmak ve bir dakika içinde hareket, uzunlamasına yönde. Yavaş yavaş artırıyor baskı aşağı doğru hareket ederken. Egzersiz sonunda 30 saniye yakalanmayacak aşil tendonu. Bu basit egzersiz çok olumlu etkileri üreme sistemi, çalışma böbrek ve mesane.
 • Uyumak için karnına koydu ve ellerini çene altında, yayılan el dirsek. Keskin bir nefes, biraz viraj sağ ayak ve uzanmak diz dirsek. Yavaş yavaş nefes vererek sorunsuz bir şekilde geri gelir, ayak eski konumuna. Bir sürü aynı şey sol ayak. İki-üç yaklaşım 10 kez (ile başlar bir yaklaşım geliştirmek yükü yavaş yavaş) önemli ölçüde artıracak, kan dolaşımını küçük pelvis.

Uygun bir diyet geliştirmek için kudret erkeklerde evde

Doğru beslenme bir rehin başarılı gelişmeler kudret evde. Bize lazım olacak, düzenli olarak sağlamak, vücut vitaminler, taze sebze ve meyve, fındık. Gücünüzü artırır bu ürünler:

 • Yumurta sarısı;
 • Çiğ sarımsak;
 • Çikolata;
 • Bal;
 • Ceviz;
 • Herhangi bir baklagiller;
 • Deniz ürünleri;
 • Doğal kahve (ama bilin ki bir ölçü değil birden fazla bardak bir gün).

Geliştirmek için nasıl bir kudret evde halk ilaçları

Tabii ki, eczanelerde var ağırlık ilaçlar, performans arttırıcı kudret, ama onları almak için doktor tavsiyesi olmadan kesinlikle değmez, aksi takdirde sadece kendi durumunu kötüleştirebilir. Evet mal gibi tablet genellikle iyi bir anlaşma. Bu nedenle, daha iyi yararlanmak için kanıtlanmış yüzyıllardır halk ilaçları geliştirmek için kudret evde.

 • Ginseng tentür ve eleuthero. Onu içmek için kurslar. İlk gün içinde çözünmüş yarım bardak su bir damla, ikinci gün iki, ve böylece 28 gün ve 28 damla. Ara veriyoruz, üç ay içinde yeniden başlar kursu sıfırdan. Bunu uzun bir süre. Yasak erkekler hipertansiyonu ve ciddi kalp damar sistemi hastalıkları;
 • Ceviz ve bal güçlü bir araç. Karıştırın 1:1 oranında ve kabul bir ay boyunca günde iki kez, yemeklerden sonra bir miktar iki çay kaşığı;
 • Bir çorba kaşığı meyve ve üvez ve bir yemek kaşığı kuşburnu mühürlü 500 ml kaynar su, bir termos daha iyi, ya da ihtiyacınız olacak sıkı bir şekilde sarın kapasite ve kaldırmak 6 saat karanlık bir yerde. Kabul ve yarım bardak günde iki kez, bir ay boyunca;
 • Başka nasıl yükseltmek kudret hızlı bir şekilde evde? Bize yardımcı olur lahana suyu, düzenli kullanımı olan verecek muazzam bir etkiye sahiptir.
egzersiz

Psikolojik destek

Ve, tabii ki, kudret, erkeklerde 60 yaş ve artan doğrudan bağlıdır ve bir kadın tedavi edilmelidir anlıyoruz olanların bir adamla, onu korumak ve dile alınmayın durumda “tekleme”.

27.01.2019