Kudret ile sorunlar erkeklerde ve çözümleri

Erkek kudret ile sorunlar nadir değildir – herhangi bir yaşta. Bu zayıf veya kararsız ereksiyon, erken boşalma ya da orgazm eksikliği, kalitesiz ve az miktarda sperm de azalma veya tamamen yokluğu arzu yakınlık.

Bu tür ihlaller hemen yansıtılır sağlık durumu, durumu, ruh hali, erkek ve hayatın bir partner. Peki neden sorun yaşıyorsanız, kudret ve bunları nasıl giderebilirim?

Sorunun nedenini kudret ile farklı yaş

kudret ile sorunlar

Sorun potansiyeli olan bir 20 yıl daha az sıklıkla meydana, daha sonra 50. Neden bu yaşla birlikte azalır, bağışıklık sistemi, vücutta biriken toksinler, kronik hastalıklar, görünür hormonal hataları ve diğer bozukluklar. Tüm bu olumsuz bir etki gücü var insanların olgun ve yaşlı.

Arasında temel bir sorunun yanıt seçenekleri, neden genç bir adam ile herhangi bir sorun kudret, uzmanlar, birçok nedeni vardır:

 • artan anksiyete, sık sık deneyimlerini ve stres;
 • ilgisizlik ve depresyon, intihar ruh hali;
 • uygun olmayan ortam sırasında samimiyet;
 • kötü bir ruh hali arka plan üzerinde bir hastalıklar, örneğin, SARS ya da grip, ve yan etkileri bazı ilaçlar;
 • fiziksel ve zihinsel olarak aşırı yük;
 • sık değişim partnerim;
 • zararlı alışkanlıklar;
 • dengesiz beslenme nedeniyle eksik olan besin ve bol fast-food, kahve, yağlı gıdalar ve tatlılar.

Kudret ile sorunlar 30 yıl içinde sık sık aynı nedenle, ve 20. Ama bu yaşta istatistiklere göre zaten mümkün olan bir şey ortaya çıkması, ilk patolojik değişiklikler, prostat ve diğer inflamatuar koşulları organları ürogenital sistemi erkek. Ve bu başka bir nedeni, erektil disfonksiyon ve düşük güç.

Kudret ile sorunlar 40 ve 50 yıl sık sık neden olduğu prostatit, kardiyovasküler ve sinir hastalıkları. De olumsuz etkiler ereksiyon ve istek samimiyet düzensiz cinsel hayat tekdüze ve yatakta.

Eğer sorunları yaşamaya başladı bir kudret, bir şey anlamaya çalışın nedenleri ihlalleri. Daha fazla dinlenin ve ortadan kaldırmak, yaşam stres, vazgeçmek, zararlı alışkanlıkları ve normalize beslenme. Eğer bu tür önlemler verecek olumlu bir sonuç, bir uzman yardım isteyin.

Temel geliştirme yolları kudret

Doktorlar tavsiye değil kendi kendine ilaç ile ilgili sorunlar durumunda kudret erkekler yaşı ne olursa olsun. Geç başlamış ya da yanlış seçilmiş tedavisi gelişmesine neden olabilir komplikasyonlar ve kötüleşen sağlık durumu, iktidarsızlık ve kısırlık.

Temel yöntemler, düzenleme, geri, erkek gücü, böyle:

 1. Problem çözme kudret ile kullanarak sentetik ilaç. İçin saat ereksiyon ve iade sevinç seks erkekler için kullanılan Viagra. Bu tür ilaçlar bir sürü var, kontrendikasyonları ve olası yan etkileri, vermek ama mükemmel etkisi.
 2. Uygulama homeopatik ilaçlar. Şehrin doğal bileşimi, bu tür ilaçlar vücut üzerinde yavaşça küçük bir miktar var, kontrendikasyonları ve olası yan etkileri, yayımlanan eczane doktor bir reçete olmadan. Ancak, ve bunların kullanımı-meli var olmak temiz ve meydana sadece sorduktan sonra sorunlarını kudret.
 3. Diyet takviyeleri. Bu ilaçlar arasında, kendi yapısı sadece doğal bileşenler teşvik normalleştirme sadece vücudu güçlendirmek, bağışıklık sistemini güçlendirmek, cinsel organlar, kan akışını ve yoğunluğunu hissi, cinsel ilişki sırasında. Eğer kocası ile sorunları kudret, o zaman diyet Takviyeleri – sık çözüm sunuyoruz eşleri. Ama hatırlamak gerekir, ve bu araçlar var incelik onun kullanım için geçerlidir, her vücut ayrı ayrı uygulanması gerekir kesinlikle bir deyim.

Eğer genç bir adam ile ilgili bir sorun kudret, sen hemen git eczaneye satın almak için güçlü ilaçlar anında sorunu çözecek. Bu sadece durumu daha da kötüleştirebilir.

Dışında ilaç ve diyet takviyeleri artırmak için güç, dayanıklılık ve uzun cinsel ilişki uzmanlar, güçlü bağışıklık sistemini güçlendirir, örneğin, kullanarak, sık sık açık havada yürüyüş, sertleştirme, gezinti, hamamlar, saunalar ve buhar odaları, bu hiçbir kontrendikasyonları. Ayrıca Kegel egzersizleri yapıyor, güçlendirecek ve kas boyunca itmek boşalma.

Sık sık çıkıyor, bu suçluluk ortaya çıkan bir bozukluk çelik, psikolojik sorunlar, kudret ile. Bunları çözmek için yardımcı destek, sevdiklerinize, dinlenme ve stres azaltma hayatta. Da olumlu yönde etkileyecektir sahne bir değişiklik veya yeni bir hobi, bir ortama kafa ile.

Düşünüyorsanız, kendiniz ile baş edemez kararsızlık, belirsizlik kendi içinde ve diğer belirtileri önlemek için size rehberlik edici bir cinsel yaşam, yardım için bir profesyonel. Deneyimli bir psikolog bulursa, sorunun nedenini bir erkek ile kudret, isteyecektir, onu çözmek ve yeniden oluşmasını önlemek.

Ne zaman bir doktora görünmen gerekir

cinsel gücü artırmak için nasıl

Çoğu durumda, ihlal nedeniyle psikolojik faktörler, yorgunluk, sinir ve zihinsel fazla uzatılmasını geçiyor, sonra kendi sunuyor.

Ama sık sık sorun potansiyeli olan bir tedavi gerektirir. Ve onu almak olabilir sadece bir doktor yapıldıktan sonra dikkatli bir muayene ve teslim analizleri. Özellikle önemli olan en kısa sürede almak tedavi inflamasyon ve enfeksiyonlar, şüpheli kanser taraması ve tümör prostat.

Eğer erektil disfonksiyon kökenli hastalıklar nedeniyle kalp-damar sistemi, diyabet, hormonal bozukluklar, daha sonra kapsamlı bir muayene gereklidir. Bazı durumlarda, doğru tanı ve tedavi seçimi başvurmak gerekir endokrinolog, kardiyolog, nörolog, ürolog ve bir psikoterapist. Ve sorunu teşhis yardımcı geleneksel ve modern araştırma yöntemleri: ULTRASON, MRI ve CT taramaları.

Başlıca belirtileri, zaman, vakit kaybetmeyin ve hemen bir uzmana danışmak, öğrenmek için, nasıl sorunu çözmek için potansiyeli olan, uzmanlar, aşağıdaki durum ve belirtiler:

 • ortaya çıkması, idrar yaparken ağrı ve boşalma;
 • libido azalması, zayıf ve kararsız ereksiyon;
 • erken boşalma ve boşalma yetersizlik;
 • psikolojik rahatsızlık ile ilgili bir seks;
 • herhangi bir enfeksiyon belirtileri veya inflamasyon;
 • bozduğu idrara çıkma;
 • alışılmadık yabancı maddeler idrar ve boşalmak, örneğin, irin veya kan;
 • kızarıklık, hassasiyet, cilt, yaralar ve kaşıntı penis ve skrotum.

Eğer bilmiyorsanız, hangi doktora başvurmak, bir gelin veya arayın bildiriminizin kliniği, açıklayın karakterini bozuklukları ve açıklayın sizin değişikliklerinizi rahatsız edici işaretler. Sonra bir anket seçilen bir uzman tanısı ön tanı ve karar gerekli olup olmadığı, bir danışma var diğer doktorlar.

Sonuç

Karar ne zaman kendini tedavi ile ilgili sorunlar kudret, ne yapmak tavsiye edilmez, ile başlayın basit önlemler. Yaşam tarzınızı değiştirin, daha sağlıklı bir gözden geçirin alışılmış beslenme ve ortam değiştirin, yapın çeşitliliği seks, sevdiği kadın ve bunu düzenli, vazgeçmek, sigara ve alkol.

Sık sık bu tür önlemler, baş yardımcı değil, sadece erektil disfonksiyonu olan, ama aynı zamanda genel sağlık geliştirmek, bağışıklık sistemini güçlendirmek için, acele hissediyorum cesaret ve güç. Ama eğer bu getirmemiştir sonucu ya da sağlığı bozulmaya başladı, o zaman acilen bir doktora başvurun.

20.07.2019