Yorumlar El Macho

 • Δημήτριος
  Duygu, zaman, ahlaki yatmak mı istiyorsun, ama fiziksel olarak zaten yapamazsın, sonsuza kadar benimle kalır. O kadar korkunç ve utanç verici bir durum. Ama ben mutluyum, eşim beni destekledi, yardımcı oldu, güç toplamak ve bir doktora başvurun. Neyse ki, süreç oldukça geri dönüşümlü, ve ile damla el macho ben tamamen restore, onun cinsel fonksiyon.
 • Ali
  Ben fark etmeye başladı, bu ereksiyon zayıflamış ve yaşanmadı değil, anında, daha önce olduğu gibi, bir şey oldu, gerekiyordu, oldukça denemek. Genel olarak, geldi, ereksiyon özellik, doğrudan cinsel ilişki sırasında ya da sadece hiç ilerliyordu. Sonra aradım herhangi bir patojen. Okudum, damla El Macho doğal bileşimi ve sağlık zarar, onlar getirecek, bu nedenle, bu ilaç oldu benim için ideal bir seçenek gibi doktor ben bakmazdı. Hemen sonra ilk resepsiyonlar kudret haline gelmiştir aynı gençlik gibi.
 • Sabina
  Koca görülür şekilde iyileşti, ve daha fazla büyümesini ağırlık, daha az vardı seks. Bu noktada samimiyet ve hiç kayıp hayatımızın. Bana bu durum hiçbir şekilde memnun değil, ama doktor kocası gitmek için kesin bir dille reddetti. Karar verdim kendisini ziyaret uzman, ve o bana tavsiye etti damla El Macho. Bu ilaç, artık bizim yatakta her şeyi sanki biz yalnızca dün evlendik.
 • Δημήτριος
  Ben yeni bir kız ile tanıştım ve o bana çok sevdim, önce ilk cinsel yakınlık endişelendim, küçük bir çocuk gibi. Genel olarak, bu olmadı. O bana ikinci bir şans verdi, ama ilk başarısızlık her zaman aklımda ve yine hiçbir şey olmadı. Çok endişelendim bu toprakta zaten korktum yine bir şey denemek için. Genel olarak, vardı bir uzmana danışın. Doktor tavsiye etti bana kullanmak damla el machosayesinde ben tekrar hissettim kendimi gerçek bir erkek. Şimdi yatakta hiçbir sorunumuz yok.
 • Δήμητρα
  Ben fark etmeye başladı ki, kocası sanki önler benimle samimiyet: o zaman erken kalkmak, o yorgun, o zaman başım ağrıyor. Evet ben de tahmin ettim, ne oldu. Paylaşmıştım kız bizim için bir sorun, ve bir tavsiye bana el macho – kocasına eder oldu bu damlalar bir doktor. Eh, ben onları satın aldı ve verdi kocasına kisvesi altında ilaçlar baş ağrısı, ne zaman o bir kez daha geldi nedeni seks değil. Doz getirmemi çift, bu yüzden seks vardı aynı akşam. Ben kocasına anlattı ılaç hakkında, ve o propil damla bir derstir. Ve şimdi bizden yatakta, sanki bir cennet!
Yorumlar El Macho
4.6
7